Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Naprzód Czyżowice |
2 - 3 |
Gwiazda Skrzyszów |
13 sierpnia 2022
13.08 - 11:00 |
Płomień Połomia |
2 - 2 |
Dąb Gaszowice |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Górnik Radlin |
2 - 2 |
Zameczek Czernica |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Czarni Gorzyce |
0 - 0 |
Forteca Świerklany |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
LKS 1908 Nędza |
4 - 3 |
Jedność Jejkowice |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
LKS Raszczyce |
2 - 1 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
LKS Tworków |
2 - 1 |
LKS Krzyżanowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 15:00 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
1 - 1 |
GKS II Jastrzębie |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Krzyżanowice |
1 - 2 |
Czarni Gorzyce |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
2 - 2 |
Naprzód Czyżowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Forteca Świerklany |
1 - 0 |
LKS Raszczyce |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Górnik Radlin |
2 - 0 |
Płomień Połomia |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Zameczek Czernica |
2 - 0 |
Jedność Jejkowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
GKS II Jastrzębie |
2 - 6 |
LKS 1908 Nędza |
20 sierpnia 2022
20.08 - 11:00 |
Gwiazda Skrzyszów |
4 - 0 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Dąb Gaszowice |
1 - 3 |
LKS Tworków |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Jedność Jejkowice |
1 - 0 |
GKS II Jastrzębie |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:00 |
Naprzód Czyżowice |
1 - 2 |
Forteca Świerklany |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:00 |
LKS 1908 Nędza |
4 - 1 |
Gwiazda Skrzyszów |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:00 |
Czarni Gorzyce |
5 - 1 |
Dąb Gaszowice |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:00 |
Górnik Radlin |
3 - 0 |
LKS Tworków |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:00 |
Płomień Połomia |
5 - 0 |
Zameczek Czernica |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:00 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
3 - 0 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:00 |
LKS Raszczyce |
0 - 4 |
LKS Krzyżanowice |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Dąb Gaszowice |
1 - 2 |
LKS Raszczyce |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Górnik Radlin |
1 - 2 |
Czarni Gorzyce |
27 sierpnia 2022
27.08 - 14:00 |
Płomień Połomia |
4 - 1 |
LKS Tworków |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Zameczek Czernica |
3 - 3 |
GKS II Jastrzębie |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Gwiazda Skrzyszów |
1 - 1 |
Jedność Jejkowice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
1 - 2 |
LKS 1908 Nędza |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Forteca Świerklany |
3 - 2 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
LKS Krzyżanowice |
3 - 1 |
Naprzód Czyżowice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
GKS II Jastrzębie |
2 - 1 |
Gwiazda Skrzyszów |
3 września 2022
3.09 - 11:00 |
Czarni Gorzyce |
1 - 1 |
Płomień Połomia |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Naprzód Czyżowice |
5 - 0 |
Dąb Gaszowice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
1 - 6 |
LKS Krzyżanowice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
LKS 1908 Nędza |
3 - 2 |
Forteca Świerklany |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
LKS Raszczyce |
2 - 1 |
Górnik Radlin |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Jedność Jejkowice |
2 - 4 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Zameczek Czernica |
0 - 1 |
LKS Tworków |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Górnik Radlin |
1 - 3 |
Naprzód Czyżowice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Płomień Połomia |
1 - 2 |
LKS Raszczyce |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Zameczek Czernica |
3 - 2 |
Gwiazda Skrzyszów |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
1 - 3 |
GKS II Jastrzębie |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Forteca Świerklany |
1 - 0 |
Jedność Jejkowice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
LKS Krzyżanowice |
2 - 2 |
LKS 1908 Nędza |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Dąb Gaszowice |
2 - 3 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
LKS Tworków |
3 - 1 |
Czarni Gorzyce |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Raszczyce |
2 - 1 |
LKS Tworków |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
1 - 2 |
Górnik Radlin |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
LKS 1908 Nędza |
6 - 3 |
Dąb Gaszowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Jedność Jejkowice |
1 - 5 |
LKS Krzyżanowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
GKS II Jastrzębie |
3 - 3 |
Forteca Świerklany |
17 września 2022
17.09 - 11:00 |
Gwiazda Skrzyszów |
4 - 2 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Czarni Gorzyce |
4 - 1 |
Zameczek Czernica |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Naprzód Czyżowice |
0 - 1 |
Płomień Połomia |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Zameczek Czernica |
2 - 4 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Górnik Radlin |
2 - 5 |
LKS 1908 Nędza |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Dąb Gaszowice |
2 - 2 |
Jedność Jejkowice |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Płomień Połomia |
2 - 2 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
LKS Krzyżanowice |
3 - 0 |
GKS II Jastrzębie |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Forteca Świerklany |
4 - 1 |
Gwiazda Skrzyszów |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Czarni Gorzyce |
4 - 0 |
LKS Raszczyce |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
LKS Tworków |
3 - 0 |
Naprzód Czyżowice |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Kolejka 9 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
LKS 1908 Nędza |
3 - 1 |
Płomień Połomia |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
GKS II Jastrzębie |
3 - 2 |
Dąb Gaszowice |
1 października 2022
1.10 - 11:00 |
Gwiazda Skrzyszów |
0 - 3 |
LKS Krzyżanowice |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
2 - 1 |
Forteca Świerklany |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Naprzód Czyżowice |
2 - 2 |
Czarni Gorzyce |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
LKS Raszczyce |
5 - 0 |
Zameczek Czernica |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
0 - 6 |
LKS Tworków |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Jedność Jejkowice |
0 - 2 |
Górnik Radlin |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Zameczek Czernica |
2 - 1 |
Forteca Świerklany |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
LKS Krzyżanowice |
2 - 2 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Dąb Gaszowice |
2 - 4 |
Gwiazda Skrzyszów |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Górnik Radlin |
1 - 1 |
GKS II Jastrzębie |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Płomień Połomia |
2 - 0 |
Jedność Jejkowice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Czarni Gorzyce |
3 - 2 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
LKS Raszczyce |
1 - 2 |
Naprzód Czyżowice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
LKS Tworków |
2 - 2 |
LKS 1908 Nędza |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
GKS II Jastrzębie |
1 - 2 |
Płomień Połomia |
15 października 2022
15.10 - 11:00 |
Gwiazda Skrzyszów |
4 - 2 |
Górnik Radlin |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
2 - 2 |
Dąb Gaszowice |
16 października 2022
16.10 - 16:00 |
Forteca Świerklany |
2 - 2 |
LKS Krzyżanowice |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Jedność Jejkowice |
1 - 1 |
LKS Tworków |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Naprzód Czyżowice |
1 - 1 |
Zameczek Czernica |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
4 - 2 |
LKS Raszczyce |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
LKS 1908 Nędza |
1 - 1 |
Czarni Gorzyce |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Czarni Gorzyce |
3 - 0 |
Jedność Jejkowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Zameczek Czernica |
1 - 5 |
LKS Krzyżanowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Naprzód Czyżowice |
4 - 1 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Górnik Radlin |
1 - 0 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Płomień Połomia |
4 - 1 |
Gwiazda Skrzyszów |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Dąb Gaszowice |
2 - 4 |
Forteca Świerklany |
22 października 2022
22.10 - 11:00 |
LKS Raszczyce |
1 - 2 |
LKS 1908 Nędza |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
LKS Tworków |
1 - 0 |
GKS II Jastrzębie |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Gwiazda Skrzyszów |
0 - 3 |
LKS Tworków |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
0 - 1 |
Zameczek Czernica |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
LKS 1908 Nędza |
2 - 2 |
Naprzód Czyżowice |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Jedność Jejkowice |
1 - 4 |
LKS Raszczyce |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
GKS II Jastrzębie |
2 - 1 |
Czarni Gorzyce |
29 października 2022
29.10 - 11:00 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
1 - 1 |
Płomień Połomia |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Forteca Świerklany |
3 - 1 |
Górnik Radlin |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
LKS Krzyżanowice |
4 - 0 |
Dąb Gaszowice |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
2 - 2 |
LKS 1908 Nędza |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Zameczek Czernica |
2 - 3 |
Dąb Gaszowice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Górnik Radlin |
1 - 4 |
LKS Krzyżanowice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Płomień Połomia |
2 - 2 |
Forteca Świerklany |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Czarni Gorzyce |
2 - 2 |
Gwiazda Skrzyszów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
LKS Raszczyce |
1 - 3 |
GKS II Jastrzębie |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Naprzód Czyżowice |
5 - 1 |
Jedność Jejkowice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
LKS Tworków |
3 - 2 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
LKS 1908 Nędza |
5 - 0 |
Zameczek Czernica |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Jedność Jejkowice |
3 - 1 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
GKS II Jastrzębie |
3 - 1 |
Naprzód Czyżowice |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
Gwiazda Skrzyszów |
3 - 3 |
LKS Raszczyce |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
4 - 1 |
Czarni Gorzyce |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Dąb Gaszowice |
1 - 1 |
Górnik Radlin |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
LKS Krzyżanowice |
4 - 1 |
Płomień Połomia |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
LKS Tworków |
1 - 1 |
Forteca Świerklany |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Gwiazda Skrzyszów |
2 - 2 |
Naprzód Czyżowice |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Dąb Gaszowice |
1 - 1 |
Płomień Połomia |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Zameczek Czernica |
2 - 2 |
Górnik Radlin |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Forteca Świerklany |
3 - 0 |
Czarni Gorzyce |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Jedność Jejkowice |
0 - 3 |
LKS 1908 Nędza |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
0 - 3 |
LKS Raszczyce |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
LKS Krzyżanowice |
1 - 1 |
LKS Tworków |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
GKS II Jastrzębie |
3 - 0 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
18 marca 2023
18.03 - 11:00 |
vo, na boisku 3-1 |
Kolejka 17 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Czarni Gorzyce |
2 - 3 |
LKS Krzyżanowice |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Naprzód Czyżowice |
3 - 1 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
LKS Raszczyce |
2 - 2 |
Forteca Świerklany |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Płomień Połomia |
2 - 1 |
Górnik Radlin |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Jedność Jejkowice |
3 - 1 |
Zameczek Czernica |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
LKS 1908 Nędza |
1 - 1 |
GKS II Jastrzębie |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
2 - 6 |
Gwiazda Skrzyszów |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
LKS Tworków |
5 - 1 |
Dąb Gaszowice |
26 marca 2023
26.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
GKS II Jastrzębie |
7 - 0 |
Jedność Jejkowice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Forteca Świerklany |
6 - 0 |
Naprzód Czyżowice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Gwiazda Skrzyszów |
1 - 1 |
LKS 1908 Nędza |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Dąb Gaszowice |
0 - 4 |
Czarni Gorzyce |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
LKS Tworków |
2 - 0 |
Górnik Radlin |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Zameczek Czernica |
0 - 1 |
Płomień Połomia |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
3 - 1 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
LKS Krzyżanowice |
5 - 4 |
LKS Raszczyce |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Raszczyce |
1 - 1 |
Dąb Gaszowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Czarni Gorzyce |
3 - 0 |
Górnik Radlin |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
LKS Tworków |
6 - 0 |
Płomień Połomia |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
GKS II Jastrzębie |
3 - 2 |
Zameczek Czernica |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
Jedność Jejkowice |
3 - 1 |
Gwiazda Skrzyszów |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
LKS 1908 Nędza |
3 - 1 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
0 - 8 |
Forteca Świerklany |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Naprzód Czyżowice |
3 - 5 |
LKS Krzyżanowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Gwiazda Skrzyszów |
1 - 2 |
GKS II Jastrzębie |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Płomień Połomia |
2 - 0 |
Czarni Gorzyce |
15 kwietnia 2023
15.04 - 14:00 |
Dąb Gaszowice |
1 - 2 |
Naprzód Czyżowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
LKS Krzyżanowice |
4 - 1 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Forteca Świerklany |
0 - 0 |
LKS 1908 Nędza |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Górnik Radlin |
0 - 1 |
LKS Raszczyce |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
4 - 1 |
Jedność Jejkowice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
LKS Tworków |
6 - 0 |
Zameczek Czernica |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Naprzód Czyżowice |
1 - 1 |
Górnik Radlin |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 |
LKS Raszczyce |
1 - 4 |
Płomień Połomia |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 |
Gwiazda Skrzyszów |
2 - 0 |
Zameczek Czernica |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 |
GKS II Jastrzębie |
3 - 2 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
22 kwietnia 2023
22.04 - 11:00 |
Jedność Jejkowice |
0 - 3 |
Forteca Świerklany |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 |
LKS 1908 Nędza |
2 - 2 |
LKS Krzyżanowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
7 - 2 |
Dąb Gaszowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 |
Czarni Gorzyce |
1 - 7 |
LKS Tworków |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:30 |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Tworków |
2 - 0 |
LKS Raszczyce |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
Górnik Radlin |
3 - 2 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
Dąb Gaszowice |
2 - 3 |
LKS 1908 Nędza |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
LKS Krzyżanowice |
4 - 2 |
Jedność Jejkowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
Forteca Świerklany |
0 - 2 |
GKS II Jastrzębie |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
1 - 1 |
Gwiazda Skrzyszów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 11:00 |
Zameczek Czernica |
1 - 3 |
Czarni Gorzyce |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
Płomień Połomia |
0 - 6 |
Naprzód Czyżowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:30 |
Kolejka 23 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
5 - 2 |
Zameczek Czernica |
6 maja 2023
6.05 - 11:00 |
LKS 1908 Nędza |
2 - 1 |
Górnik Radlin |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Jedność Jejkowice |
1 - 4 |
Dąb Gaszowice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
1 - 3 |
Płomień Połomia |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
GKS II Jastrzębie |
4 - 1 |
LKS Krzyżanowice |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Gwiazda Skrzyszów |
2 - 2 |
Forteca Świerklany |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
LKS Raszczyce |
2 - 2 |
Czarni Gorzyce |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Naprzód Czyżowice |
0 - 3 |
LKS Tworków |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Płomień Połomia |
3 - 2 |
LKS 1908 Nędza |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Dąb Gaszowice |
0 - 0 |
GKS II Jastrzębie |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
LKS Krzyżanowice |
4 - 0 |
Gwiazda Skrzyszów |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Forteca Świerklany |
2 - 0 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Czarni Gorzyce |
1 - 2 |
Naprzód Czyżowice |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Zameczek Czernica |
4 - 3 |
LKS Raszczyce |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
LKS Tworków |
6 - 1 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
Górnik Radlin |
3 - 2 |
Jedność Jejkowice |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 |
Kolejka 25 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Forteca Świerklany |
5 - 0 |
Zameczek Czernica |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
0 - 6 |
LKS Krzyżanowice |
20 maja 2023
20.05 - 11:00 |
Gwiazda Skrzyszów |
0 - 5 |
Dąb Gaszowice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
GKS II Jastrzębie |
1 - 0 |
Górnik Radlin |
20 maja 2023
20.05 - 11:00 |
Jedność Jejkowice |
1 - 3 |
Płomień Połomia |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
2 - 6 |
Czarni Gorzyce |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Naprzód Czyżowice |
3 - 0 |
LKS Raszczyce |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
LKS 1908 Nędza |
0 - 4 |
LKS Tworków |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Kolejka 26 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Płomień Połomia |
1 - 2 |
GKS II Jastrzębie |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Górnik Radlin |
4 - 1 |
Gwiazda Skrzyszów |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
Dąb Gaszowice |
1 - 3 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
LKS Krzyżanowice |
3 - 0 |
Forteca Świerklany |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
LKS Tworków |
6 - 0 |
Jedność Jejkowice |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
Zameczek Czernica |
2 - 1 |
Naprzód Czyżowice |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
LKS Raszczyce |
1 - 1 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Czarni Gorzyce |
4 - 0 |
LKS 1908 Nędza |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Jedność Jejkowice |
0 - 3 |
Czarni Gorzyce |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
LKS Krzyżanowice |
2 - 0 |
Zameczek Czernica |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
7 - 3 |
Naprzód Czyżowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
1 - 0 |
Górnik Radlin |
3 czerwca 2023
3.06 - 11:00 |
Gwiazda Skrzyszów |
0 - 1 |
Płomień Połomia |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Forteca Świerklany |
5 - 0 |
Dąb Gaszowice |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
LKS 1908 Nędza |
3 - 3 |
LKS Raszczyce |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
GKS II Jastrzębie |
0 - 1 |
LKS Tworków |
3 czerwca 2023
3.06 - 11:00 |
Kolejka 28 - 8. czerwca 2023 [szczegóły] | |
LKS Tworków |
3 - 0 |
Gwiazda Skrzyszów |
12 marca 2023
12.03 - 14:00 |
Zameczek Czernica |
2 - 1 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Naprzód Czyżowice |
3 - 2 |
LKS 1908 Nędza |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
LKS Raszczyce |
5 - 1 |
Jedność Jejkowice |
8 czerwca 2023
8.06 - 15:00 |
Czarni Gorzyce |
3 - 2 |
GKS II Jastrzębie |
7 czerwca 2023
7.06 - 17:30 |
Płomień Połomia |
1 - 2 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
8 czerwca 2023
8.06 - 11:00 |
Górnik Radlin |
0 - 2 |
Forteca Świerklany |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Dąb Gaszowice |
0 - 2 |
LKS Krzyżanowice |
8 czerwca 2023
8.06 - 14:30 |
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
LKS 1908 Nędza |
6 - 2 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 |
Dąb Gaszowice |
0 - 0 |
Zameczek Czernica |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
LKS Krzyżanowice |
5 - 1 |
Górnik Radlin |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Forteca Świerklany |
1 - 0 |
Płomień Połomia |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Gwiazda Skrzyszów |
2 - 2 |
Czarni Gorzyce |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
GKS II Jastrzębie |
4 - 2 |
LKS Raszczyce |
13 czerwca 2023
13.06 - 18:00 |
Jedność Jejkowice |
2 - 2 |
Naprzód Czyżowice |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
0 - 6 |
LKS Tworków |
10 czerwca 2023
10.06 - 11:00 |
Kolejka 30 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Zameczek Czernica |
0 - 10 |
LKS 1908 Nędza |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Granica Ruptawa Jastrzębie Zdrój |
0 - 0 |
Jedność Jejkowice |
24 czerwca 2023
24.06 - 17:00 |
Naprzód Czyżowice |
1 - 1 |
GKS II Jastrzębie |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
LKS Raszczyce |
7 - 3 |
Gwiazda Skrzyszów |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Czarni Gorzyce |
4 - 1 |
Pierwszy Chwałowice Rybnik |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Górnik Radlin |
5 - 1 |
Dąb Gaszowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Płomień Połomia |
0 - 3 |
LKS Krzyżanowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Forteca Świerklany |
0 - 1 |
LKS Tworków |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
|