Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Branice |
1 - 0 |
LZS Racławiczki |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Polonia Głubczyce |
3 - 4 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
LZS Chrząstowice |
6 - 0 |
LZS Jędrzychów |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Orzeł Źlinice |
0 - 2 |
GKS Głuchołazy |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Czarni Otmuchów |
3 - 2 |
KS Twardawa |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
LKS Goświnowice |
0 - 1 |
Skalnik Gracze |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Unia Krapkowice |
1 - 2 |
Polonia Prószków |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Union Ujazd |
4 - 1 |
LZS Raszowa |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
2 - 1 |
LZS Raszowa |
15 sierpnia 2023
15.08 - 15:00 |
Polonia Prószków |
3 - 1 |
Union Ujazd |
15 sierpnia 2023
15.08 - 15:00 |
Skalnik Gracze |
1 - 0 |
Unia Krapkowice |
15 sierpnia 2023
15.08 - 15:00 |
KS Twardawa |
2 - 0 |
LKS Goświnowice |
15 sierpnia 2023
15.08 - 15:00 |
GKS Głuchołazy |
2 - 1 |
Czarni Otmuchów |
15 sierpnia 2023
15.08 - 15:00 |
Orzeł Źlinice |
5 - 1 |
LZS Jędrzychów |
15 sierpnia 2023
15.08 - 15:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
4 - 1 |
LZS Chrząstowice |
15 sierpnia 2023
15.08 - 15:00 |
Orzeł Branice |
1 - 4 |
Polonia Głubczyce |
15 sierpnia 2023
15.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Polonia Głubczyce |
3 - 0 |
LZS Racławiczki |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
LZS Chrząstowice |
3 - 3 |
Orzeł Branice |
20 sierpnia 2023
20.08 - 17:00 |
Orzeł Źlinice |
3 - 3 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Czarni Otmuchów |
3 - 0 |
LZS Jędrzychów |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
LKS Goświnowice |
0 - 2 |
GKS Głuchołazy |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Unia Krapkowice |
1 - 0 |
KS Twardawa |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Union Ujazd |
1 - 0 |
Skalnik Gracze |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
LZS Raszowa |
2 - 3 |
Polonia Prószków |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
0 - 4 |
Polonia Prószków |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Skalnik Gracze |
4 - 1 |
LZS Raszowa |
26 sierpnia 2023
26.08 - 13:00 |
KS Twardawa |
2 - 2 |
Union Ujazd |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
GKS Głuchołazy |
2 - 1 |
Unia Krapkowice |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
LKS Goświnowice |
2 - 0 |
LZS Jędrzychów |
27 sierpnia 2023
27.08 - 17:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
2 - 3 |
Czarni Otmuchów |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Orzeł Branice |
3 - 1 |
Orzeł Źlinice |
26 sierpnia 2023
26.08 - 15:00 |
Polonia Głubczyce |
7 - 1 |
LZS Chrząstowice |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
LZS Chrząstowice |
3 - 2 |
LZS Racławiczki |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Orzeł Źlinice |
2 - 4 |
Polonia Głubczyce |
2 września 2023
2.09 - 13:00 |
Czarni Otmuchów |
5 - 0 |
Orzeł Branice |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
2 - 2 |
LKS Goświnowice |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Unia Krapkowice |
7 - 1 |
LZS Jędrzychów |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Union Ujazd |
2 - 4 |
GKS Głuchołazy |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
LZS Raszowa |
2 - 3 |
KS Twardawa |
3 września 2023
3.09 - 17:00 |
Polonia Prószków |
4 - 1 |
Skalnik Gracze |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
4 - 3 |
Skalnik Gracze |
9 września 2023
9.09 - 16:30 |
KS Twardawa |
1 - 2 |
Polonia Prószków |
9 września 2023
9.09 - 14:15 |
GKS Głuchołazy |
1 - 0 |
LZS Raszowa |
9 września 2023
9.09 - 16:30 |
LZS Jędrzychów |
0 - 6 |
Union Ujazd |
9 września 2023
9.09 - 16:30 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
5 - 1 |
Unia Krapkowice |
9 września 2023
9.09 - 16:30 |
Orzeł Branice |
11 - 0 |
LKS Goświnowice |
9 września 2023
9.09 - 16:30 |
Polonia Głubczyce |
5 - 3 |
Czarni Otmuchów |
9 września 2023
9.09 - 16:30 |
LZS Chrząstowice |
0 - 1 |
Orzeł Źlinice |
9 września 2023
9.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Źlinice |
5 - 1 |
LZS Racławiczki |
16 września 2023
16.09 - 13:00 |
Czarni Otmuchów |
1 - 0 |
LZS Chrząstowice |
16 września 2023
16.09 - 16:30 |
LKS Goświnowice |
2 - 6 |
Polonia Głubczyce |
16 września 2023
16.09 - 16:30 |
Unia Krapkowice |
1 - 2 |
Orzeł Branice |
16 września 2023
16.09 - 16:30 |
Union Ujazd |
0 - 4 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
16 września 2023
16.09 - 16:30 |
LZS Raszowa |
4 - 2 |
LZS Jędrzychów |
17 września 2023
17.09 - 16:30 |
Polonia Prószków |
1 - 3 |
GKS Głuchołazy |
16 września 2023
16.09 - 16:30 |
Skalnik Gracze |
2 - 3 |
KS Twardawa |
16 września 2023
16.09 - 13:00 |
Kolejka 8 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
3 - 0 |
KS Twardawa |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
GKS Głuchołazy |
3 - 0 |
Skalnik Gracze |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
LZS Jędrzychów |
1 - 8 |
Polonia Prószków |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
1 - 1 |
LZS Raszowa |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Orzeł Branice |
0 - 4 |
Union Ujazd |
23 września 2023
23.09 - 13:00 |
Polonia Głubczyce |
7 - 2 |
Unia Krapkowice |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
LZS Chrząstowice |
2 - 5 |
LKS Goświnowice |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
Orzeł Źlinice |
2 - 1 |
Czarni Otmuchów |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
Czarni Otmuchów |
0 - 0 |
LZS Racławiczki |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
LKS Goświnowice |
3 - 5 |
Orzeł Źlinice |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Unia Krapkowice |
1 - 3 |
LZS Chrząstowice |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Union Ujazd |
1 - 5 |
Polonia Głubczyce |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
LZS Raszowa |
4 - 3 |
Orzeł Branice |
1 października 2023
1.10 - 16:00 |
Polonia Prószków |
0 - 4 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Skalnik Gracze |
10 - 0 |
LZS Jędrzychów |
30 września 2023
30.09 - 13:00 |
KS Twardawa |
2 - 4 |
GKS Głuchołazy |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
0 - 3 |
GKS Głuchołazy |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
LZS Jędrzychów |
0 - 3 |
KS Twardawa |
8 października 2023
8.10 - 15:30 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
1 - 0 |
Skalnik Gracze |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
Orzeł Branice |
2 - 2 |
Polonia Prószków |
7 października 2023
7.10 - 13:00 |
Polonia Głubczyce |
6 - 1 |
LZS Raszowa |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
LZS Chrząstowice |
1 - 3 |
Union Ujazd |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
Orzeł Źlinice |
6 - 2 |
Unia Krapkowice |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
Czarni Otmuchów |
1 - 2 |
LKS Goświnowice |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
Kolejka 11 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
LKS Goświnowice |
3 - 2 |
LZS Racławiczki |
14 października 2023
14.10 - 15:30 |
Unia Krapkowice |
1 - 3 |
Czarni Otmuchów |
14 października 2023
14.10 - 15:30 |
Union Ujazd |
2 - 5 |
Orzeł Źlinice |
14 października 2023
14.10 - 15:30 |
LZS Raszowa |
1 - 1 |
LZS Chrząstowice |
15 października 2023
15.10 - 15:30 |
Polonia Prószków |
1 - 3 |
Polonia Głubczyce |
14 października 2023
14.10 - 15:30 |
Skalnik Gracze |
5 - 1 |
Orzeł Branice |
14 października 2023
14.10 - 13:00 |
KS Twardawa |
1 - 3 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
14 października 2023
14.10 - 15:30 |
GKS Głuchołazy |
4 - 0 |
LZS Jędrzychów |
14 października 2023
14.10 - 15:30 |
Kolejka 12 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
5 - 0 |
LZS Jędrzychów |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
3 - 3 |
GKS Głuchołazy |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Orzeł Branice |
4 - 1 |
KS Twardawa |
21 października 2023
21.10 - 13:00 |
Polonia Głubczyce |
4 - 1 |
Skalnik Gracze |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
LZS Chrząstowice |
2 - 1 |
Polonia Prószków |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Orzeł Źlinice |
7 - 0 |
LZS Raszowa |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Czarni Otmuchów |
2 - 1 |
Union Ujazd |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
LKS Goświnowice |
5 - 0 |
Unia Krapkowice |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
Unia Krapkowice |
0 - 1 |
LZS Racławiczki |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Union Ujazd |
4 - 2 |
LKS Goświnowice |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
LZS Raszowa |
1 - 2 |
Czarni Otmuchów |
28 października 2023
28.10 - 13:30 |
Polonia Prószków |
0 - 2 |
Orzeł Źlinice |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Skalnik Gracze |
3 - 1 |
LZS Chrząstowice |
28 października 2023
28.10 - 13:00 |
KS Twardawa |
0 - 1 |
Polonia Głubczyce |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
GKS Głuchołazy |
2 - 1 |
Orzeł Branice |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
LZS Jędrzychów |
0 - 9 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
29 października 2023
29.10 - 13:30 |
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
2 - 2 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
25 listopada 2023
25.11 - 11:00 |
Orzeł Branice |
4 - 1 |
LZS Jędrzychów |
4 listopada 2023
4.11 - 13:30 |
Polonia Głubczyce |
2 - 1 |
GKS Głuchołazy |
4 listopada 2023
4.11 - 13:30 |
LZS Chrząstowice |
4 - 1 |
KS Twardawa |
5 listopada 2023
5.11 - 13:30 |
Orzeł Źlinice |
2 - 1 |
Skalnik Gracze |
4 listopada 2023
4.11 - 13:30 |
Czarni Otmuchów |
3 - 2 |
Polonia Prószków |
4 listopada 2023
4.11 - 13:30 |
LKS Goświnowice |
5 - 2 |
LZS Raszowa |
4 listopada 2023
4.11 - 13:30 |
Unia Krapkowice |
2 - 0 |
Union Ujazd |
4 listopada 2023
4.11 - 13:30 |
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
Union Ujazd |
1 - 1 |
LZS Racławiczki |
11 listopada 2023
11.11 - 13:30 |
LZS Raszowa |
7 - 3 |
Unia Krapkowice |
12 listopada 2023
12.11 - 13:30 |
Polonia Prószków |
5 - 1 |
LKS Goświnowice |
11 listopada 2023
11.11 - 13:30 |
Skalnik Gracze |
1 - 2 |
Czarni Otmuchów |
11 listopada 2023
11.11 - 13:30 |
KS Twardawa |
0 - 4 |
Orzeł Źlinice |
11 listopada 2023
11.11 - 13:30 |
GKS Głuchołazy |
3 - 2 |
LZS Chrząstowice |
11 listopada 2023
11.11 - 13:30 |
LZS Jędrzychów |
1 - 5 |
Polonia Głubczyce |
12 listopada 2023
12.11 - 13:30 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
1 - 1 |
Orzeł Branice |
11 listopada 2023
11.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 9/10. marca 2024 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
4 - 1 |
Orzeł Branice |
9 marca 2024
9.03 - 15:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
1 - 3 |
Polonia Głubczyce |
9 marca 2024
9.03 - 15:00 |
LZS Jędrzychów |
2 - 1 |
LZS Chrząstowice |
9 marca 2024
9.03 - 15:00 |
GKS Głuchołazy |
1 - 1 |
Orzeł Źlinice |
9 marca 2024
9.03 - 15:00 |
KS Twardawa |
3 - 1 |
Czarni Otmuchów |
9 marca 2024
9.03 - 15:00 |
Skalnik Gracze |
1 - 1 |
LKS Goświnowice |
9 marca 2024
9.03 - 15:00 |
Polonia Prószków |
2 - 1 |
Unia Krapkowice |
9 marca 2024
9.03 - 15:00 |
LZS Raszowa |
1 - 2 |
Union Ujazd |
10 marca 2024
10.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] | |
LZS Raszowa |
1 - 1 |
LZS Racławiczki |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
Union Ujazd |
2 - 1 |
Polonia Prószków |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
Unia Krapkowice |
2 - 1 |
Skalnik Gracze |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
LKS Goświnowice |
0 - 0 |
KS Twardawa |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
Czarni Otmuchów |
5 - 1 |
GKS Głuchołazy |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
LZS Jędrzychów |
0 - 8 |
Orzeł Źlinice |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
LZS Chrząstowice |
0 - 3 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
17 marca 2024
17.03 - 15:00 |
Polonia Głubczyce |
5 - 3 |
Orzeł Branice |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
1 - 2 |
Polonia Głubczyce |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
Orzeł Branice |
5 - 1 |
LZS Chrząstowice |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
0 - 3 |
Orzeł Źlinice |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
LZS Jędrzychów |
0 - 6 |
Czarni Otmuchów |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
GKS Głuchołazy |
1 - 0 |
LKS Goświnowice |
23 marca 2024
23.03 - 13:30 |
KS Twardawa |
1 - 0 |
Unia Krapkowice |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
Skalnik Gracze |
2 - 7 |
Union Ujazd |
23 marca 2024
23.03 - 13:00 |
Polonia Prószków |
0 - 1 |
LZS Raszowa |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
Kolejka 19 - 30. marca 2024 [szczegóły] | |
Polonia Prószków |
2 - 2 |
LZS Racławiczki |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
LZS Raszowa |
1 - 7 |
Skalnik Gracze |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Union Ujazd |
1 - 3 |
KS Twardawa |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Unia Krapkowice |
3 - 1 |
GKS Głuchołazy |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
LZS Jędrzychów |
2 - 1 |
LKS Goświnowice |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Czarni Otmuchów |
6 - 0 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Orzeł Źlinice |
1 - 1 |
Orzeł Branice |
30 marca 2024
30.03 - 13:30 |
LZS Chrząstowice |
1 - 5 |
Polonia Głubczyce |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
2 - 1 |
LZS Chrząstowice |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Polonia Głubczyce |
2 - 5 |
Orzeł Źlinice |
6 kwietnia 2024
6.04 - 13:00 |
Orzeł Branice |
2 - 1 |
Czarni Otmuchów |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
LKS Goświnowice |
3 - 3 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
LZS Jędrzychów |
1 - 10 |
Unia Krapkowice |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
GKS Głuchołazy |
2 - 1 |
Union Ujazd |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
KS Twardawa |
3 - 1 |
LZS Raszowa |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Skalnik Gracze |
3 - 1 |
Polonia Prószków |
6 kwietnia 2024
6.04 - 13:00 |
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Skalnik Gracze |
4 - 0 |
LZS Racławiczki |
13 kwietnia 2024
13.04 - 13:00 |
Polonia Prószków |
1 - 2 |
KS Twardawa |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:30 |
LZS Raszowa |
1 - 3 |
GKS Głuchołazy |
14 kwietnia 2024
14.04 - 16:30 |
Union Ujazd |
9 - 1 |
LZS Jędrzychów |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:30 |
Unia Krapkowice |
1 - 1 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:30 |
LKS Goświnowice |
5 - 1 |
Orzeł Branice |
14 kwietnia 2024
14.04 - 16:30 |
Czarni Otmuchów |
5 - 2 |
Polonia Głubczyce |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:30 |
Orzeł Źlinice |
5 - 1 |
LZS Chrząstowice |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:30 |
Kolejka 22 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
2 - 0 |
Orzeł Źlinice |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:00 |
LZS Chrząstowice |
1 - 2 |
Czarni Otmuchów |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:00 |
Polonia Głubczyce |
6 - 3 |
LKS Goświnowice |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:00 |
Orzeł Branice |
0 - 1 |
Unia Krapkowice |
20 kwietnia 2024
20.04 - 13:30 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
1 - 0 |
Union Ujazd |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:00 |
LZS Jędrzychów |
1 - 0 |
LZS Raszowa |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:00 |
GKS Głuchołazy |
0 - 0 |
Polonia Prószków |
7 maja 2024
7.05 - 18:30 |
KS Twardawa |
2 - 2 |
Skalnik Gracze |
20 kwietnia 2024
20.04 - 13:00 |
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
KS Twardawa |
1 - 0 |
LZS Racławiczki |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Skalnik Gracze |
3 - 3 |
GKS Głuchołazy |
27 kwietnia 2024
27.04 - 13:00 |
Polonia Prószków |
7 - 1 |
LZS Jędrzychów |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
LZS Raszowa |
2 - 0 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
28 kwietnia 2024
28.04 - 15:00 |
Union Ujazd |
2 - 1 |
Orzeł Branice |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Unia Krapkowice |
0 - 0 |
Polonia Głubczyce |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
LKS Goświnowice |
4 - 2 |
LZS Chrząstowice |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Czarni Otmuchów |
8 - 1 |
Orzeł Źlinice |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Kolejka 24 - 1. maja 2024 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
1 - 1 |
Czarni Otmuchów |
1 maja 2024
1.05 - 13:00 |
Orzeł Źlinice |
5 - 3 |
LKS Goświnowice |
1 maja 2024
1.05 - 13:00 |
LZS Chrząstowice |
3 - 1 |
Unia Krapkowice |
1 maja 2024
1.05 - 13:00 |
Polonia Głubczyce |
4 - 1 |
Union Ujazd |
1 maja 2024
1.05 - 13:00 |
Orzeł Branice |
5 - 1 |
LZS Raszowa |
1 maja 2024
1.05 - 13:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
0 - 1 |
Polonia Prószków |
1 maja 2024
1.05 - 13:00 |
LZS Jędrzychów |
1 - 5 |
Skalnik Gracze |
1 maja 2024
1.05 - 13:00 |
GKS Głuchołazy |
0 - 2 |
KS Twardawa |
1 maja 2024
1.05 - 13:00 |
Kolejka 25 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
GKS Głuchołazy |
3 - 1 |
LZS Racławiczki |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
KS Twardawa |
3 - 0 |
LZS Jędrzychów |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
Skalnik Gracze |
4 - 1 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
4 maja 2024
4.05 - 13:00 |
Polonia Prószków |
3 - 0 |
Orzeł Branice |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
LZS Raszowa |
2 - 6 |
Polonia Głubczyce |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 |
Union Ujazd |
4 - 4 |
LZS Chrząstowice |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
Unia Krapkowice |
1 - 4 |
Orzeł Źlinice |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
LKS Goświnowice |
1 - 2 |
Czarni Otmuchów |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
|
Kolejka 26 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
- |
LKS Goświnowice |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Czarni Otmuchów |
- |
Unia Krapkowice |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Orzeł Źlinice |
- |
Union Ujazd |
11 maja 2024
11.05 - 13:00 |
LZS Chrząstowice |
- |
LZS Raszowa |
12 maja 2024
12.05 - 17:00 |
Polonia Głubczyce |
- |
Polonia Prószków |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Orzeł Branice |
- |
Skalnik Gracze |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
- |
KS Twardawa |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
LZS Jędrzychów |
- |
GKS Głuchołazy |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
|
Kolejka 27 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
LZS Jędrzychów |
- |
LZS Racławiczki |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
GKS Głuchołazy |
- |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
KS Twardawa |
- |
Orzeł Branice |
18 maja 2024
18.05 - 14:15 |
Skalnik Gracze |
- |
Polonia Głubczyce |
18 maja 2024
18.05 - 13:00 |
Polonia Prószków |
- |
LZS Chrząstowice |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
LZS Raszowa |
- |
Orzeł Źlinice |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Union Ujazd |
- |
Czarni Otmuchów |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Unia Krapkowice |
- |
LKS Goświnowice |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
|
Kolejka 28 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
- |
Unia Krapkowice |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
LKS Goświnowice |
- |
Union Ujazd |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Czarni Otmuchów |
- |
LZS Raszowa |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Orzeł Źlinice |
- |
Polonia Prószków |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
LZS Chrząstowice |
- |
Skalnik Gracze |
26 maja 2024
26.05 - 17:00 |
Polonia Głubczyce |
- |
KS Twardawa |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Orzeł Branice |
- |
GKS Głuchołazy |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
- |
LZS Jędrzychów |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Kolejka 29 - 29. maja 2024 [szczegóły] | |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
- |
LZS Racławiczki |
29 maja 2024
29.05 - 18:00 |
LZS Jędrzychów |
- |
Orzeł Branice |
29 maja 2024
29.05 - 18:00 |
GKS Głuchołazy |
- |
Polonia Głubczyce |
29 maja 2024
29.05 - 18:00 |
KS Twardawa |
- |
LZS Chrząstowice |
29 maja 2024
29.05 - 18:00 |
Skalnik Gracze |
- |
Orzeł Źlinice |
29 maja 2024
29.05 - 18:00 |
Polonia Prószków |
- |
Czarni Otmuchów |
29 maja 2024
29.05 - 18:00 |
LZS Raszowa |
- |
LKS Goświnowice |
29 maja 2024
29.05 - 18:00 |
Union Ujazd |
- |
Unia Krapkowice |
29 maja 2024
29.05 - 18:00 |
Kolejka 30 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
LZS Racławiczki |
- |
Union Ujazd |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Unia Krapkowice |
- |
LZS Raszowa |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
LKS Goświnowice |
- |
Polonia Prószków |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Czarni Otmuchów |
- |
Skalnik Gracze |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Orzeł Źlinice |
- |
KS Twardawa |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
LZS Chrząstowice |
- |
GKS Głuchołazy |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Polonia Głubczyce |
- |
LZS Jędrzychów |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Orzeł Branice |
- |
Chemik Kędzierzyn-Koźle |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
|