Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Bolesław Bukowno |
3 - 1 |
LKS Niedźwiedź |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:30 |
Pogoń Miechów |
2 - 1 |
Lot Balice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
TS Węgrzce |
3 - 1 |
Zieleńczanka Zielonki |
9 sierpnia 2020
9.08 - 18:00 |
Piliczanka Pilica |
2 - 0 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Przebój Wolbrom |
2 - 0 |
Orzeł Iwanowice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Błękitni Modlnica |
5 - 1 |
Przemsza Klucze |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:30 |
Orzeł Bębło |
0 - 1 |
KS Olkusz |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Pauza: Leśnik Gorenice, |
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Przemsza Klucze |
0 - 0 |
Orzeł Bębło |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Orzeł Iwanowice |
1 - 1 |
Błękitni Modlnica |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
2 - 2 |
Przebój Wolbrom |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Zieleńczanka Zielonki |
1 - 3 |
Piliczanka Pilica |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Lot Balice |
0 - 5 |
TS Węgrzce |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
LKS Niedźwiedź |
0 - 4 |
Pogoń Miechów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Leśnik Gorenice |
0 - 3 |
Bolesław Bukowno |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:30 |
vo, na boisku 1-3 |
Pauza: KS Olkusz, |
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Pogoń Miechów |
5 - 4 |
Leśnik Gorenice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
TS Węgrzce |
4 - 0 |
LKS Niedźwiedź |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Piliczanka Pilica |
1 - 0 |
Lot Balice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Przebój Wolbrom |
2 - 1 |
Zieleńczanka Zielonki |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Błękitni Modlnica |
3 - 4 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Orzeł Bębło |
2 - 1 |
Orzeł Iwanowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Przemsza Klucze |
6 - 1 |
KS Olkusz |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Pauza: Bolesław Bukowno, |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Iwanowice |
5 - 2 |
KS Olkusz |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
1 - 0 |
Orzeł Bębło |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Zieleńczanka Zielonki |
1 - 3 |
Błękitni Modlnica |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:30 |
Lot Balice |
1 - 2 |
Przebój Wolbrom |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
LKS Niedźwiedź |
2 - 1 |
Piliczanka Pilica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Leśnik Gorenice |
0 - 6 |
TS Węgrzce |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:30 |
Bolesław Bukowno |
1 - 0 |
Pogoń Miechów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Pauza: Przemsza Klucze, |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
TS Węgrzce |
1 - 0 |
Bolesław Bukowno |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Piliczanka Pilica |
3 - 0 |
Leśnik Gorenice |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Przebój Wolbrom |
2 - 1 |
LKS Niedźwiedź |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Błękitni Modlnica |
5 - 1 |
Lot Balice |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
Orzeł Bębło |
3 - 0 |
Zieleńczanka Zielonki |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
2 - 0 |
KS Olkusz |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Przemsza Klucze |
4 - 1 |
Orzeł Iwanowice |
16 września 2020
16.09 - 17:00 |
Pauza: Pogoń Miechów, |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
1 - 1 |
Przemsza Klucze |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Zieleńczanka Zielonki |
1 - 0 |
KS Olkusz |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Lot Balice |
0 - 3 |
Orzeł Bębło |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
LKS Niedźwiedź |
1 - 5 |
Błękitni Modlnica |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Leśnik Gorenice |
0 - 2 |
Przebój Wolbrom |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Bolesław Bukowno |
2 - 0 |
Piliczanka Pilica |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Pogoń Miechów |
0 - 4 |
TS Węgrzce |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Iwanowice, |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Piliczanka Pilica |
0 - 3 |
Pogoń Miechów |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Przebój Wolbrom |
2 - 1 |
Bolesław Bukowno |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Błękitni Modlnica |
11 - 1 |
Leśnik Gorenice |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Orzeł Bębło |
1 - 1 |
LKS Niedźwiedź |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
KS Olkusz |
1 - 1 |
Lot Balice |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Przemsza Klucze |
2 - 1 |
Zieleńczanka Zielonki |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Orzeł Iwanowice |
2 - 2 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Pauza: TS Węgrzce, |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Zieleńczanka Zielonki |
2 - 2 |
Orzeł Iwanowice |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Lot Balice |
0 - 4 |
Przemsza Klucze |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
LKS Niedźwiedź |
0 - 0 |
KS Olkusz |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Leśnik Gorenice |
3 - 4 |
Orzeł Bębło |
26 września 2020
26.09 - 16:30 |
Bolesław Bukowno |
3 - 1 |
Błękitni Modlnica |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pogoń Miechów |
3 - 1 |
Przebój Wolbrom |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
TS Węgrzce |
2 - 0 |
Piliczanka Pilica |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Pauza: Spójnia Osiek-Zimnodół, |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Przebój Wolbrom |
1 - 2 |
TS Węgrzce |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Błękitni Modlnica |
7 - 1 |
Pogoń Miechów |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Orzeł Bębło |
3 - 2 |
Bolesław Bukowno |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Leśnik Gorenice |
0 - 1 |
KS Olkusz |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Przemsza Klucze |
2 - 1 |
LKS Niedźwiedź |
3 października 2020
3.10 - 14:00 |
Orzeł Iwanowice |
3 - 3 |
Lot Balice |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
2 - 2 |
Zieleńczanka Zielonki |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Pauza: Piliczanka Pilica, |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Lot Balice |
1 - 6 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
LKS Niedźwiedź |
2 - 2 |
Orzeł Iwanowice |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Leśnik Gorenice |
0 - 7 |
Przemsza Klucze |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Bolesław Bukowno |
5 - 2 |
KS Olkusz |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Pogoń Miechów |
0 - 1 |
Orzeł Bębło |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
TS Węgrzce |
2 - 3 |
Błękitni Modlnica |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Piliczanka Pilica |
0 - 3 |
Przebój Wolbrom |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Pauza: Zieleńczanka Zielonki, |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Modlnica |
4 - 1 |
Piliczanka Pilica |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Orzeł Bębło |
1 - 4 |
TS Węgrzce |
17 października 2020
17.10 - 13:00 |
Pogoń Miechów |
3 - 1 |
KS Olkusz |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Przemsza Klucze |
1 - 2 |
Bolesław Bukowno |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Orzeł Iwanowice |
4 - 1 |
Leśnik Gorenice |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
LKS Niedźwiedź |
1 - 0 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Zieleńczanka Zielonki |
5 - 3 |
Lot Balice |
21 listopada 2020
21.11 - 11:00 |
Pauza: Przebój Wolbrom, |
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
LKS Niedźwiedź |
0 - 4 |
Zieleńczanka Zielonki |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Leśnik Gorenice |
0 - 3 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Bolesław Bukowno |
1 - 1 |
Orzeł Iwanowice |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Pogoń Miechów |
0 - 1 |
Przemsza Klucze |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
TS Węgrzce |
7 - 0 |
KS Olkusz |
22 listopada 2020
22.11 - 15:00 |
Piliczanka Pilica |
1 - 2 |
Orzeł Bębło |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Przebój Wolbrom |
1 - 2 |
Błękitni Modlnica |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Pauza: Lot Balice, |
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Bębło |
5 - 0 |
Przebój Wolbrom |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Piliczanka Pilica |
0 - 0 |
KS Olkusz |
13 grudnia 2020
13.12 - 11:00 |
Przemsza Klucze |
0 - 2 |
TS Węgrzce |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Orzeł Iwanowice |
4 - 0 |
Pogoń Miechów |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
2 - 1 |
Bolesław Bukowno |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Zieleńczanka Zielonki |
7 - 1 |
Leśnik Gorenice |
28 listopada 2020
28.11 - 11:00 |
Lot Balice |
2 - 5 |
LKS Niedźwiedź |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pauza: Błękitni Modlnica, |
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Leśnik Gorenice |
1 - 7 |
Lot Balice |
5 grudnia 2020
5.12 - 12:00 |
Bolesław Bukowno |
4 - 0 |
Zieleńczanka Zielonki |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Pogoń Miechów |
1 - 0 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
TS Węgrzce |
3 - 0 |
Orzeł Iwanowice |
7 listopada 2020
7.11 - 16:30 |
Piliczanka Pilica |
1 - 2 |
Przemsza Klucze |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Przebój Wolbrom |
2 - 2 |
KS Olkusz |
5 grudnia 2020
5.12 - 15:00 |
Błękitni Modlnica |
9 - 2 |
Orzeł Bębło |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Pauza: LKS Niedźwiedź, |
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
KS Olkusz |
0 - 3 |
Błękitni Modlnica |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Przemsza Klucze |
0 - 1 |
Przebój Wolbrom |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Orzeł Iwanowice |
2 - 2 |
Piliczanka Pilica |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
1 - 1 |
TS Węgrzce |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Zieleńczanka Zielonki |
1 - 1 |
Pogoń Miechów |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Lot Balice |
2 - 0 |
Bolesław Bukowno |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
LKS Niedźwiedź |
3 - 0 |
Leśnik Gorenice |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Pauza: Orzeł Bębło, |
Kolejka 18 - 24. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Leśnik Gorenice |
2 - 3 |
Pogoń Miechów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
LKS Niedźwiedź |
0 - 2 |
TS Węgrzce |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Lot Balice |
1 - 0 |
Piliczanka Pilica |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:30 |
Zieleńczanka Zielonki |
3 - 0 |
Przebój Wolbrom |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
1 - 2 |
Błękitni Modlnica |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Orzeł Iwanowice |
0 - 4 |
Orzeł Bębło |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
KS Olkusz |
2 - 2 |
Przemsza Klucze |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:30 |
Pauza: Bolesław Bukowno, |
Kolejka 19 - 1. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Olkusz |
4 - 3 |
Orzeł Iwanowice |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Orzeł Bębło |
0 - 1 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Błękitni Modlnica |
4 - 1 |
Zieleńczanka Zielonki |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Przebój Wolbrom |
1 - 4 |
Lot Balice |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Piliczanka Pilica |
4 - 1 |
LKS Niedźwiedź |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
TS Węgrzce |
11 - 0 |
Leśnik Gorenice |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Pogoń Miechów |
0 - 3 |
Bolesław Bukowno |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Pauza: Przemsza Klucze, |
Kolejka 20 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Bolesław Bukowno |
0 - 0 |
TS Węgrzce |
8 maja 2021
8.05 - 18:00 |
Leśnik Gorenice |
0 - 3 |
Piliczanka Pilica |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
LKS Niedźwiedź |
3 - 2 |
Przebój Wolbrom |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Lot Balice |
0 - 1 |
Błękitni Modlnica |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Zieleńczanka Zielonki |
1 - 2 |
Orzeł Bębło |
8 maja 2021
8.05 - 17:30 |
KS Olkusz |
4 - 2 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Orzeł Iwanowice |
2 - 3 |
Przemsza Klucze |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Pauza: Pogoń Miechów, |
Kolejka 21 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Przemsza Klucze |
1 - 1 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
KS Olkusz |
4 - 1 |
Zieleńczanka Zielonki |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Orzeł Bębło |
1 - 2 |
Lot Balice |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
Błękitni Modlnica |
4 - 2 |
LKS Niedźwiedź |
15 maja 2021
15.05 - 17:30 |
Przebój Wolbrom |
1 - 1 |
Leśnik Gorenice |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Piliczanka Pilica |
1 - 0 |
Bolesław Bukowno |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
TS Węgrzce |
4 - 0 |
Pogoń Miechów |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Pauza: Orzeł Iwanowice, |
Kolejka 22 - 19/20. maja 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Miechów |
2 - 2 |
Piliczanka Pilica |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Bolesław Bukowno |
0 - 0 |
Przebój Wolbrom |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Leśnik Gorenice |
1 - 7 |
Błękitni Modlnica |
18 maja 2021
18.05 - 18:00 |
LKS Niedźwiedź |
1 - 1 |
Orzeł Bębło |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Lot Balice |
0 - 0 |
KS Olkusz |
8 czerwca 2021
8.06 - 18:00 |
Zieleńczanka Zielonki |
4 - 2 |
Przemsza Klucze |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
4 - 0 |
Orzeł Iwanowice |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Pauza: TS Węgrzce, |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Iwanowice |
0 - 2 |
Zieleńczanka Zielonki |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Przemsza Klucze |
1 - 2 |
Lot Balice |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
KS Olkusz |
4 - 2 |
LKS Niedźwiedź |
22 maja 2021
22.05 - 12:00 |
Orzeł Bębło |
4 - 2 |
Leśnik Gorenice |
22 maja 2021
22.05 - 12:00 |
Błękitni Modlnica |
4 - 2 |
Bolesław Bukowno |
23 maja 2021
23.05 - 17:30 |
Przebój Wolbrom |
2 - 0 |
Pogoń Miechów |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Piliczanka Pilica |
0 - 4 |
TS Węgrzce |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pauza: Spójnia Osiek-Zimnodół, |
Kolejka 16 - 26/27. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Niedźwiedź |
3 - 1 |
Bolesław Bukowno |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Lot Balice |
4 - 1 |
Pogoń Miechów |
25 maja 2021
25.05 - 18:00 |
Zieleńczanka Zielonki |
1 - 3 |
TS Węgrzce |
27 maja 2021
27.05 - 17:30 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
1 - 2 |
Piliczanka Pilica |
25 maja 2021
25.05 - 18:00 |
Orzeł Iwanowice |
0 - 1 |
Przebój Wolbrom |
26 maja 2021
26.05 - 17:00 |
Przemsza Klucze |
0 - 4 |
Błękitni Modlnica |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
KS Olkusz |
2 - 1 |
Orzeł Bębło |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Pauza: Leśnik Gorenice, |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
TS Węgrzce |
1 - 0 |
Przebój Wolbrom |
30 maja 2021
30.05 - 13:00 |
Pogoń Miechów |
0 - 6 |
Błękitni Modlnica |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Bolesław Bukowno |
5 - 1 |
Orzeł Bębło |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
KS Olkusz |
1 - 0 |
Leśnik Gorenice |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
LKS Niedźwiedź |
0 - 3 |
Przemsza Klucze |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Lot Balice |
1 - 2 |
Orzeł Iwanowice |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Zieleńczanka Zielonki |
3 - 3 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
29 maja 2021
29.05 - 17:30 |
Pauza: Piliczanka Pilica, |
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
4 - 0 |
Lot Balice |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Orzeł Iwanowice |
0 - 1 |
LKS Niedźwiedź |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Przemsza Klucze |
8 - 0 |
Leśnik Gorenice |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
KS Olkusz |
0 - 1 |
Bolesław Bukowno |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Orzeł Bębło |
1 - 3 |
Pogoń Miechów |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Błękitni Modlnica |
2 - 2 |
TS Węgrzce |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:30 |
Przebój Wolbrom |
2 - 1 |
Piliczanka Pilica |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Pauza: Zieleńczanka Zielonki, |
Kolejka 26 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Piliczanka Pilica |
0 - 4 |
Błękitni Modlnica |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
TS Węgrzce |
8 - 0 |
Orzeł Bębło |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
KS Olkusz |
5 - 1 |
Pogoń Miechów |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Bolesław Bukowno |
2 - 2 |
Przemsza Klucze |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:30 |
Leśnik Gorenice |
1 - 0 |
Orzeł Iwanowice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
4 - 0 |
LKS Niedźwiedź |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Lot Balice |
2 - 0 |
Zieleńczanka Zielonki |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Pauza: Przebój Wolbrom, |
Kolejka 27 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zieleńczanka Zielonki |
0 - 0 |
LKS Niedźwiedź |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
7 - 1 |
Leśnik Gorenice |
13 czerwca 2021
13.06 - 18:00 |
Orzeł Iwanowice |
3 - 3 |
Bolesław Bukowno |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Przemsza Klucze |
3 - 1 |
Pogoń Miechów |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
KS Olkusz |
2 - 3 |
TS Węgrzce |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:00 |
Orzeł Bębło |
0 - 4 |
Piliczanka Pilica |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Błękitni Modlnica |
1 - 4 |
Przebój Wolbrom |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Pauza: Lot Balice, |
Kolejka 28 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Przebój Wolbrom |
5 - 1 |
Orzeł Bębło |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
KS Olkusz |
2 - 2 |
Piliczanka Pilica |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
TS Węgrzce |
3 - 0 |
Przemsza Klucze |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Pogoń Miechów |
2 - 4 |
Orzeł Iwanowice |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Bolesław Bukowno |
1 - 4 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Leśnik Gorenice |
1 - 1 |
Zieleńczanka Zielonki |
15 czerwca 2021
15.06 - 18:00 |
LKS Niedźwiedź |
2 - 3 |
Lot Balice |
10 czerwca 2021
10.06 - 18:00 |
Pauza: Błękitni Modlnica, |
Kolejka 29 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Lot Balice |
5 - 3 |
Leśnik Gorenice |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Zieleńczanka Zielonki |
1 - 4 |
Bolesław Bukowno |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
3 - 1 |
Pogoń Miechów |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Orzeł Iwanowice |
0 - 2 |
TS Węgrzce |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Przemsza Klucze |
2 - 0 |
Piliczanka Pilica |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
KS Olkusz |
1 - 0 |
Przebój Wolbrom |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
Orzeł Bębło |
5 - 8 |
Błękitni Modlnica |
19 czerwca 2021
19.06 - 12:00 |
Pauza: LKS Niedźwiedź, |
Kolejka 17 - 23. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Bębło |
3 - 5 |
Przemsza Klucze |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Błękitni Modlnica |
3 - 0 |
Orzeł Iwanowice |
28 czerwca 2021
28.06 - 19:00 |
Przebój Wolbrom |
4 - 2 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
28 czerwca 2021
28.06 - 18:30 |
Piliczanka Pilica |
1 - 1 |
Zieleńczanka Zielonki |
22 czerwca 2021
22.06 - 17:00 |
TS Węgrzce |
2 - 0 |
Lot Balice |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:00 |
Pogoń Miechów |
2 - 3 |
LKS Niedźwiedź |
23 czerwca 2021
23.06 - 19:00 |
Bolesław Bukowno |
8 - 1 |
Leśnik Gorenice |
23 czerwca 2021
23.06 - 16:00 |
Pauza: KS Olkusz, |
Kolejka 30 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Modlnica |
5 - 1 |
KS Olkusz |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Przebój Wolbrom |
4 - 1 |
Przemsza Klucze |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Piliczanka Pilica |
5 - 0 |
Orzeł Iwanowice |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
TS Węgrzce |
2 - 2 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
26 czerwca 2021
26.06 - 11:00 |
Pogoń Miechów |
1 - 3 |
Zieleńczanka Zielonki |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Bolesław Bukowno |
4 - 0 |
Lot Balice |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Leśnik Gorenice |
0 - 4 |
LKS Niedźwiedź |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Pauza: Orzeł Bębło, . |
|