Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LZS Dobryń |
2 - 0 |
Bad Boys Zastawie |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
2 - 2 |
Bór Dąbie |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Tytan Wisznice |
0 - 4 |
Unia Żabików |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Sokół Adamów |
5 - 1 |
Granica Terespol |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Orzeł Czemierniki |
0 - 4 |
Grom Kąkolewnica |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
ŁKS Łazy |
0 - 3 |
Unia Krzywda |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
LKS Milanów |
1 - 0 |
Kujawiak Stanin |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Bad Boys Zastawie |
1 - 1 |
Kujawiak Stanin |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Unia Krzywda |
0 - 3 |
LKS Milanów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
ŁKS Łazy |
0 - 6 |
Grom Kąkolewnica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Granica Terespol |
3 - 0 |
Orzeł Czemierniki |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Unia Żabików |
1 - 0 |
Sokół Adamów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Bór Dąbie |
4 - 2 |
Tytan Wisznice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
LZS Dobryń |
7 - 4 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
0 - 1 |
Bad Boys Zastawie |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Tytan Wisznice |
0 - 3 |
LZS Dobryń |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Sokół Adamów |
9 - 1 |
Bór Dąbie |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Orzeł Czemierniki |
3 - 0 |
Unia Żabików |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
ŁKS Łazy |
5 - 2 |
Granica Terespol |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
LKS Milanów |
0 - 2 |
Grom Kąkolewnica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Kujawiak Stanin |
0 - 3 |
Unia Krzywda |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Bad Boys Zastawie |
2 - 0 |
Unia Krzywda |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Grom Kąkolewnica |
2 - 0 |
Kujawiak Stanin |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Granica Terespol |
0 - 3 |
LKS Milanów |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Unia Żabików |
7 - 4 |
ŁKS Łazy |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Bór Dąbie |
1 - 0 |
Orzeł Czemierniki |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
LZS Dobryń |
1 - 5 |
Sokół Adamów |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
0 - 6 |
Tytan Wisznice |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Tytan Wisznice |
1 - 1 |
Bad Boys Zastawie |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Sokół Adamów |
0 - 1 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Orzeł Czemierniki |
2 - 1 |
LZS Dobryń |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
ŁKS Łazy |
2 - 1 |
Bór Dąbie |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
LKS Milanów |
1 - 3 |
Unia Żabików |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Kujawiak Stanin |
0 - 1 |
Granica Terespol |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Unia Krzywda |
0 - 1 |
Grom Kąkolewnica |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Bad Boys Zastawie |
1 - 2 |
Grom Kąkolewnica |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Granica Terespol |
2 - 1 |
Unia Krzywda |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Unia Żabików |
3 - 0 |
Kujawiak Stanin |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Bór Dąbie |
3 - 4 |
LKS Milanów |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
LZS Dobryń |
4 - 1 |
ŁKS Łazy |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
2 - 7 |
Orzeł Czemierniki |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Tytan Wisznice |
0 - 1 |
Sokół Adamów |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Sokół Adamów |
2 - 1 |
Bad Boys Zastawie |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Orzeł Czemierniki |
2 - 0 |
Tytan Wisznice |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
ŁKS Łazy |
7 - 2 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
LKS Milanów |
4 - 0 |
LZS Dobryń |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Kujawiak Stanin |
2 - 3 |
Bór Dąbie |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Unia Krzywda |
0 - 5 |
Unia Żabików |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Grom Kąkolewnica |
5 - 1 |
Granica Terespol |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Bad Boys Zastawie |
3 - 0 |
Granica Terespol |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Unia Żabików |
2 - 0 |
Grom Kąkolewnica |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Bór Dąbie |
1 - 5 |
Unia Krzywda |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
LZS Dobryń |
5 - 0 |
Kujawiak Stanin |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
0 - 6 |
LKS Milanów |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Tytan Wisznice |
0 - 3 |
ŁKS Łazy |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Sokół Adamów |
1 - 3 |
Orzeł Czemierniki |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Czemierniki |
0 - 5 |
Bad Boys Zastawie |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
ŁKS Łazy |
1 - 2 |
Sokół Adamów |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
LKS Milanów |
3 - 1 |
Tytan Wisznice |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Kujawiak Stanin |
2 - 2 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Unia Krzywda |
0 - 2 |
LZS Dobryń |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Grom Kąkolewnica |
4 - 0 |
Bór Dąbie |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Granica Terespol |
1 - 3 |
Unia Żabików |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Bad Boys Zastawie |
2 - 2 |
Unia Żabików |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Bór Dąbie |
0 - 1 |
Granica Terespol |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
LZS Dobryń |
1 - 1 |
Grom Kąkolewnica |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
0 - 2 |
Unia Krzywda |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Tytan Wisznice |
3 - 3 |
Kujawiak Stanin |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Sokół Adamów |
0 - 3 |
LKS Milanów |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Orzeł Czemierniki |
2 - 1 |
ŁKS Łazy |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
ŁKS Łazy |
3 - 2 |
Bad Boys Zastawie |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
LKS Milanów |
1 - 1 |
Orzeł Czemierniki |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Kujawiak Stanin |
1 - 3 |
Sokół Adamów |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Unia Krzywda |
1 - 1 |
Tytan Wisznice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Grom Kąkolewnica |
4 - 0 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Granica Terespol |
2 - 2 |
LZS Dobryń |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Unia Żabików |
3 - 0 |
Bór Dąbie |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Bad Boys Zastawie |
6 - 1 |
Bór Dąbie |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
LZS Dobryń |
2 - 3 |
Unia Żabików |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
1 - 4 |
Granica Terespol |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Tytan Wisznice |
1 - 1 |
Grom Kąkolewnica |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Sokół Adamów |
0 - 1 |
Unia Krzywda |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Orzeł Czemierniki |
4 - 1 |
Kujawiak Stanin |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
ŁKS Łazy |
5 - 2 |
LKS Milanów |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
LKS Milanów |
3 - 3 |
Bad Boys Zastawie |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Kujawiak Stanin |
0 - 2 |
ŁKS Łazy |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Unia Krzywda |
2 - 1 |
Orzeł Czemierniki |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Grom Kąkolewnica |
2 - 1 |
Sokół Adamów |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Granica Terespol |
1 - 3 |
Tytan Wisznice |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Unia Żabików |
1 - 0 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Bór Dąbie |
4 - 2 |
LZS Dobryń |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Unia Krzywda |
1 - 2 |
Bad Boys Zastawie |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Kujawiak Stanin |
1 - 0 |
Grom Kąkolewnica |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
LKS Milanów |
4 - 1 |
Granica Terespol |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
ŁKS Łazy |
1 - 4 |
Unia Żabików |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Orzeł Czemierniki |
3 - 0 |
Bór Dąbie |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Sokół Adamów |
1 - 1 |
LZS Dobryń |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Tytan Wisznice |
4 - 0 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Kolejka 15 - 30. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Kujawiak Stanin |
1 - 1 |
Bad Boys Zastawie |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
LKS Milanów |
2 - 1 |
Unia Krzywda |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Grom Kąkolewnica |
1 - 1 |
ŁKS Łazy |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Orzeł Czemierniki |
3 - 1 |
Granica Terespol |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Sokół Adamów |
0 - 3 |
Unia Żabików |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Tytan Wisznice |
4 - 0 |
Bór Dąbie |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:30 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
1 - 6 |
LZS Dobryń |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Bad Boys Zastawie |
2 - 1 |
Tytan Wisznice |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
0 - 3 |
Sokół Adamów |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
vo, na boisku 0-2 |
LZS Dobryń |
0 - 2 |
Orzeł Czemierniki |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Bór Dąbie |
1 - 7 |
ŁKS Łazy |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Unia Żabików |
3 - 1 |
LKS Milanów |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Granica Terespol |
1 - 2 |
Kujawiak Stanin |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Grom Kąkolewnica |
3 - 0 |
Unia Krzywda |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Kolejka 19 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Grom Kąkolewnica |
1 - 0 |
Bad Boys Zastawie |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Unia Krzywda |
4 - 1 |
Granica Terespol |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Kujawiak Stanin |
1 - 2 |
Unia Żabików |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
LKS Milanów |
3 - 2 |
Bór Dąbie |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
ŁKS Łazy |
1 - 0 |
LZS Dobryń |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Orzeł Czemierniki |
0 - 1 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Sokół Adamów |
3 - 2 |
Tytan Wisznice |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Kolejka 20 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Bad Boys Zastawie |
2 - 1 |
Sokół Adamów |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Tytan Wisznice |
0 - 1 |
Orzeł Czemierniki |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
1 - 7 |
ŁKS Łazy |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
LZS Dobryń |
6 - 1 |
LKS Milanów |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Bór Dąbie |
2 - 3 |
Kujawiak Stanin |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Unia Żabików |
1 - 4 |
Unia Krzywda |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Granica Terespol |
1 - 3 |
Grom Kąkolewnica |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Kolejka 16 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Bad Boys Zastawie |
6 - 0 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
LZS Dobryń |
3 - 0 |
Tytan Wisznice |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Bór Dąbie |
2 - 1 |
Sokół Adamów |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:30 |
Unia Żabików |
2 - 0 |
Orzeł Czemierniki |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Granica Terespol |
2 - 7 |
ŁKS Łazy |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Grom Kąkolewnica |
4 - 4 |
LKS Milanów |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Unia Krzywda |
1 - 0 |
Kujawiak Stanin |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Granica Terespol |
1 - 4 |
Bad Boys Zastawie |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Grom Kąkolewnica |
0 - 0 |
Unia Żabików |
23 maja 2021
23.05 - 18:00 |
Unia Krzywda |
2 - 0 |
Bór Dąbie |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Kujawiak Stanin |
3 - 4 |
LZS Dobryń |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
LKS Milanów |
3 - 0 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
ŁKS Łazy |
2 - 1 |
Tytan Wisznice |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Orzeł Czemierniki |
2 - 1 |
Sokół Adamów |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Bad Boys Zastawie |
2 - 2 |
Orzeł Czemierniki |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Sokół Adamów |
2 - 1 |
ŁKS Łazy |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Tytan Wisznice |
5 - 1 |
LKS Milanów |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
0 - 4 |
Kujawiak Stanin |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
LZS Dobryń |
1 - 2 |
Unia Krzywda |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Bór Dąbie |
3 - 5 |
Grom Kąkolewnica |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Unia Żabików |
3 - 0 |
Granica Terespol |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Kolejka 23 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Unia Żabików |
0 - 2 |
Bad Boys Zastawie |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Granica Terespol |
4 - 2 |
Bór Dąbie |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
Grom Kąkolewnica |
2 - 2 |
LZS Dobryń |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
Unia Krzywda |
0 - 2 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
Kujawiak Stanin |
1 - 2 |
Tytan Wisznice |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
LKS Milanów |
1 - 1 |
Sokół Adamów |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
ŁKS Łazy |
3 - 1 |
Orzeł Czemierniki |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Bad Boys Zastawie |
2 - 1 |
ŁKS Łazy |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Orzeł Czemierniki |
2 - 2 |
LKS Milanów |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Sokół Adamów |
3 - 3 |
Kujawiak Stanin |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Tytan Wisznice |
2 - 2 |
Unia Krzywda |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
1 - 6 |
Grom Kąkolewnica |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
LZS Dobryń |
2 - 2 |
Granica Terespol |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Bór Dąbie |
1 - 4 |
Unia Żabików |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Kolejka 14 - 13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Bad Boys Zastawie |
2 - 3 |
LZS Dobryń |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Bór Dąbie |
6 - 0 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Unia Żabików |
3 - 1 |
Tytan Wisznice |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Granica Terespol |
3 - 2 |
Sokół Adamów |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Grom Kąkolewnica |
1 - 0 |
Orzeł Czemierniki |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Unia Krzywda |
0 - 1 |
ŁKS Łazy |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Kujawiak Stanin |
3 - 1 |
LKS Milanów |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Kolejka 25 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Bór Dąbie |
2 - 5 |
Bad Boys Zastawie |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
Unia Żabików |
2 - 0 |
LZS Dobryń |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
Granica Terespol |
3 - 0 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
Grom Kąkolewnica |
4 - 1 |
Tytan Wisznice |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
Unia Krzywda |
3 - 2 |
Sokół Adamów |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
Kujawiak Stanin |
2 - 1 |
Orzeł Czemierniki |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
LKS Milanów |
1 - 5 |
ŁKS Łazy |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
Kolejka 26 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Bad Boys Zastawie |
2 - 2 |
LKS Milanów |
27 czerwca 2021
27.06 - 16:00 |
ŁKS Łazy |
1 - 3 |
Kujawiak Stanin |
27 czerwca 2021
27.06 - 16:00 |
Orzeł Czemierniki |
2 - 2 |
Unia Krzywda |
27 czerwca 2021
27.06 - 16:00 |
Sokół Adamów |
2 - 1 |
Grom Kąkolewnica |
27 czerwca 2021
27.06 - 16:00 |
Tytan Wisznice |
3 - 0 |
Granica Terespol |
27 czerwca 2021
27.06 - 16:00 |
Ar-Tig Huta Dąbrowa |
3 - 6 |
Unia Żabików |
27 czerwca 2021
27.06 - 16:00 |
LZS Dobryń |
3 - 1 |
Bór Dąbie |
27 czerwca 2021
27.06 - 16:00 |
|