Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Czarni Otmuchów |
1 - 2 |
Sudety Burgrabice |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Sokół Niemodlin |
2 - 0 |
Orzeł Reńska Wieś |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Pogoń Prudnik |
4 - 2 |
Atom Grądy |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
LZS Racławiczki |
4 - 0 |
Sparta Paczków |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
LZS Stary Ujazd |
2 - 4 |
LZS Walce |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Odrzanka Dziergowice |
0 - 2 |
Włókniarz Kietrz |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Start Bogdanowice |
2 - 11 |
KS Twardawa |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
LZS Domaszkowice |
1 - 3 |
GKS Głuchołazy |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
LZS Ścinawa Nyska |
1 - 1 |
LZS Lisięcice |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Włókniarz Kietrz |
1 - 3 |
Start Bogdanowice |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
LZS Lisięcice |
1 - 2 |
Odrzanka Dziergowice |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
1 - 0 |
Czarni Otmuchów |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
Atom Grądy |
3 - 0 |
LZS Domaszkowice |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
GKS Głuchołazy |
2 - 1 |
Sokół Niemodlin |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
Sudety Burgrabice |
3 - 0 |
LZS Ścinawa Nyska |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
LZS Racławiczki |
0 - 3 |
Pogoń Prudnik |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
Sparta Paczków |
2 - 5 |
LZS Walce |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
KS Twardawa |
3 - 1 |
LZS Stary Ujazd |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Odrzanka Dziergowice |
1 - 3 |
Sudety Burgrabice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Pogoń Prudnik |
4 - 4 |
Sparta Paczków |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Start Bogdanowice |
1 - 4 |
LZS Lisięcice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
LZS Ścinawa Nyska |
3 - 0 |
Orzeł Reńska Wieś |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Czarni Otmuchów |
0 - 4 |
GKS Głuchołazy |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Sokół Niemodlin |
2 - 2 |
Atom Grądy |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
LZS Domaszkowice |
5 - 0 |
LZS Racławiczki |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
LZS Walce |
2 - 2 |
KS Twardawa |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
LZS Stary Ujazd |
2 - 3 |
Włókniarz Kietrz |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Sudety Burgrabice |
6 - 0 |
Start Bogdanowice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Pogoń Prudnik |
4 - 0 |
LZS Domaszkowice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Włókniarz Kietrz |
0 - 1 |
LZS Walce |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Sparta Paczków |
2 - 0 |
KS Twardawa |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
LZS Racławiczki |
4 - 4 |
Sokół Niemodlin |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Atom Grądy |
2 - 1 |
Czarni Otmuchów |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
GKS Głuchołazy |
4 - 1 |
LZS Ścinawa Nyska |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
1 - 1 |
Odrzanka Dziergowice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
LZS Lisięcice |
2 - 2 |
LZS Stary Ujazd |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Walce |
2 - 2 |
LZS Lisięcice |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Start Bogdanowice |
3 - 2 |
Orzeł Reńska Wieś |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
LZS Stary Ujazd |
3 - 1 |
Sudety Burgrabice |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Sokół Niemodlin |
0 - 1 |
Pogoń Prudnik |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Czarni Otmuchów |
1 - 2 |
LZS Racławiczki |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
LZS Ścinawa Nyska |
1 - 4 |
Atom Grądy |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
KS Twardawa |
2 - 3 |
Włókniarz Kietrz |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Odrzanka Dziergowice |
1 - 4 |
GKS Głuchołazy |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
LZS Domaszkowice |
3 - 1 |
Sparta Paczków |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Reńska Wieś |
1 - 4 |
LZS Stary Ujazd |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Sudety Burgrabice |
0 - 2 |
LZS Walce |
11 września 2021
11.09 - 14:00 |
LZS Domaszkowice |
2 - 3 |
Sokół Niemodlin |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Atom Grądy |
3 - 0 |
Odrzanka Dziergowice |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
LZS Lisięcice |
5 - 1 |
KS Twardawa |
11 września 2021
11.09 - 14:00 |
Sparta Paczków |
3 - 0 |
Włókniarz Kietrz |
11 września 2021
11.09 - 13:00 |
LZS Racławiczki |
5 - 1 |
LZS Ścinawa Nyska |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Pogoń Prudnik |
1 - 0 |
Czarni Otmuchów |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
GKS Głuchołazy |
1 - 0 |
Start Bogdanowice |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Walce |
3 - 2 |
Orzeł Reńska Wieś |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Start Bogdanowice |
4 - 7 |
Atom Grądy |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Włókniarz Kietrz |
3 - 3 |
LZS Lisięcice |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Sokół Niemodlin |
1 - 4 |
Sparta Paczków |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Czarni Otmuchów |
2 - 2 |
LZS Domaszkowice |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
LZS Ścinawa Nyska |
0 - 4 |
Pogoń Prudnik |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Odrzanka Dziergowice |
4 - 2 |
LZS Racławiczki |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
LZS Stary Ujazd |
2 - 0 |
GKS Głuchołazy |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
KS Twardawa |
2 - 3 |
Sudety Burgrabice |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
LZS Domaszkowice |
2 - 2 |
LZS Ścinawa Nyska |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
LZS Racławiczki |
5 - 2 |
Start Bogdanowice |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
2 - 1 |
KS Twardawa |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Sudety Burgrabice |
7 - 2 |
Włókniarz Kietrz |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Pogoń Prudnik |
2 - 0 |
Odrzanka Dziergowice |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Atom Grądy |
1 - 0 |
LZS Stary Ujazd |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
GKS Głuchołazy |
1 - 0 |
LZS Walce |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Sparta Paczków |
2 - 1 |
LZS Lisięcice |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Sokół Niemodlin |
5 - 0 |
Czarni Otmuchów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Włókniarz Kietrz |
2 - 3 |
Orzeł Reńska Wieś |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Czarni Otmuchów |
0 - 0 |
Sparta Paczków |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Odrzanka Dziergowice |
4 - 1 |
LZS Domaszkowice |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
LZS Walce |
5 - 2 |
Atom Grądy |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
KS Twardawa |
1 - 5 |
GKS Głuchołazy |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Start Bogdanowice |
2 - 2 |
Pogoń Prudnik |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
LZS Racławiczki |
5 - 1 |
LZS Stary Ujazd |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
LZS Ścinawa Nyska |
5 - 2 |
Sokół Niemodlin |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
LZS Lisięcice |
6 - 1 |
Sudety Burgrabice |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Prudnik |
1 - 0 |
LZS Stary Ujazd |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Sparta Paczków |
3 - 1 |
Sudety Burgrabice |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Sokół Niemodlin |
4 - 1 |
Odrzanka Dziergowice |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
GKS Głuchołazy |
2 - 0 |
Włókniarz Kietrz |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Czarni Otmuchów |
0 - 0 |
LZS Ścinawa Nyska |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
LZS Domaszkowice |
3 - 1 |
Start Bogdanowice |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
LZS Racławiczki |
1 - 4 |
LZS Walce |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Atom Grądy |
2 - 3 |
KS Twardawa |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
LZS Lisięcice |
4 - 2 |
Orzeł Reńska Wieś |
8 października 2021
8.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
KS Twardawa |
2 - 4 |
LZS Racławiczki |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
LZS Lisięcice |
1 - 0 |
GKS Głuchołazy |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Sudety Burgrabice |
0 - 3 |
Orzeł Reńska Wieś |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Włókniarz Kietrz |
4 - 2 |
Atom Grądy |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
LZS Ścinawa Nyska |
2 - 1 |
Sparta Paczków |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Start Bogdanowice |
2 - 2 |
Sokół Niemodlin |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
LZS Stary Ujazd |
0 - 2 |
LZS Domaszkowice |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
LZS Walce |
1 - 2 |
Pogoń Prudnik |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Odrzanka Dziergowice |
4 - 0 |
Czarni Otmuchów |
16 października 2021
16.10 - 13:00 |
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Czarni Otmuchów |
1 - 0 |
Start Bogdanowice |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Sparta Paczków |
0 - 1 |
Orzeł Reńska Wieś |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Sokół Niemodlin |
1 - 0 |
LZS Stary Ujazd |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
LZS Racławiczki |
0 - 1 |
Włókniarz Kietrz |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Pogoń Prudnik |
3 - 2 |
KS Twardawa |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
LZS Domaszkowice |
2 - 4 |
LZS Walce |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Atom Grądy |
2 - 3 |
LZS Lisięcice |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
LZS Ścinawa Nyska |
4 - 1 |
Odrzanka Dziergowice |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
GKS Głuchołazy |
2 - 1 |
Sudety Burgrabice |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Kolejka 13 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Sudety Burgrabice |
0 - 3 |
Atom Grądy |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Orzeł Reńska Wieś |
2 - 3 |
GKS Głuchołazy |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Start Bogdanowice |
1 - 3 |
LZS Ścinawa Nyska |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Odrzanka Dziergowice |
5 - 0 |
Sparta Paczków |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
LZS Stary Ujazd |
0 - 0 |
Czarni Otmuchów |
30 października 2021
30.10 - 13:30 |
KS Twardawa |
2 - 1 |
LZS Domaszkowice |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Włókniarz Kietrz |
1 - 2 |
Pogoń Prudnik |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
LZS Lisięcice |
2 - 0 |
LZS Racławiczki |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
LZS Walce |
1 - 0 |
Sokół Niemodlin |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
LZS Ścinawa Nyska |
1 - 3 |
LZS Stary Ujazd |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Sparta Paczków |
1 - 4 |
GKS Głuchołazy |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Atom Grądy |
1 - 1 |
Orzeł Reńska Wieś |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
LZS Racławiczki |
2 - 1 |
Sudety Burgrabice |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Odrzanka Dziergowice |
5 - 1 |
Start Bogdanowice |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
LZS Domaszkowice |
3 - 0 |
Włókniarz Kietrz |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Pogoń Prudnik |
1 - 0 |
LZS Lisięcice |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Sokół Niemodlin |
0 - 0 |
KS Twardawa |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Czarni Otmuchów |
1 - 2 |
LZS Walce |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
LZS Stary Ujazd |
0 - 2 |
Odrzanka Dziergowice |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Start Bogdanowice |
5 - 2 |
Sparta Paczków |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Włókniarz Kietrz |
3 - 4 |
Sokół Niemodlin |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
KS Twardawa |
3 - 1 |
Czarni Otmuchów |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
LZS Walce |
2 - 3 |
LZS Ścinawa Nyska |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Orzeł Reńska Wieś |
2 - 1 |
LZS Racławiczki |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Sudety Burgrabice |
1 - 0 |
Pogoń Prudnik |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
GKS Głuchołazy |
3 - 2 |
Atom Grądy |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
LZS Lisięcice |
1 - 1 |
LZS Domaszkowice |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Prudnik |
2 - 0 |
Orzeł Reńska Wieś |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Czarni Otmuchów |
3 - 1 |
Włókniarz Kietrz |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Start Bogdanowice |
0 - 9 |
LZS Stary Ujazd |
21 listopada 2021
21.11 - 13:00 |
LZS Ścinawa Nyska |
2 - 2 |
KS Twardawa |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
LZS Racławiczki |
3 - 2 |
GKS Głuchołazy |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Odrzanka Dziergowice |
0 - 3 |
LZS Walce |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Sparta Paczków |
2 - 7 |
Atom Grądy |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
LZS Domaszkowice |
1 - 3 |
Sudety Burgrabice |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Sokół Niemodlin |
5 - 1 |
LZS Lisięcice |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] | |
LZS Lisięcice |
1 - 2 |
Czarni Otmuchów |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
KS Twardawa |
2 - 2 |
Odrzanka Dziergowice |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
GKS Głuchołazy |
2 - 2 |
Pogoń Prudnik |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Atom Grądy |
3 - 2 |
LZS Racławiczki |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
LZS Walce |
3 - 0 |
Start Bogdanowice |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
LZS Stary Ujazd |
6 - 2 |
Sparta Paczków |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
1 - 0 |
LZS Domaszkowice |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
Sudety Burgrabice |
5 - 0 |
Sokół Niemodlin |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
Włókniarz Kietrz |
1 - 1 |
LZS Ścinawa Nyska |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
Kolejka 18 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
Sudety Burgrabice |
2 - 2 |
Czarni Otmuchów |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
3 - 1 |
Sokół Niemodlin |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Atom Grądy |
2 - 5 |
Pogoń Prudnik |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Sparta Paczków |
3 - 1 |
LZS Racławiczki |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
LZS Walce |
2 - 1 |
LZS Stary Ujazd |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Włókniarz Kietrz |
1 - 1 |
Odrzanka Dziergowice |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
KS Twardawa |
3 - 0 |
Start Bogdanowice |
|
GKS Głuchołazy |
2 - 2 |
LZS Domaszkowice |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
LZS Lisięcice |
2 - 2 |
LZS Ścinawa Nyska |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Start Bogdanowice |
0 - 3 |
Włókniarz Kietrz |
|
Odrzanka Dziergowice |
2 - 4 |
LZS Lisięcice |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Czarni Otmuchów |
3 - 1 |
Orzeł Reńska Wieś |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
LZS Domaszkowice |
1 - 0 |
Atom Grądy |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Sokół Niemodlin |
4 - 0 |
GKS Głuchołazy |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
LZS Ścinawa Nyska |
0 - 2 |
Sudety Burgrabice |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Pogoń Prudnik |
4 - 0 |
LZS Racławiczki |
20 marca 2022
20.03 - 13:00 |
LZS Walce |
1 - 0 |
Sparta Paczków |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
LZS Stary Ujazd |
4 - 2 |
KS Twardawa |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Kolejka 20 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Sudety Burgrabice |
0 - 3 |
Odrzanka Dziergowice |
27 marca 2022
27.03 - 15:30 |
Sparta Paczków |
1 - 0 |
Pogoń Prudnik |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
LZS Lisięcice |
3 - 0 |
Start Bogdanowice |
|
Orzeł Reńska Wieś |
3 - 1 |
LZS Ścinawa Nyska |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
GKS Głuchołazy |
0 - 0 |
Czarni Otmuchów |
26 marca 2022
26.03 - 13:00 |
Atom Grądy |
1 - 2 |
Sokół Niemodlin |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
LZS Racławiczki |
1 - 1 |
LZS Domaszkowice |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
KS Twardawa |
1 - 2 |
LZS Walce |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Włókniarz Kietrz |
0 - 2 |
LZS Stary Ujazd |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Kolejka 21 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Start Bogdanowice |
0 - 3 |
Sudety Burgrabice |
|
LZS Domaszkowice |
1 - 0 |
Pogoń Prudnik |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
LZS Walce |
7 - 1 |
Włókniarz Kietrz |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
KS Twardawa |
3 - 4 |
Sparta Paczków |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Sokół Niemodlin |
0 - 3 |
LZS Racławiczki |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Czarni Otmuchów |
1 - 0 |
Atom Grądy |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
LZS Ścinawa Nyska |
3 - 2 |
GKS Głuchołazy |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Odrzanka Dziergowice |
4 - 4 |
Orzeł Reńska Wieś |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
LZS Stary Ujazd |
9 - 1 |
LZS Lisięcice |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:00 |
Kolejka 22 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Lisięcice |
0 - 4 |
LZS Walce |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
3 - 0 |
Start Bogdanowice |
|
Sudety Burgrabice |
2 - 4 |
LZS Stary Ujazd |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Pogoń Prudnik |
5 - 1 |
Sokół Niemodlin |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
LZS Racławiczki |
0 - 1 |
Czarni Otmuchów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Atom Grądy |
2 - 3 |
LZS Ścinawa Nyska |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Włókniarz Kietrz |
0 - 4 |
KS Twardawa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
GKS Głuchołazy |
3 - 1 |
Odrzanka Dziergowice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Sparta Paczków |
0 - 4 |
LZS Domaszkowice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Kolejka 23 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LZS Stary Ujazd |
5 - 1 |
Orzeł Reńska Wieś |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
LZS Walce |
4 - 0 |
Sudety Burgrabice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Sokół Niemodlin |
1 - 0 |
LZS Domaszkowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Odrzanka Dziergowice |
4 - 0 |
Atom Grądy |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
vo, na boisku 4-2 |
KS Twardawa |
3 - 1 |
LZS Lisięcice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Włókniarz Kietrz |
0 - 4 |
Sparta Paczków |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
LZS Ścinawa Nyska |
0 - 3 |
LZS Racławiczki |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Czarni Otmuchów |
2 - 3 |
Pogoń Prudnik |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Start Bogdanowice |
0 - 3 |
GKS Głuchołazy |
|
Kolejka 24 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Reńska Wieś |
3 - 3 |
LZS Walce |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Atom Grądy |
3 - 0 |
Start Bogdanowice |
|
LZS Lisięcice |
1 - 3 |
Włókniarz Kietrz |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Sparta Paczków |
4 - 1 |
Sokół Niemodlin |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
LZS Domaszkowice |
0 - 2 |
Czarni Otmuchów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Pogoń Prudnik |
2 - 0 |
LZS Ścinawa Nyska |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
LZS Racławiczki |
6 - 1 |
Odrzanka Dziergowice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
GKS Głuchołazy |
2 - 1 |
LZS Stary Ujazd |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Sudety Burgrabice |
1 - 2 |
KS Twardawa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Kolejka 25 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Ścinawa Nyska |
0 - 1 |
LZS Domaszkowice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Start Bogdanowice |
0 - 3 |
LZS Racławiczki |
|
KS Twardawa |
3 - 0 |
Orzeł Reńska Wieś |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:30 |
Włókniarz Kietrz |
2 - 0 |
Sudety Burgrabice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Odrzanka Dziergowice |
0 - 7 |
Pogoń Prudnik |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
LZS Stary Ujazd |
6 - 0 |
Atom Grądy |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
LZS Walce |
2 - 2 |
GKS Głuchołazy |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
LZS Lisięcice |
1 - 4 |
Sparta Paczków |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Czarni Otmuchów |
0 - 1 |
Sokół Niemodlin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Kolejka 26 - 3. maja 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Reńska Wieś |
3 - 0 |
Włókniarz Kietrz |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
vo, na boisku 1-3 |
Sparta Paczków |
0 - 0 |
Czarni Otmuchów |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
LZS Domaszkowice |
1 - 1 |
Odrzanka Dziergowice |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
Atom Grądy |
2 - 3 |
LZS Walce |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
GKS Głuchołazy |
1 - 2 |
KS Twardawa |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
Pogoń Prudnik |
3 - 0 |
Start Bogdanowice |
|
LZS Stary Ujazd |
0 - 2 |
LZS Racławiczki |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
Sokół Niemodlin |
4 - 2 |
LZS Ścinawa Nyska |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
Sudety Burgrabice |
3 - 5 |
LZS Lisięcice |
3 maja 2022
3.05 - 15:00 |
Kolejka 27 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Stary Ujazd |
3 - 0 |
Pogoń Prudnik |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Sudety Burgrabice |
0 - 4 |
Sparta Paczków |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Odrzanka Dziergowice |
1 - 2 |
Sokół Niemodlin |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Włókniarz Kietrz |
2 - 3 |
GKS Głuchołazy |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
LZS Ścinawa Nyska |
0 - 2 |
Czarni Otmuchów |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Start Bogdanowice |
0 - 3 |
LZS Domaszkowice |
|
LZS Walce |
6 - 0 |
LZS Racławiczki |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
KS Twardawa |
2 - 1 |
Atom Grądy |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
7 - 1 |
LZS Lisięcice |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
4 - 2 |
KS Twardawa |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
GKS Głuchołazy |
3 - 1 |
LZS Lisięcice |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
3 - 1 |
Sudety Burgrabice |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Atom Grądy |
1 - 4 |
Włókniarz Kietrz |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Sparta Paczków |
1 - 1 |
LZS Ścinawa Nyska |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Sokół Niemodlin |
3 - 0 |
Start Bogdanowice |
|
LZS Domaszkowice |
1 - 0 |
LZS Stary Ujazd |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
Pogoń Prudnik |
0 - 2 |
LZS Walce |
14 maja 2022
14.05 - 13:00 |
Czarni Otmuchów |
2 - 1 |
Odrzanka Dziergowice |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Kolejka 29 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Start Bogdanowice |
0 - 3 |
Czarni Otmuchów |
|
Orzeł Reńska Wieś |
1 - 1 |
Sparta Paczków |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
LZS Stary Ujazd |
1 - 2 |
Sokół Niemodlin |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Włókniarz Kietrz |
2 - 2 |
LZS Racławiczki |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
KS Twardawa |
2 - 4 |
Pogoń Prudnik |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
LZS Walce |
1 - 1 |
LZS Domaszkowice |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
LZS Lisięcice |
3 - 1 |
Atom Grądy |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Odrzanka Dziergowice |
1 - 4 |
LZS Ścinawa Nyska |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Sudety Burgrabice |
3 - 2 |
GKS Głuchołazy |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Atom Grądy |
0 - 2 |
Sudety Burgrabice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
GKS Głuchołazy |
0 - 1 |
Orzeł Reńska Wieś |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
LZS Ścinawa Nyska |
3 - 0 |
Start Bogdanowice |
|
Sparta Paczków |
5 - 1 |
Odrzanka Dziergowice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Czarni Otmuchów |
1 - 2 |
LZS Stary Ujazd |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
LZS Domaszkowice |
3 - 4 |
KS Twardawa |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Pogoń Prudnik |
6 - 1 |
Włókniarz Kietrz |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
LZS Racławiczki |
5 - 1 |
LZS Lisięcice |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Sokół Niemodlin |
1 - 1 |
LZS Walce |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 31 - 1. czerwca 2022 [szczegóły] | |
LZS Stary Ujazd |
3 - 1 |
LZS Ścinawa Nyska |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
GKS Głuchołazy |
1 - 3 |
Sparta Paczków |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Orzeł Reńska Wieś |
6 - 2 |
Atom Grądy |
1 czerwca 2022
1.06 - 17:00 |
Sudety Burgrabice |
2 - 0 |
LZS Racławiczki |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Start Bogdanowice |
0 - 3 |
Odrzanka Dziergowice |
|
Włókniarz Kietrz |
1 - 2 |
LZS Domaszkowice |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
LZS Lisięcice |
4 - 8 |
Pogoń Prudnik |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
KS Twardawa |
4 - 0 |
Sokół Niemodlin |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
LZS Walce |
4 - 0 |
Czarni Otmuchów |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Kolejka 32 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Odrzanka Dziergowice |
1 - 6 |
LZS Stary Ujazd |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Sparta Paczków |
3 - 0 |
Start Bogdanowice |
|
Sokół Niemodlin |
3 - 3 |
Włókniarz Kietrz |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Czarni Otmuchów |
7 - 0 |
KS Twardawa |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
LZS Ścinawa Nyska |
3 - 5 |
LZS Walce |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
LZS Racławiczki |
2 - 3 |
Orzeł Reńska Wieś |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Pogoń Prudnik |
8 - 1 |
Sudety Burgrabice |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Atom Grądy |
2 - 5 |
GKS Głuchołazy |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
LZS Domaszkowice |
0 - 3 |
LZS Lisięcice |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Reńska Wieś |
3 - 1 |
Pogoń Prudnik |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Włókniarz Kietrz |
1 - 2 |
Czarni Otmuchów |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
LZS Stary Ujazd |
3 - 0 |
Start Bogdanowice |
|
KS Twardawa |
6 - 2 |
LZS Ścinawa Nyska |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
GKS Głuchołazy |
3 - 5 |
LZS Racławiczki |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
LZS Walce |
5 - 0 |
Odrzanka Dziergowice |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Atom Grądy |
2 - 2 |
Sparta Paczków |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Sudety Burgrabice |
0 - 2 |
LZS Domaszkowice |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
LZS Lisięcice |
3 - 2 |
Sokół Niemodlin |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Kolejka 34 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Czarni Otmuchów |
5 - 0 |
LZS Lisięcice |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Odrzanka Dziergowice |
1 - 4 |
KS Twardawa |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Pogoń Prudnik |
5 - 0 |
GKS Głuchołazy |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
LZS Racławiczki |
3 - 0 |
Atom Grądy |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Start Bogdanowice |
0 - 3 |
LZS Walce |
|
Sparta Paczków |
2 - 7 |
LZS Stary Ujazd |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
LZS Domaszkowice |
2 - 1 |
Orzeł Reńska Wieś |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Sokół Niemodlin |
3 - 1 |
Sudety Burgrabice |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
LZS Ścinawa Nyska |
0 - 1 |
Włókniarz Kietrz |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
|