Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
1 - 1 |
Pogórze Pleśna |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
MLKS Żabno |
1 - 5 |
LKS Ładna |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
Wisła Szczucin |
2 - 1 |
LKS Rzuchowa |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
LUKS Zalipie |
1 - 5 |
Tuchovia Tuchów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
GLKS Gromnik |
2 - 0 |
LKS Szynwałd |
15 sierpnia 2021
15.08 - 13:00 |
LKS Nowa Jastrząbka |
4 - 0 |
Olimpia Wojnicz |
15 sierpnia 2021
15.08 - 14:00 |
Zorza Zaczarnie |
1 - 1 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
15 sierpnia 2021
15.08 - 15:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
2 - 3 |
LUKS Skrzyszów |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Pauza: Unia II Tarnów, |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Olimpia Wojnicz |
0 - 10 |
GLKS Gromnik |
21 sierpnia 2021
21.08 - 14:00 |
LKS Szynwałd |
1 - 2 |
MLKS Żabno |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
LKS Ładna |
4 - 5 |
LUKS Zalipie |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
LUKS Skrzyszów |
3 - 0 |
Zorza Zaczarnie |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:30 |
Tuchovia Tuchów |
2 - 1 |
Wisła Szczucin |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:45 |
Unia II Tarnów |
2 - 2 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:30 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
1 - 0 |
LKS Nowa Jastrząbka |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:30 |
Pogórze Pleśna |
1 - 1 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:30 |
Pauza: LKS Rzuchowa, |
Kolejka 3 - 25. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Dunajec Zbylitowska Góra |
0 - 7 |
Unia II Tarnów |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
LUKS Zalipie |
0 - 1 |
LKS Szynwałd |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
LKS Nowa Jastrząbka |
2 - 1 |
LUKS Skrzyszów |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
Wisła Szczucin |
6 - 0 |
LKS Ładna |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
Zorza Zaczarnie |
0 - 2 |
Pogórze Pleśna |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
MLKS Żabno |
6 - 0 |
Olimpia Wojnicz |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
LKS Rzuchowa |
4 - 0 |
Tuchovia Tuchów |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
GLKS Gromnik |
3 - 2 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
Pauza: KS Rzepiennik Strzyżewski, |
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LUKS Skrzyszów |
0 - 2 |
GLKS Gromnik |
28 sierpnia 2021
28.08 - 13:15 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
1 - 0 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
LKS Szynwałd |
1 - 1 |
Wisła Szczucin |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
LKS Nowa Jastrząbka |
2 - 3 |
Pogórze Pleśna |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:30 |
Unia II Tarnów |
7 - 0 |
Zorza Zaczarnie |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
LKS Ładna |
5 - 1 |
LKS Rzuchowa |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 2 |
MLKS Żabno |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:30 |
Olimpia Wojnicz |
1 - 4 |
LUKS Zalipie |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:30 |
Pauza: Tuchovia Tuchów, |
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Zorza Zaczarnie |
5 - 1 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
MLKS Żabno |
3 - 0 |
LUKS Skrzyszów |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Tuchovia Tuchów |
2 - 2 |
LKS Ładna |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
LKS Rzuchowa |
1 - 3 |
LKS Szynwałd |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Wisła Szczucin |
4 - 1 |
Olimpia Wojnicz |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
GLKS Gromnik |
5 - 1 |
Pogórze Pleśna |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
LUKS Zalipie |
1 - 1 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
LKS Nowa Jastrząbka |
2 - 3 |
Unia II Tarnów |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Pauza: Dunajec Zbylitowska Góra, |
Kolejka 6 - 8. września 2021 [szczegóły] | |
GLKS Gromnik |
1 - 0 |
Unia II Tarnów |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
Olimpia Wojnicz |
3 - 5 |
LKS Rzuchowa |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
Pogórze Pleśna |
2 - 0 |
MLKS Żabno |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
3 - 2 |
Wisła Szczucin |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
LKS Szynwałd |
0 - 2 |
Tuchovia Tuchów |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
LUKS Skrzyszów |
2 - 2 |
LUKS Zalipie |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
2 - 7 |
LKS Nowa Jastrząbka |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
1 - 0 |
Zorza Zaczarnie |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
Pauza: LKS Ładna, |
Kolejka 7 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Rzuchowa |
2 - 4 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
MLKS Żabno |
1 - 6 |
Unia II Tarnów |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Wisła Szczucin |
0 - 0 |
LUKS Skrzyszów |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Tuchovia Tuchów |
2 - 1 |
Olimpia Wojnicz |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
LKS Nowa Jastrząbka |
3 - 1 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
GLKS Gromnik |
2 - 1 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
LKS Ładna |
0 - 4 |
LKS Szynwałd |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
LUKS Zalipie |
2 - 1 |
Pogórze Pleśna |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Pauza: Zorza Zaczarnie, |
Kolejka 8 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
LUKS Skrzyszów |
2 - 3 |
LKS Rzuchowa |
17 września 2021
17.09 - 16:30 |
Wisła Szczucin |
4 - 3 |
Pogórze Pleśna |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Zorza Zaczarnie |
0 - 1 |
LKS Nowa Jastrząbka |
29 września 2021
29.09 - 16:00 |
Olimpia Wojnicz |
3 - 9 |
LKS Ładna |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Unia II Tarnów |
10 - 0 |
LUKS Zalipie |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
1 - 5 |
Tuchovia Tuchów |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
0 - 5 |
GLKS Gromnik |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
1 - 5 |
MLKS Żabno |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Pauza: LKS Szynwałd, |
Kolejka 9 - 22. września 2021 [szczegóły] | |
LUKS Zalipie |
5 - 1 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
22 września 2021
22.09 - 16:00 |
MLKS Żabno |
1 - 2 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
22 września 2021
22.09 - 16:00 |
GLKS Gromnik |
5 - 0 |
Zorza Zaczarnie |
22 września 2021
22.09 - 16:00 |
Tuchovia Tuchów |
5 - 0 |
LUKS Skrzyszów |
22 września 2021
22.09 - 16:00 |
LKS Rzuchowa |
3 - 5 |
Pogórze Pleśna |
22 września 2021
22.09 - 16:00 |
LKS Ładna |
2 - 1 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
22 września 2021
22.09 - 16:00 |
LKS Szynwałd |
3 - 0 |
Olimpia Wojnicz |
22 września 2021
22.09 - 16:00 |
Wisła Szczucin |
1 - 1 |
Unia II Tarnów |
11 listopada 2021
11.11 - 10:30 |
Pauza: LKS Nowa Jastrząbka, |
Kolejka 10 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Zorza Zaczarnie |
0 - 3 |
MLKS Żabno |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Pogórze Pleśna |
0 - 2 |
Tuchovia Tuchów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
LUKS Skrzyszów |
3 - 2 |
LKS Ładna |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
LKS Nowa Jastrząbka |
1 - 4 |
GLKS Gromnik |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Unia II Tarnów |
6 - 1 |
LKS Rzuchowa |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
2 - 2 |
Wisła Szczucin |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 4 |
LKS Szynwałd |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
4 - 1 |
LUKS Zalipie |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Pauza: Olimpia Wojnicz, |
Kolejka 11 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Szynwałd |
3 - 1 |
LUKS Skrzyszów |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
MLKS Żabno |
2 - 0 |
LKS Nowa Jastrząbka |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Tuchovia Tuchów |
5 - 1 |
Unia II Tarnów |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
LKS Rzuchowa |
3 - 2 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Olimpia Wojnicz |
1 - 8 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Wisła Szczucin |
2 - 5 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
LKS Ładna |
2 - 1 |
Pogórze Pleśna |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
LUKS Zalipie |
2 - 1 |
Zorza Zaczarnie |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Pauza: GLKS Gromnik, |
Kolejka 12 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Zorza Zaczarnie |
1 - 3 |
Wisła Szczucin |
10 października 2021
10.10 - 13:00 |
Pogórze Pleśna |
0 - 4 |
LKS Szynwałd |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
LUKS Skrzyszów |
10 - 0 |
Olimpia Wojnicz |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
LKS Nowa Jastrząbka |
2 - 0 |
LUKS Zalipie |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Unia II Tarnów |
3 - 5 |
LKS Ładna |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
3 - 2 |
LKS Rzuchowa |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
GLKS Gromnik |
2 - 3 |
MLKS Żabno |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
3 - 5 |
Tuchovia Tuchów |
10 października 2021
10.10 - 15:30 |
Pauza: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, |
Kolejka 13 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Dunajec Zbylitowska Góra |
1 - 3 |
Tuchovia Tuchów |
16 października 2021
16.10 - 12:30 |
LKS Rzuchowa |
3 - 0 |
Zorza Zaczarnie |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Wisła Szczucin |
2 - 2 |
LKS Nowa Jastrząbka |
16 października 2021
16.10 - 13:00 |
LKS Szynwałd |
5 - 1 |
Unia II Tarnów |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Olimpia Wojnicz |
1 - 3 |
Pogórze Pleśna |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
LKS Ładna |
4 - 1 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
LUKS Zalipie |
0 - 1 |
GLKS Gromnik |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 4 |
LUKS Skrzyszów |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Pauza: MLKS Żabno, |
Kolejka 14 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Zorza Zaczarnie |
0 - 3 |
Tuchovia Tuchów |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
MLKS Żabno |
0 - 2 |
LUKS Zalipie |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 1 |
Pogórze Pleśna |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
LKS Nowa Jastrząbka |
3 - 0 |
LKS Rzuchowa |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Unia II Tarnów |
5 - 0 |
Olimpia Wojnicz |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
GLKS Gromnik |
5 - 1 |
Wisła Szczucin |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
2 - 3 |
LKS Szynwałd |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
3 - 2 |
LKS Ładna |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Pauza: LUKS Skrzyszów, |
Kolejka 15 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
LKS Szynwałd |
6 - 1 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
LKS Rzuchowa |
0 - 4 |
GLKS Gromnik |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Tuchovia Tuchów |
2 - 0 |
LKS Nowa Jastrząbka |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Wisła Szczucin |
2 - 4 |
MLKS Żabno |
21 listopada 2021
21.11 - 12:00 |
LUKS Skrzyszów |
2 - 0 |
Pogórze Pleśna |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Olimpia Wojnicz |
2 - 0 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 0 |
Unia II Tarnów |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
LKS Ładna |
2 - 0 |
Zorza Zaczarnie |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Pauza: LUKS Zalipie, |
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
MLKS Żabno |
1 - 2 |
LKS Rzuchowa |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Zorza Zaczarnie |
1 - 0 |
LKS Szynwałd |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
LKS Nowa Jastrząbka |
3 - 1 |
LKS Ładna |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Unia II Tarnów |
1 - 4 |
LUKS Skrzyszów |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
GLKS Gromnik |
2 - 1 |
Tuchovia Tuchów |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
LUKS Zalipie |
1 - 5 |
Wisła Szczucin |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
1 - 3 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
5 - 0 |
Olimpia Wojnicz |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Pauza: Pogórze Pleśna, |
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
LKS Szynwałd |
3 - 1 |
LKS Nowa Jastrząbka |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
LKS Rzuchowa |
9 - 0 |
LUKS Zalipie |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Tuchovia Tuchów |
3 - 3 |
MLKS Żabno |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
LUKS Skrzyszów |
0 - 2 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Olimpia Wojnicz |
0 - 3 |
Zorza Zaczarnie |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Unia II Tarnów |
0 - 2 |
Pogórze Pleśna |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
3 - 2 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
LKS Ładna |
6 - 3 |
GLKS Gromnik |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Pauza: Wisła Szczucin, |
Kolejka 18 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
Pogórze Pleśna |
3 - 2 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
12 marca 2022
12.03 - 15:30 |
LKS Ładna |
1 - 4 |
MLKS Żabno |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
LKS Rzuchowa |
4 - 0 |
Wisła Szczucin |
12 marca 2022
12.03 - 15:30 |
Tuchovia Tuchów |
1 - 0 |
LUKS Zalipie |
12 marca 2022
12.03 - 15:30 |
LKS Szynwałd |
1 - 1 |
GLKS Gromnik |
12 marca 2022
12.03 - 15:30 |
Olimpia Wojnicz |
2 - 8 |
LKS Nowa Jastrząbka |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
0 - 3 |
Zorza Zaczarnie |
13 marca 2022
13.03 - 14:00 |
LUKS Skrzyszów |
6 - 2 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
12 marca 2022
12.03 - 11:00 |
Pauza: Unia II Tarnów, |
Kolejka 19 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
GLKS Gromnik |
8 - 1 |
Olimpia Wojnicz |
20 marca 2022
20.03 - 13:00 |
MLKS Żabno |
2 - 1 |
LKS Szynwałd |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
LUKS Zalipie |
2 - 1 |
LKS Ładna |
20 marca 2022
20.03 - 15:30 |
Zorza Zaczarnie |
2 - 2 |
LUKS Skrzyszów |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Wisła Szczucin |
1 - 1 |
Tuchovia Tuchów |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
0 - 3 |
Unia II Tarnów |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
LKS Nowa Jastrząbka |
1 - 1 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
0 - 0 |
Pogórze Pleśna |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Pauza: LKS Rzuchowa, |
Kolejka 20 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Unia II Tarnów |
2 - 2 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
27 marca 2022
27.03 - 10:00 |
LKS Szynwałd |
4 - 1 |
LUKS Zalipie |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
LUKS Skrzyszów |
3 - 2 |
LKS Nowa Jastrząbka |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
LKS Ładna |
7 - 0 |
Wisła Szczucin |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Pogórze Pleśna |
3 - 1 |
Zorza Zaczarnie |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Olimpia Wojnicz |
0 - 3 |
MLKS Żabno |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Tuchovia Tuchów |
3 - 2 |
LKS Rzuchowa |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
1 - 3 |
GLKS Gromnik |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Pauza: KS Rzepiennik Strzyżewski, |
Kolejka 21 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
GLKS Gromnik |
3 - 2 |
LUKS Skrzyszów |
25 maja 2022
25.05 - 18:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
1 - 3 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
Wisła Szczucin |
1 - 2 |
LKS Szynwałd |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
Pogórze Pleśna |
3 - 0 |
LKS Nowa Jastrząbka |
2 kwietnia 2022
2.04 - 11:00 |
Zorza Zaczarnie |
1 - 2 |
Unia II Tarnów |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
LKS Rzuchowa |
5 - 4 |
LKS Ładna |
2 kwietnia 2022
2.04 - 17:00 |
MLKS Żabno |
0 - 2 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
25 maja 2022
25.05 - 18:30 |
LUKS Zalipie |
1 - 1 |
Olimpia Wojnicz |
3 kwietnia 2022
3.04 - 17:00 |
Pauza: Tuchovia Tuchów, |
Kolejka 22 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
4 - 2 |
Zorza Zaczarnie |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
LUKS Skrzyszów |
3 - 3 |
MLKS Żabno |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
LKS Ładna |
1 - 4 |
Tuchovia Tuchów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
LKS Szynwałd |
2 - 3 |
LKS Rzuchowa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Olimpia Wojnicz |
3 - 0 |
Wisła Szczucin |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Pogórze Pleśna |
0 - 1 |
GLKS Gromnik |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 0 |
LUKS Zalipie |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Unia II Tarnów |
5 - 2 |
LKS Nowa Jastrząbka |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:45 |
Pauza: Dunajec Zbylitowska Góra, |
Kolejka 23 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Unia II Tarnów |
2 - 2 |
GLKS Gromnik |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
LKS Rzuchowa |
5 - 0 |
Olimpia Wojnicz |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
MLKS Żabno |
0 - 0 |
Pogórze Pleśna |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Wisła Szczucin |
1 - 0 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:30 |
Tuchovia Tuchów |
4 - 3 |
LKS Szynwałd |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
LUKS Zalipie |
0 - 2 |
LUKS Skrzyszów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
LKS Nowa Jastrząbka |
0 - 2 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Zorza Zaczarnie |
0 - 0 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:30 |
Pauza: LKS Ładna, |
Kolejka 24 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
2 - 2 |
LKS Rzuchowa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Unia II Tarnów |
0 - 1 |
MLKS Żabno |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:30 |
LUKS Skrzyszów |
4 - 0 |
Wisła Szczucin |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Olimpia Wojnicz |
2 - 3 |
Tuchovia Tuchów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
2 - 2 |
LKS Nowa Jastrząbka |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
0 - 3 |
GLKS Gromnik |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:30 |
LKS Szynwałd |
0 - 2 |
LKS Ładna |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:00 |
Pogórze Pleśna |
6 - 0 |
LUKS Zalipie |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Pauza: Zorza Zaczarnie, |
Kolejka 25 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
LKS Rzuchowa |
5 - 0 |
LUKS Skrzyszów |
29 kwietnia 2022
29.04 - 17:30 |
Pogórze Pleśna |
1 - 1 |
Wisła Szczucin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:30 |
LKS Nowa Jastrząbka |
3 - 3 |
Zorza Zaczarnie |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
LKS Ładna |
1 - 2 |
Olimpia Wojnicz |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
LUKS Zalipie |
2 - 1 |
Unia II Tarnów |
1 maja 2022
1.05 - 13:00 |
Tuchovia Tuchów |
6 - 0 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:30 |
GLKS Gromnik |
6 - 0 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
MLKS Żabno |
3 - 0 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:30 |
Pauza: LKS Szynwałd, |
Kolejka 26 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
4 - 3 |
LUKS Zalipie |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
3 - 1 |
MLKS Żabno |
6 maja 2022
6.05 - 18:00 |
Zorza Zaczarnie |
0 - 2 |
GLKS Gromnik |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
LUKS Skrzyszów |
1 - 0 |
Tuchovia Tuchów |
7 maja 2022
7.05 - 17:30 |
Pogórze Pleśna |
1 - 2 |
LKS Rzuchowa |
7 maja 2022
7.05 - 17:30 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
4 - 0 |
LKS Ładna |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Olimpia Wojnicz |
2 - 4 |
LKS Szynwałd |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Unia II Tarnów |
1 - 0 |
Wisła Szczucin |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Pauza: LKS Nowa Jastrząbka, |
Kolejka 27 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
MLKS Żabno |
2 - 2 |
Zorza Zaczarnie |
14 maja 2022
14.05 - 17:45 |
Tuchovia Tuchów |
1 - 3 |
Pogórze Pleśna |
14 maja 2022
14.05 - 18:00 |
LKS Ładna |
1 - 4 |
LUKS Skrzyszów |
13 maja 2022
13.05 - 18:15 |
GLKS Gromnik |
4 - 0 |
LKS Nowa Jastrząbka |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
LKS Rzuchowa |
4 - 1 |
Unia II Tarnów |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Wisła Szczucin |
0 - 2 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
LKS Szynwałd |
3 - 1 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
LUKS Zalipie |
2 - 2 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
15 maja 2022
15.05 - 18:00 |
Pauza: Olimpia Wojnicz, |
Kolejka 28 - 18. maja 2022 [szczegóły] | |
LUKS Skrzyszów |
1 - 0 |
LKS Szynwałd |
18 maja 2022
18.05 - 18:00 |
LKS Nowa Jastrząbka |
5 - 3 |
MLKS Żabno |
18 maja 2022
18.05 - 18:00 |
Unia II Tarnów |
3 - 3 |
Tuchovia Tuchów |
18 maja 2022
18.05 - 18:00 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
3 - 6 |
LKS Rzuchowa |
18 maja 2022
18.05 - 18:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
3 - 1 |
Olimpia Wojnicz |
18 maja 2022
18.05 - 18:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
5 - 0 |
Wisła Szczucin |
18 maja 2022
18.05 - 18:30 |
Pogórze Pleśna |
0 - 4 |
LKS Ładna |
18 maja 2022
18.05 - 18:00 |
Zorza Zaczarnie |
1 - 2 |
LUKS Zalipie |
18 maja 2022
18.05 - 17:30 |
Pauza: GLKS Gromnik, |
Kolejka 29 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Wisła Szczucin |
2 - 1 |
Zorza Zaczarnie |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LKS Szynwałd |
2 - 1 |
Pogórze Pleśna |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Olimpia Wojnicz |
1 - 8 |
LUKS Skrzyszów |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LUKS Zalipie |
3 - 2 |
LKS Nowa Jastrząbka |
22 maja 2022
22.05 - 18:00 |
LKS Ładna |
0 - 10 |
Unia II Tarnów |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
LKS Rzuchowa |
3 - 2 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
MLKS Żabno |
1 - 3 |
GLKS Gromnik |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Tuchovia Tuchów |
1 - 1 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Pauza: Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, |
Kolejka 30 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Tuchovia Tuchów |
5 - 0 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Zorza Zaczarnie |
1 - 3 |
LKS Rzuchowa |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
LKS Nowa Jastrząbka |
5 - 0 |
Wisła Szczucin |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Unia II Tarnów |
2 - 2 |
LKS Szynwałd |
29 maja 2022
29.05 - 10:00 |
Pogórze Pleśna |
4 - 1 |
Olimpia Wojnicz |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
1 - 2 |
LKS Ładna |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
GLKS Gromnik |
3 - 0 |
LUKS Zalipie |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
LUKS Skrzyszów |
3 - 1 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
Pauza: MLKS Żabno, |
Kolejka 31 - 1. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Tuchovia Tuchów |
3 - 0 |
Zorza Zaczarnie |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
LUKS Zalipie |
0 - 1 |
MLKS Żabno |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Pogórze Pleśna |
1 - 1 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
LKS Rzuchowa |
1 - 2 |
LKS Nowa Jastrząbka |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Olimpia Wojnicz |
2 - 7 |
Unia II Tarnów |
1 czerwca 2022
1.06 - 17:30 |
Wisła Szczucin |
2 - 2 |
GLKS Gromnik |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
LKS Szynwałd |
3 - 1 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
LKS Ładna |
3 - 2 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
31 maja 2022
31.05 - 18:00 |
Pauza: LUKS Skrzyszów, |
Kolejka 32 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Dunajec Zbylitowska Góra |
1 - 4 |
LKS Szynwałd |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:30 |
GLKS Gromnik |
2 - 2 |
LKS Rzuchowa |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
LKS Nowa Jastrząbka |
2 - 1 |
Tuchovia Tuchów |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
MLKS Żabno |
1 - 1 |
Wisła Szczucin |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Pogórze Pleśna |
3 - 1 |
LUKS Skrzyszów |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
10 - 1 |
Olimpia Wojnicz |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:00 |
Unia II Tarnów |
0 - 3 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
4 czerwca 2022
4.06 - 10:00 |
Zorza Zaczarnie |
4 - 1 |
LKS Ładna |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Pauza: LUKS Zalipie, |
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LKS Rzuchowa |
6 - 1 |
MLKS Żabno |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
LKS Szynwałd |
1 - 1 |
Zorza Zaczarnie |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
LKS Ładna |
4 - 2 |
LKS Nowa Jastrząbka |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
LUKS Skrzyszów |
3 - 4 |
Unia II Tarnów |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:30 |
Tuchovia Tuchów |
1 - 1 |
GLKS Gromnik |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Wisła Szczucin |
0 - 3 |
LUKS Zalipie |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
4 - 3 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Olimpia Wojnicz |
2 - 2 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
12 czerwca 2022
12.06 - 18:00 |
Pauza: Pogórze Pleśna, |
Kolejka 34 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LKS Nowa Jastrząbka |
0 - 2 |
LKS Szynwałd |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
LUKS Zalipie |
1 - 1 |
LKS Rzuchowa |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
MLKS Żabno |
0 - 1 |
Tuchovia Tuchów |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
KS Rzepiennik Strzyżewski |
9 - 0 |
LUKS Skrzyszów |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Zorza Zaczarnie |
4 - 2 |
Olimpia Wojnicz |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Pogórze Pleśna |
3 - 0 |
Unia II Tarnów |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Dunajec Zbylitowska Góra |
0 - 8 |
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:30 |
GLKS Gromnik |
8 - 0 |
LKS Ładna |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Pauza: Wisła Szczucin, . |
|