Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Iskra Zgłobień |
1 - 4 |
Leśna Wólka Podleśna |
14 sierpnia 2022
14.08 - 15:00 |
Sawa Sonina |
1 - 7 |
Włókniarz Rakszawa |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
1 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
12 sierpnia 2022
12.08 - 18:00 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
2 - 4 |
Jedność Niechobrz |
14 sierpnia 2022
14.08 - 15:00 |
KS Zaczernie |
6 - 2 |
Wola Dalsza |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:30 |
Strumyk Malawa |
3 - 0 |
Plantator Nienadówka |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Strug Tyczyn |
2 - 0 |
KS Przybyszówka |
12 sierpnia 2022
12.08 - 18:00 |
Sokół Sokołów Małopolski |
3 - 1 |
Błażowianka Błażowa |
14 sierpnia 2022
14.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
KS Przybyszówka |
6 - 1 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
20 sierpnia 2022
20.08 - 11:00 |
Wola Dalsza |
0 - 0 |
Iskra Zgłobień |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Włókniarz Rakszawa |
3 - 2 |
Błażowianka Błażowa |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
2 - 0 |
Leśna Wólka Podleśna |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Jedność Niechobrz |
0 - 0 |
KS Zaczernie |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Resovia II Rzeszów |
5 - 0 |
Sokół Sokołów Małopolski |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Plantator Nienadówka |
1 - 3 |
Strug Tyczyn |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Sawa Sonina |
3 - 1 |
Strumyk Malawa |
21 sierpnia 2022
21.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Błażowianka Błażowa |
0 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Strumyk Malawa |
2 - 1 |
Włókniarz Rakszawa |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Strug Tyczyn |
2 - 0 |
Sawa Sonina |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
4 - 2 |
Plantator Nienadówka |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
KS Zaczernie |
7 - 0 |
KS Przybyszówka |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Iskra Zgłobień |
1 - 2 |
Jedność Niechobrz |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
3 - 2 |
Wola Dalsza |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Sokół Sokołów Małopolski |
1 - 0 |
Leśna Wólka Podleśna |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Włókniarz Rakszawa |
2 - 3 |
Resovia II Rzeszów |
3 września 2022
3.09 - 11:00 |
Wola Dalsza |
0 - 9 |
Sokół Sokołów Małopolski |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Plantator Nienadówka |
0 - 0 |
KS Zaczernie |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Jedność Niechobrz |
2 - 0 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
KS Przybyszówka |
3 - 0 |
Iskra Zgłobień |
3 września 2022
3.09 - 14:00 |
Sawa Sonina |
3 - 2 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Strumyk Malawa |
1 - 5 |
Strug Tyczyn |
4 września 2022
4.09 - 12:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
0 - 3 |
Błażowianka Błażowa |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Błażowianka Błażowa |
0 - 1 |
Wola Dalsza |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Strug Tyczyn |
0 - 0 |
Włókniarz Rakszawa |
11 września 2022
11.09 - 17:00 |
KS Zaczernie |
3 - 0 |
Sawa Sonina |
10 września 2022
10.09 - 11:00 |
Iskra Zgłobień |
5 - 4 |
Plantator Nienadówka |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Resovia II Rzeszów |
5 - 0 |
Leśna Wólka Podleśna |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Sokół Sokołów Małopolski |
2 - 1 |
Jedność Niechobrz |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
2 - 1 |
Strumyk Malawa |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
1 - 3 |
KS Przybyszówka |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Wola Dalsza |
2 - 4 |
Resovia II Rzeszów |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Włókniarz Rakszawa |
4 - 0 |
Leśna Wólka Podleśna |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
KS Przybyszówka |
1 - 4 |
Sokół Sokołów Małopolski |
17 września 2022
17.09 - 15:00 |
Plantator Nienadówka |
0 - 0 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Strug Tyczyn |
5 - 0 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Jedność Niechobrz |
1 - 4 |
Błażowianka Błażowa |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Sawa Sonina |
4 - 1 |
Iskra Zgłobień |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Strumyk Malawa |
3 - 4 |
KS Zaczernie |
18 września 2022
18.09 - 12:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Błażowianka Błażowa |
2 - 1 |
KS Przybyszówka |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Sokół Sokołów Małopolski |
3 - 0 |
Plantator Nienadówka |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Wola Dalsza |
1 - 3 |
Leśna Wólka Podleśna |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
Resovia II Rzeszów |
3 - 0 |
Jedność Niechobrz |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
0 - 3 |
Włókniarz Rakszawa |
24 września 2022
24.09 - 16:30 |
KS Zaczernie |
1 - 2 |
Strug Tyczyn |
24 września 2022
24.09 - 11:00 |
Iskra Zgłobień |
3 - 4 |
Strumyk Malawa |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
3 - 1 |
Sawa Sonina |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Włókniarz Rakszawa |
4 - 2 |
Wola Dalsza |
1 października 2022
1.10 - 11:00 |
Strumyk Malawa |
2 - 1 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
2 października 2022
2.10 - 12:00 |
KS Przybyszówka |
1 - 3 |
Resovia II Rzeszów |
1 października 2022
1.10 - 14:00 |
Plantator Nienadówka |
1 - 3 |
Błażowianka Błażowa |
1 października 2022
1.10 - 13:00 |
Jedność Niechobrz |
5 - 1 |
Leśna Wólka Podleśna |
1 października 2022
1.10 - 11:00 |
Sawa Sonina |
3 - 4 |
Sokół Sokołów Małopolski |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Strug Tyczyn |
2 - 2 |
Iskra Zgłobień |
1 października 2022
1.10 - 11:00 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
0 - 5 |
KS Zaczernie |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Błażowianka Błażowa |
3 - 0 |
Sawa Sonina |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
vo, na boisku 1-0 |
Wola Dalsza |
1 - 3 |
Jedność Niechobrz |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
KS Zaczernie |
3 - 1 |
Włókniarz Rakszawa |
8 października 2022
8.10 - 11:00 |
Resovia II Rzeszów |
6 - 0 |
Plantator Nienadówka |
9 października 2022
9.10 - 15:30 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
0 - 2 |
Strug Tyczyn |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Sokół Sokołów Małopolski |
1 - 2 |
Strumyk Malawa |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Iskra Zgłobień |
4 - 2 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
4 - 1 |
KS Przybyszówka |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Włókniarz Rakszawa |
2 - 2 |
Jedność Niechobrz |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
1 - 7 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
15 października 2022
15.10 - 14:00 |
KS Zaczernie |
0 - 0 |
Iskra Zgłobień |
15 października 2022
15.10 - 14:00 |
Strug Tyczyn |
1 - 1 |
Sokół Sokołów Małopolski |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Strumyk Malawa |
1 - 4 |
Błażowianka Błażowa |
16 października 2022
16.10 - 12:00 |
KS Przybyszówka |
3 - 2 |
Wola Dalsza |
15 października 2022
15.10 - 14:00 |
Sawa Sonina |
0 - 8 |
Resovia II Rzeszów |
15 października 2022
15.10 - 14:00 |
Plantator Nienadówka |
1 - 2 |
Leśna Wólka Podleśna |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Wola Dalsza |
1 - 2 |
Plantator Nienadówka |
22 października 2022
22.10 - 14:00 |
Błażowianka Błażowa |
1 - 3 |
Strug Tyczyn |
22 października 2022
22.10 - 14:00 |
Resovia II Rzeszów |
2 - 1 |
Strumyk Malawa |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Iskra Zgłobień |
1 - 4 |
Włókniarz Rakszawa |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
3 - 1 |
Sawa Sonina |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Jedność Niechobrz |
2 - 2 |
KS Przybyszówka |
22 października 2022
22.10 - 13:00 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
2 - 2 |
KS Zaczernie |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Sokół Sokołów Małopolski |
3 - 3 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Włókniarz Rakszawa |
5 - 0 |
KS Przybyszówka |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
vo, na boisku 5-1 |
Strumyk Malawa |
2 - 6 |
Leśna Wólka Podleśna |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Plantator Nienadówka |
0 - 2 |
Jedność Niechobrz |
29 października 2022
29.10 - 14:30 |
Sawa Sonina |
1 - 1 |
Wola Dalsza |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
KS Zaczernie |
0 - 0 |
Sokół Sokołów Małopolski |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Iskra Zgłobień |
4 - 2 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
30 października 2022
30.10 - 12:00 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
1 - 2 |
Błażowianka Błażowa |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Strug Tyczyn |
1 - 2 |
Resovia II Rzeszów |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Wola Dalsza |
2 - 5 |
Strumyk Malawa |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Błażowianka Błażowa |
1 - 2 |
KS Zaczernie |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Jedność Niechobrz |
1 - 2 |
Sawa Sonina |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
KS Przybyszówka |
3 - 2 |
Plantator Nienadówka |
5 listopada 2022
5.11 - 13:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
2 - 5 |
Strug Tyczyn |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Resovia II Rzeszów |
2 - 2 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
6 listopada 2022
6.11 - 12:00 |
Sokół Sokołów Małopolski |
1 - 1 |
Iskra Zgłobień |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
3 - 2 |
Włókniarz Rakszawa |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Włókniarz Rakszawa |
2 - 0 |
Plantator Nienadówka |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
2 - 0 |
Leśna Wólka Podleśna |
12 listopada 2022
12.11 - 12:00 |
KS Zaczernie |
1 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 |
Iskra Zgłobień |
2 - 1 |
Błażowianka Błażowa |
13 listopada 2022
13.11 - 12:00 |
Sawa Sonina |
3 - 0 |
KS Przybyszówka |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
Strumyk Malawa |
2 - 0 |
Jedność Niechobrz |
11 listopada 2022
11.11 - 14:00 |
Strug Tyczyn |
2 - 3 |
Wola Dalsza |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
1 - 1 |
Sokół Sokołów Małopolski |
12 listopada 2022
12.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Błażowianka Błażowa |
4 - 0 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
25 listopada 2022
25.11 - 18:00 |
Wola Dalsza |
1 - 3 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
19 listopada 2022
19.11 - 14:00 |
Jedność Niechobrz |
0 - 4 |
Strug Tyczyn |
23 listopada 2022
23.11 - 18:00 |
KS Przybyszówka |
2 - 3 |
Strumyk Malawa |
19 listopada 2022
19.11 - 11:00 |
Plantator Nienadówka |
1 - 3 |
Sawa Sonina |
20 listopada 2022
20.11 - 13:00 |
Resovia II Rzeszów |
10 - 0 |
Iskra Zgłobień |
19 listopada 2022
19.11 - 11:00 |
Sokół Sokołów Małopolski |
1 - 4 |
Włókniarz Rakszawa |
20 listopada 2022
20.11 - 13:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
2 - 5 |
KS Zaczernie |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Leśna Wólka Podleśna |
1 - 4 |
Iskra Zgłobień |
18 marca 2023
18.03 - 14:00 |
Włókniarz Rakszawa |
0 - 0 |
Sawa Sonina |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Resovia II Rzeszów |
3 - 0 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Jedność Niechobrz |
4 - 0 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
18 marca 2023
18.03 - 14:00 |
Wola Dalsza |
1 - 2 |
KS Zaczernie |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Plantator Nienadówka |
1 - 4 |
Strumyk Malawa |
19 marca 2023
19.03 - 13:00 |
KS Przybyszówka |
1 - 5 |
Strug Tyczyn |
18 marca 2023
18.03 - 14:00 |
Błażowianka Błażowa |
2 - 0 |
Sokół Sokołów Małopolski |
18 marca 2023
18.03 - 14:00 |
Kolejka 17 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
2 - 1 |
KS Przybyszówka |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Iskra Zgłobień |
4 - 4 |
Wola Dalsza |
26 marca 2023
26.03 - 13:00 |
Błażowianka Błażowa |
4 - 0 |
Włókniarz Rakszawa |
24 marca 2023
24.03 - 19:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
0 - 0 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
KS Zaczernie |
2 - 1 |
Jedność Niechobrz |
25 marca 2023
25.03 - 14:00 |
Sokół Sokołów Małopolski |
1 - 5 |
Resovia II Rzeszów |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Strug Tyczyn |
7 - 1 |
Plantator Nienadówka |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Strumyk Malawa |
2 - 0 |
Sawa Sonina |
25 marca 2023
25.03 - 14:00 |
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Resovia II Rzeszów |
3 - 0 |
Błażowianka Błażowa |
1 kwietnia 2023
1.04 - 11:00 |
Włókniarz Rakszawa |
0 - 0 |
Strumyk Malawa |
1 kwietnia 2023
1.04 - 10:00 |
Sawa Sonina |
0 - 4 |
Strug Tyczyn |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Plantator Nienadówka |
3 - 2 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
2 kwietnia 2023
2.04 - 13:00 |
KS Przybyszówka |
1 - 0 |
KS Zaczernie |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Jedność Niechobrz |
0 - 1 |
Iskra Zgłobień |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Wola Dalsza |
4 - 2 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:30 |
Leśna Wólka Podleśna |
0 - 1 |
Sokół Sokołów Małopolski |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:00 |
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Resovia II Rzeszów |
5 - 0 |
Włókniarz Rakszawa |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
Sokół Sokołów Małopolski |
1 - 0 |
Wola Dalsza |
19 kwietnia 2023
19.04 - 17:30 |
KS Zaczernie |
3 - 1 |
Plantator Nienadówka |
8 kwietnia 2023
8.04 - 14:00 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
0 - 1 |
Jedność Niechobrz |
19 kwietnia 2023
19.04 - 17:30 |
Iskra Zgłobień |
6 - 1 |
KS Przybyszówka |
19 kwietnia 2023
19.04 - 17:30 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
1 - 2 |
Sawa Sonina |
19 kwietnia 2023
19.04 - 17:30 |
Strug Tyczyn |
1 - 1 |
Strumyk Malawa |
19 kwietnia 2023
19.04 - 17:30 |
Błażowianka Błażowa |
0 - 2 |
Leśna Wólka Podleśna |
19 kwietnia 2023
19.04 - 17:30 |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Wola Dalsza |
1 - 1 |
Błażowianka Błażowa |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Włókniarz Rakszawa |
2 - 4 |
Strug Tyczyn |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Sawa Sonina |
2 - 1 |
KS Zaczernie |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Plantator Nienadówka |
0 - 4 |
Iskra Zgłobień |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
0 - 3 |
Resovia II Rzeszów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
Jedność Niechobrz |
1 - 0 |
Sokół Sokołów Małopolski |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
Strumyk Malawa |
5 - 0 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
16 kwietnia 2023
16.04 - 12:00 |
KS Przybyszówka |
2 - 2 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Resovia II Rzeszów |
6 - 0 |
Wola Dalsza |
23 kwietnia 2023
23.04 - 10:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
0 - 3 |
Włókniarz Rakszawa |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Sokół Sokołów Małopolski |
2 - 1 |
KS Przybyszówka |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
0 - 1 |
Plantator Nienadówka |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
0 - 6 |
Strug Tyczyn |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Błażowianka Błażowa |
1 - 1 |
Jedność Niechobrz |
23 kwietnia 2023
23.04 - 19:00 |
Iskra Zgłobień |
2 - 0 |
Sawa Sonina |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
KS Zaczernie |
1 - 0 |
Strumyk Malawa |
22 kwietnia 2023
22.04 - 11:30 |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KS Przybyszówka |
2 - 3 |
Błażowianka Błażowa |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:30 |
Plantator Nienadówka |
0 - 1 |
Sokół Sokołów Małopolski |
28 kwietnia 2023
28.04 - 18:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
6 - 3 |
Wola Dalsza |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
Jedność Niechobrz |
2 - 0 |
Resovia II Rzeszów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Włókniarz Rakszawa |
1 - 3 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Strug Tyczyn |
3 - 1 |
KS Zaczernie |
29 kwietnia 2023
29.04 - 11:00 |
Strumyk Malawa |
1 - 1 |
Iskra Zgłobień |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Sawa Sonina |
0 - 1 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
28 kwietnia 2023
28.04 - 18:00 |
Kolejka 23 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Wola Dalsza |
0 - 4 |
Włókniarz Rakszawa |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
0 - 1 |
Strumyk Malawa |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Resovia II Rzeszów |
4 - 1 |
KS Przybyszówka |
7 maja 2023
7.05 - 17:15 |
Błażowianka Błażowa |
0 - 3 |
Plantator Nienadówka |
6 maja 2023
6.05 - 19:00 |
vo, na boisku 5-0 |
Leśna Wólka Podleśna |
2 - 3 |
Jedność Niechobrz |
6 maja 2023
6.05 - 17:30 |
Sokół Sokołów Małopolski |
0 - 1 |
Sawa Sonina |
5 maja 2023
5.05 - 18:00 |
Iskra Zgłobień |
1 - 3 |
Strug Tyczyn |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
KS Zaczernie |
3 - 3 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Sawa Sonina |
1 - 3 |
Błażowianka Błażowa |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Jedność Niechobrz |
2 - 2 |
Wola Dalsza |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Włókniarz Rakszawa |
3 - 3 |
KS Zaczernie |
12 maja 2023
12.05 - 18:00 |
Plantator Nienadówka |
0 - 10 |
Resovia II Rzeszów |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Strug Tyczyn |
6 - 0 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
14 maja 2023
14.05 - 16:00 |
Strumyk Malawa |
2 - 2 |
Sokół Sokołów Małopolski |
14 maja 2023
14.05 - 12:00 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
2 - 1 |
Iskra Zgłobień |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
KS Przybyszówka |
2 - 0 |
Leśna Wólka Podleśna |
13 maja 2023
13.05 - 11:00 |
Kolejka 25 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Jedność Niechobrz |
0 - 3 |
Włókniarz Rakszawa |
20 maja 2023
20.05 - 15:00 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
2 - 2 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Iskra Zgłobień |
1 - 3 |
KS Zaczernie |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Sokół Sokołów Małopolski |
0 - 4 |
Strug Tyczyn |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Błażowianka Błażowa |
1 - 0 |
Strumyk Malawa |
19 maja 2023
19.05 - 19:00 |
Wola Dalsza |
4 - 5 |
KS Przybyszówka |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Resovia II Rzeszów |
3 - 0 |
Sawa Sonina |
21 maja 2023
21.05 - 10:30 |
Leśna Wólka Podleśna |
3 - 1 |
Plantator Nienadówka |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Plantator Nienadówka |
6 - 1 |
Wola Dalsza |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Strug Tyczyn |
2 - 1 |
Błażowianka Błażowa |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Strumyk Malawa |
1 - 2 |
Resovia II Rzeszów |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Włókniarz Rakszawa |
2 - 2 |
Iskra Zgłobień |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
Sawa Sonina |
0 - 1 |
Leśna Wólka Podleśna |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
KS Przybyszówka |
4 - 3 |
Jedność Niechobrz |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
KS Zaczernie |
1 - 0 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
5 - 0 |
Sokół Sokołów Małopolski |
27 maja 2023
27.05 - 17:30 |
Kolejka 27 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
KS Przybyszówka |
2 - 1 |
Włókniarz Rakszawa |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
0 - 3 |
Strumyk Malawa |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Jedność Niechobrz |
7 - 1 |
Plantator Nienadówka |
3 czerwca 2023
3.06 - 14:00 |
Wola Dalsza |
0 - 2 |
Sawa Sonina |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Sokół Sokołów Małopolski |
3 - 1 |
KS Zaczernie |
1 czerwca 2023
1.06 - 18:00 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
0 - 3 |
Iskra Zgłobień |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Błażowianka Błażowa |
1 - 0 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:30 |
Resovia II Rzeszów |
4 - 1 |
Strug Tyczyn |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:30 |
Kolejka 28 - 8. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Strumyk Malawa |
7 - 2 |
Wola Dalsza |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:00 |
KS Zaczernie |
2 - 2 |
Błażowianka Błażowa |
7 czerwca 2023
7.06 - 17:00 |
Sawa Sonina |
2 - 2 |
Jedność Niechobrz |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:00 |
Plantator Nienadówka |
5 - 3 |
KS Przybyszówka |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:00 |
Strug Tyczyn |
3 - 1 |
Leśna Wólka Podleśna |
13 czerwca 2023
13.06 - 18:00 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
0 - 6 |
Resovia II Rzeszów |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:00 |
Iskra Zgłobień |
5 - 2 |
Sokół Sokołów Małopolski |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:00 |
Włókniarz Rakszawa |
5 - 0 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
7 czerwca 2023
7.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Plantator Nienadówka |
1 - 0 |
Włókniarz Rakszawa |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
4 - 1 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Resovia II Rzeszów |
4 - 1 |
KS Zaczernie |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Błażowianka Błażowa |
3 - 1 |
Iskra Zgłobień |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
KS Przybyszówka |
1 - 1 |
Sawa Sonina |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Jedność Niechobrz |
0 - 4 |
Strumyk Malawa |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Wola Dalsza |
3 - 4 |
Strug Tyczyn |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Sokół Sokołów Małopolski |
2 - 1 |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
1 - 7 |
Błażowianka Błażowa |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
5 - 1 |
Wola Dalsza |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Strug Tyczyn |
4 - 1 |
Jedność Niechobrz |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Strumyk Malawa |
3 - 3 |
KS Przybyszówka |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Sawa Sonina |
0 - 2 |
Plantator Nienadówka |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Iskra Zgłobień |
4 - 1 |
Resovia II Rzeszów |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
Włókniarz Rakszawa |
3 - 2 |
Sokół Sokołów Małopolski |
14 czerwca 2023
14.06 - 18:00 |
KS Zaczernie |
5 - 2 |
Leśna Wólka Podleśna |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
|