Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LKS Chlebnia |
4 - 1 |
Okęcie Warszawa |
14 sierpnia 2021
14.08 - 11:00 |
KS Blizne |
1 - 3 |
Grom Warszawa |
22 września 2021
22.09 - 20:00 |
Korona Góra Kalwaria |
3 - 4 |
Laura Chylice |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:30 |
Błonianka II Błonie |
2 - 0 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
15 sierpnia 2021
15.08 - 11:00 |
GKS Podolszyn |
0 - 3 |
GLKS Nadarzyn |
15 sierpnia 2021
15.08 - 15:00 |
KS Teresin |
4 - 0 |
Znicz II Pruszków |
14 sierpnia 2021
14.08 - 11:00 |
Ryś Laski |
2 - 2 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
14 sierpnia 2021
14.08 - 11:00 |
Polonia Warszawa MKS |
6 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
14 sierpnia 2021
14.08 - 10:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Sparta Jazgarzew |
0 - 2 |
GLKS Nadarzyn |
22 sierpnia 2021
22.08 - 13:00 |
Laura Chylice |
6 - 3 |
GKS Podolszyn |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Grom Warszawa |
0 - 1 |
Korona Góra Kalwaria |
22 sierpnia 2021
22.08 - 20:00 |
Okęcie Warszawa |
6 - 0 |
KS Blizne |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
KS Teresin |
2 - 4 |
LKS Chlebnia |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2 - 4 |
Znicz II Pruszków |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
4 - 2 |
Błonianka II Błonie |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:15 |
Polonia Warszawa MKS |
4 - 2 |
Ryś Laski |
1 września 2021
1.09 - 20:30 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
LKS Chlebnia |
8 - 0 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Znicz II Pruszków |
2 - 2 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
28 sierpnia 2021
28.08 - 14:00 |
KS Blizne |
0 - 4 |
KS Teresin |
28 sierpnia 2021
28.08 - 12:00 |
Korona Góra Kalwaria |
1 - 0 |
Okęcie Warszawa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 12:00 |
GKS Podolszyn |
3 - 0 |
Grom Warszawa |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
GLKS Nadarzyn |
1 - 4 |
Laura Chylice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Błonianka II Błonie |
1 - 3 |
Polonia Warszawa MKS |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Ryś Laski |
4 - 1 |
Sparta Jazgarzew |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
1 - 2 |
LKS Chlebnia |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Sparta Jazgarzew |
0 - 6 |
Laura Chylice |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Grom Warszawa |
1 - 4 |
GLKS Nadarzyn |
4 września 2021
4.09 - 19:30 |
Okęcie Warszawa |
2 - 1 |
GKS Podolszyn |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
KS Teresin |
3 - 0 |
Korona Góra Kalwaria |
5 września 2021
5.09 - 11:30 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
0 - 0 |
KS Blizne |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Polonia Warszawa MKS |
3 - 1 |
Znicz II Pruszków |
4 września 2021
4.09 - 14:00 |
Ryś Laski |
4 - 4 |
Błonianka II Błonie |
4 września 2021
4.09 - 17:30 |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Znicz II Pruszków |
1 - 1 |
Ryś Laski |
12 września 2021
12.09 - 11:30 |
LKS Chlebnia |
3 - 0 |
Polonia Warszawa MKS |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
KS Blizne |
3 - 5 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
12 września 2021
12.09 - 12:30 |
Korona Góra Kalwaria |
4 - 0 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
GKS Podolszyn |
3 - 2 |
KS Teresin |
12 września 2021
12.09 - 17:30 |
GLKS Nadarzyn |
0 - 1 |
Okęcie Warszawa |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Laura Chylice |
3 - 3 |
Grom Warszawa |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Błonianka II Błonie |
4 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Okęcie Warszawa |
0 - 2 |
Laura Chylice |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
KS Teresin |
1 - 4 |
GLKS Nadarzyn |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
1 - 2 |
GKS Podolszyn |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
5 - 3 |
Korona Góra Kalwaria |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Polonia Warszawa MKS |
14 - 0 |
KS Blizne |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Ryś Laski |
1 - 4 |
LKS Chlebnia |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Błonianka II Błonie |
5 - 5 |
Znicz II Pruszków |
19 września 2021
19.09 - 15:30 |
Sparta Jazgarzew |
1 - 1 |
Grom Warszawa |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Chlebnia |
3 - 3 |
Błonianka II Błonie |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
KS Blizne |
2 - 1 |
Ryś Laski |
25 września 2021
25.09 - 12:00 |
Korona Góra Kalwaria |
2 - 0 |
Polonia Warszawa MKS |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
GKS Podolszyn |
3 - 0 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
GLKS Nadarzyn |
3 - 3 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Laura Chylice |
1 - 2 |
KS Teresin |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Grom Warszawa |
0 - 1 |
Okęcie Warszawa |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Znicz II Pruszków |
8 - 1 |
Sparta Jazgarzew |
26 września 2021
26.09 - 11:30 |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Ryś Laski |
0 - 4 |
Korona Góra Kalwaria |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Sparta Jazgarzew |
0 - 10 |
Okęcie Warszawa |
2 października 2021
2.10 - 11:30 |
KS Teresin |
5 - 1 |
Grom Warszawa |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2 - 3 |
Laura Chylice |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
4 - 3 |
GLKS Nadarzyn |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
Polonia Warszawa MKS |
6 - 3 |
GKS Podolszyn |
2 października 2021
2.10 - 10:00 |
Błonianka II Błonie |
7 - 0 |
KS Blizne |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Znicz II Pruszków |
1 - 0 |
LKS Chlebnia |
2 października 2021
2.10 - 11:30 |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
GKS Podolszyn |
4 - 0 |
Ryś Laski |
10 października 2021
10.10 - 15:30 |
GLKS Nadarzyn |
0 - 0 |
Polonia Warszawa MKS |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Laura Chylice |
4 - 0 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
9 października 2021
9.10 - 13:00 |
Grom Warszawa |
2 - 1 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
KS Blizne |
2 - 5 |
Znicz II Pruszków |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Okęcie Warszawa |
3 - 1 |
KS Teresin |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
LKS Chlebnia |
8 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Korona Góra Kalwaria |
4 - 0 |
Błonianka II Błonie |
9 października 2021
9.10 - 14:30 |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa MKS |
4 - 2 |
Laura Chylice |
16 października 2021
16.10 - 17:00 |
Ryś Laski |
3 - 2 |
GLKS Nadarzyn |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Błonianka II Błonie |
2 - 2 |
GKS Podolszyn |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Znicz II Pruszków |
2 - 1 |
Korona Góra Kalwaria |
16 października 2021
16.10 - 12:30 |
LKS Chlebnia |
9 - 0 |
KS Blizne |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
1 - 1 |
Grom Warszawa |
17 października 2021
17.10 - 12:15 |
Sparta Jazgarzew |
0 - 4 |
KS Teresin |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2 - 0 |
Okęcie Warszawa |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
KS Teresin |
5 - 2 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
KS Blizne |
5 - 1 |
Sparta Jazgarzew |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Korona Góra Kalwaria |
1 - 6 |
LKS Chlebnia |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
GKS Podolszyn |
2 - 2 |
Znicz II Pruszków |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
GLKS Nadarzyn |
5 - 0 |
Błonianka II Błonie |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Laura Chylice |
7 - 1 |
Ryś Laski |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Grom Warszawa |
0 - 3 |
Polonia Warszawa MKS |
24 października 2021
24.10 - 16:00 |
Okęcie Warszawa |
3 - 1 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Znicz II Pruszków |
3 - 1 |
GLKS Nadarzyn |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Sparta Jazgarzew |
1 - 5 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
1 - 3 |
KS Teresin |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Polonia Warszawa MKS |
2 - 3 |
Okęcie Warszawa |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Ryś Laski |
0 - 2 |
Grom Warszawa |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Błonianka II Błonie |
0 - 5 |
Laura Chylice |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
LKS Chlebnia |
3 - 1 |
GKS Podolszyn |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
KS Blizne |
0 - 12 |
Korona Góra Kalwaria |
27 października 2021
27.10 - 20:00 |
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
GKS Podolszyn |
3 - 2 |
KS Blizne |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
GLKS Nadarzyn |
0 - 2 |
LKS Chlebnia |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Laura Chylice |
4 - 1 |
Znicz II Pruszków |
6 listopada 2021
6.11 - 14:30 |
Grom Warszawa |
1 - 2 |
Błonianka II Błonie |
6 listopada 2021
6.11 - 16:00 |
Okęcie Warszawa |
3 - 2 |
Ryś Laski |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
KS Teresin |
0 - 0 |
Polonia Warszawa MKS |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
1 - 2 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
Korona Góra Kalwaria |
6 - 2 |
Sparta Jazgarzew |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Polonia Warszawa MKS |
3 - 0 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
13 listopada 2021
13.11 - 19:00 |
Ryś Laski |
1 - 1 |
KS Teresin |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
Błonianka II Błonie |
1 - 3 |
Okęcie Warszawa |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Znicz II Pruszków |
2 - 3 |
Grom Warszawa |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
LKS Chlebnia |
1 - 0 |
Laura Chylice |
13 listopada 2021
13.11 - 11:00 |
KS Blizne |
0 - 5 |
GLKS Nadarzyn |
13 listopada 2021
13.11 - 12:00 |
Korona Góra Kalwaria |
5 - 3 |
GKS Podolszyn |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Sparta Jazgarzew |
2 - 5 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
13 listopada 2021
13.11 - 11:00 |
Kolejka 15 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
GLKS Nadarzyn |
4 - 3 |
Korona Góra Kalwaria |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Laura Chylice |
10 - 0 |
KS Blizne |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
Grom Warszawa |
1 - 4 |
LKS Chlebnia |
20 listopada 2021
20.11 - 16:00 |
Okęcie Warszawa |
2 - 3 |
Znicz II Pruszków |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
KS Teresin |
3 - 0 |
Błonianka II Błonie |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2 - 2 |
Ryś Laski |
20 listopada 2021
20.11 - 12:00 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
2 - 3 |
Polonia Warszawa MKS |
21 listopada 2021
21.11 - 11:00 |
GKS Podolszyn |
9 - 1 |
Sparta Jazgarzew |
21 listopada 2021
21.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Okęcie Warszawa |
1 - 0 |
LKS Chlebnia |
19 marca 2022
19.03 - 11:00 |
Grom Warszawa |
2 - 0 |
KS Blizne |
20 marca 2022
20.03 - 13:30 |
Laura Chylice |
4 - 1 |
Korona Góra Kalwaria |
19 marca 2022
19.03 - 11:30 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
3 - 0 |
Błonianka II Błonie |
|
GLKS Nadarzyn |
3 - 0 |
GKS Podolszyn |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Znicz II Pruszków |
2 - 2 |
KS Teresin |
20 marca 2022
20.03 - 11:00 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
1 - 1 |
Ryś Laski |
20 marca 2022
20.03 - 11:00 |
Sparta Jazgarzew |
0 - 1 |
Polonia Warszawa MKS |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
GLKS Nadarzyn |
2 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
GKS Podolszyn |
1 - 3 |
Laura Chylice |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Korona Góra Kalwaria |
0 - 3 |
Grom Warszawa |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
KS Blizne |
0 - 4 |
Okęcie Warszawa |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
LKS Chlebnia |
3 - 1 |
KS Teresin |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Znicz II Pruszków |
2 - 1 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Błonianka II Błonie |
0 - 3 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
|
Ryś Laski |
1 - 3 |
Polonia Warszawa MKS |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
1 - 3 |
LKS Chlebnia |
27 kwietnia 2022
27.04 - 18:00 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
2 - 2 |
Znicz II Pruszków |
26 kwietnia 2022
26.04 - 17:00 |
KS Teresin |
2 - 0 |
KS Blizne |
27 kwietnia 2022
27.04 - 19:00 |
Okęcie Warszawa |
3 - 1 |
Korona Góra Kalwaria |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Grom Warszawa |
4 - 2 |
GKS Podolszyn |
27 kwietnia 2022
27.04 - 20:15 |
Laura Chylice |
5 - 0 |
GLKS Nadarzyn |
26 kwietnia 2022
26.04 - 19:00 |
Polonia Warszawa MKS |
3 - 0 |
Błonianka II Błonie |
|
Sparta Jazgarzew |
0 - 2 |
Ryś Laski |
27 kwietnia 2022
27.04 - 18:00 |
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Chlebnia |
2 - 0 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Laura Chylice |
5 - 1 |
Sparta Jazgarzew |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:30 |
GLKS Nadarzyn |
0 - 2 |
Grom Warszawa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:30 |
GKS Podolszyn |
3 - 5 |
Okęcie Warszawa |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
Korona Góra Kalwaria |
2 - 4 |
KS Teresin |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
KS Blizne |
0 - 6 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
Znicz II Pruszków |
4 - 0 |
Polonia Warszawa MKS |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:30 |
Błonianka II Błonie |
0 - 3 |
Ryś Laski |
|
Kolejka 20 - 15. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Ryś Laski |
1 - 4 |
Znicz II Pruszków |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:30 |
Polonia Warszawa MKS |
2 - 2 |
LKS Chlebnia |
15 kwietnia 2022
15.04 - 18:00 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
3 - 0 |
KS Blizne |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2 - 3 |
Korona Góra Kalwaria |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
KS Teresin |
2 - 0 |
GKS Podolszyn |
15 kwietnia 2022
15.04 - 19:00 |
Okęcie Warszawa |
1 - 0 |
GLKS Nadarzyn |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Grom Warszawa |
4 - 1 |
Laura Chylice |
15 kwietnia 2022
15.04 - 20:00 |
Sparta Jazgarzew |
3 - 0 |
Błonianka II Błonie |
|
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Laura Chylice |
0 - 5 |
Okęcie Warszawa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:30 |
GLKS Nadarzyn |
0 - 4 |
KS Teresin |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:30 |
GKS Podolszyn |
0 - 3 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:30 |
Korona Góra Kalwaria |
3 - 0 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
KS Blizne |
1 - 5 |
Polonia Warszawa MKS |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
LKS Chlebnia |
3 - 1 |
Ryś Laski |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Znicz II Pruszków |
3 - 0 |
Błonianka II Błonie |
|
Grom Warszawa |
1 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
24 kwietnia 2022
24.04 - 19:30 |
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Błonianka II Błonie |
0 - 3 |
LKS Chlebnia |
|
Ryś Laski |
2 - 1 |
KS Blizne |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Polonia Warszawa MKS |
5 - 1 |
Korona Góra Kalwaria |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:30 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
1 - 5 |
GKS Podolszyn |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2 - 0 |
GLKS Nadarzyn |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
KS Teresin |
3 - 1 |
Laura Chylice |
29 kwietnia 2022
29.04 - 19:00 |
Okęcie Warszawa |
3 - 1 |
Grom Warszawa |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Sparta Jazgarzew |
1 - 3 |
Znicz II Pruszków |
29 kwietnia 2022
29.04 - 18:00 |
Kolejka 23 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Korona Góra Kalwaria |
1 - 0 |
Ryś Laski |
7 maja 2022
7.05 - 18:00 |
Okęcie Warszawa |
8 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Grom Warszawa |
1 - 2 |
KS Teresin |
8 maja 2022
8.05 - 12:30 |
Laura Chylice |
3 - 2 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
7 maja 2022
7.05 - 11:30 |
GLKS Nadarzyn |
1 - 2 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
7 maja 2022
7.05 - 15:30 |
GKS Podolszyn |
1 - 6 |
Polonia Warszawa MKS |
6 maja 2022
6.05 - 20:00 |
KS Blizne |
3 - 0 |
Błonianka II Błonie |
|
LKS Chlebnia |
4 - 1 |
Znicz II Pruszków |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Kolejka 24 - 11. maja 2022 [szczegóły] | |
Ryś Laski |
5 - 3 |
GKS Podolszyn |
10 maja 2022
10.05 - 18:00 |
Polonia Warszawa MKS |
7 - 0 |
GLKS Nadarzyn |
11 maja 2022
11.05 - 20:30 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
1 - 3 |
Laura Chylice |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
3 - 1 |
Grom Warszawa |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Znicz II Pruszków |
2 - 0 |
KS Blizne |
24 maja 2022
24.05 - 20:30 |
KS Teresin |
1 - 1 |
Okęcie Warszawa |
11 maja 2022
11.05 - 19:00 |
Sparta Jazgarzew |
1 - 3 |
LKS Chlebnia |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Błonianka II Błonie |
0 - 3 |
Korona Góra Kalwaria |
|
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Laura Chylice |
5 - 2 |
Polonia Warszawa MKS |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
GLKS Nadarzyn |
1 - 4 |
Ryś Laski |
14 maja 2022
14.05 - 15:30 |
GKS Podolszyn |
3 - 0 |
Błonianka II Błonie |
|
Korona Góra Kalwaria |
3 - 0 |
Znicz II Pruszków |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
vo, na boisku 2-3 |
KS Blizne |
1 - 11 |
LKS Chlebnia |
15 maja 2022
15.05 - 16:00 |
Grom Warszawa |
0 - 2 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
14 maja 2022
14.05 - 17:30 |
KS Teresin |
3 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Okęcie Warszawa |
4 - 1 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
0 - 2 |
KS Teresin |
21 maja 2022
21.05 - 12:00 |
Sparta Jazgarzew |
1 - 0 |
KS Blizne |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
LKS Chlebnia |
5 - 1 |
Korona Góra Kalwaria |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Znicz II Pruszków |
2 - 1 |
GKS Podolszyn |
22 maja 2022
22.05 - 15:30 |
Błonianka II Błonie |
0 - 3 |
GLKS Nadarzyn |
|
Ryś Laski |
3 - 2 |
Laura Chylice |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Polonia Warszawa MKS |
3 - 1 |
Grom Warszawa |
21 maja 2022
21.05 - 19:00 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
1 - 3 |
Okęcie Warszawa |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
GLKS Nadarzyn |
3 - 3 |
Znicz II Pruszków |
28 maja 2022
28.05 - 15:30 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
2 - 0 |
Sparta Jazgarzew |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
KS Teresin |
5 - 2 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Okęcie Warszawa |
2 - 1 |
Polonia Warszawa MKS |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Grom Warszawa |
4 - 2 |
Ryś Laski |
29 maja 2022
29.05 - 16:30 |
Laura Chylice |
3 - 0 |
Błonianka II Błonie |
|
GKS Podolszyn |
0 - 5 |
LKS Chlebnia |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Korona Góra Kalwaria |
7 - 1 |
KS Blizne |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
KS Blizne |
1 - 8 |
GKS Podolszyn |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 |
LKS Chlebnia |
3 - 0 |
GLKS Nadarzyn |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Znicz II Pruszków |
3 - 1 |
Laura Chylice |
8 czerwca 2022
8.06 - 20:45 |
Błonianka II Błonie |
0 - 3 |
Grom Warszawa |
|
Ryś Laski |
0 - 5 |
Okęcie Warszawa |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Polonia Warszawa MKS |
2 - 2 |
KS Teresin |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:30 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
3 - 1 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Sparta Jazgarzew |
1 - 5 |
Korona Góra Kalwaria |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:30 |
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
1 - 3 |
Polonia Warszawa MKS |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
KS Teresin |
3 - 0 |
Ryś Laski |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Okęcie Warszawa |
3 - 0 |
Błonianka II Błonie |
|
Grom Warszawa |
3 - 4 |
Znicz II Pruszków |
12 czerwca 2022
12.06 - 19:30 |
Laura Chylice |
1 - 4 |
LKS Chlebnia |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
GLKS Nadarzyn |
7 - 2 |
KS Blizne |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
GKS Podolszyn |
5 - 5 |
Korona Góra Kalwaria |
9 czerwca 2022
9.06 - 20:00 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
1 - 2 |
Sparta Jazgarzew |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Korona Góra Kalwaria |
3 - 1 |
GLKS Nadarzyn |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
KS Blizne |
3 - 5 |
Laura Chylice |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
LKS Chlebnia |
1 - 2 |
Grom Warszawa |
15 czerwca 2022
15.06 - 19:00 |
Znicz II Pruszków |
4 - 2 |
Okęcie Warszawa |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Błonianka II Błonie |
0 - 3 |
KS Teresin |
|
Ryś Laski |
2 - 4 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
Polonia Warszawa MKS |
3 - 2 |
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Sparta Jazgarzew |
2 - 6 |
GKS Podolszyn |
19 czerwca 2022
19.06 - 17:00 |
|