Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Meblorz Swarzędz |
1 - 3 |
Avia Kamionki |
11 sierpnia 2023
11.08 - 18:30 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
2 - 0 |
Przemysław Poznań |
20 września 2023
20.09 - 17:00 |
1922 Lechia Kostrzyn |
0 - 3 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
12 sierpnia 2023
12.08 - 15:00 |
Górnik Konin |
3 - 0 |
GKS Dopiewo |
12 sierpnia 2023
12.08 - 10:30 |
LKS Ślesin |
5 - 0 |
SKP Słupca |
12 sierpnia 2023
12.08 - 13:00 |
Polanin Strzałkowo |
3 - 0 |
AP Reissa Poznań |
12 sierpnia 2023
12.08 - 13:00 |
Polonia Golina |
0 - 2 |
Kłos Zaniemyśl |
11 sierpnia 2023
11.08 - 19:30 |
Olimpia Koło |
4 - 2 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
12 sierpnia 2023
12.08 - 12:00 |
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Avia Kamionki |
3 - 1 |
Polonia Golina |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
Przemysław Poznań |
0 - 2 |
Meblorz Swarzędz |
19 sierpnia 2023
19.08 - 20:05 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
5 - 1 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
20 sierpnia 2023
20.08 - 16:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
0 - 8 |
LKS Ślesin |
18 sierpnia 2023
18.08 - 17:30 |
SKP Słupca |
2 - 3 |
1922 Lechia Kostrzyn |
19 sierpnia 2023
19.08 - 13:00 |
Górnik Konin |
1 - 1 |
Olimpia Koło |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Kłos Zaniemyśl |
0 - 1 |
Polanin Strzałkowo |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
GKS Dopiewo |
7 - 0 |
AP Reissa Poznań |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Ślesin |
3 - 1 |
Górnik Konin |
27 sierpnia 2023
27.08 - 13:00 |
Olimpia Koło |
0 - 1 |
GKS Dopiewo |
27 sierpnia 2023
27.08 - 16:00 |
1922 Lechia Kostrzyn |
6 - 0 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
26 sierpnia 2023
26.08 - 15:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
7 - 0 |
SKP Słupca |
26 sierpnia 2023
26.08 - 11:00 |
Meblorz Swarzędz |
5 - 2 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Polonia Golina |
3 - 0 |
Przemysław Poznań |
26 sierpnia 2023
26.08 - 11:00 |
Polanin Strzałkowo |
1 - 1 |
Avia Kamionki |
26 sierpnia 2023
26.08 - 13:00 |
AP Reissa Poznań |
1 - 2 |
Kłos Zaniemyśl |
27 sierpnia 2023
27.08 - 15:30 |
Kolejka 4 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Górnik Konin |
0 - 2 |
1922 Lechia Kostrzyn |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Olimpia Koło |
0 - 1 |
LKS Ślesin |
2 września 2023
2.09 - 15:00 |
GKS Dopiewo |
2 - 2 |
Kłos Zaniemyśl |
1 września 2023
1.09 - 18:30 |
Avia Kamionki |
6 - 4 |
AP Reissa Poznań |
3 września 2023
3.09 - 14:30 |
Przemysław Poznań |
1 - 3 |
Polanin Strzałkowo |
2 września 2023
2.09 - 20:05 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
1 - 2 |
Polonia Golina |
3 września 2023
3.09 - 16:00 |
SKP Słupca |
0 - 2 |
Meblorz Swarzędz |
2 września 2023
2.09 - 12:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
0 - 5 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
Zjednoczeni Trzemeszno |
0 - 5 |
Górnik Konin |
9 września 2023
9.09 - 15:00 |
Polonia Golina |
7 - 1 |
SKP Słupca |
9 września 2023
9.09 - 11:00 |
1922 Lechia Kostrzyn |
0 - 2 |
Olimpia Koło |
9 września 2023
9.09 - 15:00 |
LKS Ślesin |
6 - 0 |
GKS Dopiewo |
9 września 2023
9.09 - 10:00 |
Meblorz Swarzędz |
2 - 0 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
10 września 2023
10.09 - 16:00 |
AP Reissa Poznań |
0 - 5 |
Przemysław Poznań |
10 września 2023
10.09 - 15:30 |
Kłos Zaniemyśl |
2 - 2 |
Avia Kamionki |
9 września 2023
9.09 - 13:00 |
Polanin Strzałkowo |
0 - 3 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
4 października 2023
4.10 - 16:15 |
Kolejka 6 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
GKS Dopiewo |
3 - 1 |
Avia Kamionki |
17 września 2023
17.09 - 16:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
5 - 0 |
AP Reissa Poznań |
17 września 2023
17.09 - 16:00 |
SKP Słupca |
0 - 4 |
Polanin Strzałkowo |
16 września 2023
16.09 - 13:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
0 - 5 |
Polonia Golina |
16 września 2023
16.09 - 11:00 |
Górnik Konin |
2 - 0 |
Meblorz Swarzędz |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Olimpia Koło |
3 - 1 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
16 września 2023
16.09 - 15:00 |
LKS Ślesin |
0 - 0 |
1922 Lechia Kostrzyn |
16 września 2023
16.09 - 15:00 |
Przemysław Poznań |
0 - 2 |
Kłos Zaniemyśl |
16 września 2023
16.09 - 20:05 |
Kolejka 7 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
Zjednoczeni Trzemeszno |
0 - 3 |
LKS Ślesin |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Polonia Golina |
2 - 4 |
Górnik Konin |
23 września 2023
23.09 - 17:00 |
1922 Lechia Kostrzyn |
3 - 1 |
GKS Dopiewo |
24 września 2023
24.09 - 11:00 |
Meblorz Swarzędz |
1 - 0 |
Olimpia Koło |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
Polanin Strzałkowo |
6 - 1 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
23 września 2023
23.09 - 15:30 |
AP Reissa Poznań |
8 - 1 |
SKP Słupca |
24 września 2023
24.09 - 15:30 |
Kłos Zaniemyśl |
2 - 3 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
Avia Kamionki |
4 - 1 |
Przemysław Poznań |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
LKS Ślesin |
0 - 1 |
Meblorz Swarzędz |
30 września 2023
30.09 - 14:00 |
GKS Dopiewo |
4 - 0 |
Przemysław Poznań |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
0 - 0 |
Avia Kamionki |
1 października 2023
1.10 - 16:00 |
SKP Słupca |
2 - 2 |
Kłos Zaniemyśl |
30 września 2023
30.09 - 13:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
7 - 0 |
AP Reissa Poznań |
30 września 2023
30.09 - 11:00 |
Olimpia Koło |
1 - 2 |
Polonia Golina |
30 września 2023
30.09 - 11:00 |
1922 Lechia Kostrzyn |
2 - 4 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Górnik Konin |
2 - 0 |
Polanin Strzałkowo |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
Kłos Zaniemyśl |
0 - 0 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
4 - 2 |
GKS Dopiewo |
7 października 2023
7.10 - 10:00 |
Meblorz Swarzędz |
0 - 3 |
1922 Lechia Kostrzyn |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Polanin Strzałkowo |
3 - 3 |
Olimpia Koło |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Avia Kamionki |
7 - 1 |
SKP Słupca |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Przemysław Poznań |
2 - 1 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
7 października 2023
7.10 - 20:05 |
AP Reissa Poznań |
0 - 2 |
Górnik Konin |
8 października 2023
8.10 - 15:30 |
Polonia Golina |
2 - 2 |
LKS Ślesin |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
Polonus Kazimierz Biskupi |
2 - 6 |
Avia Kamionki |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Olimpia Koło |
2 - 1 |
AP Reissa Poznań |
14 października 2023
14.10 - 14:00 |
1922 Lechia Kostrzyn |
1 - 4 |
Polonia Golina |
14 października 2023
14.10 - 14:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
1 - 4 |
Meblorz Swarzędz |
14 października 2023
14.10 - 14:00 |
GKS Dopiewo |
2 - 3 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Górnik Konin |
0 - 0 |
Kłos Zaniemyśl |
15 października 2023
15.10 - 15:00 |
LKS Ślesin |
3 - 0 |
Polanin Strzałkowo |
14 października 2023
14.10 - 13:00 |
SKP Słupca |
0 - 1 |
Przemysław Poznań |
14 października 2023
14.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
Przemysław Poznań |
5 - 2 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
26 listopada 2023
26.11 - 18:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
2 - 2 |
SKP Słupca |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
Meblorz Swarzędz |
4 - 1 |
GKS Dopiewo |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Avia Kamionki |
0 - 6 |
Górnik Konin |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
1922 Lechia Kostrzyn |
3 - 1 |
Polanin Strzałkowo |
21 października 2023
21.10 - 13:00 |
Polonia Golina |
2 - 1 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
21 października 2023
21.10 - 16:00 |
AP Reissa Poznań |
2 - 6 |
LKS Ślesin |
22 października 2023
22.10 - 17:30 |
Kłos Zaniemyśl |
0 - 1 |
Olimpia Koło |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
1922 Lechia Kostrzyn |
10 - 1 |
AP Reissa Poznań |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
GKS Dopiewo |
5 - 0 |
SKP Słupca |
29 października 2023
29.10 - 13:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
1 - 5 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
22 listopada 2023
22.11 - 18:30 |
Olimpia Koło |
0 - 2 |
Avia Kamionki |
28 października 2023
28.10 - 13:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
1 - 0 |
Polanin Strzałkowo |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Meblorz Swarzędz |
2 - 3 |
Polonia Golina |
28 października 2023
28.10 - 15:00 |
Górnik Konin |
5 - 0 |
Przemysław Poznań |
28 października 2023
28.10 - 17:00 |
LKS Ślesin |
7 - 2 |
Kłos Zaniemyśl |
14 listopada 2023
14.11 - 20:00 |
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
Polonia Golina |
3 - 1 |
GKS Dopiewo |
4 listopada 2023
4.11 - 11:00 |
Meblorz Swarzędz |
1 - 1 |
Polanin Strzałkowo |
5 listopada 2023
5.11 - 12:30 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
0 - 3 |
Górnik Konin |
5 listopada 2023
5.11 - 13:00 |
SKP Słupca |
1 - 1 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Avia Kamionki |
2 - 1 |
LKS Ślesin |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Przemysław Poznań |
0 - 3 |
Olimpia Koło |
5 listopada 2023
5.11 - 17:30 |
Kłos Zaniemyśl |
1 - 2 |
1922 Lechia Kostrzyn |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
AP Reissa Poznań |
0 - 2 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
4 listopada 2023
4.11 - 19:45 |
Kolejka 14 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
Górnik Konin |
9 - 0 |
SKP Słupca |
23 listopada 2023
23.11 - 18:30 |
LKS Ślesin |
4 - 0 |
Przemysław Poznań |
12 listopada 2023
12.11 - 11:00 |
GKS Dopiewo |
6 - 2 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
AP Reissa Poznań |
2 - 7 |
Meblorz Swarzędz |
18 października 2023
18.10 - 18:30 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
2 - 1 |
Kłos Zaniemyśl |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
1922 Lechia Kostrzyn |
0 - 1 |
Avia Kamionki |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
Olimpia Koło |
4 - 4 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
Polonia Golina |
0 - 0 |
Polanin Strzałkowo |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
Kolejka 15 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły] | |
SKP Słupca |
0 - 5 |
Olimpia Koło |
18 listopada 2023
18.11 - 10:00 |
Górnik Konin |
9 - 0 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
18 listopada 2023
18.11 - 17:00 |
GKS Dopiewo |
0 - 1 |
Polanin Strzałkowo |
18 listopada 2023
18.11 - 13:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
2 - 2 |
LKS Ślesin |
19 listopada 2023
19.11 - 10:30 |
AP Reissa Poznań |
1 - 6 |
Polonia Golina |
19 listopada 2023
19.11 - 17:15 |
Kłos Zaniemyśl |
4 - 0 |
Meblorz Swarzędz |
18 listopada 2023
18.11 - 13:00 |
Avia Kamionki |
3 - 2 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
18 listopada 2023
18.11 - 12:00 |
Przemysław Poznań |
3 - 0 |
1922 Lechia Kostrzyn |
17 listopada 2023
17.11 - 19:00 |
Kolejka 16 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] | |
Avia Kamionki |
0 - 1 |
Meblorz Swarzędz |
16 marca 2024
16.03 - 14:00 |
Przemysław Poznań |
2 - 2 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
16 marca 2024
16.03 - 20:15 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
3 - 3 |
1922 Lechia Kostrzyn |
17 marca 2024
17.03 - 12:00 |
GKS Dopiewo |
0 - 5 |
Górnik Konin |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
SKP Słupca |
1 - 4 |
LKS Ślesin |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
AP Reissa Poznań |
0 - 1 |
Polanin Strzałkowo |
17 marca 2024
17.03 - 17:30 |
Kłos Zaniemyśl |
0 - 3 |
Polonia Golina |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
1 - 1 |
Olimpia Koło |
17 marca 2024
17.03 - 13:00 |
Kolejka 17 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | |
Polonia Golina |
2 - 1 |
Avia Kamionki |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Meblorz Swarzędz |
6 - 0 |
Przemysław Poznań |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
4 - 5 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
LKS Ślesin |
1 - 0 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
23 marca 2024
23.03 - 18:00 |
1922 Lechia Kostrzyn |
2 - 2 |
SKP Słupca |
23 marca 2024
23.03 - 11:00 |
Olimpia Koło |
1 - 1 |
Górnik Konin |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Polanin Strzałkowo |
2 - 1 |
Kłos Zaniemyśl |
23 marca 2024
23.03 - 14:00 |
AP Reissa Poznań |
1 - 0 |
GKS Dopiewo |
23 marca 2024
23.03 - 19:45 |
Kolejka 18 - 30. marca 2024 [szczegóły] | |
Górnik Konin |
1 - 2 |
LKS Ślesin |
30 marca 2024
30.03 - 16:00 |
GKS Dopiewo |
0 - 7 |
Olimpia Koło |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
1 - 2 |
1922 Lechia Kostrzyn |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
SKP Słupca |
1 - 3 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
2 - 3 |
Meblorz Swarzędz |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Przemysław Poznań |
0 - 5 |
Polonia Golina |
30 marca 2024
30.03 - 14:00 |
Avia Kamionki |
2 - 0 |
Polanin Strzałkowo |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Kłos Zaniemyśl |
2 - 1 |
AP Reissa Poznań |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Kolejka 19 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
1922 Lechia Kostrzyn |
1 - 3 |
Górnik Konin |
6 kwietnia 2024
6.04 - 13:00 |
LKS Ślesin |
4 - 1 |
Olimpia Koło |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Kłos Zaniemyśl |
2 - 0 |
GKS Dopiewo |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
AP Reissa Poznań |
2 - 4 |
Avia Kamionki |
7 kwietnia 2024
7.04 - 17:30 |
Polanin Strzałkowo |
4 - 2 |
Przemysław Poznań |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Polonia Golina |
4 - 0 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
6 kwietnia 2024
6.04 - 11:00 |
Meblorz Swarzędz |
4 - 0 |
SKP Słupca |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
4 - 1 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
5 kwietnia 2024
5.04 - 18:00 |
Kolejka 20 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Górnik Konin |
5 - 0 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:30 |
SKP Słupca |
0 - 4 |
Polonia Golina |
13 kwietnia 2024
13.04 - 11:00 |
Olimpia Koło |
3 - 3 |
1922 Lechia Kostrzyn |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
GKS Dopiewo |
0 - 8 |
LKS Ślesin |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
1 - 2 |
Meblorz Swarzędz |
14 kwietnia 2024
14.04 - 13:00 |
Przemysław Poznań |
3 - 0 |
AP Reissa Poznań |
13 kwietnia 2024
13.04 - 20:15 |
Avia Kamionki |
4 - 2 |
Kłos Zaniemyśl |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
3 - 0 |
Polanin Strzałkowo |
14 kwietnia 2024
14.04 - 11:00 |
Kolejka 21 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Avia Kamionki |
6 - 1 |
GKS Dopiewo |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
AP Reissa Poznań |
0 - 1 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
20 kwietnia 2024
20.04 - 11:20 |
Polanin Strzałkowo |
2 - 2 |
SKP Słupca |
20 kwietnia 2024
20.04 - 12:00 |
Polonia Golina |
6 - 1 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Meblorz Swarzędz |
0 - 1 |
Górnik Konin |
20 kwietnia 2024
20.04 - 12:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
1 - 3 |
Olimpia Koło |
21 kwietnia 2024
21.04 - 12:00 |
1922 Lechia Kostrzyn |
0 - 2 |
LKS Ślesin |
20 kwietnia 2024
20.04 - 14:00 |
Kłos Zaniemyśl |
2 - 2 |
Przemysław Poznań |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
LKS Ślesin |
1 - 0 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
27 kwietnia 2024
27.04 - 12:00 |
Górnik Konin |
1 - 0 |
Polonia Golina |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
GKS Dopiewo |
1 - 4 |
1922 Lechia Kostrzyn |
27 kwietnia 2024
27.04 - 15:00 |
Olimpia Koło |
3 - 1 |
Meblorz Swarzędz |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
1 - 5 |
Polanin Strzałkowo |
28 kwietnia 2024
28.04 - 17:00 |
SKP Słupca |
1 - 1 |
AP Reissa Poznań |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
0 - 0 |
Kłos Zaniemyśl |
28 kwietnia 2024
28.04 - 12:00 |
Przemysław Poznań |
0 - 3 |
Avia Kamionki |
27 kwietnia 2024
27.04 - 20:15 |
Kolejka 23 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
Meblorz Swarzędz |
3 - 0 |
LKS Ślesin |
4 maja 2024
4.05 - 16:00 |
vo, na boisku 1-4 |
Przemysław Poznań |
2 - 1 |
GKS Dopiewo |
5 maja 2024
5.05 - 19:55 |
Avia Kamionki |
5 - 3 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
1 maja 2024
1.05 - 12:00 |
Kłos Zaniemyśl |
1 - 1 |
SKP Słupca |
1 maja 2024
1.05 - 13:00 |
AP Reissa Poznań |
2 - 4 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
5 maja 2024
5.05 - 17:30 |
Polonia Golina |
7 - 1 |
Olimpia Koło |
1 maja 2024
1.05 - 11:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
0 - 5 |
1922 Lechia Kostrzyn |
1 maja 2024
1.05 - 12:00 |
Polanin Strzałkowo |
1 - 2 |
Górnik Konin |
4 maja 2024
4.05 - 15:00 |
Kolejka 24 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
Polonus Kazimierz Biskupi |
1 - 0 |
Kłos Zaniemyśl |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
GKS Dopiewo |
0 - 3 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
11 maja 2024
11.05 - 15:00 |
1922 Lechia Kostrzyn |
0 - 2 |
Meblorz Swarzędz |
11 maja 2024
11.05 - 12:00 |
Olimpia Koło |
4 - 1 |
Polanin Strzałkowo |
11 maja 2024
11.05 - 15:00 |
SKP Słupca |
1 - 2 |
Avia Kamionki |
11 maja 2024
11.05 - 11:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
3 - 0 |
Przemysław Poznań |
11 maja 2024
11.05 - 12:00 |
Górnik Konin |
3 - 0 |
AP Reissa Poznań |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
LKS Ślesin |
3 - 1 |
Polonia Golina |
11 maja 2024
11.05 - 12:00 |
Kolejka 25 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
Avia Kamionki |
4 - 0 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
AP Reissa Poznań |
4 - 2 |
Olimpia Koło |
19 maja 2024
19.05 - 17:30 |
Polonia Golina |
2 - 1 |
1922 Lechia Kostrzyn |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Meblorz Swarzędz |
3 - 1 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
5 - 0 |
GKS Dopiewo |
19 maja 2024
19.05 - 12:00 |
Kłos Zaniemyśl |
3 - 2 |
Górnik Konin |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Polanin Strzałkowo |
3 - 2 |
LKS Ślesin |
18 maja 2024
18.05 - 18:00 |
Przemysław Poznań |
4 - 0 |
SKP Słupca |
18 maja 2024
18.05 - 19:55 |
|
Kolejka 26 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
Polonus Kazimierz Biskupi |
- |
Przemysław Poznań |
26 maja 2024
26.05 - 16:00 |
SKP Słupca |
- |
Polonia II Środa Wielkopolska |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
GKS Dopiewo |
- |
Meblorz Swarzędz |
25 maja 2024
25.05 - 15:00 |
Górnik Konin |
- |
Avia Kamionki |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Polanin Strzałkowo |
- |
1922 Lechia Kostrzyn |
25 maja 2024
25.05 - 11:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
- |
Polonia Golina |
25 maja 2024
25.05 - 18:00 |
LKS Ślesin |
6 - 3 |
AP Reissa Poznań |
15 maja 2024
15.05 - 18:15 |
Olimpia Koło |
- |
Kłos Zaniemyśl |
25 maja 2024
25.05 - 15:00 |
|
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
AP Reissa Poznań |
- |
1922 Lechia Kostrzyn |
2 czerwca 2024
2.06 - 13:35 |
SKP Słupca |
- |
GKS Dopiewo |
1 czerwca 2024
1.06 - 11:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
- |
Polonus Kazimierz Biskupi |
2 czerwca 2024
2.06 - 12:00 |
Avia Kamionki |
- |
Olimpia Koło |
1 czerwca 2024
1.06 - 15:00 |
Polanin Strzałkowo |
- |
Zjednoczeni Trzemeszno |
30 maja 2024
30.05 - 15:00 |
Polonia Golina |
- |
Meblorz Swarzędz |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
Przemysław Poznań |
- |
Górnik Konin |
1 czerwca 2024
1.06 - 19:55 |
Kłos Zaniemyśl |
- |
LKS Ślesin |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
|
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
GKS Dopiewo |
- |
Polonia Golina |
8 czerwca 2024
8.06 - 15:00 |
Polanin Strzałkowo |
- |
Meblorz Swarzędz |
8 czerwca 2024
8.06 - 15:00 |
Górnik Konin |
- |
Polonia II Środa Wielkopolska |
|
Polonus Kazimierz Biskupi |
- |
SKP Słupca |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
LKS Ślesin |
- |
Avia Kamionki |
|
Olimpia Koło |
- |
Przemysław Poznań |
8 czerwca 2024
8.06 - 15:00 |
1922 Lechia Kostrzyn |
- |
Kłos Zaniemyśl |
8 czerwca 2024
8.06 - 11:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
- |
AP Reissa Poznań |
|
Kolejka 29 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] | |
SKP Słupca |
- |
Górnik Konin |
15 czerwca 2024
15.06 - 11:00 |
Przemysław Poznań |
- |
LKS Ślesin |
15 czerwca 2024
15.06 - 19:55 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
- |
GKS Dopiewo |
15 czerwca 2024
15.06 - 13:00 |
Meblorz Swarzędz |
- |
AP Reissa Poznań |
15 czerwca 2024
15.06 - 16:00 |
Kłos Zaniemyśl |
- |
Zjednoczeni Trzemeszno |
15 czerwca 2024
15.06 - 16:00 |
Avia Kamionki |
- |
1922 Lechia Kostrzyn |
15 czerwca 2024
15.06 - 15:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
- |
Olimpia Koło |
15 czerwca 2024
15.06 - 16:00 |
Polanin Strzałkowo |
- |
Polonia Golina |
|
Kolejka 30 - 22/23. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Olimpia Koło |
- |
SKP Słupca |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
- |
Górnik Konin |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
Polanin Strzałkowo |
- |
GKS Dopiewo |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
LKS Ślesin |
- |
Polonia II Środa Wielkopolska |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
Polonia Golina |
- |
AP Reissa Poznań |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
Meblorz Swarzędz |
- |
Kłos Zaniemyśl |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
Zjednoczeni Trzemeszno |
- |
Avia Kamionki |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
1922 Lechia Kostrzyn |
- |
Przemysław Poznań |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
|