Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Złoci Złotkowo |
3 - 0 |
Szturm Junikowo Poznań |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Victoria II Września |
2 - 3 |
Avia Kamionki |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
LKS Baborówko |
4 - 0 |
Czarni Wróblewo |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
4 - 1 |
Jurand Koziegłowy |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Płomień Nekla |
4 - 0 |
Canarinhos Skórzewo |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Piast Kobylnica |
1 - 0 |
Lider Swarzędz |
8 sierpnia 2020
8.08 - 14:00 |
Orkan Jarosławiec |
1 - 1 |
Suchary Suchy Las |
8 sierpnia 2020
8.08 - 12:00 |
Orkan Objezierze |
0 - 3 |
Meblorz Swarzędz |
8 sierpnia 2020
8.08 - 15:00 |
Pauza: Clescevia Kleszczewo, |
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
2 - 6 |
Meblorz Swarzędz |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Suchary Suchy Las |
6 - 1 |
Orkan Objezierze |
13 sierpnia 2020
13.08 - 19:00 |
Lider Swarzędz |
2 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Piast Kobylnica |
6 - 0 |
Canarinhos Skórzewo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Jurand Koziegłowy |
0 - 2 |
Płomień Nekla |
15 sierpnia 2020
15.08 - 15:00 |
Czarni Wróblewo |
0 - 1 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Clescevia Kleszczewo |
0 - 0 |
LKS Baborówko |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Złoci Złotkowo |
6 - 1 |
Victoria II Września |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Pauza: Avia Kamionki, |
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Victoria II Września |
1 - 1 |
Szturm Junikowo Poznań |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
LKS Baborówko |
1 - 4 |
Avia Kamionki |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
0 - 0 |
Clescevia Kleszczewo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Płomień Nekla |
3 - 0 |
Czarni Wróblewo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Piast Kobylnica |
3 - 1 |
Jurand Koziegłowy |
22 sierpnia 2020
22.08 - 13:30 |
Orkan Jarosławiec |
1 - 0 |
Canarinhos Skórzewo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Orkan Objezierze |
1 - 6 |
Lider Swarzędz |
2 września 2020
2.09 - 18:00 |
Meblorz Swarzędz |
3 - 1 |
Suchary Suchy Las |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:30 |
Pauza: Złoci Złotkowo, |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
3 - 3 |
Suchary Suchy Las |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Lider Swarzędz |
2 - 2 |
Meblorz Swarzędz |
11 listopada 2020
11.11 - 16:00 |
Orkan Objezierze |
1 - 1 |
Canarinhos Skórzewo |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Jurand Koziegłowy |
9 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Czarni Wróblewo |
0 - 6 |
Piast Kobylnica |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Clescevia Kleszczewo |
1 - 2 |
Płomień Nekla |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Avia Kamionki |
3 - 2 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Złoci Złotkowo |
4 - 2 |
LKS Baborówko |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Pauza: Victoria II Września, |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Baborówko |
4 - 1 |
Victoria II Września |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
2 - 0 |
Złoci Złotkowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:00 |
Płomień Nekla |
2 - 8 |
Avia Kamionki |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Piast Kobylnica |
3 - 0 |
Clescevia Kleszczewo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:00 |
Orkan Jarosławiec |
3 - 2 |
Czarni Wróblewo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 14:00 |
Orkan Objezierze |
2 - 5 |
Jurand Koziegłowy |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Meblorz Swarzędz |
3 - 0 |
Canarinhos Skórzewo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 18:00 |
Suchary Suchy Las |
0 - 7 |
Lider Swarzędz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Pauza: Szturm Junikowo Poznań, |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
0 - 6 |
Lider Swarzędz |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Canarinhos Skórzewo |
0 - 1 |
Suchary Suchy Las |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Jurand Koziegłowy |
1 - 5 |
Meblorz Swarzędz |
5 września 2020
5.09 - 14:00 |
Czarni Wróblewo |
0 - 2 |
Orkan Objezierze |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Clescevia Kleszczewo |
2 - 2 |
Orkan Jarosławiec |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Avia Kamionki |
1 - 2 |
Piast Kobylnica |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Złoci Złotkowo |
5 - 1 |
Płomień Nekla |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Victoria II Września |
1 - 1 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Pauza: LKS Baborówko, |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Baborówko |
4 - 1 |
Szturm Junikowo Poznań |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Płomień Nekla |
4 - 0 |
Victoria II Września |
12 września 2020
12.09 - 15:30 |
Piast Kobylnica |
4 - 1 |
Złoci Złotkowo |
12 września 2020
12.09 - 14:00 |
Orkan Jarosławiec |
1 - 5 |
Avia Kamionki |
12 września 2020
12.09 - 14:00 |
Orkan Objezierze |
1 - 6 |
Clescevia Kleszczewo |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Meblorz Swarzędz |
9 - 0 |
Czarni Wróblewo |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Suchary Suchy Las |
4 - 0 |
Jurand Koziegłowy |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Lider Swarzędz |
2 - 0 |
Canarinhos Skórzewo |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Pauza: Polonia II Środa Wielkopolska, |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
1 - 1 |
Canarinhos Skórzewo |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Jurand Koziegłowy |
1 - 2 |
Lider Swarzędz |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
Czarni Wróblewo |
3 - 3 |
Suchary Suchy Las |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Clescevia Kleszczewo |
1 - 6 |
Meblorz Swarzędz |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Avia Kamionki |
3 - 0 |
Orkan Objezierze |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Złoci Złotkowo |
3 - 2 |
Orkan Jarosławiec |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Victoria II Września |
0 - 6 |
Piast Kobylnica |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
LKS Baborówko |
1 - 2 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Pauza: Płomień Nekla, |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Polonia II Środa Wielkopolska |
1 - 0 |
Szturm Junikowo Poznań |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Płomień Nekla |
3 - 2 |
LKS Baborówko |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
Orkan Jarosławiec |
1 - 0 |
Victoria II Września |
26 września 2020
26.09 - 14:00 |
Orkan Objezierze |
1 - 3 |
Złoci Złotkowo |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Meblorz Swarzędz |
2 - 1 |
Avia Kamionki |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Suchary Suchy Las |
4 - 2 |
Clescevia Kleszczewo |
26 września 2020
26.09 - 17:00 |
Lider Swarzędz |
5 - 2 |
Czarni Wróblewo |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Canarinhos Skórzewo |
3 - 0 |
Jurand Koziegłowy |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Piast Kobylnica, |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
3 - 2 |
Jurand Koziegłowy |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Czarni Wróblewo |
1 - 2 |
Canarinhos Skórzewo |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Clescevia Kleszczewo |
0 - 3 |
Lider Swarzędz |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Avia Kamionki |
1 - 1 |
Suchary Suchy Las |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Złoci Złotkowo |
2 - 3 |
Meblorz Swarzędz |
3 października 2020
3.10 - 13:00 |
Victoria II Września |
3 - 1 |
Orkan Objezierze |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
LKS Baborówko |
1 - 2 |
Piast Kobylnica |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
0 - 1 |
Płomień Nekla |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Pauza: Orkan Jarosławiec, |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Płomień Nekla |
3 - 0 |
Szturm Junikowo Poznań |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Piast Kobylnica |
4 - 0 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Orkan Jarosławiec |
3 - 1 |
LKS Baborówko |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Meblorz Swarzędz |
4 - 2 |
Victoria II Września |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Suchary Suchy Las |
3 - 0 |
Złoci Złotkowo |
27 października 2020
27.10 - 19:30 |
Lider Swarzędz |
1 - 0 |
Avia Kamionki |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Canarinhos Skórzewo |
1 - 4 |
Clescevia Kleszczewo |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Jurand Koziegłowy |
7 - 2 |
Czarni Wróblewo |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Pauza: Orkan Objezierze, |
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
1 - 1 |
Czarni Wróblewo |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Clescevia Kleszczewo |
1 - 1 |
Jurand Koziegłowy |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Avia Kamionki |
5 - 1 |
Canarinhos Skórzewo |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Złoci Złotkowo |
1 - 5 |
Lider Swarzędz |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Victoria II Września |
0 - 5 |
Suchary Suchy Las |
18 października 2020
18.10 - 16:00 |
LKS Baborówko |
5 - 0 |
Orkan Objezierze |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
3 - 2 |
Orkan Jarosławiec |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Płomień Nekla |
1 - 2 |
Piast Kobylnica |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Pauza: Meblorz Swarzędz, |
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Piast Kobylnica |
10 - 0 |
Szturm Junikowo Poznań |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Orkan Jarosławiec |
2 - 2 |
Płomień Nekla |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Orkan Objezierze |
0 - 9 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Meblorz Swarzędz |
6 - 0 |
LKS Baborówko |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Lider Swarzędz |
9 - 0 |
Victoria II Września |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Canarinhos Skórzewo |
3 - 0 |
Złoci Złotkowo |
24 października 2020
24.10 - 13:45 |
Jurand Koziegłowy |
1 - 2 |
Avia Kamionki |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Czarni Wróblewo |
1 - 2 |
Clescevia Kleszczewo |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pauza: Suchary Suchy Las, |
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
0 - 1 |
Clescevia Kleszczewo |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Avia Kamionki |
6 - 0 |
Czarni Wróblewo |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Złoci Złotkowo |
3 - 1 |
Jurand Koziegłowy |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Canarinhos Skórzewo |
2 - 0 |
Victoria II Września |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
LKS Baborówko |
5 - 3 |
Suchary Suchy Las |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
4 - 3 |
Meblorz Swarzędz |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Płomień Nekla |
4 - 3 |
Orkan Objezierze |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Piast Kobylnica |
6 - 0 |
Orkan Jarosławiec |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Pauza: Lider Swarzędz, |
Kolejka 15 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Orkan Jarosławiec |
4 - 3 |
Szturm Junikowo Poznań |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Orkan Objezierze |
1 - 4 |
Piast Kobylnica |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Meblorz Swarzędz |
2 - 1 |
Płomień Nekla |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Suchary Suchy Las |
2 - 3 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
7 listopada 2020
7.11 - 17:00 |
Lider Swarzędz |
4 - 3 |
LKS Baborówko |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Jurand Koziegłowy |
1 - 1 |
Victoria II Września |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Czarni Wróblewo |
2 - 1 |
Złoci Złotkowo |
29 listopada 2020
29.11 - 13:00 |
Clescevia Kleszczewo |
0 - 4 |
Avia Kamionki |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Pauza: Canarinhos Skórzewo, |
Kolejka 16 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
1 - 1 |
Avia Kamionki |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Złoci Złotkowo |
1 - 2 |
Clescevia Kleszczewo |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Victoria II Września |
6 - 3 |
Czarni Wróblewo |
6 grudnia 2020
6.12 - 12:00 |
LKS Baborówko |
2 - 2 |
Canarinhos Skórzewo |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
3 - 1 |
Lider Swarzędz |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Płomień Nekla |
1 - 2 |
Suchary Suchy Las |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Piast Kobylnica |
2 - 0 |
Meblorz Swarzędz |
14 listopada 2020
14.11 - 13:15 |
Orkan Jarosławiec |
3 - 0 |
Orkan Objezierze |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Pauza: Jurand Koziegłowy, |
Kolejka 17 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Orkan Objezierze |
2 - 4 |
Szturm Junikowo Poznań |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Meblorz Swarzędz |
2 - 0 |
Orkan Jarosławiec |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Suchary Suchy Las |
1 - 2 |
Piast Kobylnica |
21 listopada 2020
21.11 - 17:00 |
Lider Swarzędz |
2 - 1 |
Płomień Nekla |
21 listopada 2020
21.11 - 14:00 |
Canarinhos Skórzewo |
3 - 3 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
21 listopada 2020
21.11 - 14:00 |
Jurand Koziegłowy |
3 - 3 |
LKS Baborówko |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Clescevia Kleszczewo |
3 - 0 |
Victoria II Września |
22 listopada 2020
22.11 - 11:00 |
Avia Kamionki |
6 - 2 |
Złoci Złotkowo |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Pauza: Czarni Wróblewo, |
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
2 - 2 |
Złoci Złotkowo |
7 marca 2021
7.03 - 11:00 |
Avia Kamionki |
4 - 0 |
Victoria II Września |
6 marca 2021
6.03 - 16:00 |
Czarni Wróblewo |
1 - 0 |
LKS Baborówko |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Jurand Koziegłowy |
1 - 2 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
6 marca 2021
6.03 - 11:00 |
Canarinhos Skórzewo |
3 - 3 |
Płomień Nekla |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:30 |
Lider Swarzędz |
1 - 1 |
Piast Kobylnica |
6 marca 2021
6.03 - 18:00 |
Suchary Suchy Las |
2 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
6 marca 2021
6.03 - 16:30 |
Meblorz Swarzędz |
4 - 0 |
Orkan Objezierze |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Pauza: Clescevia Kleszczewo, |
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Meblorz Swarzędz |
12 - 0 |
Szturm Junikowo Poznań |
13 marca 2021
13.03 - 16:00 |
Orkan Objezierze |
1 - 5 |
Suchary Suchy Las |
13 marca 2021
13.03 - 15:30 |
Orkan Jarosławiec |
3 - 5 |
Lider Swarzędz |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Canarinhos Skórzewo |
0 - 1 |
Piast Kobylnica |
12 maja 2021
12.05 - 19:00 |
Płomień Nekla |
0 - 2 |
Jurand Koziegłowy |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
7 - 0 |
Czarni Wróblewo |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
LKS Baborówko |
1 - 1 |
Clescevia Kleszczewo |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
Victoria II Września |
3 - 2 |
Złoci Złotkowo |
14 marca 2021
14.03 - 16:00 |
Pauza: Avia Kamionki, |
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Canarinhos Skórzewo |
1 - 0 |
Szturm Junikowo Poznań |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:30 |
Lider Swarzędz |
2 - 3 |
Jurand Koziegłowy |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Suchary Suchy Las |
4 - 1 |
Czarni Wróblewo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:30 |
Meblorz Swarzędz |
1 - 1 |
Clescevia Kleszczewo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Orkan Objezierze |
1 - 3 |
Avia Kamionki |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:30 |
Orkan Jarosławiec |
10 - 1 |
Złoci Złotkowo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:30 |
Piast Kobylnica |
5 - 0 |
Victoria II Września |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
9 - 5 |
LKS Baborówko |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Pauza: Płomień Nekla, |
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
0 - 7 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
LKS Baborówko |
2 - 5 |
Płomień Nekla |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Victoria II Września |
2 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
1 maja 2021
1.05 - 12:30 |
Złoci Złotkowo |
0 - 1 |
Orkan Objezierze |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Avia Kamionki |
3 - 0 |
Meblorz Swarzędz |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Clescevia Kleszczewo |
2 - 0 |
Suchary Suchy Las |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:30 |
Czarni Wróblewo |
1 - 4 |
Lider Swarzędz |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Jurand Koziegłowy |
2 - 2 |
Canarinhos Skórzewo |
1 maja 2021
1.05 - 10:00 |
Pauza: Piast Kobylnica, |
Kolejka 20 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
2 - 3 |
Victoria II Września |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Avia Kamionki |
3 - 1 |
LKS Baborówko |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Clescevia Kleszczewo |
0 - 1 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Czarni Wróblewo |
3 - 0 |
Płomień Nekla |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
vo, na boisku 3-3 |
Jurand Koziegłowy |
0 - 2 |
Piast Kobylnica |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Canarinhos Skórzewo |
3 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
3 maja 2021
3.05 - 19:00 |
Lider Swarzędz |
0 - 0 |
Orkan Objezierze |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Suchary Suchy Las |
0 - 6 |
Meblorz Swarzędz |
3 maja 2021
3.05 - 19:00 |
Pauza: Złoci Złotkowo, |
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Jurand Koziegłowy |
4 - 2 |
Szturm Junikowo Poznań |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Canarinhos Skórzewo |
2 - 2 |
Czarni Wróblewo |
8 maja 2021
8.05 - 16:30 |
Lider Swarzędz |
1 - 1 |
Clescevia Kleszczewo |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Suchary Suchy Las |
1 - 4 |
Avia Kamionki |
8 maja 2021
8.05 - 16:30 |
Meblorz Swarzędz |
9 - 0 |
Złoci Złotkowo |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Orkan Objezierze |
2 - 1 |
Victoria II Września |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Piast Kobylnica |
11 - 0 |
LKS Baborówko |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
Płomień Nekla |
1 - 5 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Pauza: Orkan Jarosławiec, |
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
0 - 2 |
Płomień Nekla |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
1 - 3 |
Piast Kobylnica |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
LKS Baborówko |
3 - 5 |
Orkan Jarosławiec |
16 maja 2021
16.05 - 18:00 |
Victoria II Września |
0 - 5 |
Meblorz Swarzędz |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Złoci Złotkowo |
2 - 0 |
Suchary Suchy Las |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Avia Kamionki |
3 - 1 |
Lider Swarzędz |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Clescevia Kleszczewo |
2 - 2 |
Canarinhos Skórzewo |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Czarni Wróblewo |
2 - 2 |
Jurand Koziegłowy |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Pauza: Orkan Objezierze, |
Kolejka 21 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
5 - 2 |
Szturm Junikowo Poznań |
19 maja 2021
19.05 - 20:00 |
Meblorz Swarzędz |
2 - 0 |
Lider Swarzędz |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Canarinhos Skórzewo |
4 - 1 |
Orkan Objezierze |
19 maja 2021
19.05 - 19:00 |
Orkan Jarosławiec |
2 - 1 |
Jurand Koziegłowy |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Piast Kobylnica |
3 - 0 |
Czarni Wróblewo |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Płomień Nekla |
0 - 2 |
Clescevia Kleszczewo |
19 maja 2021
19.05 - 18:30 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
2 - 1 |
Avia Kamionki |
12 maja 2021
12.05 - 18:30 |
LKS Baborówko |
0 - 4 |
Złoci Złotkowo |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
vo, na boisku 3-4 |
Pauza: Victoria II Września, |
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Czarni Wróblewo |
2 - 0 |
Szturm Junikowo Poznań |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Jurand Koziegłowy |
0 - 2 |
Clescevia Kleszczewo |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Canarinhos Skórzewo |
0 - 1 |
Avia Kamionki |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Lider Swarzędz |
3 - 0 |
Złoci Złotkowo |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Suchary Suchy Las |
4 - 0 |
Victoria II Września |
22 maja 2021
22.05 - 16:30 |
Orkan Objezierze |
9 - 3 |
LKS Baborówko |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Orkan Jarosławiec |
0 - 4 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Piast Kobylnica |
5 - 1 |
Płomień Nekla |
22 maja 2021
22.05 - 14:00 |
Pauza: Meblorz Swarzędz, |
Kolejka 23 - 26. maja 2021 [szczegóły] | |
Lider Swarzędz |
6 - 0 |
Szturm Junikowo Poznań |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Suchary Suchy Las |
4 - 1 |
Canarinhos Skórzewo |
26 maja 2021
26.05 - 20:00 |
Meblorz Swarzędz |
6 - 0 |
Jurand Koziegłowy |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Orkan Objezierze |
1 - 2 |
Czarni Wróblewo |
25 maja 2021
25.05 - 18:00 |
Orkan Jarosławiec |
2 - 2 |
Clescevia Kleszczewo |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Piast Kobylnica |
2 - 2 |
Avia Kamionki |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Płomień Nekla |
2 - 1 |
Złoci Złotkowo |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
3 - 0 |
Victoria II Września |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Pauza: LKS Baborówko, |
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
2 - 2 |
Piast Kobylnica |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Płomień Nekla |
4 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
13 - 0 |
Orkan Objezierze |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
LKS Baborówko |
0 - 3 |
Meblorz Swarzędz |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Victoria II Września |
0 - 4 |
Lider Swarzędz |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Złoci Złotkowo |
0 - 3 |
Canarinhos Skórzewo |
30 maja 2021
30.05 - 12:00 |
Avia Kamionki |
4 - 1 |
Jurand Koziegłowy |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Clescevia Kleszczewo |
0 - 0 |
Czarni Wróblewo |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Pauza: Suchary Suchy Las, |
Kolejka 31 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Clescevia Kleszczewo |
7 - 5 |
Szturm Junikowo Poznań |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:30 |
Czarni Wróblewo |
0 - 5 |
Avia Kamionki |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Jurand Koziegłowy |
4 - 0 |
Złoci Złotkowo |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Victoria II Września |
0 - 0 |
Canarinhos Skórzewo |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Suchary Suchy Las |
5 - 2 |
LKS Baborówko |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:30 |
Meblorz Swarzędz |
5 - 0 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Orkan Objezierze |
1 - 3 |
Płomień Nekla |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Orkan Jarosławiec |
3 - 6 |
Piast Kobylnica |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Pauza: Lider Swarzędz, |
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
1 - 7 |
Orkan Jarosławiec |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Piast Kobylnica |
3 - 0 |
Orkan Objezierze |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Płomień Nekla |
2 - 5 |
Meblorz Swarzędz |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
1 - 2 |
Suchary Suchy Las |
6 czerwca 2021
6.06 - 19:00 |
LKS Baborówko |
1 - 8 |
Lider Swarzędz |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Victoria II Września |
2 - 5 |
Jurand Koziegłowy |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Złoci Złotkowo |
6 - 1 |
Czarni Wróblewo |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
Avia Kamionki |
4 - 0 |
Clescevia Kleszczewo |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Pauza: Canarinhos Skórzewo, |
Kolejka 24 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
3 - 0 |
LKS Baborówko |
15 czerwca 2021
15.06 - 18:00 |
vo, na boisku 1-0 |
Victoria II Września |
2 - 4 |
Płomień Nekla |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:30 |
Złoci Złotkowo |
0 - 5 |
Piast Kobylnica |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Avia Kamionki |
3 - 2 |
Orkan Jarosławiec |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Clescevia Kleszczewo |
5 - 3 |
Orkan Objezierze |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:30 |
Czarni Wróblewo |
1 - 2 |
Meblorz Swarzędz |
8 czerwca 2021
8.06 - 19:00 |
Jurand Koziegłowy |
0 - 4 |
Suchary Suchy Las |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Canarinhos Skórzewo |
1 - 5 |
Lider Swarzędz |
9 czerwca 2021
9.06 - 19:00 |
Pauza: Polonia II Środa Wielkopolska, |
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Avia Kamionki |
5 - 1 |
Szturm Junikowo Poznań |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Clescevia Kleszczewo |
3 - 1 |
Złoci Złotkowo |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Czarni Wróblewo |
3 - 0 |
Victoria II Września |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Canarinhos Skórzewo |
3 - 0 |
LKS Baborówko |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Lider Swarzędz |
3 - 2 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
Suchary Suchy Las |
3 - 2 |
Płomień Nekla |
12 czerwca 2021
12.06 - 13:00 |
Meblorz Swarzędz |
1 - 1 |
Piast Kobylnica |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Orkan Objezierze |
0 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Pauza: Jurand Koziegłowy, |
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Szturm Junikowo Poznań |
5 - 1 |
Orkan Objezierze |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:00 |
Orkan Jarosławiec |
0 - 15 |
Meblorz Swarzędz |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:00 |
Piast Kobylnica |
8 - 0 |
Suchary Suchy Las |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:00 |
Płomień Nekla |
3 - 0 |
Lider Swarzędz |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
3 - 1 |
Canarinhos Skórzewo |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
LKS Baborówko |
1 - 4 |
Jurand Koziegłowy |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Victoria II Września |
0 - 4 |
Clescevia Kleszczewo |
18 czerwca 2021
18.06 - 18:30 |
Złoci Złotkowo |
2 - 8 |
Avia Kamionki |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Pauza: Czarni Wróblewo, |
Kolejka 22 - 26. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Victoria II Września |
3 - 0 |
LKS Baborówko |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:00 |
vo, na boisku 0-1 |
Złoci Złotkowo |
3 - 1 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
26 czerwca 2021
26.06 - 11:00 |
Avia Kamionki |
2 - 2 |
Płomień Nekla |
25 czerwca 2021
25.06 - 18:30 |
Clescevia Kleszczewo |
0 - 5 |
Piast Kobylnica |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:00 |
Czarni Wróblewo |
3 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:00 |
Jurand Koziegłowy |
5 - 1 |
Orkan Objezierze |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:00 |
Canarinhos Skórzewo |
0 - 3 |
Meblorz Swarzędz |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:00 |
Lider Swarzędz |
1 - 0 |
Suchary Suchy Las |
26 czerwca 2021
26.06 - 10:00 |
Pauza: Szturm Junikowo Poznań, . |
|