Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
BKS Stal Bielsko-Biała |
1 - 3 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
13 sierpnia 2022
13.08 - 14:00 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
2 - 2 |
GTS Bojszowy |
13 sierpnia 2022
13.08 - 15:00 |
LKS Bestwina |
2 - 4 |
Rekord II Bielsko-Biała |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Rotuz Bronów |
2 - 1 |
GLKS Wilkowice |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
ZET Tychy |
3 - 6 |
Czarni Jaworze |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Iskra Pszczyna |
8 - 0 |
LKS Studzienice |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
LKS Łąka |
3 - 0 |
LKS Wisła Wielka |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
KS Międzyrzecze |
4 - 0 |
Pasjonat Dankowice |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
GTS Bojszowy |
2 - 2 |
LKS Studzienice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Czarni Jaworze |
1 - 8 |
KS Międzyrzecze |
7 września 2022
7.09 - 17:00 |
GLKS Wilkowice |
1 - 1 |
ZET Tychy |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
0 - 2 |
Rotuz Bronów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 11:00 |
Pasjonat Dankowice |
3 - 1 |
LKS Bestwina |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
1 - 0 |
Iskra Pszczyna |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Rekord II Bielsko-Biała |
5 - 2 |
LKS Łąka |
21 sierpnia 2022
21.08 - 15:00 |
LKS Wisła Wielka |
0 - 0 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
14 września 2022
14.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
ZET Tychy |
0 - 3 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
KS Międzyrzecze |
6 - 1 |
GLKS Wilkowice |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
LKS Bestwina |
3 - 1 |
Czarni Jaworze |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Iskra Pszczyna |
2 - 2 |
LKS Wisła Wielka |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Rotuz Bronów |
2 - 1 |
GTS Bojszowy |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
LKS Łąka |
0 - 8 |
Pasjonat Dankowice |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
LKS Studzienice |
1 - 5 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Rekord II Bielsko-Biała |
4 - 1 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
4 - 5 |
KS Międzyrzecze |
27 sierpnia 2022
27.08 - 11:00 |
Czarni Jaworze |
1 - 0 |
LKS Łąka |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
GTS Bojszowy |
2 - 2 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
27 sierpnia 2022
27.08 - 11:00 |
Rotuz Bronów |
1 - 1 |
ZET Tychy |
27 sierpnia 2022
27.08 - 14:00 |
Pasjonat Dankowice |
5 - 2 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
GLKS Wilkowice |
1 - 1 |
LKS Bestwina |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
LKS Wisła Wielka |
2 - 0 |
LKS Studzienice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Rekord II Bielsko-Biała |
1 - 0 |
Iskra Pszczyna |
28 sierpnia 2022
28.08 - 16:00 |
Kolejka 5 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
LKS Studzienice |
2 - 3 |
Rekord II Bielsko-Biała |
3 września 2022
3.09 - 15:00 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
0 - 5 |
Czarni Jaworze |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
ZET Tychy |
1 - 2 |
GTS Bojszowy |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
LKS Bestwina |
1 - 1 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Iskra Pszczyna |
1 - 2 |
Pasjonat Dankowice |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Rotuz Bronów |
2 - 2 |
KS Międzyrzecze |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
LKS Łąka |
0 - 0 |
GLKS Wilkowice |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
3 - 1 |
LKS Wisła Wielka |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Czarni Jaworze |
2 - 2 |
Iskra Pszczyna |
10 września 2022
10.09 - 15:00 |
Pasjonat Dankowice |
3 - 3 |
LKS Studzienice |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
1 - 3 |
LKS Łąka |
10 września 2022
10.09 - 15:00 |
ZET Tychy |
1 - 5 |
KS Międzyrzecze |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
GTS Bojszowy |
3 - 2 |
LKS Wisła Wielka |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
GLKS Wilkowice |
4 - 1 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
LKS Bestwina |
1 - 3 |
Rotuz Bronów |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Rekord II Bielsko-Biała |
5 - 1 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
11 września 2022
11.09 - 15:30 |
Kolejka 7 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Iskra Pszczyna |
1 - 0 |
GLKS Wilkowice |
17 września 2022
17.09 - 11:00 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
1 - 1 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
KS Międzyrzecze |
6 - 0 |
GTS Bojszowy |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
LKS Łąka |
2 - 3 |
Rotuz Bronów |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
LKS Bestwina |
0 - 2 |
ZET Tychy |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
LKS Studzienice |
1 - 2 |
Czarni Jaworze |
18 września 2022
18.09 - 16:30 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
4 - 1 |
Pasjonat Dankowice |
17 września 2022
17.09 - 11:00 |
LKS Wisła Wielka |
0 - 8 |
Rekord II Bielsko-Biała |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
KS Międzyrzecze |
0 - 1 |
LKS Bestwina |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
ZET Tychy |
2 - 1 |
LKS Łąka |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Rotuz Bronów |
3 - 1 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
19 listopada 2022
19.11 - 11:00 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
2 - 3 |
Iskra Pszczyna |
24 września 2022
24.09 - 11:30 |
GLKS Wilkowice |
5 - 1 |
LKS Studzienice |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Pasjonat Dankowice |
4 - 2 |
LKS Wisła Wielka |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Czarni Jaworze |
2 - 4 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
24 września 2022
24.09 - 14:00 |
GTS Bojszowy |
1 - 0 |
Rekord II Bielsko-Biała |
24 września 2022
24.09 - 13:00 |
Kolejka 9 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Łąka |
1 - 5 |
KS Międzyrzecze |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
LKS Bestwina |
3 - 0 |
GTS Bojszowy |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
1 - 2 |
ZET Tychy |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
Iskra Pszczyna |
2 - 1 |
Rotuz Bronów |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
LKS Studzienice |
1 - 4 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
1 października 2022
1.10 - 15:30 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
5 - 4 |
GLKS Wilkowice |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
LKS Wisła Wielka |
1 - 3 |
Czarni Jaworze |
2 października 2022
2.10 - 15:30 |
Rekord II Bielsko-Biała |
4 - 1 |
Pasjonat Dankowice |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Czarni Jaworze |
1 - 3 |
Rekord II Bielsko-Biała |
8 października 2022
8.10 - 12:00 |
GLKS Wilkowice |
5 - 1 |
LKS Wisła Wielka |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
2 - 4 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
KS Międzyrzecze |
2 - 1 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
LKS Bestwina |
0 - 1 |
LKS Łąka |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
ZET Tychy |
1 - 3 |
Iskra Pszczyna |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Rotuz Bronów |
2 - 4 |
LKS Studzienice |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
GTS Bojszowy |
1 - 5 |
Pasjonat Dankowice |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Pasjonat Dankowice |
1 - 3 |
Czarni Jaworze |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
LKS Studzienice |
2 - 0 |
ZET Tychy |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
LKS Łąka |
1 - 1 |
GTS Bojszowy |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Iskra Pszczyna |
1 - 2 |
KS Międzyrzecze |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
0 - 1 |
LKS Bestwina |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
2 - 4 |
Rotuz Bronów |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
LKS Wisła Wielka |
0 - 3 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Rekord II Bielsko-Biała |
2 - 2 |
GLKS Wilkowice |
16 października 2022
16.10 - 17:30 |
Kolejka 12 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
KS Międzyrzecze |
7 - 0 |
LKS Studzienice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
LKS Łąka |
2 - 0 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
GTS Bojszowy |
3 - 5 |
Czarni Jaworze |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
GLKS Wilkowice |
4 - 2 |
Pasjonat Dankowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Rotuz Bronów |
4 - 4 |
LKS Wisła Wielka |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
ZET Tychy |
4 - 1 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
LKS Bestwina |
0 - 0 |
Iskra Pszczyna |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
0 - 3 |
Rekord II Bielsko-Biała |
22 października 2022
22.10 - 13:30 |
Kolejka 13 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Pasjonat Dankowice |
2 - 3 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
LKS Studzienice |
1 - 2 |
LKS Bestwina |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Iskra Pszczyna |
8 - 2 |
LKS Łąka |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Czarni Jaworze |
2 - 1 |
GLKS Wilkowice |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
5 - 1 |
GTS Bojszowy |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
5 - 3 |
KS Międzyrzecze |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Rekord II Bielsko-Biała |
5 - 2 |
Rotuz Bronów |
30 października 2022
30.10 - 14:30 |
LKS Wisła Wielka |
2 - 0 |
ZET Tychy |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
BKS Stal Bielsko-Biała |
4 - 2 |
Iskra Pszczyna |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
LKS Bestwina |
4 - 2 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
GTS Bojszowy |
1 - 3 |
GLKS Wilkowice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
ZET Tychy |
0 - 2 |
Rekord II Bielsko-Biała |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
KS Międzyrzecze |
2 - 2 |
LKS Wisła Wielka |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Rotuz Bronów |
3 - 3 |
Pasjonat Dankowice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
5 - 2 |
Czarni Jaworze |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
LKS Łąka |
3 - 1 |
LKS Studzienice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
GLKS Wilkowice |
2 - 2 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
11 listopada 2022
11.11 - 12:00 |
Pasjonat Dankowice |
2 - 4 |
ZET Tychy |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
LKS Studzienice |
2 - 0 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Czarni Jaworze |
3 - 1 |
Rotuz Bronów |
11 listopada 2022
11.11 - 13:30 |
Iskra Pszczyna |
2 - 1 |
GTS Bojszowy |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
5 - 2 |
LKS Łąka |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
LKS Wisła Wielka |
1 - 2 |
LKS Bestwina |
11 listopada 2022
11.11 - 13:00 |
Rekord II Bielsko-Biała |
0 - 0 |
KS Międzyrzecze |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
0 - 4 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
GTS Bojszowy |
0 - 4 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Rekord II Bielsko-Biała |
3 - 0 |
LKS Bestwina |
19 marca 2023
19.03 - 15:30 |
GLKS Wilkowice |
1 - 0 |
Rotuz Bronów |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Czarni Jaworze |
2 - 4 |
ZET Tychy |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
LKS Studzienice |
1 - 0 |
Iskra Pszczyna |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
LKS Wisła Wielka |
1 - 1 |
LKS Łąka |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Pasjonat Dankowice |
1 - 2 |
KS Międzyrzecze |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
LKS Studzienice |
1 - 0 |
GTS Bojszowy |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
KS Międzyrzecze |
3 - 0 |
Czarni Jaworze |
25 marca 2023
25.03 - 11:00 |
ZET Tychy |
2 - 1 |
GLKS Wilkowice |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Rotuz Bronów |
1 - 0 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
26 marca 2023
26.03 - 13:00 |
LKS Bestwina |
1 - 1 |
Pasjonat Dankowice |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Iskra Pszczyna |
2 - 1 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
LKS Łąka |
1 - 2 |
Rekord II Bielsko-Biała |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
6 - 2 |
LKS Wisła Wielka |
25 marca 2023
25.03 - 16:00 |
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
1 - 2 |
ZET Tychy |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
GLKS Wilkowice |
1 - 4 |
KS Międzyrzecze |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Czarni Jaworze |
2 - 1 |
LKS Bestwina |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
LKS Wisła Wielka |
0 - 2 |
Iskra Pszczyna |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
GTS Bojszowy |
1 - 4 |
Rotuz Bronów |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Pasjonat Dankowice |
5 - 0 |
LKS Łąka |
1 kwietnia 2023
1.04 - 14:00 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
3 - 2 |
LKS Studzienice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
0 - 3 |
Rekord II Bielsko-Biała |
1 kwietnia 2023
1.04 - 14:00 |
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KS Międzyrzecze |
7 - 2 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
6 kwietnia 2023
6.04 - 17:30 |
LKS Łąka |
3 - 0 |
Czarni Jaworze |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
3 - 0 |
GTS Bojszowy |
8 kwietnia 2023
8.04 - 09:00 |
vo, na boisku 3-1 |
ZET Tychy |
1 - 1 |
Rotuz Bronów |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
4 - 1 |
Pasjonat Dankowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:30 |
LKS Bestwina |
1 - 2 |
GLKS Wilkowice |
10 maja 2023
10.05 - 18:00 |
LKS Studzienice |
0 - 0 |
LKS Wisła Wielka |
8 kwietnia 2023
8.04 - 10:00 |
Iskra Pszczyna |
1 - 1 |
Rekord II Bielsko-Biała |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Rekord II Bielsko-Biała |
2 - 0 |
LKS Studzienice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
Czarni Jaworze |
0 - 1 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
GTS Bojszowy |
1 - 2 |
ZET Tychy |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
0 - 0 |
LKS Bestwina |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
Pasjonat Dankowice |
2 - 5 |
Iskra Pszczyna |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
KS Międzyrzecze |
3 - 0 |
Rotuz Bronów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:30 |
GLKS Wilkowice |
0 - 1 |
LKS Łąka |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
LKS Wisła Wielka |
1 - 5 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Iskra Pszczyna |
3 - 1 |
Czarni Jaworze |
22 kwietnia 2023
22.04 - 11:00 |
LKS Studzienice |
2 - 2 |
Pasjonat Dankowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
LKS Łąka |
2 - 2 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
KS Międzyrzecze |
6 - 1 |
ZET Tychy |
22 kwietnia 2023
22.04 - 11:00 |
LKS Wisła Wielka |
0 - 2 |
GTS Bojszowy |
23 kwietnia 2023
23.04 - 17:00 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
2 - 2 |
GLKS Wilkowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 13:30 |
Rotuz Bronów |
3 - 4 |
LKS Bestwina |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
0 - 1 |
Rekord II Bielsko-Biała |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
GLKS Wilkowice |
0 - 1 |
Iskra Pszczyna |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
2 - 1 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
GTS Bojszowy |
2 - 1 |
KS Międzyrzecze |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Rotuz Bronów |
3 - 1 |
LKS Łąka |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
ZET Tychy |
4 - 1 |
LKS Bestwina |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Czarni Jaworze |
1 - 2 |
LKS Studzienice |
28 kwietnia 2023
28.04 - 18:00 |
Pasjonat Dankowice |
2 - 3 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Rekord II Bielsko-Biała |
8 - 0 |
LKS Wisła Wielka |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:30 |
Kolejka 23 - 3. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Bestwina |
0 - 4 |
KS Międzyrzecze |
3 maja 2023
3.05 - 11:00 |
LKS Łąka |
1 - 3 |
ZET Tychy |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
3 - 2 |
Rotuz Bronów |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Iskra Pszczyna |
5 - 2 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
LKS Studzienice |
0 - 3 |
GLKS Wilkowice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
LKS Wisła Wielka |
0 - 1 |
Pasjonat Dankowice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
6 - 1 |
Czarni Jaworze |
3 maja 2023
3.05 - 18:00 |
Rekord II Bielsko-Biała |
7 - 0 |
GTS Bojszowy |
3 maja 2023
3.05 - 15:00 |
Kolejka 24 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
KS Międzyrzecze |
0 - 0 |
LKS Łąka |
6 maja 2023
6.05 - 15:00 |
GTS Bojszowy |
0 - 3 |
LKS Bestwina |
6 maja 2023
6.05 - 15:00 |
ZET Tychy |
1 - 2 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Rotuz Bronów |
4 - 0 |
Iskra Pszczyna |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
4 - 1 |
LKS Studzienice |
6 maja 2023
6.05 - 15:00 |
GLKS Wilkowice |
4 - 3 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Czarni Jaworze |
6 - 0 |
LKS Wisła Wielka |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Pasjonat Dankowice |
0 - 1 |
Rekord II Bielsko-Biała |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Rekord II Bielsko-Biała |
8 - 0 |
Czarni Jaworze |
13 maja 2023
13.05 - 15:30 |
LKS Wisła Wielka |
3 - 2 |
GLKS Wilkowice |
8 czerwca 2023
8.06 - 11:00 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
4 - 2 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
13 maja 2023
13.05 - 11:00 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
1 - 2 |
KS Międzyrzecze |
13 maja 2023
13.05 - 13:00 |
LKS Łąka |
0 - 2 |
LKS Bestwina |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Iskra Pszczyna |
2 - 1 |
ZET Tychy |
13 maja 2023
13.05 - 13:00 |
LKS Studzienice |
2 - 6 |
Rotuz Bronów |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Pasjonat Dankowice |
3 - 0 |
GTS Bojszowy |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 |
Kolejka 26 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Czarni Jaworze |
0 - 1 |
Pasjonat Dankowice |
18 maja 2023
18.05 - 18:30 |
ZET Tychy |
2 - 2 |
LKS Studzienice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
GTS Bojszowy |
3 - 4 |
LKS Łąka |
20 maja 2023
20.05 - 15:00 |
KS Międzyrzecze |
7 - 1 |
Iskra Pszczyna |
20 maja 2023
20.05 - 15:00 |
LKS Bestwina |
0 - 3 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Rotuz Bronów |
2 - 6 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
21 maja 2023
21.05 - 11:15 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
3 - 0 |
LKS Wisła Wielka |
20 maja 2023
20.05 - 15:00 |
GLKS Wilkowice |
1 - 1 |
Rekord II Bielsko-Biała |
20 maja 2023
20.05 - 14:30 |
Kolejka 27 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
LKS Studzienice |
0 - 8 |
KS Międzyrzecze |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
vo, na boisku 2-8 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
5 - 0 |
LKS Łąka |
28 maja 2023
28.05 - 18:00 |
Czarni Jaworze |
6 - 1 |
GTS Bojszowy |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
Pasjonat Dankowice |
0 - 2 |
GLKS Wilkowice |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
LKS Wisła Wielka |
4 - 5 |
Rotuz Bronów |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
3 - 0 |
ZET Tychy |
28 maja 2023
28.05 - 18:00 |
Iskra Pszczyna |
1 - 3 |
LKS Bestwina |
27 maja 2023
27.05 - 13:00 |
Rekord II Bielsko-Biała |
1 - 0 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
1 - 4 |
Pasjonat Dankowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 15:00 |
LKS Bestwina |
3 - 0 |
LKS Studzienice |
3 czerwca 2023
3.06 - 15:00 |
LKS Łąka |
0 - 3 |
Iskra Pszczyna |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
GLKS Wilkowice |
2 - 1 |
Czarni Jaworze |
3 czerwca 2023
3.06 - 13:00 |
GTS Bojszowy |
0 - 5 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
3 czerwca 2023
3.06 - 12:00 |
KS Międzyrzecze |
2 - 3 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
3 czerwca 2023
3.06 - 15:00 |
Rotuz Bronów |
1 - 4 |
Rekord II Bielsko-Biała |
3 czerwca 2023
3.06 - 14:00 |
ZET Tychy |
0 - 0 |
LKS Wisła Wielka |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Iskra Pszczyna |
6 - 2 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
10 czerwca 2023
10.06 - 13:00 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
4 - 4 |
LKS Bestwina |
10 czerwca 2023
10.06 - 10:00 |
GLKS Wilkowice |
4 - 0 |
GTS Bojszowy |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Rekord II Bielsko-Biała |
5 - 1 |
ZET Tychy |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
LKS Wisła Wielka |
1 - 1 |
KS Międzyrzecze |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Pasjonat Dankowice |
3 - 0 |
Rotuz Bronów |
8 czerwca 2023
8.06 - 15:00 |
Czarni Jaworze |
0 - 2 |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
8 czerwca 2023
8.06 - 14:00 |
LKS Studzienice |
1 - 5 |
LKS Łąka |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
JUW-e Jaroszowice Tychy |
4 - 4 |
GLKS Wilkowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
ZET Tychy |
3 - 0 |
Pasjonat Dankowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:30 |
BKS Stal Bielsko-Biała |
9 - 1 |
LKS Studzienice |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
Rotuz Bronów |
2 - 0 |
Czarni Jaworze |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
GTS Bojszowy |
1 - 1 |
Iskra Pszczyna |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
LKS Łąka |
4 - 0 |
LKS II Goczałkowice Zdrój |
16 czerwca 2023
16.06 - 18:00 |
LKS Bestwina |
1 - 1 |
LKS Wisła Wielka |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
KS Międzyrzecze |
2 - 2 |
Rekord II Bielsko-Biała |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
|