IV liga - dolnośląska (wschód) - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Słowianin Wolibórz 15 34 10 4 1 37 - 10
2. Piast Żmigród 15 33 10 3 2 26 - 10 1 1 0 1 0 2 - 2
3. Lechia Dzierżoniów 15 33 10 3 2 36 - 15 1 1 0 1 0 2 - 2
4. Polonia Świdnica 15 28 8 4 3 31 - 19
5. Moto Jelcz Oława 14 27 8 3 3 24 - 12
6. Foto-Higiena Gać 15 25 8 1 6 41 - 28
7. Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 24 6 6 3 25 - 19 1 1 0 1 0 0 - 0
8. Galakticos Solna 15 24 6 6 3 21 - 17 1 1 0 1 0 0 - 0
9. Piast Nowa Ruda 15 20 6 2 7 15 - 17
10. Górnik Wałbrzych 14 17 5 2 7 22 - 30
11. Bielawianka Bielawa 15 16 5 1 9 26 - 32 1 3 1 0 0 3 - 1
12. Polonia Trzebnica 15 16 4 4 7 28 - 31 1 0 0 0 1 1 - 3
13. Barycz Sułów 15 15 4 3 8 20 - 20
14. Sokół Marcinkowice 15 14 4 2 9 27 - 37
15. Skałki Stolec 15 5 1 2 12 13 - 60
16. Zamek Kamieniec Ząbkowicki 15 2 0 2 13 15 - 50


Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa 0 - 1 Barycz Sułów 13 sierpnia 2022 - 15:30
Polonia Świdnica 2 - 1 Górnik Wałbrzych 13 sierpnia 2022 - 17:00
Lechia Dzierżoniów 2 - 1 Foto-Higiena Gać 13 sierpnia 2022 - 17:00
Galakticos Solna 0 - 2 Słowianin Wolibórz 13 sierpnia 2022 - 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 - 3 Sokół Marcinkowice 13 sierpnia 2022 - 11:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2 - 2 Moto Jelcz Oława 13 sierpnia 2022 - 17:00
Skałki Stolec 0 - 3 Piast Żmigród 14 sierpnia 2022 - 11:00
Piast Nowa Ruda 1 - 2 Polonia Trzebnica 14 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Słowianin Wolibórz 5 - 0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 20 sierpnia 2022 - 11:00
Barycz Sułów 2 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 20 sierpnia 2022 - 11:00
Piast Żmigród 3 - 1 Polonia Trzebnica 20 sierpnia 2022 - 17:00
Moto Jelcz Oława 5 - 1 Lechia Dzierżoniów 20 sierpnia 2022 - 11:00
Skałki Stolec 1 - 1 Galakticos Solna 21 sierpnia 2022 - 17:00
Foto-Higiena Gać 4 - 1 Bielawianka Bielawa 20 sierpnia 2022 - 11:00
Sokół Marcinkowice 3 - 2 Polonia Świdnica 20 sierpnia 2022 - 11:00
Górnik Wałbrzych 0 - 2 Piast Nowa Ruda 20 sierpnia 2022 - 11:00
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Lechia Dzierżoniów 0 - 0 Słowianin Wolibórz 26 listopada 2022 - 11:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5 - 2 Foto-Higiena Gać 26 listopada 2022 - 11:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2 - 3 Skałki Stolec 28 sierpnia 2022 - 17:00
Polonia Trzebnica 1 - 2 Górnik Wałbrzych 26 listopada 2022 - 11:00
Polonia Świdnica 3 - 0 Barycz Sułów 26 listopada 2022 - 11:00
Galakticos Solna 3 - 1 Piast Żmigród 26 listopada 2022 - 11:00
Piast Nowa Ruda 1 - 0 Sokół Marcinkowice 26 listopada 2022 - 11:00
Bielawianka Bielawa 0 - 3 Moto Jelcz Oława 26 listopada 2022 - 11:00
Kolejka 4 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Galakticos Solna 1 - 0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3 września 2022 - 17:00
Piast Żmigród 3 - 0 Górnik Wałbrzych 3 września 2022 - 17:00
Sokół Marcinkowice 1 - 3 Polonia Trzebnica 3 września 2022 - 11:00
Barycz Sułów 1 - 2 Piast Nowa Ruda 3 września 2022 - 17:00
Moto Jelcz Oława 0 - 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 września 2022 - 17:00
Słowianin Wolibórz 4 - 1 Bielawianka Bielawa 3 września 2022 - 15:00
Skałki Stolec 1 - 5 Lechia Dzierżoniów 4 września 2022 - 16:00
Foto-Higiena Gać 2 - 2 Polonia Świdnica 3 września 2022 - 15:00
Kolejka 5 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Piast Nowa Ruda 2 - 3 Foto-Higiena Gać 10 września 2022 - 13:00
Polonia Świdnica 1 - 3 Moto Jelcz Oława 10 września 2022 - 16:00
Górnik Wałbrzych 2 - 4 Sokół Marcinkowice 10 września 2022 - 16:00
Lechia Dzierżoniów 0 - 1 Galakticos Solna 10 września 2022 - 16:00
Bielawianka Bielawa 6 - 1 Skałki Stolec 10 września 2022 - 14:30
Słowianin Wolibórz 3 - 0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 września 2022 - 11:00
Barycz Sułów 4 - 1 Polonia Trzebnica 10 września 2022 - 16:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 - 4 Piast Żmigród 10 września 2022 - 16:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Moto Jelcz Oława 2 - 0 Piast Nowa Ruda 18 września 2022 - 11:00
Galakticos Solna 2 - 2 Bielawianka Bielawa 17 września 2022 - 16:00
Słowianin Wolibórz 2 - 2 Polonia Świdnica 17 września 2022 - 12:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 - 4 Lechia Dzierżoniów 17 września 2022 - 16:00
Piast Żmigród 2 - 1 Sokół Marcinkowice 17 września 2022 - 16:00
Barycz Sułów 2 - 2 Górnik Wałbrzych 17 września 2022 - 16:00
Foto-Higiena Gać 4 - 2 Polonia Trzebnica 17 września 2022 - 16:00
Skałki Stolec 1 - 4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 18 września 2022 - 16:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Polonia Trzebnica 0 - 0 Moto Jelcz Oława 24 września 2022 - 16:00
Polonia Świdnica 5 - 0 Skałki Stolec 24 września 2022 - 13:00
Bielawianka Bielawa 6 - 2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 24 września 2022 - 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 - 0 Galakticos Solna 24 września 2022 - 16:00
Sokół Marcinkowice 0 - 4 Barycz Sułów 24 września 2022 - 16:00
Lechia Dzierżoniów 2 - 2 Piast Żmigród 24 września 2022 - 16:00
Piast Nowa Ruda 0 - 1 Słowianin Wolibórz 24 września 2022 - 16:00
Górnik Wałbrzych 1 - 5 Foto-Higiena Gać 24 września 2022 - 16:00
Kolejka 8 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Lechia Dzierżoniów 5 - 1 Bielawianka Bielawa 2 października 2022 - 13:00
Słowianin Wolibórz 3 - 3 Polonia Trzebnica 1 października 2022 - 15:00
Piast Żmigród 1 - 0 Barycz Sułów 1 października 2022 - 15:00
Foto-Higiena Gać 3 - 1 Sokół Marcinkowice 1 października 2022 - 15:00
Moto Jelcz Oława - Górnik Wałbrzych 1 października 2022 - 15:00
Skałki Stolec 1 - 3 Piast Nowa Ruda 1 października 2022 - 19:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 - 0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 października 2022 - 14:00
Galakticos Solna 1 - 2 Polonia Świdnica 1 października 2022 - 15:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Górnik Wałbrzych 1 - 1 Słowianin Wolibórz 8 października 2022 - 12:00
Polonia Świdnica 3 - 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 8 października 2022 - 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 - 3 Lechia Dzierżoniów 8 października 2022 - 15:00
Bielawianka Bielawa 0 - 2 Piast Żmigród 8 października 2022 - 15:00
Piast Nowa Ruda 1 - 1 Galakticos Solna 8 października 2022 - 15:00
Polonia Trzebnica 1 - 0 Skałki Stolec 8 października 2022 - 15:00
Barycz Sułów 0 - 1 Foto-Higiena Gać 8 października 2022 - 15:00
Sokół Marcinkowice 2 - 4 Moto Jelcz Oława 8 października 2022 - 15:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa 0 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 października 2022 - 15:00
Piast Żmigród 1 - 0 Foto-Higiena Gać 15 października 2022 - 14:00
Moto Jelcz Oława 1 - 0 Barycz Sułów 15 października 2022 - 15:00
Słowianin Wolibórz 4 - 0 Sokół Marcinkowice 15 października 2022 - 13:00
Skałki Stolec 1 - 3 Górnik Wałbrzych 15 października 2022 - 18:00
Galakticos Solna 2 - 2 Polonia Trzebnica 15 października 2022 - 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 - 2 Piast Nowa Ruda 15 października 2022 - 15:00
Lechia Dzierżoniów 3 - 0 Polonia Świdnica 15 października 2022 - 15:00
Kolejka 11 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Barycz Sułów 0 - 1 Słowianin Wolibórz 22 października 2022 - 15:00
Polonia Świdnica 3 - 0 Bielawianka Bielawa 22 października 2022 - 15:00
Foto-Higiena Gać 1 - 2 Moto Jelcz Oława 23 października 2022 - 14:00
Polonia Trzebnica 8 - 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 22 października 2022 - 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 0 Piast Żmigród 22 października 2022 - 13:00
Górnik Wałbrzych 2 - 0 Galakticos Solna 22 października 2022 - 15:00
Piast Nowa Ruda 0 - 2 Lechia Dzierżoniów 22 października 2022 - 15:00
Sokół Marcinkowice 7 - 1 Skałki Stolec 22 października 2022 - 15:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa 2 - 0 Piast Nowa Ruda 29 października 2022 - 14:00
Galakticos Solna 3 - 2 Sokół Marcinkowice 29 października 2022 - 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 1 Polonia Świdnica 29 października 2022 - 14:00
Piast Żmigród 2 - 0 Moto Jelcz Oława 29 października 2022 - 14:00
Słowianin Wolibórz 3 - 1 Foto-Higiena Gać 29 października 2022 - 14:00
Lechia Dzierżoniów 3 - 0 Polonia Trzebnica 29 października 2022 - 14:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 - 3 Górnik Wałbrzych 29 października 2022 - 14:00
Skałki Stolec 1 - 1 Barycz Sułów 29 października 2022 - 14:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Polonia Trzebnica 1 - 3 Bielawianka Bielawa 5 listopada 2022 - 13:30
Górnik Wałbrzych 2 - 3 Lechia Dzierżoniów 5 listopada 2022 - 13:30
Sokół Marcinkowice 2 - 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5 listopada 2022 - 13:30
Foto-Higiena Gać 11 - 1 Skałki Stolec 5 listopada 2022 - 13:30
Moto Jelcz Oława 0 - 1 Słowianin Wolibórz 5 listopada 2022 - 13:30
Polonia Świdnica 1 - 1 Piast Żmigród 6 listopada 2022 - 13:30
Barycz Sułów 1 - 2 Galakticos Solna 5 listopada 2022 - 14:30
Piast Nowa Ruda 1 - 0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 5 listopada 2022 - 13:30
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
Galakticos Solna 3 - 0 Foto-Higiena Gać 12 listopada 2022 - 13:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 2 Polonia Trzebnica 12 listopada 2022 - 12:00
Bielawianka Bielawa 1 - 2 Górnik Wałbrzych 13 listopada 2022 - 13:00
Lechia Dzierżoniów 1 - 1 Sokół Marcinkowice 11 listopada 2022 - 13:00
Piast Żmigród 1 - 0 Słowianin Wolibórz 12 listopada 2022 - 13:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 - 4 Barycz Sułów 12 listopada 2022 - 13:00
Skałki Stolec 0 - 1 Moto Jelcz Oława 11 listopada 2022 - 15:00
Polonia Świdnica 2 - 0 Piast Nowa Ruda 12 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Polonia Trzebnica 1 - 2 Polonia Świdnica 19 listopada 2022 - 13:00
Słowianin Wolibórz 7 - 1 Skałki Stolec 19 listopada 2022 - 12:00
Moto Jelcz Oława 1 - 1 Galakticos Solna 19 listopada 2022 - 13:00
Barycz Sułów 0 - 2 Lechia Dzierżoniów 19 listopada 2022 - 13:00
Sokół Marcinkowice 0 - 3 Bielawianka Bielawa 19 listopada 2022 - 11:00
Górnik Wałbrzych 1 - 4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 19 listopada 2022 - 13:00
Piast Nowa Ruda 0 - 0 Piast Żmigród 19 listopada 2022 - 13:00
Foto-Higiena Gać 3 - 2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 19 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 16 [szczegóły]  
Barycz Sułów - Bielawianka Bielawa
Górnik Wałbrzych - Polonia Świdnica
Foto-Higiena Gać - Lechia Dzierżoniów
Słowianin Wolibórz - Galakticos Solna
Sokół Marcinkowice - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Moto Jelcz Oława - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Piast Żmigród - Skałki Stolec
Polonia Trzebnica - Piast Nowa Ruda
Kolejka 17 [szczegóły]  
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Słowianin Wolibórz
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Barycz Sułów
Polonia Trzebnica - Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów - Moto Jelcz Oława
Galakticos Solna - Skałki Stolec
Bielawianka Bielawa - Foto-Higiena Gać
Polonia Świdnica - Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda - Górnik Wałbrzych
Kolejka 18 [szczegóły]  
Słowianin Wolibórz - Lechia Dzierżoniów
Foto-Higiena Gać - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Skałki Stolec - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Górnik Wałbrzych - Polonia Trzebnica
Barycz Sułów - Polonia Świdnica
Piast Żmigród - Galakticos Solna
Sokół Marcinkowice - Piast Nowa Ruda
Moto Jelcz Oława - Bielawianka Bielawa
Kolejka 19 [szczegóły]  
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Galakticos Solna
Górnik Wałbrzych - Piast Żmigród
Polonia Trzebnica - Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda - Barycz Sułów
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Moto Jelcz Oława
Bielawianka Bielawa - Słowianin Wolibórz
Lechia Dzierżoniów - Skałki Stolec
Polonia Świdnica - Foto-Higiena Gać
Kolejka 20 [szczegóły]  
Foto-Higiena Gać - Piast Nowa Ruda
Moto Jelcz Oława - Polonia Świdnica
Sokół Marcinkowice - Górnik Wałbrzych
Galakticos Solna - Lechia Dzierżoniów
Skałki Stolec - Bielawianka Bielawa
Słowianin Wolibórz - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Barycz Sułów - Polonia Trzebnica
Piast Żmigród - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kolejka 21 [szczegóły]  
Piast Nowa Ruda - Moto Jelcz Oława
Bielawianka Bielawa - Galakticos Solna
Polonia Świdnica - Słowianin Wolibórz
Lechia Dzierżoniów - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sokół Marcinkowice - Piast Żmigród
Górnik Wałbrzych - Barycz Sułów
Polonia Trzebnica - Foto-Higiena Gać
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Skałki Stolec
Kolejka 22 [szczegóły]  
Moto Jelcz Oława - Polonia Trzebnica
Skałki Stolec - Polonia Świdnica
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Bielawianka Bielawa
Galakticos Solna - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Barycz Sułów - Sokół Marcinkowice
Piast Żmigród - Lechia Dzierżoniów
Słowianin Wolibórz - Piast Nowa Ruda
Foto-Higiena Gać - Górnik Wałbrzych
Kolejka 23 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa - Lechia Dzierżoniów
Polonia Trzebnica - Słowianin Wolibórz
Barycz Sułów - Piast Żmigród
Sokół Marcinkowice - Foto-Higiena Gać
Górnik Wałbrzych - Moto Jelcz Oława
Piast Nowa Ruda - Skałki Stolec
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Polonia Świdnica - Galakticos Solna
Kolejka 24 [szczegóły]  
Słowianin Wolibórz - Górnik Wałbrzych
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Polonia Świdnica
Lechia Dzierżoniów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żmigród - Bielawianka Bielawa
Galakticos Solna - Piast Nowa Ruda
Skałki Stolec - Polonia Trzebnica
Foto-Higiena Gać - Barycz Sułów
Moto Jelcz Oława - Sokół Marcinkowice
Kolejka 25 [szczegóły]  
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród
Barycz Sułów - Moto Jelcz Oława
Sokół Marcinkowice - Słowianin Wolibórz
Górnik Wałbrzych - Skałki Stolec
Polonia Trzebnica - Galakticos Solna
Piast Nowa Ruda - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Polonia Świdnica - Lechia Dzierżoniów
Kolejka 26 [szczegóły]  
Słowianin Wolibórz - Barycz Sułów
Bielawianka Bielawa - Polonia Świdnica
Moto Jelcz Oława - Foto-Higiena Gać
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Polonia Trzebnica
Piast Żmigród - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Galakticos Solna - Górnik Wałbrzych
Lechia Dzierżoniów - Piast Nowa Ruda
Skałki Stolec - Sokół Marcinkowice
Kolejka 27 [szczegóły]  
Piast Nowa Ruda - Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice - Galakticos Solna
Polonia Świdnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Moto Jelcz Oława - Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać - Słowianin Wolibórz
Polonia Trzebnica - Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Barycz Sułów - Skałki Stolec
Kolejka 28 [szczegóły]  
Bielawianka Bielawa - Polonia Trzebnica
Lechia Dzierżoniów - Górnik Wałbrzych
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Sokół Marcinkowice
Skałki Stolec - Foto-Higiena Gać
Słowianin Wolibórz - Moto Jelcz Oława
Piast Żmigród - Polonia Świdnica
Galakticos Solna - Barycz Sułów
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Nowa Ruda
Kolejka 29 [szczegóły]  
Foto-Higiena Gać - Galakticos Solna
Polonia Trzebnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Wałbrzych - Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice - Lechia Dzierżoniów
Słowianin Wolibórz - Piast Żmigród
Barycz Sułów - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Moto Jelcz Oława - Skałki Stolec
Piast Nowa Ruda - Polonia Świdnica
Kolejka 30 [szczegóły]  
Polonia Świdnica - Polonia Trzebnica
Skałki Stolec - Słowianin Wolibórz
Galakticos Solna - Moto Jelcz Oława
Lechia Dzierżoniów - Barycz Sułów
Bielawianka Bielawa - Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Górnik Wałbrzych
Piast Żmigród - Piast Nowa Ruda
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Foto-Higiena Gać


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE