Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Bucovia Bukowa |
1 - 0 |
Sparta Dwikozy |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:30 |
Zenit Chmielnik |
2 - 1 |
Zorza Tempo Pacanów |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:30 |
Wicher Miedziana Góra |
3 - 2 |
Victoria Skalbmierz |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Orlęta Kielce |
0 - 5 |
Klimontowianka Klimontów |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Piaskowianka Piaski |
1 - 1 |
Kamienna Brody |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:30 |
Sparta Kazimierza Wielka |
1 - 0 |
Świt Ćmielów |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Piast Stopnica |
2 - 1 |
Unia Sędziszów |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:30 |
Zryw Zbigniewice |
0 - 1 |
Stal Kunów |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:30 |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
1 - 2 |
Stal Kunów |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Unia Sędziszów |
3 - 0 |
Zryw Zbigniewice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:30 |
Świt Ćmielów |
0 - 1 |
Piast Stopnica |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Kamienna Brody |
0 - 0 |
Sparta Kazimierza Wielka |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Klimontowianka Klimontów |
1 - 0 |
Piaskowianka Piaski |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Victoria Skalbmierz |
3 - 1 |
Orlęta Kielce |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
0 - 0 |
Wicher Miedziana Góra |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Zenit Chmielnik |
2 - 1 |
Bucovia Bukowa |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zenit Chmielnik |
1 - 1 |
Sparta Dwikozy |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Wicher Miedziana Góra |
2 - 2 |
Bucovia Bukowa |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Orlęta Kielce |
4 - 0 |
Zorza Tempo Pacanów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Piaskowianka Piaski |
1 - 1 |
Victoria Skalbmierz |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:30 |
Sparta Kazimierza Wielka |
2 - 3 |
Klimontowianka Klimontów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Piast Stopnica |
1 - 3 |
Kamienna Brody |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Zryw Zbigniewice |
0 - 2 |
Świt Ćmielów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Stal Kunów |
2 - 2 |
Unia Sędziszów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
1 - 4 |
Unia Sędziszów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Świt Ćmielów |
2 - 1 |
Stal Kunów |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Kamienna Brody |
5 - 0 |
Zryw Zbigniewice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Klimontowianka Klimontów |
3 - 0 |
Piast Stopnica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Victoria Skalbmierz |
0 - 4 |
Sparta Kazimierza Wielka |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
2 - 3 |
Piaskowianka Piaski |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Bucovia Bukowa |
0 - 0 |
Orlęta Kielce |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Zenit Chmielnik |
2 - 2 |
Wicher Miedziana Góra |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wicher Miedziana Góra |
4 - 3 |
Sparta Dwikozy |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Orlęta Kielce |
3 - 0 |
Zenit Chmielnik |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Piaskowianka Piaski |
3 - 1 |
Bucovia Bukowa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
5 - 1 |
Zorza Tempo Pacanów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Piast Stopnica |
4 - 1 |
Victoria Skalbmierz |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Zryw Zbigniewice |
1 - 3 |
Klimontowianka Klimontów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Stal Kunów |
1 - 1 |
Kamienna Brody |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Unia Sędziszów |
2 - 0 |
Świt Ćmielów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
1 - 0 |
Świt Ćmielów |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Kamienna Brody |
3 - 1 |
Unia Sędziszów |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Klimontowianka Klimontów |
5 - 0 |
Stal Kunów |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Victoria Skalbmierz |
1 - 2 |
Zryw Zbigniewice |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
0 - 1 |
Piast Stopnica |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Bucovia Bukowa |
0 - 4 |
Sparta Kazimierza Wielka |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Zenit Chmielnik |
3 - 1 |
Piaskowianka Piaski |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Wicher Miedziana Góra |
2 - 1 |
Orlęta Kielce |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Orlęta Kielce |
3 - 0 |
Sparta Dwikozy |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Piaskowianka Piaski |
0 - 1 |
Wicher Miedziana Góra |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
1 - 1 |
Zenit Chmielnik |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Piast Stopnica |
6 - 3 |
Bucovia Bukowa |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Zryw Zbigniewice |
4 - 0 |
Zorza Tempo Pacanów |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Stal Kunów |
2 - 0 |
Victoria Skalbmierz |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Unia Sędziszów |
2 - 0 |
Klimontowianka Klimontów |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Świt Ćmielów |
2 - 1 |
Kamienna Brody |
12 września 2020
12.09 - 13:00 |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
1 - 1 |
Kamienna Brody |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Klimontowianka Klimontów |
4 - 0 |
Świt Ćmielów |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Victoria Skalbmierz |
1 - 2 |
Unia Sędziszów |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
3 - 2 |
Stal Kunów |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Bucovia Bukowa |
6 - 0 |
Zryw Zbigniewice |
19 września 2020
19.09 - 10:00 |
Zenit Chmielnik |
1 - 1 |
Piast Stopnica |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Wicher Miedziana Góra |
0 - 6 |
Sparta Kazimierza Wielka |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Orlęta Kielce |
3 - 3 |
Piaskowianka Piaski |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Piaskowianka Piaski |
1 - 0 |
Sparta Dwikozy |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
0 - 0 |
Orlęta Kielce |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Piast Stopnica |
6 - 0 |
Wicher Miedziana Góra |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Zryw Zbigniewice |
1 - 0 |
Zenit Chmielnik |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Stal Kunów |
1 - 3 |
Bucovia Bukowa |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Unia Sędziszów |
1 - 2 |
Zorza Tempo Pacanów |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Świt Ćmielów |
1 - 3 |
Victoria Skalbmierz |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Kamienna Brody |
1 - 3 |
Klimontowianka Klimontów |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
0 - 3 |
Klimontowianka Klimontów |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Victoria Skalbmierz |
2 - 0 |
Kamienna Brody |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
1 - 1 |
Świt Ćmielów |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Bucovia Bukowa |
1 - 2 |
Unia Sędziszów |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Zenit Chmielnik |
5 - 0 |
Stal Kunów |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Wicher Miedziana Góra |
4 - 1 |
Zryw Zbigniewice |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Orlęta Kielce |
3 - 3 |
Piast Stopnica |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Piaskowianka Piaski |
2 - 1 |
Sparta Kazimierza Wielka |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Sparta Kazimierza Wielka |
2 - 0 |
Sparta Dwikozy |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Piast Stopnica |
2 - 2 |
Piaskowianka Piaski |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Zryw Zbigniewice |
2 - 3 |
Orlęta Kielce |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Stal Kunów |
1 - 2 |
Wicher Miedziana Góra |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Unia Sędziszów |
3 - 0 |
Zenit Chmielnik |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Świt Ćmielów |
1 - 1 |
Bucovia Bukowa |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Kamienna Brody |
0 - 0 |
Zorza Tempo Pacanów |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Klimontowianka Klimontów |
2 - 1 |
Victoria Skalbmierz |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
1 - 1 |
Victoria Skalbmierz |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
3 - 6 |
Klimontowianka Klimontów |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Bucovia Bukowa |
3 - 3 |
Kamienna Brody |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Zenit Chmielnik |
3 - 3 |
Świt Ćmielów |
11 listopada 2020
11.11 - 10:00 |
Wicher Miedziana Góra |
1 - 2 |
Unia Sędziszów |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Orlęta Kielce |
4 - 0 |
Stal Kunów |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Piaskowianka Piaski |
7 - 1 |
Zryw Zbigniewice |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
4 - 0 |
Piast Stopnica |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Piast Stopnica |
1 - 2 |
Sparta Dwikozy |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Zryw Zbigniewice |
0 - 4 |
Sparta Kazimierza Wielka |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Stal Kunów |
1 - 0 |
Piaskowianka Piaski |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Unia Sędziszów |
5 - 0 |
Orlęta Kielce |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Świt Ćmielów |
2 - 0 |
Wicher Miedziana Góra |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Kamienna Brody |
4 - 3 |
Zenit Chmielnik |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Klimontowianka Klimontów |
4 - 1 |
Bucovia Bukowa |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Victoria Skalbmierz |
1 - 1 |
Zorza Tempo Pacanów |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
4 - 1 |
Zorza Tempo Pacanów |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Bucovia Bukowa |
3 - 2 |
Victoria Skalbmierz |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Zenit Chmielnik |
0 - 2 |
Klimontowianka Klimontów |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Wicher Miedziana Góra |
2 - 0 |
Kamienna Brody |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Orlęta Kielce |
6 - 2 |
Świt Ćmielów |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Piaskowianka Piaski |
2 - 1 |
Unia Sędziszów |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
4 - 0 |
Stal Kunów |
31 października 2020
31.10 - 12:30 |
Piast Stopnica |
4 - 0 |
Zryw Zbigniewice |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Zryw Zbigniewice |
1 - 4 |
Sparta Dwikozy |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Stal Kunów |
0 - 1 |
Piast Stopnica |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Unia Sędziszów |
0 - 3 |
Sparta Kazimierza Wielka |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Świt Ćmielów |
2 - 2 |
Piaskowianka Piaski |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Kamienna Brody |
2 - 2 |
Orlęta Kielce |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Klimontowianka Klimontów |
2 - 1 |
Wicher Miedziana Góra |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Victoria Skalbmierz |
1 - 2 |
Zenit Chmielnik |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
1 - 2 |
Bucovia Bukowa |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
0 - 1 |
Bucovia Bukowa |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
0 - 9 |
Zenit Chmielnik |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
Victoria Skalbmierz |
0 - 1 |
Wicher Miedziana Góra |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
Klimontowianka Klimontów |
2 - 0 |
Orlęta Kielce |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
Kamienna Brody |
2 - 6 |
Piaskowianka Piaski |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
Świt Ćmielów |
1 - 2 |
Sparta Kazimierza Wielka |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Unia Sędziszów |
1 - 1 |
Piast Stopnica |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
Stal Kunów |
2 - 1 |
Zryw Zbigniewice |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
Kolejka 21 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Świt Ćmielów |
1 - 0 |
Sparta Dwikozy |
18 kwietnia 2021
18.04 - 16:00 |
Unia Sędziszów |
3 - 1 |
Kamienna Brody |
18 kwietnia 2021
18.04 - 16:00 |
Stal Kunów |
1 - 1 |
Klimontowianka Klimontów |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Zryw Zbigniewice |
0 - 5 |
Victoria Skalbmierz |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Piast Stopnica |
5 - 0 |
Zorza Tempo Pacanów |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
1 - 0 |
Bucovia Bukowa |
18 kwietnia 2021
18.04 - 16:00 |
Piaskowianka Piaski |
1 - 0 |
Zenit Chmielnik |
18 kwietnia 2021
18.04 - 14:00 |
Orlęta Kielce |
2 - 3 |
Wicher Miedziana Góra |
21 kwietnia 2021
21.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
0 - 1 |
Orlęta Kielce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Wicher Miedziana Góra |
1 - 0 |
Piaskowianka Piaski |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Zenit Chmielnik |
5 - 1 |
Sparta Kazimierza Wielka |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Bucovia Bukowa |
2 - 3 |
Piast Stopnica |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
1 - 1 |
Zryw Zbigniewice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Victoria Skalbmierz |
3 - 1 |
Stal Kunów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Klimontowianka Klimontów |
0 - 1 |
Unia Sędziszów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Kamienna Brody |
1 - 2 |
Świt Ćmielów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Kamienna Brody |
2 - 3 |
Sparta Dwikozy |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Świt Ćmielów |
0 - 3 |
Klimontowianka Klimontów |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Unia Sędziszów |
2 - 0 |
Victoria Skalbmierz |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Stal Kunów |
2 - 0 |
Zorza Tempo Pacanów |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Zryw Zbigniewice |
1 - 2 |
Bucovia Bukowa |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Piast Stopnica |
3 - 4 |
Zenit Chmielnik |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
2 - 2 |
Wicher Miedziana Góra |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Piaskowianka Piaski |
1 - 2 |
Orlęta Kielce |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Kolejka 17 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Stal Kunów |
2 - 3 |
Sparta Dwikozy |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Zryw Zbigniewice |
0 - 4 |
Unia Sędziszów |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Piast Stopnica |
2 - 1 |
Świt Ćmielów |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
1 - 0 |
Kamienna Brody |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Piaskowianka Piaski |
0 - 4 |
Klimontowianka Klimontów |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Orlęta Kielce |
2 - 1 |
Victoria Skalbmierz |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Wicher Miedziana Góra |
7 - 2 |
Zorza Tempo Pacanów |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Bucovia Bukowa |
0 - 3 |
Zenit Chmielnik |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
3 - 0 |
Piaskowianka Piaski |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Orlęta Kielce |
2 - 3 |
Sparta Kazimierza Wielka |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Wicher Miedziana Góra |
1 - 1 |
Piast Stopnica |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Zenit Chmielnik |
7 - 0 |
Zryw Zbigniewice |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Bucovia Bukowa |
2 - 3 |
Stal Kunów |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
1 - 3 |
Unia Sędziszów |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Victoria Skalbmierz |
0 - 4 |
Świt Ćmielów |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Klimontowianka Klimontów |
4 - 2 |
Kamienna Brody |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Klimontowianka Klimontów |
1 - 1 |
Sparta Dwikozy |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Kamienna Brody |
4 - 2 |
Victoria Skalbmierz |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Świt Ćmielów |
4 - 0 |
Zorza Tempo Pacanów |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Unia Sędziszów |
4 - 3 |
Bucovia Bukowa |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Stal Kunów |
3 - 0 |
Zenit Chmielnik |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Zryw Zbigniewice |
2 - 6 |
Wicher Miedziana Góra |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Piast Stopnica |
3 - 0 |
Orlęta Kielce |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
6 - 2 |
Piaskowianka Piaski |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
2 - 2 |
Zenit Chmielnik |
19 maja 2021
19.05 - 18:15 |
Bucovia Bukowa |
0 - 4 |
Wicher Miedziana Góra |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Zorza Tempo Pacanów |
3 - 0 |
Orlęta Kielce |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Victoria Skalbmierz |
3 - 2 |
Piaskowianka Piaski |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Klimontowianka Klimontów |
6 - 3 |
Sparta Kazimierza Wielka |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Kamienna Brody |
1 - 1 |
Piast Stopnica |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Świt Ćmielów |
4 - 2 |
Zryw Zbigniewice |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Unia Sędziszów |
2 - 1 |
Stal Kunów |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Kolejka 26 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
2 - 2 |
Sparta Kazimierza Wielka |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Piaskowianka Piaski |
0 - 1 |
Piast Stopnica |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Orlęta Kielce |
8 - 0 |
Zryw Zbigniewice |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Wicher Miedziana Góra |
1 - 1 |
Stal Kunów |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Zenit Chmielnik |
0 - 2 |
Unia Sędziszów |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Bucovia Bukowa |
2 - 4 |
Świt Ćmielów |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
1 - 3 |
Kamienna Brody |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Victoria Skalbmierz |
1 - 3 |
Klimontowianka Klimontów |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Victoria Skalbmierz |
3 - 0 |
Sparta Dwikozy |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Klimontowianka Klimontów |
8 - 1 |
Zorza Tempo Pacanów |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Kamienna Brody |
2 - 4 |
Bucovia Bukowa |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Świt Ćmielów |
0 - 4 |
Zenit Chmielnik |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Unia Sędziszów |
1 - 4 |
Wicher Miedziana Góra |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Stal Kunów |
3 - 2 |
Orlęta Kielce |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Zryw Zbigniewice |
1 - 2 |
Piaskowianka Piaski |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Piast Stopnica |
1 - 2 |
Sparta Kazimierza Wielka |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
3 - 1 |
Piast Stopnica |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
3 - 0 |
Zryw Zbigniewice |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Piaskowianka Piaski |
3 - 1 |
Stal Kunów |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Orlęta Kielce |
3 - 0 |
Unia Sędziszów |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Wicher Miedziana Góra |
0 - 2 |
Świt Ćmielów |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Zenit Chmielnik |
2 - 2 |
Kamienna Brody |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Bucovia Bukowa |
0 - 1 |
Klimontowianka Klimontów |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
1 - 7 |
Victoria Skalbmierz |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zorza Tempo Pacanów |
1 - 4 |
Sparta Dwikozy |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Victoria Skalbmierz |
4 - 0 |
Bucovia Bukowa |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Klimontowianka Klimontów |
3 - 1 |
Zenit Chmielnik |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Kamienna Brody |
1 - 0 |
Wicher Miedziana Góra |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Świt Ćmielów |
0 - 2 |
Orlęta Kielce |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Unia Sędziszów |
3 - 1 |
Piaskowianka Piaski |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Stal Kunów |
1 - 4 |
Sparta Kazimierza Wielka |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Zryw Zbigniewice |
0 - 1 |
Piast Stopnica |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Kolejka 19 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Unia Sędziszów |
2 - 1 |
Sparta Dwikozy |
13 czerwca 2021
13.06 - 12:00 |
Stal Kunów |
1 - 0 |
Świt Ćmielów |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Zryw Zbigniewice |
0 - 1 |
Kamienna Brody |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Piast Stopnica |
3 - 1 |
Klimontowianka Klimontów |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
4 - 0 |
Victoria Skalbmierz |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Piaskowianka Piaski |
8 - 0 |
Zorza Tempo Pacanów |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Orlęta Kielce |
1 - 2 |
Bucovia Bukowa |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Wicher Miedziana Góra |
3 - 2 |
Zenit Chmielnik |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Kolejka 20 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
3 - 1 |
Wicher Miedziana Góra |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Zenit Chmielnik |
3 - 2 |
Orlęta Kielce |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Bucovia Bukowa |
1 - 2 |
Piaskowianka Piaski |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Zorza Tempo Pacanów |
1 - 6 |
Sparta Kazimierza Wielka |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Victoria Skalbmierz |
4 - 1 |
Piast Stopnica |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Klimontowianka Klimontów |
4 - 0 |
Zryw Zbigniewice |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
Kamienna Brody |
2 - 3 |
Stal Kunów |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Świt Ćmielów |
0 - 5 |
Unia Sędziszów |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Sparta Dwikozy |
4 - 3 |
Zryw Zbigniewice |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Piast Stopnica |
1 - 0 |
Stal Kunów |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Sparta Kazimierza Wielka |
8 - 2 |
Unia Sędziszów |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Piaskowianka Piaski |
4 - 1 |
Świt Ćmielów |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Orlęta Kielce |
2 - 1 |
Kamienna Brody |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Wicher Miedziana Góra |
6 - 0 |
Klimontowianka Klimontów |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Zenit Chmielnik |
6 - 1 |
Victoria Skalbmierz |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Bucovia Bukowa |
3 - 0 |
Zorza Tempo Pacanów |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
|