Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
WSS Wisła |
0 - 4 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
6 września 2022
6.09 - 18:00 |
Podhalanka Milówka |
4 - 0 |
Wisła Strumień |
13 sierpnia 2022
13.08 - 16:00 |
LKS Pogórze |
1 - 4 |
CKS Piast Cieszyn |
14 sierpnia 2022
14.08 - 11:00 |
Soła Rajcza |
0 - 0 |
Bory Pietrzykowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 15:00 |
LKS Ślemień |
0 - 2 |
Beskid 09 Skoczów |
14 sierpnia 2022
14.08 - 15:00 |
Góral Istebna |
3 - 1 |
Spójnia Zebrzydowice |
14 sierpnia 2022
14.08 - 17:00 |
LKS Ujsoły |
1 - 2 |
LKS Leśna |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Pauza: Tempo Puńców, |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Wisła Strumień |
3 - 3 |
LKS Ujsoły |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Bory Pietrzykowice |
0 - 1 |
LKS Pogórze |
7 września 2022
7.09 - 17:30 |
Spójnia Zebrzydowice |
3 - 3 |
Podhalanka Milówka |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Beskid 09 Skoczów |
2 - 2 |
Soła Rajcza |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
4 - 1 |
Góral Istebna |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
LKS Leśna |
0 - 3 |
LKS Ślemień |
21 sierpnia 2022
21.08 - 15:00 |
Tempo Puńców |
12 - 0 |
WSS Wisła |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Pauza: CKS Piast Cieszyn, |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Podhalanka Milówka |
3 - 1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
CKS Piast Cieszyn |
1 - 3 |
Bory Pietrzykowice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 11:00 |
LKS Pogórze |
0 - 1 |
Beskid 09 Skoczów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
LKS Ślemień |
3 - 2 |
Wisła Strumień |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
LKS Ujsoły |
1 - 5 |
Spójnia Zebrzydowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
Soła Rajcza |
2 - 2 |
LKS Leśna |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Góral Istebna |
1 - 3 |
Tempo Puńców |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Pauza: WSS Wisła, |
Kolejka 4 - 31. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Spójnia Zebrzydowice |
1 - 0 |
LKS Ślemień |
31 sierpnia 2022
31.08 - 18:00 |
WSS Wisła |
2 - 4 |
Góral Istebna |
31 sierpnia 2022
31.08 - 17:00 |
Tempo Puńców |
3 - 0 |
Podhalanka Milówka |
31 sierpnia 2022
31.08 - 17:30 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
4 - 2 |
LKS Ujsoły |
31 sierpnia 2022
31.08 - 17:00 |
LKS Leśna |
3 - 0 |
LKS Pogórze |
31 sierpnia 2022
31.08 - 17:00 |
Beskid 09 Skoczów |
2 - 0 |
CKS Piast Cieszyn |
31 sierpnia 2022
31.08 - 17:30 |
Wisła Strumień |
2 - 1 |
Soła Rajcza |
31 sierpnia 2022
31.08 - 17:30 |
Pauza: Bory Pietrzykowice, |
Kolejka 5 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Podhalanka Milówka |
5 - 1 |
WSS Wisła |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Bory Pietrzykowice |
0 - 3 |
Beskid 09 Skoczów |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
CKS Piast Cieszyn |
2 - 1 |
LKS Leśna |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
LKS Pogórze |
0 - 6 |
Wisła Strumień |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
LKS Ślemień |
1 - 2 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
LKS Ujsoły |
1 - 1 |
Tempo Puńców |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Soła Rajcza |
0 - 0 |
Spójnia Zebrzydowice |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Pauza: Góral Istebna, |
Kolejka 6 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Wisła Strumień |
5 - 3 |
CKS Piast Cieszyn |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Spójnia Zebrzydowice |
3 - 2 |
LKS Pogórze |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
WSS Wisła |
9 - 0 |
LKS Ujsoły |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
3 - 0 |
Soła Rajcza |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
LKS Leśna |
3 - 2 |
Bory Pietrzykowice |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
Góral Istebna |
4 - 2 |
Podhalanka Milówka |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Tempo Puńców |
5 - 0 |
LKS Ślemień |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Pauza: Beskid 09 Skoczów, |
Kolejka 7 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Bory Pietrzykowice |
6 - 1 |
Wisła Strumień |
17 września 2022
17.09 - 14:00 |
Beskid 09 Skoczów |
7 - 0 |
LKS Leśna |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
CKS Piast Cieszyn |
4 - 1 |
Spójnia Zebrzydowice |
17 września 2022
17.09 - 17:00 |
LKS Pogórze |
2 - 5 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
LKS Ujsoły |
1 - 2 |
Góral Istebna |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
LKS Ślemień |
5 - 6 |
WSS Wisła |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Soła Rajcza |
1 - 2 |
Tempo Puńców |
18 września 2022
18.09 - 17:00 |
Pauza: Podhalanka Milówka, |
Kolejka 8 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Spójnia Zebrzydowice |
2 - 2 |
Bory Pietrzykowice |
25 września 2022
25.09 - 12:00 |
Wisła Strumień |
0 - 6 |
Beskid 09 Skoczów |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Podhalanka Milówka |
6 - 0 |
LKS Ujsoły |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 1 |
CKS Piast Cieszyn |
24 września 2022
24.09 - 11:00 |
WSS Wisła |
0 - 3 |
Soła Rajcza |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Góral Istebna |
2 - 3 |
LKS Ślemień |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Tempo Puńców |
4 - 2 |
LKS Pogórze |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Pauza: LKS Leśna, |
Kolejka 9 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Beskid 09 Skoczów |
5 - 0 |
Spójnia Zebrzydowice |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Bory Pietrzykowice |
0 - 4 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
CKS Piast Cieszyn |
1 - 2 |
Tempo Puńców |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
LKS Pogórze |
1 - 4 |
WSS Wisła |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
LKS Ślemień |
2 - 0 |
Podhalanka Milówka |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
LKS Leśna |
2 - 1 |
Wisła Strumień |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Soła Rajcza |
1 - 1 |
Góral Istebna |
2 października 2022
2.10 - 15:00 |
Pauza: LKS Ujsoły, |
Kolejka 10 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Podhalanka Milówka |
2 - 1 |
Soła Rajcza |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Spójnia Zebrzydowice |
5 - 1 |
LKS Leśna |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 1 |
Beskid 09 Skoczów |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
WSS Wisła |
0 - 1 |
CKS Piast Cieszyn |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Góral Istebna |
3 - 0 |
LKS Pogórze |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
LKS Ujsoły |
0 - 3 |
LKS Ślemień |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Tempo Puńców |
4 - 2 |
Bory Pietrzykowice |
9 października 2022
9.10 - 16:00 |
Pauza: Wisła Strumień, |
Kolejka 11 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Beskid 09 Skoczów |
0 - 3 |
Tempo Puńców |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
vo, na boisku 2-3 |
Bory Pietrzykowice |
1 - 1 |
WSS Wisła |
15 października 2022
15.10 - 16:00 |
Wisła Strumień |
2 - 1 |
Spójnia Zebrzydowice |
15 października 2022
15.10 - 16:00 |
CKS Piast Cieszyn |
0 - 3 |
Góral Istebna |
15 października 2022
15.10 - 16:00 |
vo, na boisku 3-2 |
LKS Pogórze |
0 - 4 |
Podhalanka Milówka |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
LKS Leśna |
0 - 2 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Soła Rajcza |
3 - 2 |
LKS Ujsoły |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Pauza: LKS Ślemień, |
Kolejka 12 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Podhalanka Milówka |
2 - 3 |
CKS Piast Cieszyn |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
WSS Wisła |
1 - 5 |
Beskid 09 Skoczów |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
4 - 3 |
Wisła Strumień |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
LKS Ujsoły |
3 - 1 |
LKS Pogórze |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Góral Istebna |
0 - 0 |
Bory Pietrzykowice |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
LKS Ślemień |
0 - 2 |
Soła Rajcza |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Tempo Puńców |
8 - 0 |
LKS Leśna |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Pauza: Spójnia Zebrzydowice, |
Kolejka 13 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Spójnia Zebrzydowice |
3 - 4 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
CKS Piast Cieszyn |
3 - 1 |
LKS Ujsoły |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Wisła Strumień |
0 - 9 |
Tempo Puńców |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Bory Pietrzykowice |
1 - 2 |
Podhalanka Milówka |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Beskid 09 Skoczów |
2 - 1 |
Góral Istebna |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
LKS Pogórze |
0 - 3 |
LKS Ślemień |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
LKS Leśna |
3 - 2 |
WSS Wisła |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Pauza: Soła Rajcza, |
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
WSS Wisła |
2 - 2 |
Wisła Strumień |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Podhalanka Milówka |
2 - 0 |
Beskid 09 Skoczów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
LKS Ślemień |
2 - 2 |
CKS Piast Cieszyn |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Soła Rajcza |
0 - 2 |
LKS Pogórze |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
Góral Istebna |
3 - 1 |
LKS Leśna |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
LKS Ujsoły |
1 - 7 |
Bory Pietrzykowice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Tempo Puńców |
3 - 0 |
Spójnia Zebrzydowice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Pauza: GKS Radziechowy-Wieprz, |
Kolejka 15 - 11. listopada 2022 [szczegóły] | |
LKS Leśna |
1 - 4 |
Podhalanka Milówka |
11 listopada 2022
11.11 - 14:00 |
Wisła Strumień |
0 - 1 |
Góral Istebna |
11 listopada 2022
11.11 - 14:00 |
LKS Ujsoły |
2 - 13 |
Beskid 09 Skoczów |
11 listopada 2022
11.11 - 13:00 |
Spójnia Zebrzydowice |
3 - 1 |
WSS Wisła |
11 listopada 2022
11.11 - 14:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 1 |
Tempo Puńców |
11 listopada 2022
11.11 - 14:00 |
Bory Pietrzykowice |
5 - 0 |
LKS Ślemień |
11 listopada 2022
11.11 - 14:00 |
CKS Piast Cieszyn |
0 - 2 |
Soła Rajcza |
11 listopada 2022
11.11 - 14:00 |
Pauza: LKS Pogórze, |
Kolejka 16 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
GKS Radziechowy-Wieprz |
3 - 1 |
WSS Wisła |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Wisła Strumień |
0 - 0 |
Podhalanka Milówka |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
CKS Piast Cieszyn |
2 - 1 |
LKS Pogórze |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Bory Pietrzykowice |
2 - 1 |
Soła Rajcza |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Beskid 09 Skoczów |
2 - 1 |
LKS Ślemień |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Spójnia Zebrzydowice |
1 - 0 |
Góral Istebna |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
LKS Leśna |
1 - 0 |
LKS Ujsoły |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Pauza: Tempo Puńców, |
Kolejka 17 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Ujsoły |
1 - 4 |
Wisła Strumień |
14 czerwca 2023
14.06 - 18:30 |
LKS Pogórze |
0 - 3 |
Bory Pietrzykowice |
14 czerwca 2023
14.06 - 18:00 |
Podhalanka Milówka |
5 - 0 |
Spójnia Zebrzydowice |
24 maja 2023
24.05 - 18:15 |
Soła Rajcza |
1 - 5 |
Beskid 09 Skoczów |
13 czerwca 2023
13.06 - 18:00 |
Góral Istebna |
0 - 3 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
24 maja 2023
24.05 - 17:00 |
LKS Ślemień |
3 - 0 |
LKS Leśna |
14 czerwca 2023
14.06 - 18:00 |
WSS Wisła |
0 - 5 |
Tempo Puńców |
13 kwietnia 2023
13.04 - 17:00 |
Pauza: CKS Piast Cieszyn, |
Kolejka 18 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
GKS Radziechowy-Wieprz |
4 - 0 |
Podhalanka Milówka |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Bory Pietrzykowice |
2 - 0 |
CKS Piast Cieszyn |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Beskid 09 Skoczów |
4 - 1 |
LKS Pogórze |
12 kwietnia 2023
12.04 - 17:00 |
Wisła Strumień |
1 - 3 |
LKS Ślemień |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Spójnia Zebrzydowice |
4 - 1 |
LKS Ujsoły |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
LKS Leśna |
1 - 3 |
Soła Rajcza |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Tempo Puńców |
3 - 0 |
Góral Istebna |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
Pauza: WSS Wisła, |
Kolejka 19 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Ślemień |
1 - 0 |
Spójnia Zebrzydowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Góral Istebna |
1 - 5 |
WSS Wisła |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Podhalanka Milówka |
1 - 0 |
Tempo Puńców |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
LKS Ujsoły |
0 - 6 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
LKS Pogórze |
4 - 2 |
LKS Leśna |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
CKS Piast Cieszyn |
0 - 3 |
Beskid 09 Skoczów |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
Soła Rajcza |
4 - 2 |
Wisła Strumień |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Pauza: Bory Pietrzykowice, |
Kolejka 20 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
WSS Wisła |
1 - 1 |
Podhalanka Milówka |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
Beskid 09 Skoczów |
2 - 1 |
Bory Pietrzykowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
LKS Leśna |
0 - 2 |
CKS Piast Cieszyn |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:00 |
Wisła Strumień |
3 - 0 |
LKS Pogórze |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
5 - 0 |
LKS Ślemień |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Tempo Puńców |
8 - 0 |
LKS Ujsoły |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Spójnia Zebrzydowice |
2 - 0 |
Soła Rajcza |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Pauza: Góral Istebna, |
Kolejka 21 - 3. maja 2023 [szczegóły] | |
CKS Piast Cieszyn |
3 - 0 |
Wisła Strumień |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
LKS Pogórze |
0 - 3 |
Spójnia Zebrzydowice |
3 maja 2023
3.05 - 15:00 |
LKS Ujsoły |
3 - 5 |
WSS Wisła |
3 maja 2023
3.05 - 15:00 |
Soła Rajcza |
0 - 4 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
3 maja 2023
3.05 - 15:00 |
Bory Pietrzykowice |
3 - 0 |
LKS Leśna |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
Podhalanka Milówka |
2 - 1 |
Góral Istebna |
3 maja 2023
3.05 - 16:00 |
LKS Ślemień |
1 - 2 |
Tempo Puńców |
3 maja 2023
3.05 - 15:00 |
Pauza: Beskid 09 Skoczów, |
Kolejka 22 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Wisła Strumień |
0 - 0 |
Bory Pietrzykowice |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
LKS Leśna |
2 - 8 |
Beskid 09 Skoczów |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
Spójnia Zebrzydowice |
2 - 5 |
CKS Piast Cieszyn |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
4 - 0 |
LKS Pogórze |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Góral Istebna |
5 - 0 |
LKS Ujsoły |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
WSS Wisła |
2 - 6 |
LKS Ślemień |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Tempo Puńców |
3 - 0 |
Soła Rajcza |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Pauza: Podhalanka Milówka, |
Kolejka 23 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Bory Pietrzykowice |
2 - 0 |
Spójnia Zebrzydowice |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Beskid 09 Skoczów |
7 - 1 |
Wisła Strumień |
13 maja 2023
13.05 - 14:00 |
LKS Ujsoły |
2 - 2 |
Podhalanka Milówka |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
CKS Piast Cieszyn |
2 - 4 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Soła Rajcza |
0 - 1 |
WSS Wisła |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
LKS Ślemień |
2 - 0 |
Góral Istebna |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
LKS Pogórze |
0 - 4 |
Tempo Puńców |
14 maja 2023
14.05 - 16:30 |
Pauza: LKS Leśna, |
Kolejka 24 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Spójnia Zebrzydowice |
1 - 3 |
Beskid 09 Skoczów |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1 - 0 |
Bory Pietrzykowice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Tempo Puńców |
2 - 1 |
CKS Piast Cieszyn |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
WSS Wisła |
1 - 1 |
LKS Pogórze |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Podhalanka Milówka |
2 - 0 |
LKS Ślemień |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Wisła Strumień |
3 - 0 |
LKS Leśna |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Góral Istebna |
3 - 1 |
Soła Rajcza |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Pauza: LKS Ujsoły, |
Kolejka 25 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Soła Rajcza |
0 - 0 |
Podhalanka Milówka |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
LKS Leśna |
0 - 2 |
Spójnia Zebrzydowice |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
Beskid 09 Skoczów |
3 - 0 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
CKS Piast Cieszyn |
1 - 3 |
WSS Wisła |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
LKS Pogórze |
2 - 1 |
Góral Istebna |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
LKS Ślemień |
2 - 0 |
LKS Ujsoły |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
Bory Pietrzykowice |
1 - 3 |
Tempo Puńców |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Pauza: Wisła Strumień, |
Kolejka 26 - 31. maja 2023 [szczegóły] | |
Tempo Puńców |
2 - 5 |
Beskid 09 Skoczów |
31 maja 2023
31.05 - 17:00 |
WSS Wisła |
2 - 2 |
Bory Pietrzykowice |
31 maja 2023
31.05 - 18:00 |
Spójnia Zebrzydowice |
2 - 4 |
Wisła Strumień |
31 maja 2023
31.05 - 17:00 |
Góral Istebna |
2 - 2 |
CKS Piast Cieszyn |
31 maja 2023
31.05 - 18:00 |
Podhalanka Milówka |
3 - 1 |
LKS Pogórze |
31 maja 2023
31.05 - 18:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
5 - 0 |
LKS Leśna |
31 maja 2023
31.05 - 17:00 |
LKS Ujsoły |
1 - 6 |
Soła Rajcza |
31 maja 2023
31.05 - 18:00 |
Pauza: LKS Ślemień, |
Kolejka 27 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
CKS Piast Cieszyn |
2 - 0 |
Podhalanka Milówka |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Beskid 09 Skoczów |
2 - 2 |
WSS Wisła |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Wisła Strumień |
1 - 3 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
LKS Pogórze |
4 - 2 |
LKS Ujsoły |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Bory Pietrzykowice |
2 - 1 |
Góral Istebna |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
Soła Rajcza |
6 - 3 |
LKS Ślemień |
3 czerwca 2023
3.06 - 14:00 |
LKS Leśna |
0 - 8 |
Tempo Puńców |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Pauza: Spójnia Zebrzydowice, |
Kolejka 28 - 8. czerwca 2023 [szczegóły] | |
GKS Radziechowy-Wieprz |
3 - 0 |
Spójnia Zebrzydowice |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
LKS Ujsoły |
2 - 3 |
CKS Piast Cieszyn |
8 czerwca 2023
8.06 - 15:00 |
Tempo Puńców |
5 - 0 |
Wisła Strumień |
8 czerwca 2023
8.06 - 17:00 |
Podhalanka Milówka |
2 - 1 |
Bory Pietrzykowice |
8 czerwca 2023
8.06 - 12:00 |
Góral Istebna |
6 - 7 |
Beskid 09 Skoczów |
8 czerwca 2023
8.06 - 18:00 |
LKS Ślemień |
0 - 4 |
LKS Pogórze |
8 czerwca 2023
8.06 - 15:00 |
WSS Wisła |
7 - 2 |
LKS Leśna |
8 czerwca 2023
8.06 - 18:00 |
Pauza: Soła Rajcza, |
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Wisła Strumień |
2 - 1 |
WSS Wisła |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Beskid 09 Skoczów |
7 - 1 |
Podhalanka Milówka |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
CKS Piast Cieszyn |
3 - 3 |
LKS Ślemień |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
LKS Pogórze |
2 - 1 |
Soła Rajcza |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
LKS Leśna |
0 - 3 |
Góral Istebna |
11 czerwca 2023
11.06 - 15:00 |
Bory Pietrzykowice |
4 - 0 |
LKS Ujsoły |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Spójnia Zebrzydowice |
2 - 5 |
Tempo Puńców |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Pauza: GKS Radziechowy-Wieprz, |
Kolejka 30 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Podhalanka Milówka |
4 - 2 |
LKS Leśna |
17 czerwca 2023
17.06 - 11:00 |
Góral Istebna |
4 - 1 |
Wisła Strumień |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Beskid 09 Skoczów |
3 - 0 |
LKS Ujsoły |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
WSS Wisła |
3 - 3 |
Spójnia Zebrzydowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Tempo Puńców |
1 - 0 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
LKS Ślemień |
1 - 0 |
Bory Pietrzykowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Soła Rajcza |
3 - 1 |
CKS Piast Cieszyn |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Pauza: LKS Pogórze, . |
|