IV liga - łódzka - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Aleksandrów Łódzki 34 84 26 6 2 83 - 25
2. Widzew II Łódź 34 75 22 9 3 101 - 30
3. RKS Radomsko 34 70 21 7 6 72 - 31
4. Polonia Piotrków Trybunalski 34 61 18 7 9 72 - 54
5. AKS SMS Łódź 34 60 18 6 10 78 - 50
6. Ceramika Opoczno 34 56 16 8 10 58 - 47
7. Orkan Buczek 34 50 15 5 14 66 - 54 2 3 1 0 1 5 - 5
8. KS Kutno 34 50 14 8 12 55 - 49 2 3 1 0 1 5 - 5
9. Zryw Wygoda 34 48 14 6 14 69 - 65
10. ŁKS III Łódź 34 45 13 6 15 69 - 70
11. Start Brzeziny 34 44 13 5 16 49 - 52
12. Zjednoczeni Stryków 34 43 12 7 15 60 - 61
13. Omega Kleszczów 34 41 13 2 19 42 - 59
14. Warta Działoszyn 34 39 12 3 19 68 - 94
15. Skalnik Sulejów 34 35 9 8 17 48 - 68 2 4 1 1 0 4 - 1
16. Boruta Zgierz 34 35 10 5 19 46 - 64 2 1 0 1 1 1 - 4
17. Szczerbiec Wolbórz 34 20 6 2 26 28 - 92
18. Włókniarz Zelów 34 10 2 4 28 21 - 120


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Zjednoczeni Stryków 3 - 4 Omega Kleszczów 12 sierpnia 2023 - 15:00
Warta Działoszyn 1 - 4 RKS Radomsko 11 sierpnia 2023 - 18:00
Widzew II Łódź 6 - 0 Włókniarz Zelów 12 sierpnia 2023 - 11:00
Orkan Buczek 2 - 4 AKS SMS Łódź 13 sierpnia 2023 - 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 12 sierpnia 2023 - 15:00
ŁKS III Łódź 2 - 2 Zryw Wygoda 12 sierpnia 2023 - 14:00
Boruta Zgierz 0 - 3 Skalnik Sulejów 12 sierpnia 2023 - 15:00
Start Brzeziny 2 - 2 KS Kutno 12 sierpnia 2023 - 14:00
Szczerbiec Wolbórz 2 - 4 Ceramika Opoczno 13 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 2 - 16. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Skalnik Sulejów 3 - 2 Widzew II Łódź 16 sierpnia 2023 - 18:00
RKS Radomsko 2 - 1 Start Brzeziny 15 sierpnia 2023 - 17:00
Zryw Wygoda 2 - 1 Warta Działoszyn 16 sierpnia 2023 - 18:00
Ceramika Opoczno 4 - 2 ŁKS III Łódź 16 sierpnia 2023 - 18:00
Zjednoczeni Stryków 0 - 2 Szczerbiec Wolbórz 16 sierpnia 2023 - 18:30
Omega Kleszczów 0 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 16 sierpnia 2023 - 17:30
AKS SMS Łódź 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 sierpnia 2023 - 17:00
Włókniarz Zelów 2 - 3 Orkan Buczek 16 sierpnia 2023 - 18:00
KS Kutno 2 - 4 Boruta Zgierz 16 sierpnia 2023 - 18:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Widzew II Łódź 0 - 0 KS Kutno 19 sierpnia 2023 - 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 1 AKS SMS Łódź 19 sierpnia 2023 - 17:00
Boruta Zgierz 0 - 2 RKS Radomsko 19 sierpnia 2023 - 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 6 - 2 Włókniarz Zelów 19 sierpnia 2023 - 16:00
Szczerbiec Wolbórz 0 - 3 Omega Kleszczów 19 sierpnia 2023 - 17:00
ŁKS III Łódź 3 - 0 Zjednoczeni Stryków 19 sierpnia 2023 - 14:00
Warta Działoszyn 3 - 2 Ceramika Opoczno 19 sierpnia 2023 - 17:00
Start Brzeziny 1 - 3 Zryw Wygoda 19 sierpnia 2023 - 16:00
Orkan Buczek 3 - 1 Skalnik Sulejów 20 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno 1 - 0 Start Brzeziny 25 sierpnia 2023 - 17:30
Omega Kleszczów 0 - 2 AKS SMS Łódź 25 sierpnia 2023 - 17:30
Włókniarz Zelów 2 - 5 Polonia Piotrków Trybunalski 26 sierpnia 2023 - 17:00
Skalnik Sulejów 0 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki 26 sierpnia 2023 - 17:00
KS Kutno 3 - 2 Orkan Buczek 26 sierpnia 2023 - 13:00
RKS Radomsko 1 - 3 Widzew II Łódź 26 sierpnia 2023 - 17:00
Zryw Wygoda 1 - 3 Boruta Zgierz 26 sierpnia 2023 - 16:00
Zjednoczeni Stryków 4 - 0 Warta Działoszyn 26 sierpnia 2023 - 15:00
Szczerbiec Wolbórz 0 - 1 ŁKS III Łódź 26 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 5 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 KS Kutno 2 września 2023 - 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 5 Skalnik Sulejów 2 września 2023 - 17:00
AKS SMS Łódź 7 - 1 Włókniarz Zelów 2 września 2023 - 12:00
ŁKS III Łódź 3 - 2 Omega Kleszczów 2 września 2023 - 13:00
Warta Działoszyn 6 - 1 Szczerbiec Wolbórz 2 września 2023 - 17:00
Start Brzeziny 1 - 0 Zjednoczeni Stryków 2 września 2023 - 16:00
Boruta Zgierz 0 - 1 Ceramika Opoczno 2 września 2023 - 16:00
Widzew II Łódź 5 - 1 Zryw Wygoda 2 września 2023 - 13:00
Orkan Buczek 0 - 0 RKS Radomsko 2 września 2023 - 14:00
Kolejka 6 - 6. września 2023 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno 2 - 2 Widzew II Łódź 6 września 2023 - 17:00
Szczerbiec Wolbórz 0 - 2 Start Brzeziny 6 września 2023 - 17:00
ŁKS III Łódź 4 - 2 Warta Działoszyn 6 września 2023 - 17:00
Omega Kleszczów 1 - 0 Włókniarz Zelów 6 września 2023 - 17:00
Skalnik Sulejów 2 - 4 AKS SMS Łódź 6 września 2023 - 17:00
KS Kutno 1 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 6 września 2023 - 17:00
RKS Radomsko 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 września 2023 - 17:00
Zryw Wygoda 4 - 0 Orkan Buczek 6 września 2023 - 17:00
Zjednoczeni Stryków 8 - 2 Boruta Zgierz 6 września 2023 - 18:30
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Zryw Wygoda 1 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 września 2023 - 12:00
AKS SMS Łódź 1 - 1 KS Kutno 9 września 2023 - 16:00
Włókniarz Zelów 1 - 3 Skalnik Sulejów 9 września 2023 - 17:00
Warta Działoszyn 3 - 2 Omega Kleszczów 9 września 2023 - 16:30
Start Brzeziny 2 - 1 ŁKS III Łódź 9 września 2023 - 16:00
Boruta Zgierz 1 - 2 Szczerbiec Wolbórz 9 września 2023 - 16:00
Widzew II Łódź 3 - 2 Zjednoczeni Stryków 9 września 2023 - 12:00
Orkan Buczek 1 - 1 Ceramika Opoczno 9 września 2023 - 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 1 RKS Radomsko 9 września 2023 - 17:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Zryw Wygoda 1 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 16 września 2023 - 11:00
Ceramika Opoczno 0 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 września 2023 - 16:00
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Orkan Buczek 16 września 2023 - 15:00
Warta Działoszyn 2 - 0 Start Brzeziny 17 września 2023 - 15:00
ŁKS III Łódź 4 - 2 Boruta Zgierz 16 września 2023 - 14:00
Omega Kleszczów 2 - 0 Skalnik Sulejów 16 września 2023 - 15:00
KS Kutno 2 - 3 Włókniarz Zelów 16 września 2023 - 17:00
RKS Radomsko 1 - 1 AKS SMS Łódź 16 września 2023 - 16:00
Szczerbiec Wolbórz 1 - 1 Widzew II Łódź 16 września 2023 - 16:30
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Widzew II Łódź 1 - 1 ŁKS III Łódź 23 września 2023 - 12:00
Boruta Zgierz 1 - 2 Warta Działoszyn 23 września 2023 - 16:00
Start Brzeziny 3 - 1 Omega Kleszczów 23 września 2023 - 16:00
Orkan Buczek 4 - 1 Szczerbiec Wolbórz 24 września 2023 - 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 3 Zjednoczeni Stryków 24 września 2023 - 13:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 0 Ceramika Opoczno 23 września 2023 - 16:30
AKS SMS Łódź 3 - 3 Zryw Wygoda 13 września 2023 - 17:00
Włókniarz Zelów 0 - 4 RKS Radomsko 23 września 2023 - 12:00
Skalnik Sulejów 3 - 2 KS Kutno 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Warta Działoszyn 1 - 0 Widzew II Łódź 30 września 2023 - 15:00
Start Brzeziny 1 - 0 Boruta Zgierz 30 września 2023 - 16:00
Omega Kleszczów 1 - 3 KS Kutno 30 września 2023 - 14:00
RKS Radomsko 2 - 0 Skalnik Sulejów 30 września 2023 - 16:00
Zryw Wygoda 5 - 0 Włókniarz Zelów 30 września 2023 - 15:00
Ceramika Opoczno 3 - 1 AKS SMS Łódź 30 września 2023 - 16:00
Zjednoczeni Stryków 3 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 30 września 2023 - 15:00
Szczerbiec Wolbórz 1 - 5 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 września 2023 - 16:00
ŁKS III Łódź 2 - 1 Orkan Buczek 30 września 2023 - 11:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Włókniarz Zelów 0 - 3 Ceramika Opoczno 7 października 2023 - 15:00
KS Kutno 0 - 1 RKS Radomsko 7 października 2023 - 16:00
Boruta Zgierz 0 - 3 Omega Kleszczów 7 października 2023 - 14:00
Widzew II Łódź 1 - 0 Start Brzeziny 7 października 2023 - 12:00
Orkan Buczek 1 - 2 Warta Działoszyn 8 października 2023 - 14:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 4 - 0 ŁKS III Łódź 6 października 2023 - 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 5 - 2 Szczerbiec Wolbórz 7 października 2023 - 15:00
AKS SMS Łódź 1 - 1 Zjednoczeni Stryków 7 października 2023 - 11:00
Skalnik Sulejów 1 - 1 Zryw Wygoda 7 października 2023 - 15:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Warta Działoszyn 0 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 października 2023 - 14:00
Boruta Zgierz 0 - 3 Widzew II Łódź 14 października 2023 - 15:00
Omega Kleszczów 2 - 3 RKS Radomsko 14 października 2023 - 14:00
Zryw Wygoda 2 - 0 KS Kutno 15 października 2023 - 15:00
Ceramika Opoczno 1 - 0 Skalnik Sulejów 14 października 2023 - 15:00
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Włókniarz Zelów 14 października 2023 - 15:00
Szczerbiec Wolbórz 0 - 5 AKS SMS Łódź 14 października 2023 - 15:00
ŁKS III Łódź 1 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 14 października 2023 - 12:00
Start Brzeziny 3 - 0 Orkan Buczek 14 października 2023 - 15:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
KS Kutno 2 - 1 Ceramika Opoczno 21 października 2023 - 15:00
Widzew II Łódź 7 - 0 Omega Kleszczów 21 października 2023 - 13:00
Orkan Buczek 3 - 2 Boruta Zgierz 25 października 2023 - 15:30
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Start Brzeziny 22 października 2023 - 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 2 Warta Działoszyn 21 października 2023 - 15:00
AKS SMS Łódź 6 - 2 ŁKS III Łódź 21 października 2023 - 12:00
Włókniarz Zelów 0 - 1 Szczerbiec Wolbórz 21 października 2023 - 15:00
Skalnik Sulejów 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 21 października 2023 - 15:00
RKS Radomsko 1 - 2 Zryw Wygoda 21 października 2023 - 15:00
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Widzew II Łódź 2 - 1 Orkan Buczek 28 października 2023 - 12:00
Ceramika Opoczno 4 - 1 RKS Radomsko 28 października 2023 - 14:00
Zjednoczeni Stryków 3 - 2 KS Kutno 28 października 2023 - 15:00
Omega Kleszczów 1 - 0 Zryw Wygoda 28 października 2023 - 14:00
Szczerbiec Wolbórz 1 - 0 Skalnik Sulejów 28 października 2023 - 15:00
Boruta Zgierz 1 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 28 października 2023 - 15:00
ŁKS III Łódź 6 - 0 Włókniarz Zelów 28 października 2023 - 13:30
Warta Działoszyn 1 - 4 AKS SMS Łódź 28 października 2023 - 15:00
Start Brzeziny 1 - 4 Polonia Piotrków Trybunalski 28 października 2023 - 15:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
AKS SMS Łódź 2 - 1 Start Brzeziny 4 listopada 2023 - 13:00
Orkan Buczek 1 - 1 Omega Kleszczów 15 listopada 2023 - 18:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Widzew II Łódź 4 listopada 2023 - 13:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 3 Boruta Zgierz 4 listopada 2023 - 14:00
Włókniarz Zelów 0 - 4 Warta Działoszyn 4 listopada 2023 - 14:00
Skalnik Sulejów 1 - 1 ŁKS III Łódź 4 listopada 2023 - 14:00
KS Kutno 3 - 0 Szczerbiec Wolbórz 4 listopada 2023 - 13:00
RKS Radomsko 4 - 1 Zjednoczeni Stryków 4 listopada 2023 - 14:00
Zryw Wygoda 2 - 3 Ceramika Opoczno 4 listopada 2023 - 14:00
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Orkan Buczek 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 listopada 2023 - 14:00
Omega Kleszczów 2 - 1 Ceramika Opoczno 11 listopada 2023 - 14:00
Zjednoczeni Stryków 5 - 1 Zryw Wygoda 11 listopada 2023 - 15:00
Szczerbiec Wolbórz 1 - 6 RKS Radomsko 11 listopada 2023 - 14:00
Boruta Zgierz 0 - 2 AKS SMS Łódź 11 listopada 2023 - 14:00
ŁKS III Łódź 2 - 3 KS Kutno 11 listopada 2023 - 12:00
Warta Działoszyn 3 - 4 Skalnik Sulejów 11 listopada 2023 - 14:00
Start Brzeziny 1 - 1 Włókniarz Zelów 12 listopada 2023 - 13:00
Widzew II Łódź 2 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski 12 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
KS Kutno 2 - 1 Warta Działoszyn 9 marca 2024 - 13:00
RKS Radomsko 4 - 0 ŁKS III Łódź 18 listopada 2023 - 13:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 0 Omega Kleszczów 18 listopada 2023 - 13:00
Ceramika Opoczno 0 - 2 Zjednoczeni Stryków 18 listopada 2023 - 13:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 1 Orkan Buczek 18 listopada 2023 - 13:30
AKS SMS Łódź 2 - 2 Widzew II Łódź 18 listopada 2023 - 12:00
Włókniarz Zelów 0 - 7 Boruta Zgierz 18 listopada 2023 - 13:30
Skalnik Sulejów 1 - 2 Start Brzeziny 23 listopada 2023 - 20:00
Zryw Wygoda 6 - 0 Szczerbiec Wolbórz 18 listopada 2023 - 13:30
Kolejka 18 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Omega Kleszczów 3 - 2 Zjednoczeni Stryków 16 marca 2024 - 15:00
RKS Radomsko 3 - 1 Warta Działoszyn 16 marca 2024 - 15:00
Włókniarz Zelów 0 - 4 Widzew II Łódź 16 marca 2024 - 15:30
AKS SMS Łódź 2 - 1 Orkan Buczek 17 marca 2024 - 12:00
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 marca 2024 - 18:30
Zryw Wygoda 3 - 3 ŁKS III Łódź 16 marca 2024 - 15:00
Skalnik Sulejów 1 - 1 Boruta Zgierz 16 marca 2024 - 13:00
KS Kutno 1 - 1 Start Brzeziny 16 marca 2024 - 13:00
Ceramika Opoczno 3 - 0 Szczerbiec Wolbórz 16 marca 2024 - 15:00
Kolejka 19 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Widzew II Łódź 5 - 0 Skalnik Sulejów 23 marca 2024 - 15:00
Start Brzeziny 0 - 2 RKS Radomsko 23 marca 2024 - 15:30
Warta Działoszyn 3 - 4 Zryw Wygoda 23 marca 2024 - 15:00
ŁKS III Łódź 1 - 2 Ceramika Opoczno 23 marca 2024 - 13:00
Szczerbiec Wolbórz 1 - 1 Zjednoczeni Stryków 23 marca 2024 - 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 1 Omega Kleszczów 23 marca 2024 - 18:30
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 1 AKS SMS Łódź 23 marca 2024 - 13:00
Orkan Buczek 1 - 2 Włókniarz Zelów 24 marca 2024 - 18:00
Boruta Zgierz 2 - 2 KS Kutno 23 marca 2024 - 15:00
Kolejka 20 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
KS Kutno 0 - 3 Widzew II Łódź 30 marca 2024 - 13:00
AKS SMS Łódź 1 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski 30 marca 2024 - 15:00
RKS Radomsko 3 - 0 Boruta Zgierz 30 marca 2024 - 11:00
Włókniarz Zelów 1 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 marca 2024 - 15:00
Omega Kleszczów 2 - 0 Szczerbiec Wolbórz 30 marca 2024 - 11:00
Zjednoczeni Stryków 0 - 4 ŁKS III Łódź 28 marca 2024 - 18:30
Ceramika Opoczno 3 - 0 Warta Działoszyn 30 marca 2024 - 12:00
Zryw Wygoda 2 - 1 Start Brzeziny 30 marca 2024 - 12:00
Skalnik Sulejów 0 - 1 Orkan Buczek 30 marca 2024 - 15:00
Kolejka 21 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Start Brzeziny 2 - 1 Ceramika Opoczno 6 kwietnia 2024 - 16:00
AKS SMS Łódź 3 - 0 Omega Kleszczów 5 kwietnia 2024 - 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 0 Włókniarz Zelów 6 kwietnia 2024 - 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 1 Skalnik Sulejów 6 kwietnia 2024 - 15:00
Orkan Buczek 3 - 2 KS Kutno 7 kwietnia 2024 - 18:00
Widzew II Łódź 1 - 1 RKS Radomsko 7 kwietnia 2024 - 12:00
Boruta Zgierz 2 - 0 Zryw Wygoda 6 kwietnia 2024 - 16:00
Warta Działoszyn 0 - 2 Zjednoczeni Stryków 6 kwietnia 2024 - 15:00
ŁKS III Łódź 3 - 0 Szczerbiec Wolbórz 6 kwietnia 2024 - 13:00
Kolejka 22 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
KS Kutno 0 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 13 kwietnia 2024 - 15:00
Skalnik Sulejów 0 - 4 Polonia Piotrków Trybunalski 13 kwietnia 2024 - 16:00
Włókniarz Zelów 0 - 1 AKS SMS Łódź 10 kwietnia 2024 - 17:30
Omega Kleszczów 2 - 1 ŁKS III Łódź 12 kwietnia 2024 - 17:00
Szczerbiec Wolbórz 2 - 3 Warta Działoszyn 13 kwietnia 2024 - 17:00
Zjednoczeni Stryków 3 - 2 Start Brzeziny 13 kwietnia 2024 - 15:00
Ceramika Opoczno 0 - 0 Boruta Zgierz 13 kwietnia 2024 - 17:00
Zryw Wygoda 0 - 5 Widzew II Łódź 13 kwietnia 2024 - 15:00
RKS Radomsko 2 - 0 Orkan Buczek 13 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 23 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Widzew II Łódź 6 - 2 Ceramika Opoczno 21 kwietnia 2024 - 12:00
Start Brzeziny 2 - 0 Szczerbiec Wolbórz 19 kwietnia 2024 - 17:45
Warta Działoszyn 4 - 5 ŁKS III Łódź 20 kwietnia 2024 - 17:00
Włókniarz Zelów 0 - 1 Omega Kleszczów 20 kwietnia 2024 - 16:00
AKS SMS Łódź 5 - 2 Skalnik Sulejów 20 kwietnia 2024 - 14:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 2 KS Kutno 20 kwietnia 2024 - 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 1 RKS Radomsko 20 kwietnia 2024 - 15:00
Orkan Buczek 4 - 0 Zryw Wygoda 20 kwietnia 2024 - 16:00
Boruta Zgierz 1 - 1 Zjednoczeni Stryków 20 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 24 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 1 Zryw Wygoda 27 kwietnia 2024 - 15:00
KS Kutno 1 - 0 AKS SMS Łódź 27 kwietnia 2024 - 14:00
Skalnik Sulejów 1 - 1 Włókniarz Zelów 27 kwietnia 2024 - 16:00
Omega Kleszczów 0 - 1 Warta Działoszyn 27 kwietnia 2024 - 16:00
ŁKS III Łódź 0 - 2 Start Brzeziny 27 kwietnia 2024 - 12:00
Szczerbiec Wolbórz 0 - 1 Boruta Zgierz 27 kwietnia 2024 - 15:00
Zjednoczeni Stryków 0 - 5 Widzew II Łódź 27 kwietnia 2024 - 15:00
Ceramika Opoczno 2 - 1 Orkan Buczek 27 kwietnia 2024 - 17:00
RKS Radomsko 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 27 kwietnia 2024 - 17:00
Kolejka 25 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Polonia Piotrków Trybunalski 4 - 3 Zryw Wygoda 1 maja 2024 - 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 1 Ceramika Opoczno 1 maja 2024 - 18:00
Orkan Buczek 2 - 1 Zjednoczeni Stryków 30 kwietnia 2024 - 18:30
Start Brzeziny 4 - 1 Warta Działoszyn 30 kwietnia 2024 - 18:30
Boruta Zgierz 1 - 1 ŁKS III Łódź 1 maja 2024 - 11:00
Skalnik Sulejów 0 - 1 Omega Kleszczów 1 maja 2024 - 11:00
Włókniarz Zelów 0 - 5 KS Kutno 1 maja 2024 - 16:00
AKS SMS Łódź 0 - 2 RKS Radomsko 4 maja 2024 - 12:00
Widzew II Łódź 4 - 2 Szczerbiec Wolbórz 1 maja 2024 - 11:00
Kolejka 26 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
ŁKS III Łódź 0 - 2 Widzew II Łódź 11 maja 2024 - 12:00
Warta Działoszyn 2 - 1 Boruta Zgierz 11 maja 2024 - 16:00
Omega Kleszczów 2 - 1 Start Brzeziny 11 maja 2024 - 15:00
Szczerbiec Wolbórz 0 - 2 Orkan Buczek 11 maja 2024 - 17:00
Zjednoczeni Stryków 1 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 maja 2024 - 15:00
Ceramika Opoczno 1 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski 11 maja 2024 - 17:00
Zryw Wygoda 1 - 2 AKS SMS Łódź 11 maja 2024 - 16:00
RKS Radomsko 7 - 0 Włókniarz Zelów 11 maja 2024 - 17:00
KS Kutno 2 - 0 Skalnik Sulejów 11 maja 2024 - 15:00
Kolejka 27 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Widzew II Łódź 11 - 0 Warta Działoszyn 19 maja 2024 - 12:00
Boruta Zgierz 2 - 1 Start Brzeziny 18 maja 2024 - 17:30
KS Kutno 2 - 0 Omega Kleszczów 18 maja 2024 - 15:00
Skalnik Sulejów 1 - 1 RKS Radomsko 18 maja 2024 - 17:00
Włókniarz Zelów 0 - 4 Zryw Wygoda 18 maja 2024 - 16:00
AKS SMS Łódź 1 - 3 Ceramika Opoczno 18 maja 2024 - 12:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 1 Zjednoczeni Stryków 18 maja 2024 - 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 4 - 0 Szczerbiec Wolbórz 17 maja 2024 - 18:00
Orkan Buczek 4 - 0 ŁKS III Łódź 18 maja 2024 - 16:00
Kolejka 28 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno 1 - 1 Włókniarz Zelów 25 maja 2024 - 17:00
RKS Radomsko 0 - 1 KS Kutno 25 maja 2024 - 17:00
Omega Kleszczów 0 - 3 Boruta Zgierz 24 maja 2024 - 18:30
Start Brzeziny 0 - 2 Widzew II Łódź 25 maja 2024 - 16:00
Warta Działoszyn 1 - 5 Orkan Buczek 25 maja 2024 - 14:30
ŁKS III Łódź 1 - 5 Sokół Aleksandrów Łódzki 25 maja 2024 - 12:00
Szczerbiec Wolbórz 1 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 25 maja 2024 - 17:00
Zjednoczeni Stryków 3 - 2 AKS SMS Łódź 25 maja 2024 - 15:00
Zryw Wygoda 4 - 1 Skalnik Sulejów 25 maja 2024 - 14:00
Kolejka 29 - 29. maja 2024 [szczegóły]  
Sokół Aleksandrów Łódzki 4 - 3 Warta Działoszyn 29 maja 2024 - 17:00
Widzew II Łódź 4 - 0 Boruta Zgierz 29 maja 2024 - 17:30
RKS Radomsko 1 - 0 Omega Kleszczów 29 maja 2024 - 18:00
KS Kutno 2 - 0 Zryw Wygoda 29 maja 2024 - 18:00
Skalnik Sulejów 2 - 0 Ceramika Opoczno 29 maja 2024 - 18:00
Włókniarz Zelów 0 - 3 Zjednoczeni Stryków 29 maja 2024 - 18:30
AKS SMS Łódź 1 - 2 Szczerbiec Wolbórz 29 maja 2024 - 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 5 ŁKS III Łódź 29 maja 2024 - 18:00
Orkan Buczek 5 - 1 Start Brzeziny 29 maja 2024 - 18:30
Kolejka 30 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Ceramika Opoczno 3 - 1 KS Kutno 1 czerwca 2024 - 17:00
Omega Kleszczów 0 - 1 Widzew II Łódź 1 czerwca 2024 - 16:00
Boruta Zgierz 1 - 3 Orkan Buczek 1 czerwca 2024 - 16:00
Start Brzeziny 1 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 czerwca 2024 - 17:00
Warta Działoszyn 1 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski 1 czerwca 2024 - 17:00
ŁKS III Łódź 2 - 3 AKS SMS Łódź 1 czerwca 2024 - 11:00
Szczerbiec Wolbórz 3 - 0 Włókniarz Zelów 1 czerwca 2024 - 17:00
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Skalnik Sulejów 1 czerwca 2024 - 15:00
Zryw Wygoda 3 - 2 RKS Radomsko 1 czerwca 2024 - 15:00
Kolejka 31 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Orkan Buczek 3 - 3 Widzew II Łódź 7 czerwca 2024 - 18:30
RKS Radomsko 1 - 1 Ceramika Opoczno 8 czerwca 2024 - 17:00
KS Kutno 1 - 0 Zjednoczeni Stryków 8 czerwca 2024 - 15:00
Zryw Wygoda 3 - 3 Omega Kleszczów 8 czerwca 2024 - 15:00
Skalnik Sulejów 3 - 1 Szczerbiec Wolbórz 6 czerwca 2024 - 18:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 0 Boruta Zgierz 8 czerwca 2024 - 15:00
Włókniarz Zelów 1 - 4 ŁKS III Łódź 7 czerwca 2024 - 18:30
AKS SMS Łódź 4 - 1 Warta Działoszyn 8 czerwca 2024 - 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 3 Start Brzeziny 8 czerwca 2024 - 17:00
Kolejka 32 - 12. czerwca 2024 [szczegóły]  
Start Brzeziny 1 - 2 AKS SMS Łódź 19 czerwca 2024 - 18:30
Omega Kleszczów 1 - 2 Orkan Buczek 12 czerwca 2024 - 18:00
Widzew II Łódź 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 12 czerwca 2024 - 18:00
Boruta Zgierz 1 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 12 czerwca 2024 - 18:00
Warta Działoszyn 8 - 1 Włókniarz Zelów 12 czerwca 2024 - 18:30
ŁKS III Łódź 0 - 0 Skalnik Sulejów 12 czerwca 2024 - 17:00
Szczerbiec Wolbórz 0 - 3 KS Kutno 12 czerwca 2024 - 17:00
Zjednoczeni Stryków 1 - 2 RKS Radomsko 12 czerwca 2024 - 18:30
Ceramika Opoczno 1 - 1 Zryw Wygoda 12 czerwca 2024 - 18:00
Kolejka 33 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 1 Orkan Buczek 15 czerwca 2024 - 17:00
Ceramika Opoczno 2 - 1 Omega Kleszczów 15 czerwca 2024 - 15:00
Zryw Wygoda 1 - 0 Zjednoczeni Stryków 15 czerwca 2024 - 17:00
RKS Radomsko 3 - 1 Szczerbiec Wolbórz 15 czerwca 2024 - 17:00
AKS SMS Łódź 2 - 0 Boruta Zgierz 15 czerwca 2024 - 13:00
KS Kutno 0 - 2 ŁKS III Łódź 15 czerwca 2024 - 13:00
Skalnik Sulejów 6 - 3 Warta Działoszyn 15 czerwca 2024 - 15:00
Włókniarz Zelów 0 - 1 Start Brzeziny 15 czerwca 2024 - 12:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 0 Widzew II Łódź 15 czerwca 2024 - 17:00
Kolejka 34 - 22/23. czerwca 2024 [szczegóły]  
Warta Działoszyn 2 - 2 KS Kutno 22 czerwca 2024 - 15:00
ŁKS III Łódź 2 - 3 RKS Radomsko 19 czerwca 2024 - 17:00
Omega Kleszczów 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 czerwca 2024 - 18:30
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Ceramika Opoczno 19 czerwca 2024 - 18:30
Orkan Buczek 3 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski 20 czerwca 2024 - 18:30
Widzew II Łódź 3 - 2 AKS SMS Łódź 22 czerwca 2024 - 12:00
Boruta Zgierz 4 - 1 Włókniarz Zelów 22 czerwca 2024 - 12:00
Start Brzeziny 4 - 1 Skalnik Sulejów 22 czerwca 2024 - 15:00
Szczerbiec Wolbórz 0 - 2 Zryw Wygoda 22 czerwca 2024 - 14:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE