Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Start Nidzica |
4 - 2 |
MKS Działdowo |
5 sierpnia 2023
5.08 - 16:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 - 3 |
Huragan Morąg |
5 sierpnia 2023
5.08 - 16:00 |
Iskra Narzym |
4 - 3 |
Czarni Rudzienice |
5 sierpnia 2023
5.08 - 17:00 |
Wałsza Pieniężno |
1 - 4 |
Polonia Pasłęk |
5 sierpnia 2023
5.08 - 17:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
1 - 2 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
5 sierpnia 2023
5.08 - 17:00 |
Unia Susz |
1 - 1 |
Płomień Turznica |
5 sierpnia 2023
5.08 - 17:00 |
Zatoka Braniewo |
6 - 0 |
GSZS Rybno |
5 sierpnia 2023
5.08 - 17:00 |
Sokół Ostróda |
4 - 0 |
Kormoran Zwierzewo |
6 sierpnia 2023
6.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Ossa Biskupiec Pomorski |
6 - 2 |
Unia Susz |
12 sierpnia 2023
12.08 - 15:00 |
Huragan Morąg |
6 - 0 |
Wałsza Pieniężno |
12 sierpnia 2023
12.08 - 15:00 |
Płomień Turznica |
1 - 1 |
Zatoka Braniewo |
12 sierpnia 2023
12.08 - 16:00 |
Czarni Rudzienice |
2 - 1 |
Tęcza Miłomłyn |
12 sierpnia 2023
12.08 - 16:00 |
MKS Działdowo |
4 - 2 |
Iskra Narzym |
12 sierpnia 2023
12.08 - 16:00 |
Start Nidzica |
1 - 2 |
Sokół Ostróda |
12 sierpnia 2023
12.08 - 16:00 |
Polonia Pasłęk |
1 - 3 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Kormoran Zwierzewo |
2 - 1 |
GSZS Rybno |
13 sierpnia 2023
13.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Iskra Narzym |
0 - 4 |
Sokół Ostróda |
19 sierpnia 2023
19.08 - 13:00 |
Start Nidzica |
2 - 0 |
Kormoran Zwierzewo |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
MKS Działdowo |
0 - 2 |
Tęcza Miłomłyn |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
GSZS Rybno |
2 - 4 |
Płomień Turznica |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
Wałsza Pieniężno |
3 - 2 |
Czarni Rudzienice |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
6 - 1 |
Huragan Morąg |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Unia Susz |
1 - 3 |
Polonia Pasłęk |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Zatoka Braniewo |
8 - 2 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Ossa Biskupiec Pomorski |
8 - 1 |
GSZS Rybno |
26 sierpnia 2023
26.08 - 15:00 |
Czarni Rudzienice |
1 - 3 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
27 sierpnia 2023
27.08 - 13:00 |
MKS Działdowo |
5 - 2 |
Wałsza Pieniężno |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Start Nidzica |
9 - 0 |
Iskra Narzym |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Polonia Pasłęk |
1 - 3 |
Zatoka Braniewo |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Huragan Morąg |
2 - 2 |
Unia Susz |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Kormoran Zwierzewo |
2 - 3 |
Płomień Turznica |
27 sierpnia 2023
27.08 - 14:00 |
Sokół Ostróda |
5 - 3 |
Tęcza Miłomłyn |
27 sierpnia 2023
27.08 - 14:00 |
Kolejka 5 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Iskra Narzym |
2 - 1 |
Kormoran Zwierzewo |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 - 2 |
Start Nidzica |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
2 - 1 |
MKS Działdowo |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
GSZS Rybno |
2 - 4 |
Polonia Pasłęk |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Wałsza Pieniężno |
1 - 2 |
Sokół Ostróda |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Unia Susz |
2 - 0 |
Czarni Rudzienice |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Zatoka Braniewo |
1 - 1 |
Huragan Morąg |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Płomień Turznica |
1 - 3 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
3 września 2023
3.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
Kormoran Zwierzewo |
2 - 3 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Czarni Rudzienice |
2 - 2 |
Zatoka Braniewo |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
MKS Działdowo |
1 - 2 |
Unia Susz |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Start Nidzica |
7 - 0 |
Wałsza Pieniężno |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Iskra Narzym |
1 - 0 |
Tęcza Miłomłyn |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Polonia Pasłęk |
2 - 2 |
Płomień Turznica |
10 września 2023
10.09 - 16:00 |
Huragan Morąg |
6 - 1 |
GSZS Rybno |
9 września 2023
9.09 - 16:30 |
Sokół Ostróda |
1 - 1 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
10 września 2023
10.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
Ossa Biskupiec Pomorski |
0 - 2 |
Polonia Pasłęk |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Tęcza Miłomłyn |
0 - 0 |
Kormoran Zwierzewo |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Wałsza Pieniężno |
2 - 2 |
Iskra Narzym |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
2 - 3 |
Start Nidzica |
16 września 2023
16.09 - 13:00 |
Unia Susz |
0 - 4 |
Sokół Ostróda |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
GSZS Rybno |
0 - 7 |
Czarni Rudzienice |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Płomień Turznica |
2 - 1 |
Huragan Morąg |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Zatoka Braniewo |
2 - 0 |
MKS Działdowo |
16 września 2023
16.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
Zatoka Braniewo |
1 - 4 |
Sokół Ostróda |
23 września 2023
23.09 - 17:00 |
Iskra Narzym |
3 - 2 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
23 września 2023
23.09 - 15:00 |
Kormoran Zwierzewo |
1 - 6 |
Polonia Pasłęk |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Huragan Morąg |
4 - 4 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
24 września 2023
24.09 - 12:00 |
Czarni Rudzienice |
1 - 1 |
Płomień Turznica |
24 września 2023
24.09 - 13:00 |
MKS Działdowo |
4 - 0 |
GSZS Rybno |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Start Nidzica |
5 - 0 |
Unia Susz |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Tęcza Miłomłyn |
2 - 5 |
Wałsza Pieniężno |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
Wałsza Pieniężno |
6 - 1 |
Kormoran Zwierzewo |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Płomień Turznica |
3 - 0 |
MKS Działdowo |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
4 - 1 |
Czarni Rudzienice |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
6 - 0 |
Tęcza Miłomłyn |
30 września 2023
30.09 - 15:30 |
Unia Susz |
6 - 4 |
Iskra Narzym |
30 września 2023
30.09 - 15:30 |
Zatoka Braniewo |
1 - 2 |
Start Nidzica |
30 września 2023
30.09 - 15:30 |
GSZS Rybno |
0 - 2 |
Sokół Ostróda |
30 września 2023
30.09 - 15:30 |
Polonia Pasłęk |
8 - 2 |
Huragan Morąg |
30 września 2023
30.09 - 15:30 |
Kolejka 10 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
Czarni Rudzienice |
1 - 1 |
Polonia Pasłęk |
8 października 2023
8.10 - 13:00 |
MKS Działdowo |
1 - 2 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Start Nidzica |
5 - 1 |
GSZS Rybno |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Iskra Narzym |
1 - 5 |
Zatoka Braniewo |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 - 0 |
Unia Susz |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Wałsza Pieniężno |
3 - 0 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Kormoran Zwierzewo |
1 - 6 |
Huragan Morąg |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
Sokół Ostróda |
3 - 0 |
Płomień Turznica |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
Kolejka 11 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 3 |
Kormoran Zwierzewo |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Unia Susz |
3 - 0 |
Wałsza Pieniężno |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
GSZS Rybno |
2 - 3 |
Iskra Narzym |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Płomień Turznica |
2 - 4 |
Start Nidzica |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
2 - 2 |
Sokół Ostróda |
14 października 2023
14.10 - 18:00 |
Polonia Pasłęk |
5 - 1 |
MKS Działdowo |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Huragan Morąg |
5 - 0 |
Czarni Rudzienice |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Zatoka Braniewo |
2 - 2 |
Tęcza Miłomłyn |
14 października 2023
14.10 - 16:00 |
Kolejka 12 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
Iskra Narzym |
3 - 6 |
Płomień Turznica |
21 października 2023
21.10 - 14:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 3 |
Unia Susz |
21 października 2023
21.10 - 14:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Kormoran Zwierzewo |
0 - 2 |
Czarni Rudzienice |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
MKS Działdowo |
0 - 1 |
Huragan Morąg |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Start Nidzica |
4 - 1 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Tęcza Miłomłyn |
2 - 0 |
GSZS Rybno |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Wałsza Pieniężno |
0 - 3 |
Zatoka Braniewo |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Sokół Ostróda |
1 - 3 |
Polonia Pasłęk |
22 października 2023
22.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
Unia Susz |
3 - 0 |
Kormoran Zwierzewo |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Czarni Rudzienice |
7 - 1 |
MKS Działdowo |
29 października 2023
29.10 - 13:00 |
GSZS Rybno |
1 - 5 |
Wałsza Pieniężno |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
3 - 4 |
Iskra Narzym |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Polonia Pasłęk |
4 - 2 |
Start Nidzica |
29 października 2023
29.10 - 13:30 |
Huragan Morąg |
2 - 1 |
Sokół Ostróda |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Zatoka Braniewo |
3 - 0 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
28 października 2023
28.10 - 18:00 |
Płomień Turznica |
4 - 1 |
Tęcza Miłomłyn |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
Kormoran Zwierzewo |
2 - 3 |
MKS Działdowo |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Start Nidzica |
3 - 3 |
Huragan Morąg |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Iskra Narzym |
1 - 2 |
Polonia Pasłęk |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 - 4 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
4 listopada 2023
4.11 - 12:00 |
Wałsza Pieniężno |
3 - 1 |
Płomień Turznica |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
4 - 3 |
GSZS Rybno |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Unia Susz |
3 - 3 |
Zatoka Braniewo |
5 listopada 2023
5.11 - 13:00 |
Sokół Ostróda |
4 - 3 |
Czarni Rudzienice |
5 listopada 2023
5.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
GSZS Rybno |
0 - 2 |
Unia Susz |
12 listopada 2023
12.11 - 13:00 |
Płomień Turznica |
4 - 5 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
4 - 2 |
Wałsza Pieniężno |
10 listopada 2023
10.11 - 19:00 |
Polonia Pasłęk |
4 - 1 |
Tęcza Miłomłyn |
12 listopada 2023
12.11 - 13:00 |
Huragan Morąg |
3 - 2 |
Iskra Narzym |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Czarni Rudzienice |
2 - 1 |
Start Nidzica |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
MKS Działdowo |
0 - 3 |
Sokół Ostróda |
12 listopada 2023
12.11 - 13:00 |
Zatoka Braniewo |
6 - 0 |
Kormoran Zwierzewo |
11 listopada 2023
11.11 - 15:00 |
Kolejka 16 - 9/8. marca 2024 [szczegóły] | |
MKS Działdowo |
1 - 6 |
Start Nidzica |
9 marca 2024
9.03 - 14:30 |
Huragan Morąg |
5 - 3 |
Tęcza Miłomłyn |
9 marca 2024
9.03 - 14:00 |
Czarni Rudzienice |
3 - 2 |
Iskra Narzym |
9 marca 2024
9.03 - 14:30 |
Polonia Pasłęk |
4 - 0 |
Wałsza Pieniężno |
9 marca 2024
9.03 - 13:00 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
3 - 0 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
10 marca 2024
10.03 - 13:00 |
Płomień Turznica |
0 - 5 |
Unia Susz |
9 marca 2024
9.03 - 14:30 |
GSZS Rybno |
0 - 6 |
Zatoka Braniewo |
9 marca 2024
9.03 - 13:00 |
Kormoran Zwierzewo |
0 - 2 |
Sokół Ostróda |
9 marca 2024
9.03 - 14:30 |
Kolejka 17 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] | |
Unia Susz |
1 - 2 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
Wałsza Pieniężno |
0 - 2 |
Huragan Morąg |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
Zatoka Braniewo |
7 - 1 |
Płomień Turznica |
17 marca 2024
17.03 - 14:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 - 3 |
Czarni Rudzienice |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
Iskra Narzym |
3 - 0 |
MKS Działdowo |
16 marca 2024
16.03 - 14:00 |
Sokół Ostróda |
2 - 0 |
Start Nidzica |
17 marca 2024
17.03 - 13:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 1 |
Polonia Pasłęk |
16 marca 2024
16.03 - 14:00 |
GSZS Rybno |
0 - 4 |
Kormoran Zwierzewo |
16 marca 2024
16.03 - 13:30 |
Kolejka 18 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | |
Sokół Ostróda |
4 - 1 |
Iskra Narzym |
24 marca 2024
24.03 - 13:00 |
Kormoran Zwierzewo |
1 - 5 |
Start Nidzica |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 - 2 |
MKS Działdowo |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Płomień Turznica |
8 - 2 |
GSZS Rybno |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Czarni Rudzienice |
3 - 0 |
Wałsza Pieniężno |
24 marca 2024
24.03 - 15:00 |
Huragan Morąg |
4 - 1 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
23 marca 2024
23.03 - 14:00 |
Polonia Pasłęk |
6 - 0 |
Unia Susz |
23 marca 2024
23.03 - 14:00 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
1 - 3 |
Zatoka Braniewo |
23 marca 2024
23.03 - 18:00 |
Kolejka 19 - 30. marca 2024 [szczegóły] | |
GSZS Rybno |
1 - 8 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
30 marca 2024
30.03 - 14:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
2 - 2 |
Czarni Rudzienice |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Wałsza Pieniężno |
3 - 3 |
MKS Działdowo |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Iskra Narzym |
0 - 4 |
Start Nidzica |
30 marca 2024
30.03 - 14:00 |
Zatoka Braniewo |
2 - 1 |
Polonia Pasłęk |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Unia Susz |
0 - 4 |
Huragan Morąg |
1 maja 2024
1.05 - 13:00 |
Płomień Turznica |
2 - 1 |
Kormoran Zwierzewo |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 - 4 |
Sokół Ostróda |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Kormoran Zwierzewo |
1 - 2 |
Iskra Narzym |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Start Nidzica |
4 - 0 |
Tęcza Miłomłyn |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
MKS Działdowo |
0 - 1 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Polonia Pasłęk |
4 - 0 |
GSZS Rybno |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Sokół Ostróda |
2 - 0 |
Wałsza Pieniężno |
6 kwietnia 2024
6.04 - 14:00 |
Czarni Rudzienice |
2 - 2 |
Unia Susz |
7 kwietnia 2024
7.04 - 13:00 |
Huragan Morąg |
4 - 1 |
Zatoka Braniewo |
6 kwietnia 2024
6.04 - 14:00 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
1 - 2 |
Płomień Turznica |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Ossa Biskupiec Pomorski |
2 - 0 |
Kormoran Zwierzewo |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Zatoka Braniewo |
4 - 1 |
Czarni Rudzienice |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Unia Susz |
3 - 0 |
MKS Działdowo |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Wałsza Pieniężno |
1 - 3 |
Start Nidzica |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
Tęcza Miłomłyn |
2 - 1 |
Iskra Narzym |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Płomień Turznica |
1 - 3 |
Polonia Pasłęk |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
GSZS Rybno |
2 - 3 |
Huragan Morąg |
13 kwietnia 2024
13.04 - 14:30 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
3 - 1 |
Sokół Ostróda |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Kolejka 22 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Polonia Pasłęk |
1 - 0 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
20 kwietnia 2024
20.04 - 14:00 |
Kormoran Zwierzewo |
4 - 0 |
Tęcza Miłomłyn |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Iskra Narzym |
1 - 3 |
Wałsza Pieniężno |
20 kwietnia 2024
20.04 - 15:00 |
Start Nidzica |
5 - 0 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Sokół Ostróda |
5 - 1 |
Unia Susz |
20 kwietnia 2024
20.04 - 14:00 |
Czarni Rudzienice |
9 - 1 |
GSZS Rybno |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Huragan Morąg |
2 - 1 |
Płomień Turznica |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
MKS Działdowo |
0 - 1 |
Zatoka Braniewo |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Sokół Ostróda |
4 - 2 |
Zatoka Braniewo |
28 kwietnia 2024
28.04 - 14:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 1 |
Iskra Narzym |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Polonia Pasłęk |
3 - 0 |
Kormoran Zwierzewo |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
2 - 1 |
Huragan Morąg |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
Płomień Turznica |
2 - 2 |
Czarni Rudzienice |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
GSZS Rybno |
1 - 2 |
MKS Działdowo |
27 kwietnia 2024
27.04 - 15:00 |
Unia Susz |
1 - 2 |
Start Nidzica |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
Wałsza Pieniężno |
2 - 1 |
Tęcza Miłomłyn |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
Kolejka 24 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
Kormoran Zwierzewo |
3 - 1 |
Wałsza Pieniężno |
4 maja 2024
4.05 - 16:00 |
MKS Działdowo |
1 - 2 |
Płomień Turznica |
4 maja 2024
4.05 - 16:00 |
Czarni Rudzienice |
1 - 1 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 |
Tęcza Miłomłyn |
1 - 5 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
5 maja 2024
5.05 - 16:00 |
Iskra Narzym |
2 - 4 |
Unia Susz |
4 maja 2024
4.05 - 16:00 |
Start Nidzica |
3 - 0 |
Zatoka Braniewo |
4 maja 2024
4.05 - 16:00 |
Sokół Ostróda |
10 - 0 |
GSZS Rybno |
5 maja 2024
5.05 - 14:00 |
Huragan Morąg |
2 - 2 |
Polonia Pasłęk |
4 maja 2024
4.05 - 16:00 |
|
Kolejka 25 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
Polonia Pasłęk |
- |
Czarni Rudzienice |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
- |
MKS Działdowo |
11 maja 2024
11.05 - 15:00 |
GSZS Rybno |
- |
Start Nidzica |
11 maja 2024
11.05 - 15:00 |
Zatoka Braniewo |
- |
Iskra Narzym |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Unia Susz |
- |
Tęcza Miłomłyn |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
- |
Wałsza Pieniężno |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Huragan Morąg |
- |
Kormoran Zwierzewo |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Płomień Turznica |
- |
Sokół Ostróda |
12 maja 2024
12.05 - 14:00 |
|
Kolejka 26 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
Kormoran Zwierzewo |
- |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Wałsza Pieniężno |
- |
Unia Susz |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Iskra Narzym |
- |
GSZS Rybno |
19 maja 2024
19.05 - 14:00 |
Start Nidzica |
- |
Płomień Turznica |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Sokół Ostróda |
- |
Ossa Biskupiec Pomorski |
19 maja 2024
19.05 - 14:00 |
MKS Działdowo |
- |
Polonia Pasłęk |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Czarni Rudzienice |
- |
Huragan Morąg |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Tęcza Miłomłyn |
- |
Zatoka Braniewo |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
|
Kolejka 27 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
Płomień Turznica |
- |
Iskra Narzym |
25 maja 2024
25.05 - 16:00 |
Unia Susz |
- |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
25 maja 2024
25.05 - 16:00 |
Czarni Rudzienice |
- |
Kormoran Zwierzewo |
26 maja 2024
26.05 - 13:00 |
Huragan Morąg |
- |
MKS Działdowo |
25 maja 2024
25.05 - 16:00 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
- |
Start Nidzica |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
GSZS Rybno |
- |
Tęcza Miłomłyn |
25 maja 2024
25.05 - 15:00 |
Zatoka Braniewo |
- |
Wałsza Pieniężno |
25 maja 2024
25.05 - 19:47 |
Polonia Pasłęk |
- |
Sokół Ostróda |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Kormoran Zwierzewo |
- |
Unia Susz |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
MKS Działdowo |
- |
Czarni Rudzienice |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
Wałsza Pieniężno |
- |
GSZS Rybno |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
Iskra Narzym |
- |
Ossa Biskupiec Pomorski |
2 czerwca 2024
2.06 - 14:00 |
Start Nidzica |
- |
Polonia Pasłęk |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
Sokół Ostróda |
- |
Huragan Morąg |
2 czerwca 2024
2.06 - 14:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
- |
Zatoka Braniewo |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Tęcza Miłomłyn |
- |
Płomień Turznica |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
MKS Działdowo |
- |
Kormoran Zwierzewo |
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 |
Huragan Morąg |
- |
Start Nidzica |
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 |
Polonia Pasłęk |
- |
Iskra Narzym |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Ossa Biskupiec Pomorski |
- |
Tęcza Miłomłyn |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Płomień Turznica |
- |
Wałsza Pieniężno |
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 |
GSZS Rybno |
- |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 |
Zatoka Braniewo |
- |
Unia Susz |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Czarni Rudzienice |
- |
Sokół Ostróda |
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 |
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Unia Susz |
- |
GSZS Rybno |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie |
- |
Płomień Turznica |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
Wałsza Pieniężno |
- |
Ossa Biskupiec Pomorski |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
Tęcza Miłomłyn |
- |
Polonia Pasłęk |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
Iskra Narzym |
- |
Huragan Morąg |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
Start Nidzica |
- |
Czarni Rudzienice |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
Sokół Ostróda |
- |
MKS Działdowo |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
Kormoran Zwierzewo |
- |
Zatoka Braniewo |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
|