Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Jastrząb Żeliszew |
3 - 3 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:30 |
Polonez Mordy |
0 - 2 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:30 |
Sęp Żelechów |
2 - 3 |
Zryw Sobolew |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Kosovia Kosów Lacki |
0 - 1 |
Wektra Zbuczyn |
15 sierpnia 2021
15.08 - 16:00 |
Watra Mrozy |
5 - 4 |
Czarni Węgrów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 13:00 |
Orzeł Unin |
4 - 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Hutnik Huta Czechy |
0 - 1 |
Fenix Siennica |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:00 |
Kolektyw Oleśnica |
4 - 3 |
MKS Małkinia |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:30 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
MKS Małkinia |
0 - 2 |
Jastrząb Żeliszew |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:30 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
5 - 1 |
Czarni Węgrów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2 - 2 |
Polonez Mordy |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Wektra Zbuczyn |
4 - 1 |
Kolektyw Oleśnica |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
Wilga Miastków Kościelny |
1 - 5 |
Kosovia Kosów Lacki |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Zryw Sobolew |
1 - 2 |
Fenix Siennica |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Watra Mrozy |
3 - 1 |
Hutnik Huta Czechy |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Sęp Żelechów |
1 - 2 |
Orzeł Unin |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Fenix Siennica |
1 - 1 |
Watra Mrozy |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Orzeł Unin |
5 - 0 |
Zryw Sobolew |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Kosovia Kosów Lacki |
1 - 0 |
Sęp Żelechów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Wilga Miastków Kościelny |
6 - 0 |
Kolektyw Oleśnica |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Jastrząb Żeliszew |
2 - 0 |
Wektra Zbuczyn |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Polonez Mordy |
1 - 6 |
MKS Małkinia |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Czarni Węgrów |
1 - 2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
22 września 2021
22.09 - 16:30 |
Hutnik Huta Czechy |
3 - 3 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
28 sierpnia 2021
28.08 - 14:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
MKS Małkinia |
2 - 1 |
Czarni Węgrów |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Wilga Miastków Kościelny |
1 - 6 |
Jastrząb Żeliszew |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Zryw Sobolew |
2 - 5 |
Watra Mrozy |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
1 - 2 |
Fenix Siennica |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Hutnik Huta Czechy |
3 - 4 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Wektra Zbuczyn |
5 - 0 |
Polonez Mordy |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Sęp Żelechów |
1 - 0 |
Kolektyw Oleśnica |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Orzeł Unin |
5 - 1 |
Kosovia Kosów Lacki |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Kosovia Kosów Lacki |
5 - 1 |
Zryw Sobolew |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Jastrząb Żeliszew |
2 - 1 |
Sęp Żelechów |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Polonez Mordy |
3 - 2 |
Wilga Miastków Kościelny |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Czarni Węgrów |
1 - 0 |
Wektra Zbuczyn |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Hutnik Huta Czechy |
3 - 4 |
MKS Małkinia |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Fenix Siennica |
10 - 0 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
Watra Mrozy |
1 - 6 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Kolektyw Oleśnica |
1 - 4 |
Orzeł Unin |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
MKS Małkinia |
2 - 3 |
Fenix Siennica |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Wektra Zbuczyn |
1 - 5 |
Hutnik Huta Czechy |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Wilga Miastków Kościelny |
0 - 3 |
Czarni Węgrów |
19 września 2021
19.09 - 16:30 |
Sęp Żelechów |
7 - 1 |
Polonez Mordy |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Orzeł Unin |
3 - 2 |
Jastrząb Żeliszew |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Kosovia Kosów Lacki |
5 - 1 |
Kolektyw Oleśnica |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
2 - 0 |
Watra Mrozy |
13 października 2021
13.10 - 15:30 |
Zryw Sobolew |
0 - 4 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Polonez Mordy |
1 - 5 |
Orzeł Unin |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Czarni Węgrów |
3 - 0 |
Sęp Żelechów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Hutnik Huta Czechy |
0 - 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Fenix Siennica |
5 - 0 |
Wektra Zbuczyn |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Watra Mrozy |
10 - 3 |
MKS Małkinia |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
1 - 3 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Kolektyw Oleśnica |
1 - 2 |
Zryw Sobolew |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Jastrząb Żeliszew |
3 - 1 |
Kosovia Kosów Lacki |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Kosovia Kosów Lacki |
1 - 0 |
Polonez Mordy |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Zryw Sobolew |
1 - 6 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Wektra Zbuczyn |
2 - 4 |
Watra Mrozy |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Wilga Miastków Kościelny |
0 - 3 |
Fenix Siennica |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Sęp Żelechów |
4 - 2 |
Hutnik Huta Czechy |
2 października 2021
2.10 - 13:00 |
Orzeł Unin |
3 - 0 |
Czarni Węgrów |
3 października 2021
3.10 - 13:00 |
Kolektyw Oleśnica |
1 - 3 |
Jastrząb Żeliszew |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
MKS Małkinia |
0 - 6 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Watra Mrozy |
1 - 2 |
Wilga Miastków Kościelny |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
1 - 1 |
Wektra Zbuczyn |
20 października 2021
20.10 - 18:00 |
Polonez Mordy |
1 - 3 |
Kolektyw Oleśnica |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
6 - 2 |
MKS Małkinia |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Fenix Siennica |
3 - 0 |
Sęp Żelechów |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Jastrząb Żeliszew |
7 - 0 |
Zryw Sobolew |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Czarni Węgrów |
3 - 2 |
Kosovia Kosów Lacki |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Hutnik Huta Czechy |
0 - 3 |
Orzeł Unin |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Wilga Miastków Kościelny |
1 - 2 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Sęp Żelechów |
3 - 1 |
Watra Mrozy |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Orzeł Unin |
0 - 1 |
Fenix Siennica |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Kosovia Kosów Lacki |
4 - 1 |
Hutnik Huta Czechy |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Kolektyw Oleśnica |
0 - 3 |
Czarni Węgrów |
17 października 2021
17.10 - 15:30 |
Jastrząb Żeliszew |
3 - 0 |
Polonez Mordy |
|
Zryw Sobolew |
6 - 0 |
MKS Małkinia |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Wektra Zbuczyn |
1 - 3 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
17 października 2021
17.10 - 13:15 |
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Polonez Mordy |
3 - 5 |
Zryw Sobolew |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Hutnik Huta Czechy |
2 - 0 |
Kolektyw Oleśnica |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Czarni Węgrów |
0 - 4 |
Jastrząb Żeliszew |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Fenix Siennica |
4 - 1 |
Kosovia Kosów Lacki |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Watra Mrozy |
2 - 2 |
Orzeł Unin |
23 października 2021
23.10 - 13:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
4 - 0 |
Sęp Żelechów |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
5 - 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
MKS Małkinia |
3 - 3 |
Wektra Zbuczyn |
24 października 2021
24.10 - 13:30 |
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Kolektyw Oleśnica |
1 - 5 |
Fenix Siennica |
31 października 2021
31.10 - 13:30 |
Zryw Sobolew |
1 - 1 |
Wektra Zbuczyn |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Wilga Miastków Kościelny |
2 - 1 |
MKS Małkinia |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Sęp Żelechów |
1 - 3 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
31 października 2021
31.10 - 13:30 |
Orzeł Unin |
1 - 6 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
Kosovia Kosów Lacki |
5 - 0 |
Watra Mrozy |
31 października 2021
31.10 - 13:30 |
Jastrząb Żeliszew |
3 - 1 |
Hutnik Huta Czechy |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
Polonez Mordy |
1 - 2 |
Czarni Węgrów |
31 października 2021
31.10 - 13:30 |
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Hutnik Huta Czechy |
2 - 1 |
Polonez Mordy |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Watra Mrozy |
0 - 1 |
Kolektyw Oleśnica |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
4 - 2 |
Kosovia Kosów Lacki |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 - 1 |
Orzeł Unin |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Wektra Zbuczyn |
0 - 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Fenix Siennica |
2 - 1 |
Jastrząb Żeliszew |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Czarni Węgrów |
3 - 3 |
Zryw Sobolew |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
MKS Małkinia |
2 - 0 |
Sęp Żelechów |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Kosovia Kosów Lacki |
0 - 2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Kolektyw Oleśnica |
1 - 6 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Jastrząb Żeliszew |
0 - 4 |
Watra Mrozy |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Polonez Mordy |
0 - 7 |
Fenix Siennica |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Czarni Węgrów |
3 - 1 |
Hutnik Huta Czechy |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Orzeł Unin |
6 - 3 |
MKS Małkinia |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Sęp Żelechów |
2 - 1 |
Wektra Zbuczyn |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Zryw Sobolew |
2 - 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
7 - 4 |
Jastrząb Żeliszew |
21 listopada 2021
21.11 - 11:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
0 - 0 |
Kolektyw Oleśnica |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Wektra Zbuczyn |
0 - 1 |
Orzeł Unin |
21 listopada 2021
21.11 - 13:00 |
Wilga Miastków Kościelny |
2 - 1 |
Sęp Żelechów |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Watra Mrozy |
8 - 0 |
Polonez Mordy |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Hutnik Huta Czechy |
1 - 1 |
Zryw Sobolew |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Fenix Siennica |
1 - 3 |
Czarni Węgrów |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
MKS Małkinia |
2 - 1 |
Kosovia Kosów Lacki |
21 listopada 2021
21.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 - 0 |
Jastrząb Żeliszew |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
11 - 0 |
Polonez Mordy |
20 marca 2022
20.03 - 11:00 |
Zryw Sobolew |
2 - 4 |
Sęp Żelechów |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Wektra Zbuczyn |
3 - 1 |
Kosovia Kosów Lacki |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Czarni Węgrów |
1 - 0 |
Watra Mrozy |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Wilga Miastków Kościelny |
1 - 5 |
Orzeł Unin |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Fenix Siennica |
4 - 0 |
Hutnik Huta Czechy |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
MKS Małkinia |
5 - 0 |
Kolektyw Oleśnica |
19 marca 2022
19.03 - 11:00 |
Kolejka 17 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Jastrząb Żeliszew |
0 - 1 |
MKS Małkinia |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Czarni Węgrów |
2 - 4 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Polonez Mordy |
0 - 1 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Kolektyw Oleśnica |
0 - 1 |
Wektra Zbuczyn |
27 marca 2022
27.03 - 15:30 |
Kosovia Kosów Lacki |
2 - 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Fenix Siennica |
1 - 3 |
Zryw Sobolew |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Hutnik Huta Czechy |
3 - 4 |
Watra Mrozy |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Orzeł Unin |
2 - 1 |
Sęp Żelechów |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Watra Mrozy |
2 - 1 |
Fenix Siennica |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
Zryw Sobolew |
0 - 5 |
Orzeł Unin |
25 maja 2022
25.05 - 18:00 |
Sęp Żelechów |
1 - 3 |
Kosovia Kosów Lacki |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
Kolektyw Oleśnica |
0 - 2 |
Wilga Miastków Kościelny |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
Wektra Zbuczyn |
6 - 2 |
Jastrząb Żeliszew |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:30 |
MKS Małkinia |
1 - 1 |
Polonez Mordy |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
7 - 1 |
Czarni Węgrów |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
0 - 0 |
Hutnik Huta Czechy |
27 kwietnia 2022
27.04 - 18:00 |
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Czarni Węgrów |
1 - 5 |
MKS Małkinia |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Jastrząb Żeliszew |
3 - 3 |
Wilga Miastków Kościelny |
4 maja 2022
4.05 - 17:30 |
Watra Mrozy |
3 - 3 |
Zryw Sobolew |
10 kwietnia 2022
10.04 - 19:30 |
Fenix Siennica |
2 - 4 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
5 - 3 |
Hutnik Huta Czechy |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Polonez Mordy |
0 - 0 |
Wektra Zbuczyn |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Kolektyw Oleśnica |
0 - 1 |
Sęp Żelechów |
4 maja 2022
4.05 - 18:00 |
Kosovia Kosów Lacki |
0 - 4 |
Orzeł Unin |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 15. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Zryw Sobolew |
3 - 0 |
Kosovia Kosów Lacki |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
vo, na boisku 2-4 |
Sęp Żelechów |
1 - 0 |
Jastrząb Żeliszew |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
Wilga Miastków Kościelny |
2 - 0 |
Polonez Mordy |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Wektra Zbuczyn |
1 - 0 |
Czarni Węgrów |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
MKS Małkinia |
0 - 1 |
Hutnik Huta Czechy |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 - 2 |
Fenix Siennica |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
5 - 1 |
Watra Mrozy |
14 kwietnia 2022
14.04 - 18:00 |
Orzeł Unin |
6 - 0 |
Kolektyw Oleśnica |
15 kwietnia 2022
15.04 - 15:30 |
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Fenix Siennica |
3 - 1 |
MKS Małkinia |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:00 |
Hutnik Huta Czechy |
0 - 0 |
Wektra Zbuczyn |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 |
Czarni Węgrów |
2 - 3 |
Wilga Miastków Kościelny |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Polonez Mordy |
1 - 2 |
Sęp Żelechów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Jastrząb Żeliszew |
0 - 1 |
Orzeł Unin |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Kolektyw Oleśnica |
0 - 2 |
Kosovia Kosów Lacki |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Watra Mrozy |
3 - 4 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:30 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
3 - 2 |
Zryw Sobolew |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Unin |
7 - 0 |
Polonez Mordy |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Sęp Żelechów |
2 - 1 |
Czarni Węgrów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:30 |
Wilga Miastków Kościelny |
3 - 1 |
Hutnik Huta Czechy |
18 maja 2022
18.05 - 18:00 |
Wektra Zbuczyn |
2 - 1 |
Fenix Siennica |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
MKS Małkinia |
0 - 4 |
Watra Mrozy |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 - 4 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Zryw Sobolew |
1 - 1 |
Kolektyw Oleśnica |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Kosovia Kosów Lacki |
2 - 3 |
Jastrząb Żeliszew |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Polonez Mordy |
4 - 9 |
Kosovia Kosów Lacki |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 - 1 |
Zryw Sobolew |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Watra Mrozy |
2 - 1 |
Wektra Zbuczyn |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Fenix Siennica |
4 - 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Hutnik Huta Czechy |
1 - 2 |
Sęp Żelechów |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Czarni Węgrów |
2 - 0 |
Orzeł Unin |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Jastrząb Żeliszew |
4 - 1 |
Kolektyw Oleśnica |
8 maja 2022
8.05 - 18:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
4 - 1 |
MKS Małkinia |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Kolejka 24 - 11. maja 2022 [szczegóły] | |
Wilga Miastków Kościelny |
1 - 0 |
Watra Mrozy |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Wektra Zbuczyn |
1 - 0 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Kolektyw Oleśnica |
2 - 2 |
Polonez Mordy |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
MKS Małkinia |
1 - 4 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Sęp Żelechów |
0 - 0 |
Fenix Siennica |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Zryw Sobolew |
5 - 0 |
Jastrząb Żeliszew |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Kosovia Kosów Lacki |
1 - 3 |
Czarni Węgrów |
11 maja 2022
11.05 - 17:30 |
Orzeł Unin |
2 - 2 |
Hutnik Huta Czechy |
11 maja 2022
11.05 - 17:30 |
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
8 - 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Watra Mrozy |
2 - 1 |
Sęp Żelechów |
15 maja 2022
15.05 - 16:00 |
Fenix Siennica |
0 - 1 |
Orzeł Unin |
15 maja 2022
15.05 - 12:00 |
Hutnik Huta Czechy |
1 - 3 |
Kosovia Kosów Lacki |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Czarni Węgrów |
2 - 3 |
Kolektyw Oleśnica |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Polonez Mordy |
1 - 4 |
Jastrząb Żeliszew |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
MKS Małkinia |
1 - 1 |
Zryw Sobolew |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 - 2 |
Wektra Zbuczyn |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Zryw Sobolew |
6 - 0 |
Polonez Mordy |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 |
Kolektyw Oleśnica |
4 - 1 |
Hutnik Huta Czechy |
22 maja 2022
22.05 - 18:00 |
Jastrząb Żeliszew |
6 - 0 |
Czarni Węgrów |
22 maja 2022
22.05 - 18:00 |
Kosovia Kosów Lacki |
2 - 0 |
Fenix Siennica |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Orzeł Unin |
3 - 0 |
Watra Mrozy |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Sęp Żelechów |
0 - 2 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
21 maja 2022
21.05 - 16:30 |
Wilga Miastków Kościelny |
1 - 2 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Wektra Zbuczyn |
2 - 0 |
MKS Małkinia |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Fenix Siennica |
1 - 0 |
Kolektyw Oleśnica |
29 maja 2022
29.05 - 12:00 |
Wektra Zbuczyn |
0 - 0 |
Zryw Sobolew |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
MKS Małkinia |
2 - 1 |
Wilga Miastków Kościelny |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
1 - 0 |
Sęp Żelechów |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
4 - 1 |
Orzeł Unin |
29 maja 2022
29.05 - 18:30 |
Watra Mrozy |
2 - 0 |
Kosovia Kosów Lacki |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
Hutnik Huta Czechy |
2 - 4 |
Jastrząb Żeliszew |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
Czarni Węgrów |
3 - 0 |
Polonez Mordy |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Polonez Mordy |
1 - 2 |
Hutnik Huta Czechy |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Kolektyw Oleśnica |
1 - 5 |
Watra Mrozy |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:00 |
Kosovia Kosów Lacki |
0 - 4 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
4 czerwca 2022
4.06 - 14:30 |
Orzeł Unin |
2 - 3 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Wilga Miastków Kościelny |
2 - 4 |
Wektra Zbuczyn |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Jastrząb Żeliszew |
1 - 4 |
Fenix Siennica |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:00 |
Zryw Sobolew |
3 - 0 |
Czarni Węgrów |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:00 |
Sęp Żelechów |
1 - 0 |
MKS Małkinia |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
3 - 0 |
Kosovia Kosów Lacki |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
5 - 1 |
Kolektyw Oleśnica |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Watra Mrozy |
3 - 1 |
Jastrząb Żeliszew |
11 czerwca 2022
11.06 - 12:30 |
Fenix Siennica |
2 - 2 |
Polonez Mordy |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Hutnik Huta Czechy |
0 - 4 |
Czarni Węgrów |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:30 |
MKS Małkinia |
4 - 0 |
Orzeł Unin |
11 czerwca 2022
11.06 - 11:00 |
Wektra Zbuczyn |
2 - 2 |
Sęp Żelechów |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Wilga Miastków Kościelny |
2 - 1 |
Zryw Sobolew |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Jastrząb Żeliszew |
6 - 8 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
18 czerwca 2022
18.06 - 18:00 |
Kolektyw Oleśnica |
5 - 3 |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
18 czerwca 2022
18.06 - 18:00 |
Orzeł Unin |
1 - 3 |
Wektra Zbuczyn |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:00 |
Sęp Żelechów |
1 - 0 |
Wilga Miastków Kościelny |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:00 |
Polonez Mordy |
2 - 1 |
Watra Mrozy |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:30 |
Zryw Sobolew |
4 - 2 |
Hutnik Huta Czechy |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:30 |
Czarni Węgrów |
1 - 1 |
Fenix Siennica |
18 czerwca 2022
18.06 - 18:00 |
Kosovia Kosów Lacki |
4 - 0 |
MKS Małkinia |
16 czerwca 2022
16.06 - 14:00 |
|