Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zorza Zaczarnie |
1 - 1 |
LUKS Skrzyszów |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:30 |
GLKS Gromnik |
4 - 3 |
Tuchovia Tuchów |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Unia Niedomice |
3 - 6 |
Dunajec Zakliczyn |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:30 |
Wisła Szczucin |
2 - 2 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Olimpia Wojnicz |
2 - 3 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 sierpnia 2020
2.08 - 15:00 |
MLKS Żabno |
3 - 0 |
Ikar Odporyszów |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
vo, na boisku 2-3 |
Pogórze Pleśna |
2 - 0 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
2 sierpnia 2020
2.08 - 18:00 |
LKS Rzuchowa |
3 - 2 |
LKS Ładna |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Pauza: LKS Szynwałd, |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Ciężkowianka Ciężkowice |
3 - 4 |
LKS Rzuchowa |
8 sierpnia 2020
8.08 - 18:00 |
Ikar Odporyszów |
4 - 7 |
Pogórze Pleśna |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
1 - 2 |
MLKS Żabno |
8 sierpnia 2020
8.08 - 18:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
0 - 0 |
Olimpia Wojnicz |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Dunajec Zakliczyn |
2 - 1 |
Wisła Szczucin |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
GLKS Gromnik |
4 - 0 |
Unia Niedomice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
LUKS Skrzyszów |
2 - 1 |
Tuchovia Tuchów |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:30 |
LKS Szynwałd |
4 - 0 |
Zorza Zaczarnie |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:30 |
Pauza: LKS Ładna, |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Tuchovia Tuchów |
1 - 0 |
LKS Szynwałd |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Unia Niedomice |
0 - 4 |
LUKS Skrzyszów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:30 |
Wisła Szczucin |
3 - 0 |
GLKS Gromnik |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Olimpia Wojnicz |
0 - 4 |
Dunajec Zakliczyn |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
MLKS Żabno |
2 - 1 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Pogórze Pleśna |
4 - 2 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
LKS Rzuchowa |
3 - 3 |
Ikar Odporyszów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
LKS Ładna |
2 - 1 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Pauza: Zorza Zaczarnie, |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Ikar Odporyszów |
2 - 4 |
LKS Ładna |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 1 |
LKS Rzuchowa |
22 sierpnia 2020
22.08 - 18:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
2 - 2 |
Pogórze Pleśna |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Dunajec Zakliczyn |
6 - 2 |
MLKS Żabno |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
GLKS Gromnik |
2 - 4 |
Olimpia Wojnicz |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
LUKS Skrzyszów |
4 - 4 |
Wisła Szczucin |
21 sierpnia 2020
21.08 - 18:00 |
LKS Szynwałd |
4 - 0 |
Unia Niedomice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Zorza Zaczarnie |
2 - 1 |
Tuchovia Tuchów |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Pauza: Ciężkowianka Ciężkowice, |
Kolejka 5 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Unia Niedomice |
1 - 1 |
Zorza Zaczarnie |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
Wisła Szczucin |
2 - 0 |
LKS Szynwałd |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Olimpia Wojnicz |
0 - 2 |
LUKS Skrzyszów |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
MLKS Żabno |
4 - 0 |
GLKS Gromnik |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Pogórze Pleśna |
0 - 3 |
Dunajec Zakliczyn |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
LKS Rzuchowa |
6 - 4 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
25 sierpnia 2020
25.08 - 18:00 |
LKS Ładna |
2 - 3 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
2 - 3 |
Ikar Odporyszów |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Pauza: Tuchovia Tuchów, |
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 0 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
0 - 5 |
LKS Ładna |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Dunajec Zakliczyn |
1 - 0 |
LKS Rzuchowa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
GLKS Gromnik |
3 - 3 |
Pogórze Pleśna |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
LUKS Skrzyszów |
5 - 2 |
MLKS Żabno |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
LKS Szynwałd |
2 - 0 |
Olimpia Wojnicz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:00 |
Zorza Zaczarnie |
2 - 0 |
Wisła Szczucin |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Unia Niedomice |
2 - 3 |
Tuchovia Tuchów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Pauza: Ikar Odporyszów, |
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Wisła Szczucin |
0 - 3 |
Tuchovia Tuchów |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Olimpia Wojnicz |
2 - 3 |
Zorza Zaczarnie |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
MLKS Żabno |
0 - 2 |
LKS Szynwałd |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Pogórze Pleśna |
1 - 1 |
LUKS Skrzyszów |
6 września 2020
6.09 - 17:30 |
LKS Rzuchowa |
5 - 3 |
GLKS Gromnik |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
LKS Ładna |
2 - 9 |
Dunajec Zakliczyn |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
3 - 3 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Ikar Odporyszów |
3 - 3 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Pauza: Unia Niedomice, |
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Dunajec Zbylitowska Góra |
6 - 3 |
Ikar Odporyszów |
12 września 2020
12.09 - 13:30 |
Dunajec Zakliczyn |
7 - 0 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
GLKS Gromnik |
5 - 2 |
LKS Ładna |
13 września 2020
13.09 - 17:00 |
LUKS Skrzyszów |
3 - 3 |
LKS Rzuchowa |
13 września 2020
13.09 - 17:00 |
LKS Szynwałd |
2 - 1 |
Pogórze Pleśna |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Zorza Zaczarnie |
5 - 2 |
MLKS Żabno |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Olimpia Wojnicz |
1 - 4 |
Tuchovia Tuchów |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Unia Niedomice |
0 - 2 |
Wisła Szczucin |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Pauza: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, |
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Olimpia Wojnicz |
1 - 3 |
Unia Niedomice |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
MLKS Żabno |
3 - 4 |
Tuchovia Tuchów |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Pogórze Pleśna |
2 - 1 |
Zorza Zaczarnie |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
LKS Rzuchowa |
2 - 2 |
LKS Szynwałd |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
LKS Ładna |
0 - 2 |
LUKS Skrzyszów |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
1 - 2 |
GLKS Gromnik |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Ikar Odporyszów |
1 - 6 |
Dunajec Zakliczyn |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
0 - 4 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Pauza: Wisła Szczucin, |
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Dunajec Zakliczyn |
0 - 0 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
GLKS Gromnik |
4 - 2 |
Ikar Odporyszów |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
LUKS Skrzyszów |
3 - 0 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
LKS Szynwałd |
2 - 1 |
LKS Ładna |
26 września 2020
26.09 - 16:30 |
Zorza Zaczarnie |
1 - 2 |
LKS Rzuchowa |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pogórze Pleśna |
2 - 2 |
Tuchovia Tuchów |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Unia Niedomice |
3 - 2 |
MLKS Żabno |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Wisła Szczucin |
1 - 2 |
Olimpia Wojnicz |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Pauza: Dunajec Zbylitowska Góra, |
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
MLKS Żabno |
2 - 3 |
Wisła Szczucin |
4 października 2020
4.10 - 15:30 |
Pogórze Pleśna |
3 - 2 |
Unia Niedomice |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
LKS Rzuchowa |
2 - 3 |
Tuchovia Tuchów |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
LKS Ładna |
6 - 1 |
Zorza Zaczarnie |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
1 - 0 |
LKS Szynwałd |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Ikar Odporyszów |
2 - 3 |
LUKS Skrzyszów |
3 października 2020
3.10 - 15:45 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 2 |
GLKS Gromnik |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
0 - 3 |
Dunajec Zakliczyn |
4 października 2020
4.10 - 15:30 |
Pauza: Olimpia Wojnicz, |
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
GLKS Gromnik |
0 - 5 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
LUKS Skrzyszów |
1 - 0 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
LKS Szynwałd |
1 - 1 |
Ikar Odporyszów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Zorza Zaczarnie |
2 - 0 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
LKS Ładna |
3 - 1 |
Tuchovia Tuchów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Unia Niedomice |
0 - 5 |
LKS Rzuchowa |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Wisła Szczucin |
1 - 0 |
Pogórze Pleśna |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Olimpia Wojnicz |
4 - 0 |
MLKS Żabno |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pauza: Dunajec Zakliczyn, |
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Pogórze Pleśna |
2 - 5 |
Olimpia Wojnicz |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Wisła Szczucin |
6 - 2 |
LKS Rzuchowa |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
LKS Ładna |
2 - 1 |
Unia Niedomice |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
2 - 2 |
Tuchovia Tuchów |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Ikar Odporyszów |
0 - 4 |
Zorza Zaczarnie |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
0 - 3 |
LKS Szynwałd |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
1 - 1 |
LUKS Skrzyszów |
18 października 2020
18.10 - 15:15 |
Dunajec Zakliczyn |
3 - 2 |
GLKS Gromnik |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Pauza: MLKS Żabno, |
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
LUKS Skrzyszów |
2 - 3 |
Dunajec Zakliczyn |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
LKS Szynwałd |
4 - 3 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Zorza Zaczarnie |
2 - 2 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Ikar Odporyszów |
1 - 3 |
Tuchovia Tuchów |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Unia Niedomice |
3 - 0 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Wisła Szczucin |
3 - 2 |
LKS Ładna |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Olimpia Wojnicz |
1 - 4 |
LKS Rzuchowa |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
MLKS Żabno |
2 - 6 |
Pogórze Pleśna |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pauza: GLKS Gromnik, |
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
LKS Rzuchowa |
2 - 1 |
MLKS Żabno |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
LKS Ładna |
5 - 4 |
Olimpia Wojnicz |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
2 - 4 |
Wisła Szczucin |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Ikar Odporyszów |
5 - 2 |
Unia Niedomice |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
6 - 5 |
Tuchovia Tuchów |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
2 - 2 |
Zorza Zaczarnie |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Dunajec Zakliczyn |
4 - 1 |
LKS Szynwałd |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
GLKS Gromnik |
6 - 2 |
LUKS Skrzyszów |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Pauza: Pogórze Pleśna, |
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
LKS Szynwałd |
5 - 0 |
GLKS Gromnik |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Dunajec Zakliczyn |
5 - 1 |
Zorza Zaczarnie |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
3 - 1 |
Tuchovia Tuchów |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Unia Niedomice |
0 - 4 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Wisła Szczucin |
4 - 2 |
Ikar Odporyszów |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Olimpia Wojnicz |
7 - 2 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
MLKS Żabno |
2 - 4 |
LKS Ładna |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Pogórze Pleśna |
1 - 4 |
LKS Rzuchowa |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Pauza: LUKS Skrzyszów, |
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
LKS Ładna |
1 - 6 |
Pogórze Pleśna |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
3 - 3 |
MLKS Żabno |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Ikar Odporyszów |
0 - 2 |
Olimpia Wojnicz |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
0 - 2 |
Wisła Szczucin |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
2 - 1 |
Unia Niedomice |
15 listopada 2020
15.11 - 11:30 |
Dunajec Zakliczyn |
5 - 1 |
Tuchovia Tuchów |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
GLKS Gromnik |
2 - 2 |
Zorza Zaczarnie |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
LUKS Skrzyszów |
0 - 0 |
LKS Szynwałd |
14 listopada 2020
14.11 - 13:00 |
Pauza: LKS Rzuchowa, |
Kolejka 18 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
LUKS Skrzyszów |
1 - 0 |
Zorza Zaczarnie |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Tuchovia Tuchów |
0 - 2 |
GLKS Gromnik |
13 marca 2021
13.03 - 13:00 |
Dunajec Zakliczyn |
7 - 0 |
Unia Niedomice |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
0 - 1 |
Wisła Szczucin |
14 marca 2021
14.03 - 13:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
3 - 0 |
Olimpia Wojnicz |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Ikar Odporyszów |
3 - 1 |
MLKS Żabno |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
0 - 6 |
Pogórze Pleśna |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
LKS Ładna |
7 - 3 |
LKS Rzuchowa |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Pauza: LKS Szynwałd, |
Kolejka 24 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Tuchovia Tuchów |
0 - 1 |
Wisła Szczucin |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Zorza Zaczarnie |
4 - 1 |
Olimpia Wojnicz |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:30 |
LKS Szynwałd |
3 - 1 |
MLKS Żabno |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
LUKS Skrzyszów |
1 - 0 |
Pogórze Pleśna |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
GLKS Gromnik |
3 - 1 |
LKS Rzuchowa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Dunajec Zakliczyn |
7 - 3 |
LKS Ładna |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
1 - 1 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 12:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 1 |
Ikar Odporyszów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Pauza: Unia Niedomice, |
Kolejka 25 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Ikar Odporyszów |
3 - 1 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
2 - 5 |
Dunajec Zakliczyn |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
LKS Ładna |
0 - 3 |
GLKS Gromnik |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
LKS Rzuchowa |
2 - 3 |
LUKS Skrzyszów |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:00 |
Pogórze Pleśna |
1 - 0 |
LKS Szynwałd |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:00 |
MLKS Żabno |
1 - 1 |
Zorza Zaczarnie |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:00 |
Tuchovia Tuchów |
2 - 1 |
Olimpia Wojnicz |
1 maja 2021
1.05 - 15:30 |
Wisła Szczucin |
7 - 1 |
Unia Niedomice |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Pauza: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, |
Kolejka 20 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Szynwałd |
3 - 2 |
Tuchovia Tuchów |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
LUKS Skrzyszów |
5 - 2 |
Unia Niedomice |
3 maja 2021
3.05 - 17:30 |
GLKS Gromnik |
6 - 2 |
Wisła Szczucin |
3 maja 2021
3.05 - 17:30 |
Dunajec Zakliczyn |
8 - 3 |
Olimpia Wojnicz |
5 maja 2021
5.05 - 17:30 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
8 - 5 |
MLKS Żabno |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
3 - 3 |
Pogórze Pleśna |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Ikar Odporyszów |
0 - 3 |
LKS Rzuchowa |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
1 - 2 |
LKS Ładna |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Pauza: Zorza Zaczarnie, |
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
1 - 5 |
Dunajec Zakliczyn |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Ikar Odporyszów |
1 - 1 |
GLKS Gromnik |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
3 - 0 |
LUKS Skrzyszów |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
LKS Ładna |
3 - 3 |
LKS Szynwałd |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
LKS Rzuchowa |
3 - 3 |
Zorza Zaczarnie |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Tuchovia Tuchów |
0 - 4 |
Pogórze Pleśna |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
vo, na boisku 1-4 |
MLKS Żabno |
1 - 0 |
Unia Niedomice |
8 maja 2021
8.05 - 18:00 |
Olimpia Wojnicz |
3 - 4 |
Wisła Szczucin |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Pauza: Dunajec Zbylitowska Góra, |
Kolejka 26 - 12. maja 2021 [szczegóły] | |
Unia Niedomice |
0 - 3 |
Olimpia Wojnicz |
12 maja 2021
12.05 - 17:00 |
Tuchovia Tuchów |
5 - 1 |
MLKS Żabno |
23 czerwca 2021
23.06 - 18:30 |
Zorza Zaczarnie |
4 - 2 |
Pogórze Pleśna |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
LKS Szynwałd |
4 - 0 |
LKS Rzuchowa |
12 maja 2021
12.05 - 17:00 |
LUKS Skrzyszów |
7 - 4 |
LKS Ładna |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
GLKS Gromnik |
2 - 1 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Dunajec Zakliczyn |
3 - 2 |
Ikar Odporyszów |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
1 - 4 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
13 maja 2021
13.05 - 17:30 |
Pauza: Wisła Szczucin, |
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Wisła Szczucin |
4 - 1 |
MLKS Żabno |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Unia Niedomice |
0 - 5 |
Pogórze Pleśna |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Tuchovia Tuchów |
3 - 2 |
LKS Rzuchowa |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Zorza Zaczarnie |
4 - 3 |
LKS Ładna |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
LKS Szynwałd |
3 - 2 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
LUKS Skrzyszów |
4 - 3 |
Ikar Odporyszów |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
GLKS Gromnik |
1 - 0 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Dunajec Zakliczyn |
3 - 2 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Pauza: Olimpia Wojnicz, |
Kolejka 29 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Dunajec Zbylitowska Góra |
3 - 5 |
GLKS Gromnik |
19 maja 2021
19.05 - 18:15 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 4 |
LUKS Skrzyszów |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Ikar Odporyszów |
0 - 2 |
LKS Szynwałd |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
0 - 0 |
Zorza Zaczarnie |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Tuchovia Tuchów |
0 - 1 |
LKS Ładna |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
LKS Rzuchowa |
3 - 2 |
Unia Niedomice |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Pogórze Pleśna |
1 - 1 |
Wisła Szczucin |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
MLKS Żabno |
1 - 2 |
Olimpia Wojnicz |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Pauza: Dunajec Zakliczyn, |
Kolejka 30 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Olimpia Wojnicz |
4 - 1 |
Pogórze Pleśna |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
LKS Rzuchowa |
2 - 8 |
Wisła Szczucin |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Unia Niedomice |
2 - 4 |
LKS Ładna |
22 maja 2021
22.05 - 17:30 |
Tuchovia Tuchów |
2 - 3 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
22 maja 2021
22.05 - 17:30 |
Zorza Zaczarnie |
3 - 0 |
Ikar Odporyszów |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
vo, na boisku 2-0 |
LKS Szynwałd |
1 - 0 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
22 maja 2021
22.05 - 17:30 |
LUKS Skrzyszów |
1 - 1 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
22 maja 2021
22.05 - 15:30 |
GLKS Gromnik |
0 - 2 |
Dunajec Zakliczyn |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Pauza: MLKS Żabno, |
Kolejka 31 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Dunajec Zakliczyn |
2 - 2 |
LUKS Skrzyszów |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
2 - 2 |
LKS Szynwałd |
30 maja 2021
30.05 - 18:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
1 - 0 |
Zorza Zaczarnie |
30 maja 2021
30.05 - 18:00 |
Tuchovia Tuchów |
9 - 3 |
Ikar Odporyszów |
30 maja 2021
30.05 - 18:00 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
1 - 0 |
Unia Niedomice |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
LKS Ładna |
5 - 2 |
Wisła Szczucin |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
LKS Rzuchowa |
1 - 2 |
Olimpia Wojnicz |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Pogórze Pleśna |
2 - 3 |
MLKS Żabno |
29 maja 2021
29.05 - 15:30 |
Pauza: GLKS Gromnik, |
Kolejka 19 - 2. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LKS Rzuchowa |
1 - 7 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Pogórze Pleśna |
3 - 0 |
Ikar Odporyszów |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
vo, na boisku 2-1 |
MLKS Żabno |
1 - 3 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Olimpia Wojnicz |
1 - 1 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Wisła Szczucin |
0 - 2 |
Dunajec Zakliczyn |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Unia Niedomice |
0 - 5 |
GLKS Gromnik |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Tuchovia Tuchów |
2 - 6 |
LUKS Skrzyszów |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Zorza Zaczarnie |
2 - 2 |
LKS Szynwałd |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Pauza: LKS Ładna, |
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
MLKS Żabno |
5 - 2 |
LKS Rzuchowa |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Olimpia Wojnicz |
2 - 1 |
LKS Ładna |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Wisła Szczucin |
0 - 0 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Unia Niedomice |
0 - 0 |
Ikar Odporyszów |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:30 |
Tuchovia Tuchów |
4 - 0 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Zorza Zaczarnie |
2 - 2 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
LKS Szynwałd |
4 - 2 |
Dunajec Zakliczyn |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
LUKS Skrzyszów |
5 - 2 |
GLKS Gromnik |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Pauza: Pogórze Pleśna, |
Kolejka 21 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LKS Ładna |
6 - 3 |
Ikar Odporyszów |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
LKS Rzuchowa |
0 - 5 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Pogórze Pleśna |
1 - 3 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
MLKS Żabno |
2 - 3 |
Dunajec Zakliczyn |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Olimpia Wojnicz |
1 - 1 |
GLKS Gromnik |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Wisła Szczucin |
1 - 0 |
LUKS Skrzyszów |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Unia Niedomice |
1 - 3 |
LKS Szynwałd |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Tuchovia Tuchów |
1 - 1 |
Zorza Zaczarnie |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Pauza: Ciężkowianka Ciężkowice, |
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
GLKS Gromnik |
1 - 1 |
LKS Szynwałd |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Zorza Zaczarnie |
2 - 1 |
Dunajec Zakliczyn |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Tuchovia Tuchów |
3 - 2 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
13 czerwca 2021
13.06 - 18:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
5 - 0 |
Unia Niedomice |
13 czerwca 2021
13.06 - 18:00 |
Ikar Odporyszów |
2 - 7 |
Wisła Szczucin |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
2 - 1 |
Olimpia Wojnicz |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
LKS Ładna |
2 - 3 |
MLKS Żabno |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:00 |
LKS Rzuchowa |
1 - 4 |
Pogórze Pleśna |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pauza: LUKS Skrzyszów, |
Kolejka 22 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zorza Zaczarnie |
3 - 0 |
Unia Niedomice |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
LKS Szynwałd |
5 - 0 |
Wisła Szczucin |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
LUKS Skrzyszów |
5 - 2 |
Olimpia Wojnicz |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
GLKS Gromnik |
2 - 4 |
MLKS Żabno |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Dunajec Zakliczyn |
3 - 0 |
Pogórze Pleśna |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
3 - 1 |
LKS Rzuchowa |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
4 - 0 |
LKS Ładna |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Ikar Odporyszów |
1 - 3 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Pauza: Tuchovia Tuchów, |
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Pogórze Pleśna |
2 - 1 |
LKS Ładna |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
MLKS Żabno |
3 - 0 |
Ciężkowianka Ciężkowice |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
Olimpia Wojnicz |
3 - 0 |
Ikar Odporyszów |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
Wisła Szczucin |
3 - 0 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Unia Niedomice |
0 - 3 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
Tuchovia Tuchów |
2 - 2 |
Dunajec Zakliczyn |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
Zorza Zaczarnie |
3 - 0 |
GLKS Gromnik |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
LKS Szynwałd |
2 - 2 |
LUKS Skrzyszów |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Pauza: LKS Rzuchowa, |
Kolejka 23 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Ciężkowianka Ciężkowice |
3 - 3 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
25 czerwca 2021
25.06 - 18:00 |
LKS Ładna |
0 - 3 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
vo, na boisku 5-2 |
LKS Rzuchowa |
1 - 5 |
Dunajec Zakliczyn |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Pogórze Pleśna |
2 - 1 |
GLKS Gromnik |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:00 |
MLKS Żabno |
1 - 3 |
LUKS Skrzyszów |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Olimpia Wojnicz |
2 - 3 |
LKS Szynwałd |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Wisła Szczucin |
2 - 3 |
Zorza Zaczarnie |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Tuchovia Tuchów |
3 - 0 |
Unia Niedomice |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Pauza: Ikar Odporyszów, . |
|