Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zjednoczeni Rychwał |
1 - 3 |
Astra Krotoszyn |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Zefka Kobyla Góra |
3 - 1 |
GKS Rychtal |
2 sierpnia 2020
2.08 - 16:00 |
Vitcovia Witkowo |
1 - 1 |
GKS Sompolno |
1 sierpnia 2020
1.08 - 13:00 |
Victoria Skarszew |
3 - 0 |
KS Opatówek |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Tulisia Tuliszków |
3 - 0 |
Lew Pogorzela |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Piast Kobylin |
3 - 0 |
MKS Dąbie |
1 sierpnia 2020
1.08 - 15:00 |
SKP Słupca |
3 - 2 |
Orzeł Mroczeń |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Raszkowianka Raszków |
3 - 1 |
Piast Czekanów |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
3 - 0 |
Stal Pleszew |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
1 - 2 |
Stal Pleszew |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Piast Czekanów |
2 - 5 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Orzeł Mroczeń |
3 - 1 |
Raszkowianka Raszków |
5 sierpnia 2020
5.08 - 18:00 |
MKS Dąbie |
0 - 2 |
SKP Słupca |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Lew Pogorzela |
2 - 3 |
Piast Kobylin |
8 sierpnia 2020
8.08 - 14:00 |
KS Opatówek |
6 - 3 |
Tulisia Tuliszków |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
GKS Sompolno |
1 - 2 |
Victoria Skarszew |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
GKS Rychtal |
1 - 1 |
Vitcovia Witkowo |
8 sierpnia 2020
8.08 - 15:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
2 - 3 |
Zefka Kobyla Góra |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zefka Kobyla Góra |
2 - 2 |
Astra Krotoszyn |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Vitcovia Witkowo |
1 - 1 |
Zjednoczeni Rychwał |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Victoria Skarszew |
6 - 2 |
GKS Rychtal |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Tulisia Tuliszków |
0 - 4 |
GKS Sompolno |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Piast Kobylin |
0 - 3 |
KS Opatówek |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:30 |
SKP Słupca |
4 - 0 |
Lew Pogorzela |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Raszkowianka Raszków |
0 - 2 |
MKS Dąbie |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
1 - 1 |
Orzeł Mroczeń |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Stal Pleszew |
0 - 0 |
Piast Czekanów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
3 - 3 |
Piast Czekanów |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Orzeł Mroczeń |
2 - 1 |
Stal Pleszew |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
MKS Dąbie |
0 - 2 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
22 sierpnia 2020
22.08 - 13:00 |
Lew Pogorzela |
5 - 1 |
Raszkowianka Raszków |
23 sierpnia 2020
23.08 - 13:00 |
KS Opatówek |
3 - 0 |
SKP Słupca |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
GKS Sompolno |
2 - 3 |
Piast Kobylin |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
GKS Rychtal |
4 - 1 |
Tulisia Tuliszków |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
4 - 4 |
Victoria Skarszew |
22 sierpnia 2020
22.08 - 18:00 |
Zefka Kobyla Góra |
1 - 2 |
Vitcovia Witkowo |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Vitcovia Witkowo |
3 - 1 |
Astra Krotoszyn |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Victoria Skarszew |
4 - 1 |
Zefka Kobyla Góra |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Tulisia Tuliszków |
0 - 3 |
Zjednoczeni Rychwał |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Piast Kobylin |
0 - 1 |
GKS Rychtal |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
SKP Słupca |
0 - 0 |
GKS Sompolno |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Raszkowianka Raszków |
0 - 0 |
KS Opatówek |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
2 - 0 |
Lew Pogorzela |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Stal Pleszew |
0 - 3 |
MKS Dąbie |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Piast Czekanów |
2 - 5 |
Orzeł Mroczeń |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
1 - 2 |
Orzeł Mroczeń |
4 września 2020
4.09 - 17:30 |
MKS Dąbie |
4 - 0 |
Piast Czekanów |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Lew Pogorzela |
1 - 2 |
Stal Pleszew |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
KS Opatówek |
2 - 2 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
GKS Sompolno |
2 - 2 |
Raszkowianka Raszków |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
GKS Rychtal |
2 - 1 |
SKP Słupca |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
3 - 3 |
Piast Kobylin |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Zefka Kobyla Góra |
5 - 3 |
Tulisia Tuliszków |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Vitcovia Witkowo |
0 - 0 |
Victoria Skarszew |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Victoria Skarszew |
1 - 1 |
Astra Krotoszyn |
10 września 2020
10.09 - 17:30 |
Tulisia Tuliszków |
1 - 2 |
Vitcovia Witkowo |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Piast Kobylin |
2 - 1 |
Zefka Kobyla Góra |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
SKP Słupca |
3 - 0 |
Zjednoczeni Rychwał |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Raszkowianka Raszków |
3 - 2 |
GKS Rychtal |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
1 - 1 |
GKS Sompolno |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Stal Pleszew |
1 - 0 |
KS Opatówek |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Piast Czekanów |
3 - 1 |
Lew Pogorzela |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Orzeł Mroczeń |
3 - 0 |
MKS Dąbie |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
0 - 0 |
MKS Dąbie |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
Lew Pogorzela |
0 - 9 |
Orzeł Mroczeń |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
KS Opatówek |
3 - 2 |
Piast Czekanów |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
GKS Sompolno |
1 - 2 |
Stal Pleszew |
20 września 2020
20.09 - 16:30 |
GKS Rychtal |
3 - 0 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
4 - 1 |
Raszkowianka Raszków |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Zefka Kobyla Góra |
0 - 2 |
SKP Słupca |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Vitcovia Witkowo |
0 - 2 |
Piast Kobylin |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Victoria Skarszew |
3 - 2 |
Tulisia Tuliszków |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Tulisia Tuliszków |
3 - 4 |
Astra Krotoszyn |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Piast Kobylin |
2 - 4 |
Victoria Skarszew |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
SKP Słupca |
3 - 1 |
Vitcovia Witkowo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Raszkowianka Raszków |
2 - 3 |
Zefka Kobyla Góra |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
4 - 1 |
Zjednoczeni Rychwał |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Stal Pleszew |
2 - 1 |
GKS Rychtal |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Piast Czekanów |
1 - 2 |
GKS Sompolno |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Orzeł Mroczeń |
3 - 1 |
KS Opatówek |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
MKS Dąbie |
4 - 0 |
Lew Pogorzela |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
7 - 1 |
Lew Pogorzela |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
KS Opatówek |
4 - 1 |
MKS Dąbie |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
GKS Sompolno |
0 - 3 |
Orzeł Mroczeń |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
GKS Rychtal |
6 - 2 |
Piast Czekanów |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
2 - 1 |
Stal Pleszew |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Zefka Kobyla Góra |
4 - 0 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Vitcovia Witkowo |
4 - 1 |
Raszkowianka Raszków |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Victoria Skarszew |
3 - 2 |
SKP Słupca |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Tulisia Tuliszków |
0 - 1 |
Piast Kobylin |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Piast Kobylin |
5 - 1 |
Astra Krotoszyn |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
SKP Słupca |
3 - 1 |
Tulisia Tuliszków |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Raszkowianka Raszków |
1 - 2 |
Victoria Skarszew |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
0 - 2 |
Vitcovia Witkowo |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Stal Pleszew |
5 - 0 |
Zefka Kobyla Góra |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Piast Czekanów |
2 - 3 |
Zjednoczeni Rychwał |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Orzeł Mroczeń |
1 - 2 |
GKS Rychtal |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
MKS Dąbie |
2 - 2 |
GKS Sompolno |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Lew Pogorzela |
1 - 1 |
KS Opatówek |
29 listopada 2020
29.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
2 - 1 |
KS Opatówek |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
GKS Sompolno |
2 - 0 |
Lew Pogorzela |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
GKS Rychtal |
5 - 1 |
MKS Dąbie |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
1 - 1 |
Orzeł Mroczeń |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Zefka Kobyla Góra |
3 - 2 |
Piast Czekanów |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Vitcovia Witkowo |
1 - 2 |
Stal Pleszew |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Victoria Skarszew |
2 - 2 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Tulisia Tuliszków |
0 - 2 |
Raszkowianka Raszków |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Piast Kobylin |
0 - 2 |
SKP Słupca |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
SKP Słupca |
1 - 1 |
Astra Krotoszyn |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Raszkowianka Raszków |
0 - 6 |
Piast Kobylin |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
2 - 1 |
Tulisia Tuliszków |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Stal Pleszew |
0 - 1 |
Victoria Skarszew |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Piast Czekanów |
4 - 0 |
Vitcovia Witkowo |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Orzeł Mroczeń |
5 - 0 |
Zefka Kobyla Góra |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
MKS Dąbie |
1 - 1 |
Zjednoczeni Rychwał |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Lew Pogorzela |
0 - 5 |
GKS Rychtal |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
KS Opatówek |
0 - 3 |
GKS Sompolno |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
4 - 1 |
GKS Sompolno |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
GKS Rychtal |
7 - 1 |
KS Opatówek |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
6 - 1 |
Lew Pogorzela |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Zefka Kobyla Góra |
3 - 2 |
MKS Dąbie |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Vitcovia Witkowo |
3 - 1 |
Orzeł Mroczeń |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Victoria Skarszew |
0 - 5 |
Piast Czekanów |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Tulisia Tuliszków |
3 - 0 |
Stal Pleszew |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Piast Kobylin |
3 - 0 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
SKP Słupca |
3 - 2 |
Raszkowianka Raszków |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Raszkowianka Raszków |
1 - 5 |
Astra Krotoszyn |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
0 - 1 |
SKP Słupca |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Stal Pleszew |
3 - 0 |
Piast Kobylin |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Piast Czekanów |
3 - 1 |
Tulisia Tuliszków |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Orzeł Mroczeń |
3 - 1 |
Victoria Skarszew |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Vitcovia Witkowo |
1 - 0 |
MKS Dąbie |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Lew Pogorzela |
0 - 2 |
Zefka Kobyla Góra |
6 grudnia 2020
6.12 - 11:00 |
KS Opatówek |
2 - 1 |
Zjednoczeni Rychwał |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
GKS Sompolno |
0 - 1 |
GKS Rychtal |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
3 - 0 |
GKS Rychtal |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
2 - 1 |
GKS Sompolno |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Zefka Kobyla Góra |
3 - 2 |
KS Opatówek |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Vitcovia Witkowo |
2 - 1 |
Lew Pogorzela |
2 grudnia 2020
2.12 - 19:00 |
Victoria Skarszew |
4 - 2 |
MKS Dąbie |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Tulisia Tuliszków |
1 - 6 |
Orzeł Mroczeń |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Piast Kobylin |
6 - 3 |
Piast Czekanów |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
SKP Słupca |
2 - 1 |
Stal Pleszew |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Raszkowianka Raszków |
2 - 2 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Kolejka 17 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Polonus Kazimierz Biskupi |
1 - 3 |
Astra Krotoszyn |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Stal Pleszew |
4 - 0 |
Raszkowianka Raszków |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Piast Czekanów |
0 - 5 |
SKP Słupca |
22 listopada 2020
22.11 - 11:00 |
Orzeł Mroczeń |
2 - 2 |
Piast Kobylin |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
MKS Dąbie |
3 - 1 |
Tulisia Tuliszków |
22 listopada 2020
22.11 - 12:00 |
Lew Pogorzela |
2 - 8 |
Victoria Skarszew |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
KS Opatówek |
0 - 0 |
Vitcovia Witkowo |
21 listopada 2020
21.11 - 12:00 |
GKS Sompolno |
1 - 5 |
Zefka Kobyla Góra |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
GKS Rychtal |
4 - 0 |
Zjednoczeni Rychwał |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
2 - 1 |
Zjednoczeni Rychwał |
7 marca 2021
7.03 - 11:00 |
GKS Rychtal |
1 - 0 |
Zefka Kobyla Góra |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
GKS Sompolno |
2 - 1 |
Vitcovia Witkowo |
7 marca 2021
7.03 - 14:00 |
KS Opatówek |
1 - 1 |
Victoria Skarszew |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Lew Pogorzela |
0 - 3 |
Tulisia Tuliszków |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
MKS Dąbie |
0 - 3 |
Piast Kobylin |
7 marca 2021
7.03 - 18:30 |
Orzeł Mroczeń |
2 - 0 |
SKP Słupca |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
Piast Czekanów |
3 - 2 |
Raszkowianka Raszków |
7 marca 2021
7.03 - 11:00 |
Stal Pleszew |
3 - 0 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Stal Pleszew |
3 - 1 |
Astra Krotoszyn |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
5 - 2 |
Piast Czekanów |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Raszkowianka Raszków |
0 - 2 |
Orzeł Mroczeń |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
SKP Słupca |
0 - 1 |
MKS Dąbie |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Piast Kobylin |
3 - 0 |
Lew Pogorzela |
|
Tulisia Tuliszków |
1 - 1 |
KS Opatówek |
13 marca 2021
13.03 - 13:00 |
Victoria Skarszew |
6 - 1 |
GKS Sompolno |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Vitcovia Witkowo |
0 - 1 |
GKS Rychtal |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Zefka Kobyla Góra |
2 - 0 |
Zjednoczeni Rychwał |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
MKS Dąbie |
0 - 2 |
Astra Krotoszyn |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Orzeł Mroczeń |
3 - 0 |
Lew Pogorzela |
|
Piast Czekanów |
5 - 1 |
KS Opatówek |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Stal Pleszew |
4 - 2 |
GKS Sompolno |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
1 - 1 |
GKS Rychtal |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Raszkowianka Raszków |
3 - 0 |
Zjednoczeni Rychwał |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
SKP Słupca |
4 - 3 |
Zefka Kobyla Góra |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Piast Kobylin |
0 - 2 |
Vitcovia Witkowo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Tulisia Tuliszków |
1 - 6 |
Victoria Skarszew |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
6 - 1 |
Tulisia Tuliszków |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Victoria Skarszew |
4 - 0 |
Piast Kobylin |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Vitcovia Witkowo |
1 - 3 |
SKP Słupca |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Zefka Kobyla Góra |
2 - 0 |
Raszkowianka Raszków |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
0 - 0 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:00 |
GKS Rychtal |
6 - 2 |
Stal Pleszew |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
GKS Sompolno |
1 - 2 |
Piast Czekanów |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
KS Opatówek |
0 - 6 |
Orzeł Mroczeń |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Lew Pogorzela |
0 - 3 |
MKS Dąbie |
|
Kolejka 20 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
0 - 5 |
Zefka Kobyla Góra |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
1 - 4 |
Vitcovia Witkowo |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
GKS Rychtal |
1 - 4 |
Victoria Skarszew |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
GKS Sompolno |
2 - 1 |
Tulisia Tuliszków |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
KS Opatówek |
0 - 1 |
Piast Kobylin |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Lew Pogorzela |
0 - 3 |
SKP Słupca |
|
MKS Dąbie |
6 - 3 |
Raszkowianka Raszków |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Orzeł Mroczeń |
1 - 2 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Piast Czekanów |
3 - 3 |
Stal Pleszew |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Lew Pogorzela |
0 - 3 |
Astra Krotoszyn |
|
MKS Dąbie |
2 - 1 |
KS Opatówek |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Orzeł Mroczeń |
1 - 3 |
GKS Sompolno |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Piast Czekanów |
1 - 1 |
GKS Rychtal |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Stal Pleszew |
7 - 1 |
Zjednoczeni Rychwał |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
4 - 0 |
Zefka Kobyla Góra |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Raszkowianka Raszków |
3 - 5 |
Vitcovia Witkowo |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
SKP Słupca |
3 - 1 |
Victoria Skarszew |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Piast Kobylin |
4 - 4 |
Tulisia Tuliszków |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
3 - 1 |
Piast Kobylin |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Tulisia Tuliszków |
1 - 3 |
SKP Słupca |
15 maja 2021
15.05 - 17:30 |
Victoria Skarszew |
5 - 2 |
Raszkowianka Raszków |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Vitcovia Witkowo |
2 - 2 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Zefka Kobyla Góra |
2 - 0 |
Stal Pleszew |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
1 - 2 |
Piast Czekanów |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
GKS Rychtal |
0 - 1 |
Orzeł Mroczeń |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
GKS Sompolno |
2 - 0 |
MKS Dąbie |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
KS Opatówek |
3 - 0 |
Lew Pogorzela |
|
Kolejka 21 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Piast Czekanów |
3 - 2 |
Astra Krotoszyn |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Stal Pleszew |
4 - 1 |
Orzeł Mroczeń |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
3 - 0 |
MKS Dąbie |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Raszkowianka Raszków |
3 - 0 |
Lew Pogorzela |
|
SKP Słupca |
3 - 1 |
KS Opatówek |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Piast Kobylin |
4 - 3 |
GKS Sompolno |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Tulisia Tuliszków |
1 - 5 |
GKS Rychtal |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Victoria Skarszew |
8 - 2 |
Zjednoczeni Rychwał |
19 maja 2021
19.05 - 19:00 |
Vitcovia Witkowo |
1 - 1 |
Zefka Kobyla Góra |
19 maja 2021
19.05 - 18:30 |
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Opatówek |
1 - 7 |
Astra Krotoszyn |
22 maja 2021
22.05 - 14:00 |
Lew Pogorzela |
0 - 3 |
GKS Sompolno |
|
MKS Dąbie |
0 - 8 |
GKS Rychtal |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Orzeł Mroczeń |
7 - 1 |
Zjednoczeni Rychwał |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Piast Czekanów |
1 - 2 |
Zefka Kobyla Góra |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Stal Pleszew |
1 - 0 |
Vitcovia Witkowo |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
2 - 0 |
Victoria Skarszew |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Raszkowianka Raszków |
1 - 2 |
Tulisia Tuliszków |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
SKP Słupca |
5 - 0 |
Piast Kobylin |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 26. maja 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Mroczeń |
3 - 1 |
Astra Krotoszyn |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Piast Czekanów |
2 - 1 |
MKS Dąbie |
26 maja 2021
26.05 - 17:00 |
Stal Pleszew |
3 - 0 |
Lew Pogorzela |
|
Polonus Kazimierz Biskupi |
5 - 2 |
KS Opatówek |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Raszkowianka Raszków |
3 - 5 |
GKS Sompolno |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
SKP Słupca |
3 - 2 |
GKS Rychtal |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Piast Kobylin |
3 - 1 |
Zjednoczeni Rychwał |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Tulisia Tuliszków |
1 - 4 |
Zefka Kobyla Góra |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Victoria Skarszew |
2 - 1 |
Vitcovia Witkowo |
26 maja 2021
26.05 - 19:00 |
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
0 - 2 |
SKP Słupca |
29 maja 2021
29.05 - 13:00 |
Piast Kobylin |
3 - 2 |
Raszkowianka Raszków |
30 maja 2021
30.05 - 13:00 |
Tulisia Tuliszków |
0 - 1 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Victoria Skarszew |
6 - 3 |
Stal Pleszew |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Vitcovia Witkowo |
3 - 3 |
Piast Czekanów |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Zefka Kobyla Góra |
5 - 2 |
Orzeł Mroczeń |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
6 - 2 |
MKS Dąbie |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
GKS Rychtal |
3 - 0 |
Lew Pogorzela |
|
GKS Sompolno |
4 - 0 |
KS Opatówek |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Kolejka 31 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
GKS Sompolno |
2 - 4 |
Astra Krotoszyn |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
KS Opatówek |
2 - 5 |
GKS Rychtal |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:30 |
Lew Pogorzela |
0 - 3 |
Zjednoczeni Rychwał |
|
MKS Dąbie |
1 - 7 |
Zefka Kobyla Góra |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Orzeł Mroczeń |
0 - 2 |
Vitcovia Witkowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Piast Czekanów |
0 - 5 |
Victoria Skarszew |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Stal Pleszew |
4 - 0 |
Tulisia Tuliszków |
3 czerwca 2021
3.06 - 10:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
0 - 3 |
Piast Kobylin |
2 czerwca 2021
2.06 - 19:00 |
Raszkowianka Raszków |
0 - 4 |
SKP Słupca |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
8 - 0 |
Raszkowianka Raszków |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
SKP Słupca |
3 - 2 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Piast Kobylin |
0 - 2 |
Stal Pleszew |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Tulisia Tuliszków |
1 - 4 |
Piast Czekanów |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Victoria Skarszew |
3 - 0 |
Orzeł Mroczeń |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
MKS Dąbie |
1 - 1 |
Vitcovia Witkowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Zefka Kobyla Góra |
3 - 0 |
Lew Pogorzela |
|
Zjednoczeni Rychwał |
2 - 0 |
KS Opatówek |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
GKS Rychtal |
1 - 0 |
GKS Sompolno |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Kolejka 24 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
2 - 3 |
Victoria Skarszew |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Vitcovia Witkowo |
0 - 0 |
Tulisia Tuliszków |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:30 |
Zefka Kobyla Góra |
3 - 0 |
Piast Kobylin |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
1 - 3 |
SKP Słupca |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
GKS Rychtal |
7 - 2 |
Raszkowianka Raszków |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
GKS Sompolno |
1 - 1 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
KS Opatówek |
0 - 0 |
Stal Pleszew |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:15 |
Lew Pogorzela |
0 - 3 |
Piast Czekanów |
|
MKS Dąbie |
1 - 0 |
Orzeł Mroczeń |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
GKS Rychtal |
2 - 0 |
Astra Krotoszyn |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
GKS Sompolno |
1 - 4 |
Zjednoczeni Rychwał |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
KS Opatówek |
1 - 5 |
Zefka Kobyla Góra |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 |
Lew Pogorzela |
0 - 3 |
Vitcovia Witkowo |
|
MKS Dąbie |
1 - 6 |
Victoria Skarszew |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Orzeł Mroczeń |
4 - 1 |
Tulisia Tuliszków |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Piast Czekanów |
3 - 2 |
Piast Kobylin |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Stal Pleszew |
2 - 6 |
SKP Słupca |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
3 - 0 |
Raszkowianka Raszków |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
1 - 3 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Raszkowianka Raszków |
2 - 3 |
Stal Pleszew |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
SKP Słupca |
3 - 0 |
Piast Czekanów |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Piast Kobylin |
3 - 0 |
Orzeł Mroczeń |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Tulisia Tuliszków |
4 - 1 |
MKS Dąbie |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Victoria Skarszew |
3 - 0 |
Lew Pogorzela |
|
Vitcovia Witkowo |
3 - 0 |
KS Opatówek |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Zefka Kobyla Góra |
7 - 3 |
GKS Sompolno |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
1 - 2 |
GKS Rychtal |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:00 |
Kolejka 22 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Astra Krotoszyn |
2 - 1 |
Vitcovia Witkowo |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Zefka Kobyla Góra |
3 - 1 |
Victoria Skarszew |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Zjednoczeni Rychwał |
3 - 2 |
Tulisia Tuliszków |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
GKS Rychtal |
5 - 1 |
Piast Kobylin |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
GKS Sompolno |
2 - 4 |
SKP Słupca |
26 czerwca 2021
26.06 - 15:00 |
KS Opatówek |
6 - 1 |
Raszkowianka Raszków |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:00 |
Lew Pogorzela |
0 - 3 |
Polonus Kazimierz Biskupi |
|
MKS Dąbie |
2 - 3 |
Stal Pleszew |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Orzeł Mroczeń |
5 - 2 |
Piast Czekanów |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
|