Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Kryształ Glinojeck |
5 - 1 |
Błękitni Raciąż |
14 sierpnia 2021
14.08 - 11:00 |
Rzekunianka Rzekuń |
2 - 4 |
PAF Płońsk |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
Konopianka Konopki |
1 - 0 |
GKS Strzegowo |
15 sierpnia 2021
15.08 - 15:00 |
Kurpik Kadzidło |
3 - 2 |
Sona Nowe Miasto |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:30 |
Iskra Krasne |
- |
KS Wąsewo |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
anulowany, było 3-0 |
Wymakracz Długosiodło |
2 - 4 |
Wkra Bieżuń |
14 sierpnia 2021
14.08 - 13:00 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
1 - 1 |
MKS Ciechanów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:00 |
Korona Szydłowo |
2 - 2 |
Nadnarwianka Pułtusk |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
GKS Strzegowo |
3 - 2 |
Korona Szydłowo |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Błękitni Raciąż |
4 - 1 |
Konopianka Konopki |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Nadnarwianka Pułtusk |
5 - 0 |
Wymakracz Długosiodło |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
PAF Płońsk |
4 - 3 |
Kryształ Glinojeck |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Sona Nowe Miasto |
2 - 1 |
Rzekunianka Rzekuń |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Iskra Krasne |
- |
Kurpik Kadzidło |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
anulowany, było 2-1 |
KS Wąsewo |
0 - 3 |
MKS Ciechanów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
Wkra Bieżuń |
3 - 1 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Kurpik Kadzidło |
1 - 2 |
KS Wąsewo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:30 |
Rzekunianka Rzekuń |
- |
Iskra Krasne |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
anulowany, było 3-1 |
Kryształ Glinojeck |
3 - 1 |
Sona Nowe Miasto |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Konopianka Konopki |
1 - 3 |
PAF Płońsk |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
MKS Ciechanów |
4 - 2 |
Wkra Bieżuń |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Korona Szydłowo |
3 - 4 |
Błękitni Raciąż |
28 sierpnia 2021
28.08 - 12:00 |
Wymakracz Długosiodło |
1 - 3 |
GKS Strzegowo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:30 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
1 - 1 |
Nadnarwianka Pułtusk |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
GKS Strzegowo |
1 - 1 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Iskra Krasne |
- |
Kryształ Glinojeck |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
anulowany, było 1-1 |
KS Wąsewo |
1 - 1 |
Wkra Bieżuń |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Nadnarwianka Pułtusk |
2 - 3 |
MKS Ciechanów |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Błękitni Raciąż |
3 - 0 |
Wymakracz Długosiodło |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
PAF Płońsk |
1 - 0 |
Korona Szydłowo |
4 września 2021
4.09 - 12:30 |
Sona Nowe Miasto |
2 - 2 |
Konopianka Konopki |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Kurpik Kadzidło |
1 - 4 |
Rzekunianka Rzekuń |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Kryształ Glinojeck |
2 - 0 |
Kurpik Kadzidło |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Rzekunianka Rzekuń |
0 - 0 |
KS Wąsewo |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Konopianka Konopki |
- |
Iskra Krasne |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
anulowany, było 2-3 |
Korona Szydłowo |
2 - 2 |
Sona Nowe Miasto |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Wymakracz Długosiodło |
1 - 5 |
PAF Płońsk |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
4 - 0 |
Błękitni Raciąż |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Wkra Bieżuń |
2 - 2 |
Nadnarwianka Pułtusk |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
MKS Ciechanów |
3 - 1 |
GKS Strzegowo |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
GKS Strzegowo |
0 - 4 |
Wkra Bieżuń |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Sona Nowe Miasto |
8 - 3 |
Wymakracz Długosiodło |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Iskra Krasne |
- |
Korona Szydłowo |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
anulowany, było 2-3 |
Kurpik Kadzidło |
4 - 3 |
Konopianka Konopki |
18 września 2021
18.09 - 14:00 |
Rzekunianka Rzekuń |
1 - 0 |
Kryształ Glinojeck |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
PAF Płońsk |
2 - 1 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
KS Wąsewo |
2 - 3 |
Nadnarwianka Pułtusk |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Błękitni Raciąż |
0 - 2 |
MKS Ciechanów |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Korona Szydłowo |
7 - 1 |
Kurpik Kadzidło |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Wymakracz Długosiodło |
- |
Iskra Krasne |
26 września 2021
26.09 - 15:30 |
anulowany, było 4-3 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
0 - 1 |
Sona Nowe Miasto |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
MKS Ciechanów |
1 - 1 |
PAF Płońsk |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Wkra Bieżuń |
5 - 0 |
Błękitni Raciąż |
25 września 2021
25.09 - 14:00 |
Nadnarwianka Pułtusk |
4 - 1 |
GKS Strzegowo |
25 września 2021
25.09 - 12:00 |
Kryształ Glinojeck |
0 - 1 |
KS Wąsewo |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Konopianka Konopki |
0 - 3 |
Rzekunianka Rzekuń |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Sona Nowe Miasto |
4 - 2 |
MKS Ciechanów |
2 października 2021
2.10 - 12:00 |
Kurpik Kadzidło |
2 - 1 |
Wymakracz Długosiodło |
2 października 2021
2.10 - 13:00 |
Rzekunianka Rzekuń |
4 - 0 |
Korona Szydłowo |
2 października 2021
2.10 - 12:00 |
Kryształ Glinojeck |
3 - 3 |
Konopianka Konopki |
2 października 2021
2.10 - 12:00 |
KS Wąsewo |
1 - 1 |
GKS Strzegowo |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Iskra Krasne |
- |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
anulowany, było 1-2 |
Błękitni Raciąż |
1 - 2 |
Nadnarwianka Pułtusk |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
PAF Płońsk |
0 - 5 |
Wkra Bieżuń |
2 października 2021
2.10 - 13:30 |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
GKS Strzegowo |
2 - 1 |
Błękitni Raciąż |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Konopianka Konopki |
1 - 0 |
KS Wąsewo |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Korona Szydłowo |
3 - 0 |
Kryształ Glinojeck |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Wymakracz Długosiodło |
4 - 3 |
Rzekunianka Rzekuń |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
0 - 0 |
Kurpik Kadzidło |
10 października 2021
10.10 - 15:30 |
MKS Ciechanów |
- |
Iskra Krasne |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
anulowany, było 3-0 |
Wkra Bieżuń |
2 - 1 |
Sona Nowe Miasto |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Nadnarwianka Pułtusk |
1 - 3 |
PAF Płońsk |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
KS Wąsewo |
3 - 1 |
Błękitni Raciąż |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Iskra Krasne |
- |
Wkra Bieżuń |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
anulowany, było 2-6 |
Konopianka Konopki |
0 - 3 |
Korona Szydłowo |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Kryształ Glinojeck |
2 - 1 |
Wymakracz Długosiodło |
16 października 2021
16.10 - 13:00 |
Rzekunianka Rzekuń |
0 - 1 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Kurpik Kadzidło |
2 - 4 |
MKS Ciechanów |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
PAF Płońsk |
2 - 1 |
GKS Strzegowo |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Sona Nowe Miasto |
2 - 2 |
Nadnarwianka Pułtusk |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
GKS Strzegowo |
5 - 2 |
Sona Nowe Miasto |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
4 - 0 |
Kryształ Glinojeck |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
MKS Ciechanów |
2 - 1 |
Rzekunianka Rzekuń |
23 października 2021
23.10 - 13:00 |
Wkra Bieżuń |
7 - 2 |
Kurpik Kadzidło |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Nadnarwianka Pułtusk |
- |
Iskra Krasne |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
anulowany, było 4-1 |
Błękitni Raciąż |
0 - 2 |
PAF Płońsk |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Korona Szydłowo |
4 - 2 |
KS Wąsewo |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Wymakracz Długosiodło |
3 - 1 |
Konopianka Konopki |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Kryształ Glinojeck |
0 - 3 |
MKS Ciechanów |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Korona Szydłowo |
4 - 0 |
Wymakracz Długosiodło |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Kurpik Kadzidło |
1 - 2 |
Nadnarwianka Pułtusk |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Sona Nowe Miasto |
1 - 2 |
Błękitni Raciąż |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
KS Wąsewo |
0 - 6 |
PAF Płońsk |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Iskra Krasne |
- |
GKS Strzegowo |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
anulowany, było 0-7 |
Konopianka Konopki |
1 - 1 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Rzekunianka Rzekuń |
5 - 4 |
Wkra Bieżuń |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
GKS Strzegowo |
3 - 1 |
Kurpik Kadzidło |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Wymakracz Długosiodło |
1 - 2 |
KS Wąsewo |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
1 - 3 |
Korona Szydłowo |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
MKS Ciechanów |
2 - 0 |
Konopianka Konopki |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Wkra Bieżuń |
4 - 0 |
Kryształ Glinojeck |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Nadnarwianka Pułtusk |
0 - 1 |
Rzekunianka Rzekuń |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Błękitni Raciąż |
- |
Iskra Krasne |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
anulowany, było 6-2 |
PAF Płońsk |
3 - 1 |
Sona Nowe Miasto |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Rzekunianka Rzekuń |
3 - 2 |
GKS Strzegowo |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Korona Szydłowo |
0 - 8 |
MKS Ciechanów |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Konopianka Konopki |
1 - 3 |
Wkra Bieżuń |
13 listopada 2021
13.11 - 12:00 |
Kryształ Glinojeck |
0 - 4 |
Nadnarwianka Pułtusk |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Kurpik Kadzidło |
0 - 0 |
Błękitni Raciąż |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Iskra Krasne |
- |
PAF Płońsk |
13 listopada 2021
13.11 - 11:00 |
anulowany, było 0-3 |
KS Wąsewo |
0 - 3 |
Sona Nowe Miasto |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Wymakracz Długosiodło |
1 - 2 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
GKS Strzegowo |
2 - 0 |
Kryształ Glinojeck |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
PAF Płońsk |
8 - 0 |
Kurpik Kadzidło |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
MKS Ciechanów |
1 - 0 |
Wymakracz Długosiodło |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Wkra Bieżuń |
0 - 2 |
Korona Szydłowo |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Nadnarwianka Pułtusk |
8 - 0 |
Konopianka Konopki |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Błękitni Raciąż |
1 - 2 |
Rzekunianka Rzekuń |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
3 - 0 |
KS Wąsewo |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Sona Nowe Miasto |
- |
Iskra Krasne |
20 listopada 2021
20.11 - 12:00 |
anulowany, było 4-1 |
Kolejka 16 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Raciąż |
0 - 3 |
Kryształ Glinojeck |
|
PAF Płońsk |
6 - 3 |
Rzekunianka Rzekuń |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
GKS Strzegowo |
3 - 0 |
Konopianka Konopki |
19 marca 2022
19.03 - 16:00 |
Sona Nowe Miasto |
2 - 1 |
Kurpik Kadzidło |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Wkra Bieżuń |
4 - 1 |
Wymakracz Długosiodło |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
MKS Ciechanów |
5 - 1 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Nadnarwianka Pułtusk |
2 - 2 |
Korona Szydłowo |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Pauza: KS Wąsewo, |
Kolejka 17 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Korona Szydłowo |
1 - 1 |
GKS Strzegowo |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Konopianka Konopki |
3 - 0 |
Błękitni Raciąż |
|
Wymakracz Długosiodło |
1 - 2 |
Nadnarwianka Pułtusk |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Kryształ Glinojeck |
2 - 5 |
PAF Płońsk |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Rzekunianka Rzekuń |
0 - 1 |
Sona Nowe Miasto |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
MKS Ciechanów |
2 - 0 |
KS Wąsewo |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
2 - 1 |
Wkra Bieżuń |
27 marca 2022
27.03 - 12:00 |
Pauza: Kurpik Kadzidło, |
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KS Wąsewo |
3 - 1 |
Kurpik Kadzidło |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
Sona Nowe Miasto |
1 - 1 |
Kryształ Glinojeck |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
PAF Płońsk |
3 - 0 |
Konopianka Konopki |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
MKS Ciechanów |
4 - 1 |
Wkra Bieżuń |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
Błękitni Raciąż |
0 - 3 |
Korona Szydłowo |
|
GKS Strzegowo |
4 - 0 |
Wymakracz Długosiodło |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
Nadnarwianka Pułtusk |
3 - 0 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
Pauza: Rzekunianka Rzekuń, |
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
1 - 0 |
GKS Strzegowo |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Wkra Bieżuń |
2 - 4 |
KS Wąsewo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
MKS Ciechanów |
0 - 0 |
Nadnarwianka Pułtusk |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Wymakracz Długosiodło |
3 - 0 |
Błękitni Raciąż |
|
Korona Szydłowo |
3 - 2 |
PAF Płońsk |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Konopianka Konopki |
1 - 0 |
Sona Nowe Miasto |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
Rzekunianka Rzekuń |
4 - 4 |
Kurpik Kadzidło |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Pauza: Kryształ Glinojeck, |
Kolejka 20 - 15. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Kurpik Kadzidło |
4 - 1 |
Kryształ Glinojeck |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
KS Wąsewo |
0 - 5 |
Rzekunianka Rzekuń |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Sona Nowe Miasto |
2 - 1 |
Korona Szydłowo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
PAF Płońsk |
4 - 1 |
Wymakracz Długosiodło |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Błękitni Raciąż |
0 - 3 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
|
Nadnarwianka Pułtusk |
2 - 1 |
Wkra Bieżuń |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
GKS Strzegowo |
1 - 3 |
MKS Ciechanów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Pauza: Konopianka Konopki, |
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Wkra Bieżuń |
2 - 2 |
GKS Strzegowo |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Wymakracz Długosiodło |
0 - 2 |
Sona Nowe Miasto |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Konopianka Konopki |
2 - 2 |
Kurpik Kadzidło |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Kryształ Glinojeck |
1 - 0 |
Rzekunianka Rzekuń |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
0 - 1 |
PAF Płońsk |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Nadnarwianka Pułtusk |
2 - 0 |
KS Wąsewo |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
MKS Ciechanów |
3 - 0 |
Błękitni Raciąż |
|
Pauza: Korona Szydłowo, |
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Kurpik Kadzidło |
3 - 2 |
Korona Szydłowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Sona Nowe Miasto |
2 - 1 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
PAF Płońsk |
0 - 4 |
MKS Ciechanów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Błękitni Raciąż |
0 - 3 |
Wkra Bieżuń |
|
GKS Strzegowo |
1 - 1 |
Nadnarwianka Pułtusk |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
KS Wąsewo |
3 - 1 |
Kryształ Glinojeck |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 |
Rzekunianka Rzekuń |
5 - 0 |
Konopianka Konopki |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Pauza: Wymakracz Długosiodło, |
Kolejka 23 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
MKS Ciechanów |
2 - 2 |
Sona Nowe Miasto |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Wymakracz Długosiodło |
1 - 2 |
Kurpik Kadzidło |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Korona Szydłowo |
4 - 0 |
Rzekunianka Rzekuń |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Konopianka Konopki |
3 - 2 |
Kryształ Glinojeck |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
KS Wąsewo |
0 - 0 |
GKS Strzegowo |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Nadnarwianka Pułtusk |
3 - 0 |
Błękitni Raciąż |
|
Wkra Bieżuń |
0 - 3 |
PAF Płońsk |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Pauza: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, |
Kolejka 24 - 11. maja 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Raciąż |
0 - 3 |
GKS Strzegowo |
|
KS Wąsewo |
1 - 1 |
Konopianka Konopki |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Kryształ Glinojeck |
0 - 1 |
Korona Szydłowo |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
Rzekunianka Rzekuń |
2 - 0 |
Wymakracz Długosiodło |
11 maja 2022
11.05 - 17:30 |
Kurpik Kadzidło |
4 - 0 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Sona Nowe Miasto |
0 - 2 |
Wkra Bieżuń |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
PAF Płońsk |
4 - 0 |
Nadnarwianka Pułtusk |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
Pauza: MKS Ciechanów, |
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Raciąż |
0 - 3 |
KS Wąsewo |
|
Korona Szydłowo |
2 - 2 |
Konopianka Konopki |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Wymakracz Długosiodło |
1 - 3 |
Kryształ Glinojeck |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
0 - 1 |
Rzekunianka Rzekuń |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
MKS Ciechanów |
7 - 1 |
Kurpik Kadzidło |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
GKS Strzegowo |
1 - 3 |
PAF Płońsk |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Nadnarwianka Pułtusk |
1 - 0 |
Sona Nowe Miasto |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Pauza: Wkra Bieżuń, |
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Sona Nowe Miasto |
2 - 2 |
GKS Strzegowo |
21 maja 2022
21.05 - 16:30 |
Kryształ Glinojeck |
0 - 2 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 |
Rzekunianka Rzekuń |
2 - 7 |
MKS Ciechanów |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Kurpik Kadzidło |
2 - 4 |
Wkra Bieżuń |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
PAF Płońsk |
3 - 0 |
Błękitni Raciąż |
|
KS Wąsewo |
2 - 5 |
Korona Szydłowo |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Konopianka Konopki |
3 - 1 |
Wymakracz Długosiodło |
21 maja 2022
21.05 - 12:00 |
Pauza: Nadnarwianka Pułtusk, |
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
MKS Ciechanów |
4 - 0 |
Kryształ Glinojeck |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Wymakracz Długosiodło |
0 - 3 |
Korona Szydłowo |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Nadnarwianka Pułtusk |
3 - 1 |
Kurpik Kadzidło |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Błękitni Raciąż |
0 - 3 |
Sona Nowe Miasto |
|
PAF Płońsk |
2 - 0 |
KS Wąsewo |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
3 - 1 |
Konopianka Konopki |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
Wkra Bieżuń |
4 - 4 |
Rzekunianka Rzekuń |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Pauza: GKS Strzegowo, |
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Kurpik Kadzidło |
0 - 0 |
GKS Strzegowo |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
KS Wąsewo |
1 - 0 |
Wymakracz Długosiodło |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Korona Szydłowo |
1 - 2 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
4 czerwca 2022
4.06 - 12:00 |
Konopianka Konopki |
3 - 2 |
MKS Ciechanów |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Kryształ Glinojeck |
2 - 2 |
Wkra Bieżuń |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Rzekunianka Rzekuń |
2 - 0 |
Nadnarwianka Pułtusk |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 |
Sona Nowe Miasto |
0 - 1 |
PAF Płońsk |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Pauza: Błękitni Raciąż, |
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
GKS Strzegowo |
1 - 2 |
Rzekunianka Rzekuń |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
MKS Ciechanów |
2 - 1 |
Korona Szydłowo |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Wkra Bieżuń |
1 - 5 |
Konopianka Konopki |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
Nadnarwianka Pułtusk |
4 - 1 |
Kryształ Glinojeck |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Błękitni Raciąż |
0 - 3 |
Kurpik Kadzidło |
|
KS Wąsewo |
1 - 1 |
Sona Nowe Miasto |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
2 - 3 |
Wymakracz Długosiodło |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Pauza: PAF Płońsk, |
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Kryształ Glinojeck |
1 - 1 |
GKS Strzegowo |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Kurpik Kadzidło |
1 - 6 |
PAF Płońsk |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Wymakracz Długosiodło |
2 - 7 |
MKS Ciechanów |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:00 |
Korona Szydłowo |
6 - 2 |
Wkra Bieżuń |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Konopianka Konopki |
1 - 0 |
Nadnarwianka Pułtusk |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Rzekunianka Rzekuń |
3 - 0 |
Błękitni Raciąż |
|
KS Wąsewo |
4 - 0 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Pauza: Sona Nowe Miasto, . |
|