1 |
Polanin Strzałkowo |
3 - 0 |
AP Reissa Poznań |
0 |
12 sierpnia 2023
12.08 - 13:00 (Sb) |
2 |
GKS Dopiewo |
7 - 0 |
AP Reissa Poznań |
0 |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 (Sb) |
3 |
AP Reissa Poznań |
1 - 2 |
Kłos Zaniemyśl |
0 |
27 sierpnia 2023
27.08 - 15:30 (Nd) |
4 |
Avia Kamionki |
6 - 4 |
AP Reissa Poznań |
0 |
3 września 2023
3.09 - 14:30 (Nd) |
5 |
AP Reissa Poznań |
0 - 5 |
Przemysław Poznań |
0 |
10 września 2023
10.09 - 15:30 (Nd) |
6 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
5 - 0 |
AP Reissa Poznań |
0 |
17 września 2023
17.09 - 16:00 (Nd) |
7 |
AP Reissa Poznań |
8 - 1 |
SKP Słupca |
+3 |
24 września 2023
24.09 - 15:30 (Nd) |
8 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
7 - 0 |
AP Reissa Poznań |
0 |
30 września 2023
30.09 - 11:00 (Sb) |
9 |
AP Reissa Poznań |
0 - 2 |
Górnik Konin |
0 |
8 października 2023
8.10 - 15:30 (Nd) |
10 |
Olimpia Koło |
2 - 1 |
AP Reissa Poznań |
0 |
14 października 2023
14.10 - 14:00 (Sb) |
11 |
AP Reissa Poznań |
2 - 6 |
LKS Ślesin |
0 |
22 października 2023
22.10 - 17:30 (Nd) |
12 |
1922 Lechia Kostrzyn |
10 - 1 |
AP Reissa Poznań |
0 |
28 października 2023
28.10 - 14:00 (Sb) |
13 |
AP Reissa Poznań |
0 - 2 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
0 |
4 listopada 2023
4.11 - 19:45 (Sb) |
14 |
AP Reissa Poznań |
2 - 7 |
Meblorz Swarzędz |
0 |
18 października 2023
18.10 - 18:30 (Śr) |
15 |
AP Reissa Poznań |
1 - 6 |
Polonia Golina |
0 |
19 listopada 2023
19.11 - 17:15 (Nd) |
16 |
AP Reissa Poznań |
0 - 1 |
Polanin Strzałkowo |
0 |
17 marca 2024
17.03 - 17:30 (Nd) |
17 |
AP Reissa Poznań |
1 - 0 |
GKS Dopiewo |
+3 |
23 marca 2024
23.03 - 19:45 (Sb) |
18 |
Kłos Zaniemyśl |
2 - 1 |
AP Reissa Poznań |
0 |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 (Sb) |
19 |
AP Reissa Poznań |
2 - 4 |
Avia Kamionki |
0 |
7 kwietnia 2024
7.04 - 17:30 (Nd) |
20 |
Przemysław Poznań |
3 - 0 |
AP Reissa Poznań |
0 |
13 kwietnia 2024
13.04 - 20:15 (Sb) |
21 |
AP Reissa Poznań |
0 - 1 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
0 |
20 kwietnia 2024
20.04 - 11:20 (Sb) |
22 |
SKP Słupca |
1 - 1 |
AP Reissa Poznań |
+1 |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 (Sb) |
23 |
AP Reissa Poznań |
2 - 4 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
0 |
5 maja 2024
5.05 - 17:30 (Nd) |
24 |
Górnik Konin |
3 - 0 |
AP Reissa Poznań |
0 |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 (Sb) |
25 |
AP Reissa Poznań |
4 - 2 |
Olimpia Koło |
+3 |
19 maja 2024
19.05 - 17:30 (Nd) |
26 |
LKS Ślesin |
6 - 3 |
AP Reissa Poznań |
0 |
15 maja 2024
15.05 - 18:15 (Śr) |
27 |
AP Reissa Poznań |
- |
1922 Lechia Kostrzyn |
|
2 czerwca 2024
2.06 - 13:35 (Nd) |
28 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
- |
AP Reissa Poznań |
| 8/9. czerwca 2024 |
29 |
Meblorz Swarzędz |
- |
AP Reissa Poznań |
|
15 czerwca 2024
15.06 - 16:00 (Sb) |
30 |
Polonia Golina |
- |
AP Reissa Poznań |
|
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 (Sb) |