Kolejka 1 - 15. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Zgoda Malec |
1 - 4 |
Nadwiślanin Gromiec |
15 sierpnia 2023
15.08 - 18:00 |
Polonia Luszowice |
0 - 6 |
Górnik Brzeszcze |
15 sierpnia 2023
15.08 - 16:30 |
Brzezina Osiek |
2 - 1 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Olimpia Chocznia |
0 - 1 |
Naroże Juszczyn |
15 sierpnia 2023
15.08 - 18:00 |
Żuraw Krzeszów |
2 - 0 |
LKS Bobrek |
15 sierpnia 2023
15.08 - 17:00 |
Halniak Targanice |
8 - 4 |
Hejnał Kęty |
13 sierpnia 2023
13.08 - 15:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
2 - 1 |
Strażak Rajsko |
15 sierpnia 2023
15.08 - 16:00 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
1 - 2 |
LKS Gorzów |
15 sierpnia 2023
15.08 - 18:00 |
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Strażak Rajsko |
2 - 2 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
20 sierpnia 2023
20.08 - 11:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
1 - 3 |
Żuraw Krzeszów |
20 sierpnia 2023
20.08 - 17:00 |
LKS Bobrek |
3 - 8 |
Olimpia Chocznia |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Naroże Juszczyn |
0 - 2 |
Victoria 1918 Jaworzno |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Hejnał Kęty |
1 - 4 |
Brzezina Osiek |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
Górnik Brzeszcze |
1 - 2 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
LKS Gorzów |
1 - 0 |
Halniak Targanice |
19 sierpnia 2023
19.08 - 11:00 |
Polonia Luszowice |
5 - 4 |
Zgoda Malec |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Zgoda Malec |
2 - 1 |
Górnik Brzeszcze |
27 sierpnia 2023
27.08 - 17:00 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
0 - 0 |
Naroże Juszczyn |
26 sierpnia 2023
26.08 - 18:00 |
Żuraw Krzeszów |
5 - 1 |
Polonia Luszowice |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Olimpia Chocznia |
6 - 3 |
Nadwiślanin Gromiec |
27 sierpnia 2023
27.08 - 17:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
1 - 1 |
LKS Bobrek |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
5 - 0 |
Hejnał Kęty |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Halniak Targanice |
5 - 2 |
Strażak Rajsko |
27 sierpnia 2023
27.08 - 17:00 |
Brzezina Osiek |
2 - 0 |
LKS Gorzów |
26 sierpnia 2023
26.08 - 12:00 |
Kolejka 4 - 30. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Zgoda Malec |
1 - 0 |
Żuraw Krzeszów |
30 sierpnia 2023
30.08 - 17:00 |
Naroże Juszczyn |
5 - 1 |
Halniak Targanice |
30 sierpnia 2023
30.08 - 17:00 |
Górnik Brzeszcze |
3 - 2 |
Hejnał Kęty |
30 sierpnia 2023
30.08 - 17:00 |
Polonia Luszowice |
1 - 6 |
Olimpia Chocznia |
30 sierpnia 2023
30.08 - 17:00 |
Strażak Rajsko |
3 - 2 |
Brzezina Osiek |
30 sierpnia 2023
30.08 - 17:30 |
LKS Bobrek |
3 - 1 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
30 sierpnia 2023
30.08 - 17:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
3 - 2 |
Victoria 1918 Jaworzno |
30 sierpnia 2023
30.08 - 17:00 |
LKS Gorzów |
0 - 2 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
30 sierpnia 2023
30.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Brzezina Osiek |
2 - 0 |
Naroże Juszczyn |
2 września 2023
2.09 - 14:00 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
0 - 2 |
Nadwiślanin Gromiec |
2 września 2023
2.09 - 17:30 |
Victoria 1918 Jaworzno |
4 - 0 |
Polonia Luszowice |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
0 - 1 |
Strażak Rajsko |
2 września 2023
2.09 - 11:00 |
Halniak Targanice |
1 - 2 |
LKS Bobrek |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Hejnał Kęty |
4 - 0 |
LKS Gorzów |
2 września 2023
2.09 - 13:00 |
Olimpia Chocznia |
3 - 2 |
Zgoda Malec |
3 września 2023
3.09 - 17:00 |
Górnik Brzeszcze |
1 - 0 |
Żuraw Krzeszów |
20 września 2023
20.09 - 16:30 |
Kolejka 6 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
Naroże Juszczyn |
2 - 2 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
10 września 2023
10.09 - 16:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
5 - 2 |
Halniak Targanice |
6 września 2023
6.09 - 17:30 |
Polonia Luszowice |
3 - 4 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Górnik Brzeszcze |
1 - 1 |
LKS Gorzów |
10 września 2023
10.09 - 16:00 |
Żuraw Krzeszów |
6 - 1 |
Olimpia Chocznia |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Strażak Rajsko |
4 - 3 |
Hejnał Kęty |
9 września 2023
9.09 - 13:00 |
Zgoda Malec |
0 - 9 |
Victoria 1918 Jaworzno |
10 września 2023
10.09 - 17:00 |
LKS Bobrek |
1 - 0 |
Brzezina Osiek |
9 września 2023
9.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
5 - 1 |
Zgoda Malec |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
LKS Gorzów |
2 - 2 |
Strażak Rajsko |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
4 - 2 |
Żuraw Krzeszów |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Brzezina Osiek |
3 - 0 |
Nadwiślanin Gromiec |
16 września 2023
16.09 - 11:00 |
Halniak Targanice |
2 - 2 |
Polonia Luszowice |
17 września 2023
17.09 - 16:00 |
Hejnał Kęty |
1 - 3 |
Naroże Juszczyn |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Olimpia Chocznia |
1 - 0 |
Górnik Brzeszcze |
17 września 2023
17.09 - 16:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
0 - 1 |
LKS Bobrek |
16 września 2023
16.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
Naroże Juszczyn |
1 - 2 |
LKS Gorzów |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Polonia Luszowice |
1 - 4 |
Brzezina Osiek |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Olimpia Chocznia |
2 - 2 |
Victoria 1918 Jaworzno |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
LKS Bobrek |
3 - 1 |
Hejnał Kęty |
23 września 2023
23.09 - 14:00 |
Zgoda Malec |
1 - 6 |
Halniak Targanice |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
Górnik Brzeszcze |
3 - 0 |
Strażak Rajsko |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Żuraw Krzeszów |
4 - 1 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
23 września 2023
23.09 - 13:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
5 - 2 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
3 - 0 |
Polonia Luszowice |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Halniak Targanice |
0 - 5 |
Żuraw Krzeszów |
1 października 2023
1.10 - 16:00 |
LKS Gorzów |
1 - 1 |
LKS Bobrek |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
1 - 2 |
Górnik Brzeszcze |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
2 - 3 |
Olimpia Chocznia |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Hejnał Kęty |
0 - 3 |
Nadwiślanin Gromiec |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Brzezina Osiek |
2 - 1 |
Zgoda Malec |
1 października 2023
1.10 - 15:00 |
Strażak Rajsko |
4 - 0 |
Naroże Juszczyn |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
Górnik Brzeszcze |
1 - 1 |
Naroże Juszczyn |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
2 - 0 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Zgoda Malec |
1 - 2 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
8 października 2023
8.10 - 16:00 |
Olimpia Chocznia |
1 - 1 |
Halniak Targanice |
8 października 2023
8.10 - 16:00 |
LKS Bobrek |
1 - 1 |
Strażak Rajsko |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Żuraw Krzeszów |
0 - 0 |
Brzezina Osiek |
8 października 2023
8.10 - 16:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
4 - 0 |
LKS Gorzów |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Polonia Luszowice |
5 - 2 |
Hejnał Kęty |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
LKS Gorzów |
3 - 0 |
Polonia Luszowice |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
0 - 2 |
Górnik Brzeszcze |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Halniak Targanice |
3 - 5 |
Victoria 1918 Jaworzno |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
1 - 4 |
Żuraw Krzeszów |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Hejnał Kęty |
6 - 2 |
Zgoda Malec |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Naroże Juszczyn |
2 - 1 |
LKS Bobrek |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Brzezina Osiek |
1 - 0 |
Olimpia Chocznia |
14 października 2023
14.10 - 11:00 |
Strażak Rajsko |
1 - 1 |
Nadwiślanin Gromiec |
14 października 2023
14.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
Górnik Brzeszcze |
1 - 2 |
LKS Bobrek |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
0 - 0 |
Brzezina Osiek |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
0 - 1 |
Halniak Targanice |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Zgoda Malec |
2 - 3 |
LKS Gorzów |
22 października 2023
22.10 - 15:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
3 - 1 |
Naroże Juszczyn |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Polonia Luszowice |
1 - 5 |
Strażak Rajsko |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Hejnał Kęty |
0 - 2 |
Żuraw Krzeszów |
21 października 2023
21.10 - 14:00 |
Olimpia Chocznia |
3 - 4 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
22 października 2023
22.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
LKS Bobrek |
0 - 0 |
Nadwiślanin Gromiec |
28 października 2023
28.10 - 15:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
0 - 2 |
Victoria 1918 Jaworzno |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Strażak Rajsko |
6 - 3 |
Zgoda Malec |
28 października 2023
28.10 - 11:00 |
Halniak Targanice |
3 - 0 |
Górnik Brzeszcze |
29 października 2023
29.10 - 14:00 |
Naroże Juszczyn |
2 - 0 |
Polonia Luszowice |
28 października 2023
28.10 - 15:00 |
LKS Gorzów |
0 - 2 |
Żuraw Krzeszów |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Hejnał Kęty |
2 - 3 |
Olimpia Chocznia |
28 października 2023
28.10 - 13:00 |
Brzezina Osiek |
2 - 0 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
Halniak Targanice |
1 - 5 |
Brzezina Osiek |
5 listopada 2023
5.11 - 14:00 |
Olimpia Chocznia |
3 - 0 |
LKS Gorzów |
5 listopada 2023
5.11 - 14:00 |
Górnik Brzeszcze |
2 - 2 |
Nadwiślanin Gromiec |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Zgoda Malec |
1 - 4 |
Naroże Juszczyn |
5 listopada 2023
5.11 - 14:00 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
1 - 1 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Żuraw Krzeszów |
6 - 2 |
Strażak Rajsko |
4 listopada 2023
4.11 - 11:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
3 - 2 |
Hejnał Kęty |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Polonia Luszowice |
1 - 0 |
LKS Bobrek |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
Strażak Rajsko |
2 - 2 |
Olimpia Chocznia |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
LKS Bobrek |
8 - 2 |
Zgoda Malec |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
LKS Gorzów |
1 - 1 |
Victoria 1918 Jaworzno |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Naroże Juszczyn |
1 - 1 |
Żuraw Krzeszów |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
5 - 3 |
Polonia Luszowice |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
3 - 1 |
Halniak Targanice |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Hejnał Kęty |
1 - 2 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
11 listopada 2023
11.11 - 12:00 |
Brzezina Osiek |
5 - 0 |
Górnik Brzeszcze |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] | |
Nadwiślanin Gromiec |
1 - 0 |
Zgoda Malec |
16 marca 2024
16.03 - 15:30 |
Górnik Brzeszcze |
2 - 0 |
Polonia Luszowice |
16 marca 2024
16.03 - 15:30 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
1 - 2 |
Brzezina Osiek |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
Naroże Juszczyn |
2 - 1 |
Olimpia Chocznia |
17 marca 2024
17.03 - 11:00 |
LKS Bobrek |
1 - 1 |
Żuraw Krzeszów |
16 marca 2024
16.03 - 11:00 |
Hejnał Kęty |
4 - 1 |
Halniak Targanice |
16 marca 2024
16.03 - 11:00 |
Strażak Rajsko |
0 - 2 |
Victoria 1918 Jaworzno |
17 marca 2024
17.03 - 11:00 |
LKS Gorzów |
1 - 0 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
16 marca 2024
16.03 - 11:00 |
Kolejka 17 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
0 - 2 |
Strażak Rajsko |
24 marca 2024
24.03 - 14:30 |
Żuraw Krzeszów |
1 - 0 |
Nadwiślanin Gromiec |
24 marca 2024
24.03 - 15:00 |
Olimpia Chocznia |
2 - 1 |
LKS Bobrek |
24 marca 2024
24.03 - 16:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
2 - 3 |
Naroże Juszczyn |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
Brzezina Osiek |
3 - 0 |
Hejnał Kęty |
24 marca 2024
24.03 - 11:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2 - 2 |
Górnik Brzeszcze |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Halniak Targanice |
1 - 2 |
LKS Gorzów |
24 marca 2024
24.03 - 15:30 |
Zgoda Malec |
3 - 1 |
Polonia Luszowice |
24 marca 2024
24.03 - 15:30 |
Kolejka 18 - 30. marca 2024 [szczegóły] | |
Górnik Brzeszcze |
1 - 0 |
Zgoda Malec |
30 marca 2024
30.03 - 16:00 |
Naroże Juszczyn |
2 - 0 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
30 marca 2024
30.03 - 14:00 |
Polonia Luszowice |
1 - 4 |
Żuraw Krzeszów |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
4 - 0 |
Olimpia Chocznia |
30 marca 2024
30.03 - 14:00 |
LKS Bobrek |
2 - 0 |
Victoria 1918 Jaworzno |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Hejnał Kęty |
2 - 2 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Strażak Rajsko |
2 - 2 |
Halniak Targanice |
30 marca 2024
30.03 - 11:30 |
LKS Gorzów |
0 - 0 |
Brzezina Osiek |
30 marca 2024
30.03 - 16:00 |
Kolejka 19 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Żuraw Krzeszów |
5 - 3 |
Zgoda Malec |
6 kwietnia 2024
6.04 - 11:00 |
Halniak Targanice |
0 - 3 |
Naroże Juszczyn |
7 kwietnia 2024
7.04 - 17:00 |
Hejnał Kęty |
4 - 1 |
Górnik Brzeszcze |
6 kwietnia 2024
6.04 - 13:00 |
Olimpia Chocznia |
3 - 0 |
Polonia Luszowice |
7 kwietnia 2024
7.04 - 16:00 |
Brzezina Osiek |
1 - 2 |
Strażak Rajsko |
6 kwietnia 2024
6.04 - 11:00 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
4 - 4 |
LKS Bobrek |
6 kwietnia 2024
6.04 - 17:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
1 - 1 |
Nadwiślanin Gromiec |
7 kwietnia 2024
7.04 - 16:30 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2 - 2 |
LKS Gorzów |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Naroże Juszczyn |
3 - 2 |
Brzezina Osiek |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
2 - 1 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
Polonia Luszowice |
1 - 10 |
Victoria 1918 Jaworzno |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
Strażak Rajsko |
4 - 0 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
13 kwietnia 2024
13.04 - 11:30 |
LKS Bobrek |
2 - 0 |
Halniak Targanice |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
LKS Gorzów |
2 - 0 |
Hejnał Kęty |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
Zgoda Malec |
1 - 2 |
Olimpia Chocznia |
14 kwietnia 2024
14.04 - 17:00 |
Żuraw Krzeszów |
2 - 0 |
Górnik Brzeszcze |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
Kolejka 21 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2 - 3 |
Naroże Juszczyn |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:30 |
Halniak Targanice |
6 - 1 |
Nadwiślanin Gromiec |
21 kwietnia 2024
21.04 - 17:30 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
3 - 0 |
Polonia Luszowice |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:30 |
LKS Gorzów |
6 - 2 |
Górnik Brzeszcze |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:30 |
Olimpia Chocznia |
1 - 1 |
Żuraw Krzeszów |
15 maja 2024
15.05 - 18:00 |
Hejnał Kęty |
0 - 2 |
Strażak Rajsko |
20 kwietnia 2024
20.04 - 11:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
4 - 1 |
Zgoda Malec |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:30 |
Brzezina Osiek |
2 - 1 |
LKS Bobrek |
20 kwietnia 2024
20.04 - 11:00 |
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Zgoda Malec |
3 - 6 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
28 kwietnia 2024
28.04 - 17:30 |
Strażak Rajsko |
5 - 1 |
LKS Gorzów |
27 kwietnia 2024
27.04 - 11:30 |
Żuraw Krzeszów |
2 - 3 |
Victoria 1918 Jaworzno |
28 kwietnia 2024
28.04 - 15:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
0 - 1 |
Brzezina Osiek |
27 kwietnia 2024
27.04 - 15:00 |
Polonia Luszowice |
0 - 4 |
Halniak Targanice |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Naroże Juszczyn |
4 - 0 |
Hejnał Kęty |
27 kwietnia 2024
27.04 - 15:00 |
Górnik Brzeszcze |
0 - 1 |
Olimpia Chocznia |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:30 |
LKS Bobrek |
1 - 1 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
LKS Gorzów |
0 - 1 |
Naroże Juszczyn |
1 maja 2024
1.05 - 17:00 |
Brzezina Osiek |
5 - 1 |
Polonia Luszowice |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
1 - 1 |
Olimpia Chocznia |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
Hejnał Kęty |
0 - 3 |
LKS Bobrek |
1 maja 2024
1.05 - 13:00 |
Halniak Targanice |
3 - 1 |
Zgoda Malec |
5 maja 2024
5.05 - 17:30 |
Strażak Rajsko |
1 - 0 |
Górnik Brzeszcze |
4 maja 2024
4.05 - 11:30 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
0 - 2 |
Żuraw Krzeszów |
1 maja 2024
1.05 - 12:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2 - 2 |
Nadwiślanin Gromiec |
4 maja 2024
4.05 - 17:30 |
Kolejka 24 - 8. maja 2024 [szczegóły] | |
Polonia Luszowice |
0 - 2 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
8 maja 2024
8.05 - 17:30 |
Żuraw Krzeszów |
0 - 1 |
Halniak Targanice |
8 maja 2024
8.05 - 17:30 |
LKS Bobrek |
1 - 0 |
LKS Gorzów |
8 maja 2024
8.05 - 18:00 |
Górnik Brzeszcze |
2 - 5 |
Victoria 1918 Jaworzno |
8 maja 2024
8.05 - 17:00 |
Olimpia Chocznia |
1 - 2 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
8 maja 2024
8.05 - 17:30 |
Nadwiślanin Gromiec |
2 - 0 |
Hejnał Kęty |
8 maja 2024
8.05 - 17:30 |
Zgoda Malec |
0 - 2 |
Brzezina Osiek |
8 maja 2024
8.05 - 17:30 |
Naroże Juszczyn |
1 - 2 |
Strażak Rajsko |
8 maja 2024
8.05 - 17:30 |
Kolejka 25 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
Naroże Juszczyn |
5 - 2 |
Górnik Brzeszcze |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
0 - 0 |
Victoria 1918 Jaworzno |
11 maja 2024
11.05 - 17:30 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
2 - 1 |
Zgoda Malec |
11 maja 2024
11.05 - 17:30 |
Halniak Targanice |
2 - 0 |
Olimpia Chocznia |
12 maja 2024
12.05 - 17:30 |
Strażak Rajsko |
1 - 3 |
LKS Bobrek |
11 maja 2024
11.05 - 11:30 |
Brzezina Osiek |
3 - 0 |
Żuraw Krzeszów |
11 maja 2024
11.05 - 14:00 |
LKS Gorzów |
1 - 2 |
Nadwiślanin Gromiec |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Hejnał Kęty |
8 - 0 |
Polonia Luszowice |
11 maja 2024
11.05 - 17:30 |
Kolejka 26 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
Polonia Luszowice |
0 - 1 |
LKS Gorzów |
18 maja 2024
18.05 - 15:30 |
Górnik Brzeszcze |
1 - 1 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
3 - 0 |
Halniak Targanice |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Żuraw Krzeszów |
0 - 1 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Zgoda Malec |
0 - 2 |
Hejnał Kęty |
18 maja 2024
18.05 - 12:00 |
LKS Bobrek |
1 - 0 |
Naroże Juszczyn |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Olimpia Chocznia |
3 - 2 |
Brzezina Osiek |
19 maja 2024
19.05 - 17:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
0 - 1 |
Strażak Rajsko |
18 maja 2024
18.05 - 16:30 |
|
Kolejka 27 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
LKS Bobrek |
- |
Górnik Brzeszcze |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Brzezina Osiek |
- |
Victoria 1918 Jaworzno |
25 maja 2024
25.05 - 11:00 |
Halniak Targanice |
- |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
26 maja 2024
26.05 - 18:00 |
LKS Gorzów |
- |
Zgoda Malec |
25 maja 2024
25.05 - 18:00 |
Naroże Juszczyn |
- |
Nadwiślanin Gromiec |
25 maja 2024
25.05 - 18:00 |
Strażak Rajsko |
- |
Polonia Luszowice |
25 maja 2024
25.05 - 11:30 |
Żuraw Krzeszów |
- |
Hejnał Kęty |
25 maja 2024
25.05 - 11:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
- |
Olimpia Chocznia |
25 maja 2024
25.05 - 11:00 |
|
Kolejka 28 - 29. maja 2024 [szczegóły] | |
Nadwiślanin Gromiec |
- |
LKS Bobrek |
29 maja 2024
29.05 - 18:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
- |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
29 maja 2024
29.05 - 17:30 |
Zgoda Malec |
- |
Strażak Rajsko |
22 maja 2024
22.05 - 18:00 |
Górnik Brzeszcze |
- |
Halniak Targanice |
29 maja 2024
29.05 - 18:00 |
Polonia Luszowice |
- |
Naroże Juszczyn |
29 maja 2024
29.05 - 17:30 |
Żuraw Krzeszów |
- |
LKS Gorzów |
29 maja 2024
29.05 - 18:00 |
Olimpia Chocznia |
- |
Hejnał Kęty |
29 maja 2024
29.05 - 18:00 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
- |
Brzezina Osiek |
29 maja 2024
29.05 - 17:30 |
|
Kolejka 29 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Brzezina Osiek |
- |
Halniak Targanice |
2 czerwca 2024
2.06 - 18:00 |
LKS Gorzów |
- |
Olimpia Chocznia |
2 czerwca 2024
2.06 - 15:00 |
Nadwiślanin Gromiec |
- |
Górnik Brzeszcze |
1 czerwca 2024
1.06 - 18:00 |
Naroże Juszczyn |
- |
Zgoda Malec |
1 czerwca 2024
1.06 - 18:00 |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
- |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
1 czerwca 2024
1.06 - 18:00 |
Strażak Rajsko |
- |
Żuraw Krzeszów |
1 czerwca 2024
1.06 - 11:30 |
Hejnał Kęty |
- |
Victoria 1918 Jaworzno |
1 czerwca 2024
1.06 - 13:00 |
LKS Bobrek |
- |
Polonia Luszowice |
1 czerwca 2024
1.06 - 15:00 |
Kolejka 30 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Olimpia Chocznia |
- |
Strażak Rajsko |
9 czerwca 2024
9.06 - 17:00 |
Zgoda Malec |
- |
LKS Bobrek |
8 czerwca 2024
8.06 - 18:00 |
Victoria 1918 Jaworzno |
- |
LKS Gorzów |
8 czerwca 2024
8.06 - 18:00 |
Żuraw Krzeszów |
- |
Naroże Juszczyn |
8 czerwca 2024
8.06 - 18:00 |
Polonia Luszowice |
- |
Nadwiślanin Gromiec |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Halniak Targanice |
- |
Babia Góra Sucha Beskidzka |
8 czerwca 2024
8.06 - 18:00 |
Zgoda Byczyna Jaworzno |
- |
Hejnał Kęty |
8 czerwca 2024
8.06 - 18:00 |
Górnik Brzeszcze |
- |
Brzezina Osiek |
8 czerwca 2024
8.06 - 18:00 |
|