Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Barciczanka Barcice |
4 - 0 |
LKS Uście Gorlickie |
14 sierpnia 2021
14.08 - 11:00 |
Sokół Stary Sącz |
1 - 3 |
Dunajec Nowy Sącz |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Zyndram Łącko |
1 - 1 |
LKS Łużna |
15 sierpnia 2021
15.08 - 16:00 |
Gród Podegrodzie |
2 - 4 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
Poprad Rytro |
0 - 4 |
LKS Kobylanka |
15 sierpnia 2021
15.08 - 16:30 |
LKS Zagórzany |
3 - 2 |
Łosoś Łososina Dolna |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
KS Biecz |
0 - 1 |
LKS Wójtowa |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Helena Nowy Sącz |
1 - 0 |
Hart Tęgoborze |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Hart Tęgoborze |
0 - 0 |
LKS Kobylanka |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
LKS Uście Gorlickie |
3 - 1 |
Helena Nowy Sącz |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:30 |
LKS Łużna |
1 - 13 |
Barciczanka Barcice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
LKS Wójtowa |
3 - 1 |
Zyndram Łącko |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
LKS Zagórzany |
1 - 1 |
KS Biecz |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Łosoś Łososina Dolna |
2 - 3 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
Poprad Rytro |
1 - 5 |
Sokół Stary Sącz |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Gród Podegrodzie |
1 - 1 |
Dunajec Nowy Sącz |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:30 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
2 - 2 |
Dunajec Nowy Sącz |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
KS Biecz |
3 - 0 |
Łosoś Łososina Dolna |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Zyndram Łącko |
1 - 1 |
LKS Zagórzany |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Barciczanka Barcice |
8 - 0 |
LKS Wójtowa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Helena Nowy Sącz |
4 - 1 |
LKS Łużna |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
LKS Kobylanka |
1 - 1 |
LKS Uście Gorlickie |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Sokół Stary Sącz |
2 - 0 |
Hart Tęgoborze |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Gród Podegrodzie |
6 - 1 |
Poprad Rytro |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:30 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Wójtowa |
0 - 0 |
Helena Nowy Sącz |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Łosoś Łososina Dolna |
4 - 1 |
Dunajec Nowy Sącz |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Poprad Rytro |
6 - 1 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Hart Tęgoborze |
2 - 0 |
Gród Podegrodzie |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
LKS Uście Gorlickie |
1 - 0 |
Sokół Stary Sącz |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
LKS Łużna |
1 - 4 |
LKS Kobylanka |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
LKS Zagórzany |
0 - 2 |
Barciczanka Barcice |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
KS Biecz |
2 - 0 |
Zyndram Łącko |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Barciczanka Barcice |
4 - 0 |
KS Biecz |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Helena Nowy Sącz |
0 - 2 |
LKS Zagórzany |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
LKS Kobylanka |
0 - 2 |
LKS Wójtowa |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Sokół Stary Sącz |
4 - 1 |
LKS Łużna |
12 września 2021
12.09 - 10:00 |
LKS Uście Gorlickie |
1 - 2 |
Gród Podegrodzie |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
2 - 5 |
Hart Tęgoborze |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
Poprad Rytro |
3 - 6 |
Dunajec Nowy Sącz |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Zyndram Łącko |
0 - 2 |
Łosoś Łososina Dolna |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Hart Tęgoborze |
0 - 1 |
Dunajec Nowy Sącz |
19 września 2021
19.09 - 16:30 |
LKS Uście Gorlickie |
5 - 1 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Gród Podegrodzie |
6 - 0 |
LKS Łużna |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
LKS Wójtowa |
2 - 0 |
Sokół Stary Sącz |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
LKS Zagórzany |
2 - 0 |
LKS Kobylanka |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
KS Biecz |
2 - 2 |
Helena Nowy Sącz |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Zyndram Łącko |
1 - 5 |
Barciczanka Barcice |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Łosoś Łososina Dolna |
1 - 3 |
Poprad Rytro |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Helena Nowy Sącz |
0 - 2 |
Zyndram Łącko |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
LKS Kobylanka |
0 - 1 |
KS Biecz |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Sokół Stary Sącz |
4 - 2 |
LKS Zagórzany |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Gród Podegrodzie |
4 - 1 |
LKS Wójtowa |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
5 - 4 |
LKS Łużna |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
LKS Uście Gorlickie |
0 - 2 |
Dunajec Nowy Sącz |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Poprad Rytro |
4 - 1 |
Hart Tęgoborze |
26 września 2021
26.09 - 13:30 |
Barciczanka Barcice |
4 - 3 |
Łosoś Łososina Dolna |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
KS Biecz |
1 - 1 |
Sokół Stary Sącz |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Łosoś Łososina Dolna |
3 - 1 |
Hart Tęgoborze |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
LKS Uście Gorlickie |
3 - 1 |
Poprad Rytro |
2 października 2021
2.10 - 12:00 |
LKS Łużna |
1 - 2 |
Dunajec Nowy Sącz |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
LKS Wójtowa |
2 - 7 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
LKS Zagórzany |
1 - 2 |
Gród Podegrodzie |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Zyndram Łącko |
1 - 0 |
LKS Kobylanka |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Barciczanka Barcice |
4 - 0 |
Helena Nowy Sącz |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
4 - 1 |
LKS Zagórzany |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Poprad Rytro |
4 - 1 |
LKS Łużna |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Hart Tęgoborze |
3 - 1 |
LKS Uście Gorlickie |
10 października 2021
10.10 - 14:30 |
LKS Wójtowa |
0 - 3 |
Dunajec Nowy Sącz |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Helena Nowy Sącz |
1 - 3 |
Łosoś Łososina Dolna |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
LKS Kobylanka |
0 - 5 |
Barciczanka Barcice |
9 października 2021
9.10 - 13:00 |
Sokół Stary Sącz |
0 - 0 |
Zyndram Łącko |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Gród Podegrodzie |
1 - 0 |
KS Biecz |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Helena Nowy Sącz |
2 - 1 |
LKS Kobylanka |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
KS Biecz |
0 - 2 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Zyndram Łącko |
1 - 0 |
Gród Podegrodzie |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Łosoś Łososina Dolna |
1 - 2 |
LKS Uście Gorlickie |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
LKS Łużna |
1 - 2 |
Hart Tęgoborze |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Barciczanka Barcice |
5 - 1 |
Sokół Stary Sącz |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
LKS Wójtowa |
2 - 1 |
Poprad Rytro |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LKS Zagórzany |
0 - 3 |
Dunajec Nowy Sącz |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Uście Gorlickie |
3 - 1 |
LKS Łużna |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
LKS Kobylanka |
1 - 4 |
Łosoś Łososina Dolna |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Sokół Stary Sącz |
2 - 2 |
Helena Nowy Sącz |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Gród Podegrodzie |
0 - 2 |
Barciczanka Barcice |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
1 - 0 |
Zyndram Łącko |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
KS Biecz |
0 - 2 |
Dunajec Nowy Sącz |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Poprad Rytro |
2 - 1 |
LKS Zagórzany |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Hart Tęgoborze |
1 - 0 |
LKS Wójtowa |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Łosoś Łososina Dolna |
4 - 1 |
LKS Łużna |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
LKS Wójtowa |
0 - 2 |
LKS Uście Gorlickie |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LKS Zagórzany |
5 - 0 |
Hart Tęgoborze |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
KS Biecz |
4 - 0 |
Poprad Rytro |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Zyndram Łącko |
2 - 3 |
Dunajec Nowy Sącz |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Barciczanka Barcice |
5 - 0 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Helena Nowy Sącz |
1 - 4 |
Gród Podegrodzie |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
LKS Kobylanka |
0 - 0 |
Sokół Stary Sącz |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Sokół Stary Sącz |
1 - 3 |
Łosoś Łososina Dolna |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
LKS Łużna |
5 - 2 |
LKS Wójtowa |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Gród Podegrodzie |
2 - 0 |
LKS Kobylanka |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
Poprad Rytro |
3 - 1 |
Zyndram Łącko |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Hart Tęgoborze |
1 - 1 |
KS Biecz |
21 listopada 2021
21.11 - 13:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
3 - 0 |
Helena Nowy Sącz |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
LKS Uście Gorlickie |
3 - 1 |
LKS Zagórzany |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
Barciczanka Barcice |
2 - 0 |
Dunajec Nowy Sącz |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 11. listopada 2021 [szczegóły] | |
LKS Zagórzany |
4 - 0 |
LKS Łużna |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Zyndram Łącko |
1 - 0 |
Hart Tęgoborze |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
Barciczanka Barcice |
3 - 0 |
Poprad Rytro |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Łosoś Łososina Dolna |
1 - 6 |
LKS Wójtowa |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Helena Nowy Sącz |
2 - 2 |
Dunajec Nowy Sącz |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
LKS Kobylanka |
1 - 3 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
Sokół Stary Sącz |
2 - 4 |
Gród Podegrodzie |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
KS Biecz |
4 - 0 |
LKS Uście Gorlickie |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Poprad Rytro |
1 - 3 |
Helena Nowy Sącz |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Gród Podegrodzie |
2 - 1 |
Łosoś Łososina Dolna |
13 listopada 2021
13.11 - 14:30 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
2 - 1 |
Sokół Stary Sącz |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Dunajec Nowy Sącz |
0 - 1 |
LKS Kobylanka |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
LKS Łużna |
0 - 3 |
KS Biecz |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
LKS Uście Gorlickie |
3 - 1 |
Zyndram Łącko |
13 listopada 2021
13.11 - 11:00 |
Hart Tęgoborze |
1 - 4 |
Barciczanka Barcice |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
LKS Wójtowa |
1 - 1 |
LKS Zagórzany |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
LKS Uście Gorlickie |
0 - 1 |
Barciczanka Barcice |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Dunajec Nowy Sącz |
3 - 1 |
Sokół Stary Sącz |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
LKS Łużna |
0 - 3 |
Zyndram Łącko |
|
Biegoniczanka Nowy Sącz |
4 - 3 |
Gród Podegrodzie |
20 marca 2022
20.03 - 15:30 |
LKS Kobylanka |
1 - 3 |
Poprad Rytro |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Łosoś Łososina Dolna |
2 - 1 |
LKS Zagórzany |
20 marca 2022
20.03 - 13:00 |
LKS Wójtowa |
2 - 2 |
KS Biecz |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Hart Tęgoborze |
2 - 3 |
Helena Nowy Sącz |
20 marca 2022
20.03 - 11:00 |
Kolejka 17 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
LKS Kobylanka |
1 - 1 |
Hart Tęgoborze |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Helena Nowy Sącz |
2 - 1 |
LKS Uście Gorlickie |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Barciczanka Barcice |
3 - 0 |
LKS Łużna |
|
Zyndram Łącko |
3 - 0 |
LKS Wójtowa |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
vo, na boisku 0-2 |
KS Biecz |
0 - 0 |
LKS Zagórzany |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
0 - 0 |
Łosoś Łososina Dolna |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Sokół Stary Sącz |
3 - 3 |
Poprad Rytro |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Dunajec Nowy Sącz |
0 - 2 |
Gród Podegrodzie |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Dunajec Nowy Sącz |
3 - 1 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Łosoś Łososina Dolna |
2 - 0 |
KS Biecz |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
LKS Zagórzany |
0 - 3 |
Zyndram Łącko |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:30 |
vo, na boisku 1-0 |
LKS Wójtowa |
0 - 3 |
Barciczanka Barcice |
11 maja 2022
11.05 - 10:00 |
LKS Łużna |
0 - 3 |
Helena Nowy Sącz |
|
LKS Uście Gorlickie |
1 - 4 |
LKS Kobylanka |
11 maja 2022
11.05 - 17:30 |
Hart Tęgoborze |
0 - 1 |
Sokół Stary Sącz |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Poprad Rytro |
2 - 3 |
Gród Podegrodzie |
11 maja 2022
11.05 - 17:30 |
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Helena Nowy Sącz |
1 - 3 |
LKS Wójtowa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Dunajec Nowy Sącz |
1 - 0 |
Łosoś Łososina Dolna |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
0 - 6 |
Poprad Rytro |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
Gród Podegrodzie |
3 - 2 |
Hart Tęgoborze |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Sokół Stary Sącz |
3 - 0 |
LKS Uście Gorlickie |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
LKS Kobylanka |
3 - 0 |
LKS Łużna |
|
Barciczanka Barcice |
2 - 1 |
LKS Zagórzany |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
Zyndram Łącko |
1 - 3 |
KS Biecz |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KS Biecz |
0 - 3 |
Barciczanka Barcice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
LKS Zagórzany |
1 - 0 |
Helena Nowy Sącz |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
LKS Wójtowa |
2 - 0 |
LKS Kobylanka |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:30 |
LKS Łużna |
0 - 3 |
Sokół Stary Sącz |
|
Gród Podegrodzie |
3 - 0 |
LKS Uście Gorlickie |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Hart Tęgoborze |
0 - 4 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Dunajec Nowy Sącz |
2 - 0 |
Poprad Rytro |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Łosoś Łososina Dolna |
2 - 0 |
Zyndram Łącko |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:30 |
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Dunajec Nowy Sącz |
3 - 1 |
Hart Tęgoborze |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
4 - 0 |
LKS Uście Gorlickie |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
LKS Łużna |
0 - 3 |
Gród Podegrodzie |
|
Sokół Stary Sącz |
1 - 1 |
LKS Wójtowa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:30 |
LKS Kobylanka |
0 - 2 |
LKS Zagórzany |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Helena Nowy Sącz |
2 - 5 |
KS Biecz |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Barciczanka Barcice |
7 - 0 |
Zyndram Łącko |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Poprad Rytro |
0 - 0 |
Łosoś Łososina Dolna |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Zyndram Łącko |
3 - 1 |
Helena Nowy Sącz |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
KS Biecz |
2 - 2 |
LKS Kobylanka |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
LKS Zagórzany |
3 - 1 |
Sokół Stary Sącz |
30 kwietnia 2022
30.04 - 18:00 |
LKS Wójtowa |
2 - 1 |
Gród Podegrodzie |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
LKS Łużna |
0 - 3 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
|
Dunajec Nowy Sącz |
3 - 0 |
LKS Uście Gorlickie |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Hart Tęgoborze |
1 - 2 |
Poprad Rytro |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Łosoś Łososina Dolna |
0 - 9 |
Barciczanka Barcice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Kolejka 23 - 3. maja 2022 [szczegóły] | |
Sokół Stary Sącz |
0 - 0 |
KS Biecz |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Hart Tęgoborze |
1 - 1 |
Łosoś Łososina Dolna |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Poprad Rytro |
4 - 2 |
LKS Uście Gorlickie |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Dunajec Nowy Sącz |
3 - 0 |
LKS Łużna |
|
Biegoniczanka Nowy Sącz |
2 - 1 |
LKS Wójtowa |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Gród Podegrodzie |
2 - 2 |
LKS Zagórzany |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
LKS Kobylanka |
4 - 1 |
Zyndram Łącko |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Helena Nowy Sącz |
0 - 3 |
Barciczanka Barcice |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Zagórzany |
5 - 0 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
8 maja 2022
8.05 - 17:30 |
LKS Łużna |
0 - 3 |
Poprad Rytro |
|
LKS Uście Gorlickie |
3 - 0 |
Hart Tęgoborze |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Dunajec Nowy Sącz |
3 - 1 |
LKS Wójtowa |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Łosoś Łososina Dolna |
3 - 1 |
Helena Nowy Sącz |
7 maja 2022
7.05 - 18:00 |
Barciczanka Barcice |
7 - 0 |
LKS Kobylanka |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Zyndram Łącko |
1 - 5 |
Sokół Stary Sącz |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
KS Biecz |
2 - 1 |
Gród Podegrodzie |
7 maja 2022
7.05 - 18:00 |
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Kobylanka |
4 - 1 |
Helena Nowy Sącz |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
4 - 0 |
KS Biecz |
14 maja 2022
14.05 - 18:00 |
Gród Podegrodzie |
1 - 7 |
Zyndram Łącko |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
LKS Uście Gorlickie |
4 - 0 |
Łosoś Łososina Dolna |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
Hart Tęgoborze |
3 - 0 |
LKS Łużna |
|
Sokół Stary Sącz |
4 - 7 |
Barciczanka Barcice |
16 maja 2022
16.05 - 18:00 |
Poprad Rytro |
3 - 2 |
LKS Wójtowa |
15 maja 2022
15.05 - 16:00 |
Dunajec Nowy Sącz |
2 - 0 |
LKS Zagórzany |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Łużna |
0 - 3 |
LKS Uście Gorlickie |
|
Łosoś Łososina Dolna |
2 - 1 |
LKS Kobylanka |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Helena Nowy Sącz |
2 - 6 |
Sokół Stary Sącz |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Barciczanka Barcice |
5 - 0 |
Gród Podegrodzie |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Zyndram Łącko |
3 - 2 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Dunajec Nowy Sącz |
2 - 0 |
KS Biecz |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
LKS Zagórzany |
2 - 2 |
Poprad Rytro |
22 maja 2022
22.05 - 17:30 |
LKS Wójtowa |
10 - 1 |
Hart Tęgoborze |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Łużna |
0 - 3 |
Łosoś Łososina Dolna |
|
LKS Uście Gorlickie |
2 - 2 |
LKS Wójtowa |
28 maja 2022
28.05 - 14:00 |
Hart Tęgoborze |
2 - 5 |
LKS Zagórzany |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Poprad Rytro |
1 - 0 |
KS Biecz |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Dunajec Nowy Sącz |
1 - 0 |
Zyndram Łącko |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
0 - 5 |
Barciczanka Barcice |
29 maja 2022
29.05 - 18:00 |
Gród Podegrodzie |
6 - 2 |
Helena Nowy Sącz |
28 maja 2022
28.05 - 16:30 |
Sokół Stary Sącz |
2 - 2 |
LKS Kobylanka |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Łosoś Łososina Dolna |
4 - 2 |
Sokół Stary Sącz |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
LKS Wójtowa |
3 - 0 |
LKS Łużna |
|
LKS Kobylanka |
2 - 3 |
Gród Podegrodzie |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Zyndram Łącko |
2 - 0 |
Poprad Rytro |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
KS Biecz |
1 - 0 |
Hart Tęgoborze |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Helena Nowy Sącz |
2 - 3 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
LKS Zagórzany |
4 - 0 |
LKS Uście Gorlickie |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:00 |
Barciczanka Barcice |
2 - 0 |
Dunajec Nowy Sącz |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LKS Łużna |
0 - 3 |
LKS Zagórzany |
|
Hart Tęgoborze |
3 - 2 |
Zyndram Łącko |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Poprad Rytro |
1 - 7 |
Barciczanka Barcice |
12 czerwca 2022
12.06 - 16:00 |
LKS Wójtowa |
1 - 2 |
Łosoś Łososina Dolna |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Helena Nowy Sącz |
0 - 5 |
Dunajec Nowy Sącz |
9 czerwca 2022
9.06 - 18:30 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
1 - 0 |
LKS Kobylanka |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Gród Podegrodzie |
2 - 3 |
Sokół Stary Sącz |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:30 |
LKS Uście Gorlickie |
4 - 0 |
KS Biecz |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
Kolejka 30 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Helena Nowy Sącz |
0 - 6 |
Poprad Rytro |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Łosoś Łososina Dolna |
2 - 6 |
Gród Podegrodzie |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Sokół Stary Sącz |
3 - 1 |
Biegoniczanka Nowy Sącz |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
LKS Kobylanka |
2 - 0 |
Dunajec Nowy Sącz |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
KS Biecz |
3 - 0 |
LKS Łużna |
|
Zyndram Łącko |
0 - 4 |
LKS Uście Gorlickie |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Barciczanka Barcice |
9 - 0 |
Hart Tęgoborze |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
LKS Zagórzany |
3 - 4 |
LKS Wójtowa |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
|