Makroregionalna Liga Juniorów U-19 - grupa A - sezon 2023/2024

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stomil Olsztyn 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Ursus Warszawa 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Wigry Suwałki 0 0 0 0 0 0 - 0
4. SMS Łódź 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Escola Varsovia Warszawa 0 0 0 0 0 0 - 0
6. ŁKS Łódź 0 0 0 0 0 0 - 0
7. MOSP Białystok 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Mamry Giżycko 0 0 0 0 0 0 - 0


Kolejka 1 - 2/3. marca 2024 [szczegóły]  
Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź 3 marca 2024 - 14:15
Ursus Warszawa - MOSP Białystok 3 marca 2024 - 16:00
Wigry Suwałki - Escola Varsovia Warszawa 2 marca 2024 - 15:00
SMS Łódź - Mamry Giżycko 2 marca 2024 - 14:30
Kolejka 2 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa - Ursus Warszawa 9 marca 2024 - 12:00
ŁKS Łódź - Mamry Giżycko 9 marca 2024 - 14:00
MOSP Białystok - SMS Łódź 10 marca 2024 - 12:00
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 10 marca 2024 - 13:00
Kolejka 3 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Ursus Warszawa - Stomil Olsztyn 17 marca 2024 - 16:15
Wigry Suwałki - ŁKS Łódź 17 marca 2024 - 13:00
SMS Łódź - Escola Varsovia Warszawa 16 marca 2024 - 15:00
Mamry Giżycko - MOSP Białystok 17 marca 2024 - 14:00
Kolejka 4 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa - Mamry Giżycko
ŁKS Łódź - MOSP Białystok 23 marca 2024 - 16:00
Stomil Olsztyn - SMS Łódź 22 marca 2024 - 14:00
Wigry Suwałki - Ursus Warszawa 24 marca 2024 - 13:00
Kolejka 5 - 30/31. marca 2024 [szczegóły]  
MOSP Białystok - Escola Varsovia Warszawa
Ursus Warszawa - ŁKS Łódź
SMS Łódź - Wigry Suwałki 28 marca 2024 - 15:00
Mamry Giżycko - Stomil Olsztyn 27 marca 2024 - 16:30
Kolejka 6 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
ŁKS Łódź - Escola Varsovia Warszawa
Stomil Olsztyn - MOSP Białystok
Ursus Warszawa - SMS Łódź
Wigry Suwałki - Mamry Giżycko 6 kwietnia 2024 - 13:00
Kolejka 7 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa - Stomil Olsztyn
MOSP Białystok - Wigry Suwałki
SMS Łódź - ŁKS Łódź 13 kwietnia 2024 - 10:00
Mamry Giżycko - Ursus Warszawa 14 kwietnia 2024 - 14:00
Kolejka 8 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa - Wigry Suwałki
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
MOSP Białystok - Ursus Warszawa
Mamry Giżycko - SMS Łódź 21 kwietnia 2024 - 14:00
Kolejka 9 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Ursus Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
SMS Łódź - MOSP Białystok 27 kwietnia 2024 - 15:00
Mamry Giżycko - ŁKS Łódź 28 kwietnia 2024 - 14:00
Kolejka 10 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa - SMS Łódź
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki
MOSP Białystok - Mamry Giżycko
Stomil Olsztyn - Ursus Warszawa
Kolejka 11 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
MOSP Białystok - ŁKS Łódź
Ursus Warszawa - Wigry Suwałki
SMS Łódź - Stomil Olsztyn 11 maja 2024 - 12:30
Mamry Giżycko - Escola Varsovia Warszawa 12 maja 2024 - 14:00
Kolejka 12 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa - MOSP Białystok
ŁKS Łódź - Ursus Warszawa
Stomil Olsztyn - Mamry Giżycko 17 maja 2024 - 14:00
Wigry Suwałki - SMS Łódź 18 maja 2024 - 15:00
Kolejka 13 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Escola Varsovia Warszawa - ŁKS Łódź
MOSP Białystok - Stomil Olsztyn
SMS Łódź - Ursus Warszawa 25 maja 2024 - 12:30
Mamry Giżycko - Wigry Suwałki 26 maja 2024 - 14:00
Kolejka 14 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
ŁKS Łódź - SMS Łódź
Stomil Olsztyn - Escola Varsovia Warszawa
Ursus Warszawa - Mamry Giżycko
Wigry Suwałki - MOSP Białystok
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE