1 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
1 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
0 |
12 sierpnia 2022
12.08 - 18:00 (Pt) |
2 |
Resovia II Rzeszów |
5 - 0 |
Sokół Sokołów Małopolski |
+3 |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 (Sb) |
3 |
Błażowianka Błażowa |
0 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
+1 |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 (Nd) |
4 |
Włókniarz Rakszawa |
2 - 3 |
Resovia II Rzeszów |
+3 |
3 września 2022
3.09 - 11:00 (Sb) |
5 |
Resovia II Rzeszów |
5 - 0 |
Leśna Wólka Podleśna |
+3 |
11 września 2022
11.09 - 16:00 (Nd) |
6 |
Wola Dalsza |
2 - 4 |
Resovia II Rzeszów |
+3 |
18 września 2022
18.09 - 11:00 (Nd) |
7 |
Resovia II Rzeszów |
3 - 0 |
Jedność Niechobrz |
+3 |
24 września 2022
24.09 - 15:00 (Sb) |
8 |
KS Przybyszówka |
1 - 3 |
Resovia II Rzeszów |
+3 |
1 października 2022
1.10 - 14:00 (Sb) |
9 |
Resovia II Rzeszów |
6 - 0 |
Plantator Nienadówka |
+3 |
9 października 2022
9.10 - 15:30 (Nd) |
10 |
Sawa Sonina |
0 - 8 |
Resovia II Rzeszów |
+3 |
15 października 2022
15.10 - 14:00 (Sb) |
11 |
Resovia II Rzeszów |
2 - 1 |
Strumyk Malawa |
+3 |
22 października 2022
22.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Strug Tyczyn |
1 - 2 |
Resovia II Rzeszów |
+3 |
29 października 2022
29.10 - 14:00 (Sb) |
13 |
Resovia II Rzeszów |
2 - 2 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
+1 |
6 listopada 2022
6.11 - 12:00 (Nd) |
14 |
KS Zaczernie |
1 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
0 |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 (Sb) |
15 |
Resovia II Rzeszów |
10 - 0 |
Iskra Zgłobień |
+3 |
19 listopada 2022
19.11 - 11:00 (Sb) |
16 |
Resovia II Rzeszów |
3 - 0 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
+3 |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 (Nd) |
17 |
Sokół Sokołów Małopolski |
1 - 5 |
Resovia II Rzeszów |
+3 |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 (Sb) |
18 |
Resovia II Rzeszów |
3 - 0 |
Błażowianka Błażowa |
+3 |
1 kwietnia 2023
1.04 - 11:00 (Sb) |
19 |
Resovia II Rzeszów |
5 - 0 |
Włókniarz Rakszawa |
+3 |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 (Sb) |
20 |
Leśna Wólka Podleśna |
0 - 3 |
Resovia II Rzeszów |
+3 |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 (Sb) |
21 |
Resovia II Rzeszów |
6 - 0 |
Wola Dalsza |
+3 |
23 kwietnia 2023
23.04 - 10:00 (Nd) |
22 |
Jedność Niechobrz |
2 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
0 |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 (Sb) |
23 |
Resovia II Rzeszów |
4 - 1 |
KS Przybyszówka |
+3 |
7 maja 2023
7.05 - 17:15 (Nd) |
24 |
Plantator Nienadówka |
0 - 10 |
Resovia II Rzeszów |
+3 |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 (Nd) |
25 |
Resovia II Rzeszów |
3 - 0 |
Sawa Sonina |
+3 |
21 maja 2023
21.05 - 10:30 (Nd) |
26 |
Strumyk Malawa |
1 - 2 |
Resovia II Rzeszów |
+3 |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 (Sb) |
27 |
Resovia II Rzeszów |
4 - 1 |
Strug Tyczyn |
+3 |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:30 (Nd) |
28 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
0 - 6 |
Resovia II Rzeszów |
+3 |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:00 (Śr) |
29 |
Resovia II Rzeszów |
4 - 1 |
KS Zaczernie |
+3 |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 (Sb) |
30 |
Iskra Zgłobień |
4 - 1 |
Resovia II Rzeszów |
0 |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 (Sb) |