IV liga - śląska - grupa I - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Podlesianka Katowice 15 34 11 1 3 48 - 21
2. Rozwój Katowice 15 31 10 1 4 39 - 13
3. Szczakowianka Jaworzno 15 30 10 0 5 34 - 18
4. Piast II Gliwice 15 28 8 4 3 38 - 29
5. Unia Dąbrowa Górnicza 15 27 8 3 4 29 - 22 1 3 1 0 0 3 - 1
6. Drama Zbrosławice 15 27 8 3 4 33 - 27 1 0 0 0 1 1 - 3
7. MKS Myszków 15 24 7 3 5 30 - 23
8. Zagłębie II Sosnowiec 15 23 6 5 4 31 - 21 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Ruch Radzionków 15 23 6 5 4 44 - 30 1 1 0 1 0 1 - 1
10. Szombierki Bytom 15 20 6 2 7 28 - 30
11. Victoria Częstochowa 15 16 4 4 7 23 - 35 1 1 0 1 0 2 - 2
12. Unia Rędziny 15 16 4 4 7 24 - 40 1 1 0 1 0 2 - 2
13. Śląsk Świętochłowice 15 15 4 3 8 23 - 35
14. Przemsza Siewierz 15 11 3 2 10 18 - 39
15. Unia Kosztowy 15 8 2 2 11 14 - 35
16. Warta Zawiercie 15 5 1 2 12 18 - 56


Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Śląsk Świętochłowice 0 - 4 Szczakowianka Jaworzno 13 sierpnia 2022 - 11:00
Przemsza Siewierz 0 - 4 Podlesianka Katowice 13 sierpnia 2022 - 11:00
Drama Zbrosławice 1 - 1 MKS Myszków 13 sierpnia 2022 - 11:00
Piast II Gliwice 3 - 2 Unia Dąbrowa Górnicza 13 sierpnia 2022 - 11:00
Unia Rędziny 2 - 0 Unia Kosztowy 13 sierpnia 2022 - 11:00
Ruch Radzionków 3 - 2 Rozwój Katowice 13 sierpnia 2022 - 17:00
Zagłębie II Sosnowiec 5 - 0 Szombierki Bytom 14 sierpnia 2022 - 11:00
Victoria Częstochowa 1 - 1 Warta Zawiercie 14 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Śląsk Świętochłowice 1 - 2 Victoria Częstochowa 20 sierpnia 2022 - 11:00
Szczakowianka Jaworzno 4 - 1 Szombierki Bytom 20 sierpnia 2022 - 17:00
Rozwój Katowice 7 - 0 Unia Rędziny 20 sierpnia 2022 - 11:00
vo, na boisku 7-1
Warta Zawiercie 1 - 1 Przemsza Siewierz 20 sierpnia 2022 - 17:00
Unia Kosztowy 2 - 3 Drama Zbrosławice 20 sierpnia 2022 - 17:00
MKS Myszków 2 - 2 Zagłębie II Sosnowiec 20 sierpnia 2022 - 17:00
Podlesianka Katowice 3 - 2 Piast II Gliwice 20 sierpnia 2022 - 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2 - 1 Ruch Radzionków 20 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Victoria Częstochowa 2 - 0 Szczakowianka Jaworzno 24 sierpnia 2022 - 17:30
Zagłębie II Sosnowiec 5 - 0 Unia Kosztowy 24 sierpnia 2022 - 17:30
Unia Rędziny 0 - 2 Unia Dąbrowa Górnicza 17 sierpnia 2022 - 18:00
Szombierki Bytom 3 - 2 MKS Myszków 24 sierpnia 2022 - 17:30
Piast II Gliwice 7 - 2 Warta Zawiercie 24 sierpnia 2022 - 17:30
Ruch Radzionków 3 - 3 Podlesianka Katowice 24 sierpnia 2022 - 17:30
Rozwój Katowice 4 - 0 Drama Zbrosławice 24 sierpnia 2022 - 18:00
Przemsza Siewierz 5 - 2 Śląsk Świętochłowice 24 sierpnia 2022 - 17:30
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Śląsk Świętochłowice 0 - 3 Piast II Gliwice 27 sierpnia 2022 - 11:00
Unia Kosztowy 3 - 1 Szombierki Bytom 27 sierpnia 2022 - 17:00
Podlesianka Katowice 6 - 1 Unia Rędziny 27 sierpnia 2022 - 17:00
Victoria Częstochowa 4 - 0 Przemsza Siewierz 27 sierpnia 2022 - 17:00
Szczakowianka Jaworzno 0 - 3 MKS Myszków 27 sierpnia 2022 - 17:00
Warta Zawiercie 3 - 5 Ruch Radzionków 27 sierpnia 2022 - 11:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3 - 1 Drama Zbrosławice 27 sierpnia 2022 - 17:00
Rozwój Katowice 0 - 1 Zagłębie II Sosnowiec 27 sierpnia 2022 - 11:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Piast II Gliwice 3 - 1 Victoria Częstochowa 3 września 2022 - 11:00
Drama Zbrosławice 0 - 3 Podlesianka Katowice 3 września 2022 - 11:00
Przemsza Siewierz 0 - 2 Szczakowianka Jaworzno 3 września 2022 - 16:00
Zagłębie II Sosnowiec 0 - 0 Unia Dąbrowa Górnicza 4 września 2022 - 11:00
Unia Rędziny 4 - 0 Warta Zawiercie 3 września 2022 - 11:00
Ruch Radzionków 1 - 2 Śląsk Świętochłowice 3 września 2022 - 16:00
Szombierki Bytom 1 - 1 Rozwój Katowice 4 września 2022 - 16:00
MKS Myszków 3 - 0 Unia Kosztowy 3 września 2022 - 15:00
Kolejka 6 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
Śląsk Świętochłowice 4 - 4 Unia Rędziny 10 września 2022 - 11:00
Warta Zawiercie 0 - 3 Drama Zbrosławice 10 września 2022 - 16:00
Rozwój Katowice 1 - 0 MKS Myszków 10 września 2022 - 11:00
Unia Dąbrowa Górnicza 3 - 1 Szombierki Bytom 10 września 2022 - 15:00
Podlesianka Katowice 1 - 2 Zagłębie II Sosnowiec 10 września 2022 - 16:00
Victoria Częstochowa 2 - 2 Ruch Radzionków 10 września 2022 - 16:00
Przemsza Siewierz 1 - 2 Piast II Gliwice 10 września 2022 - 16:00
Szczakowianka Jaworzno 3 - 0 Unia Kosztowy 10 września 2022 - 16:00
Kolejka 7 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Piast II Gliwice 1 - 0 Szczakowianka Jaworzno 17 września 2022 - 11:00
Drama Zbrosławice 3 - 3 Śląsk Świętochłowice 18 września 2022 - 15:00
Szombierki Bytom 2 - 1 Podlesianka Katowice 17 września 2022 - 16:00
Unia Kosztowy 0 - 3 Rozwój Katowice 17 września 2022 - 16:00
vo, na boisku 4-1
Unia Rędziny 2 - 2 Victoria Częstochowa 17 września 2022 - 11:00
Ruch Radzionków 7 - 3 Przemsza Siewierz 17 września 2022 - 16:00
Zagłębie II Sosnowiec 3 - 5 Warta Zawiercie 17 września 2022 - 11:00
MKS Myszków 1 - 3 Unia Dąbrowa Górnicza 16 września 2022 - 19:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Piast II Gliwice 4 - 4 Ruch Radzionków 24 września 2022 - 11:00
Śląsk Świętochłowice 1 - 0 Zagłębie II Sosnowiec 24 września 2022 - 11:00
Szczakowianka Jaworzno 2 - 0 Rozwój Katowice 24 września 2022 - 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2 - 0 Unia Kosztowy 24 września 2022 - 16:00
Podlesianka Katowice 5 - 0 MKS Myszków 24 września 2022 - 16:00
Warta Zawiercie 0 - 3 Szombierki Bytom 25 września 2022 - 11:00
Przemsza Siewierz 1 - 2 Unia Rędziny 24 września 2022 - 16:00
Victoria Częstochowa 1 - 2 Drama Zbrosławice 25 września 2022 - 16:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Drama Zbrosławice 2 - 0 Przemsza Siewierz 1 października 2022 - 11:00
Unia Kosztowy 1 - 3 Podlesianka Katowice 1 października 2022 - 15:00
Rozwój Katowice 4 - 0 Unia Dąbrowa Górnicza 1 października 2022 - 11:00
Zagłębie II Sosnowiec 2 - 2 Victoria Częstochowa 1 października 2022 - 11:00
Unia Rędziny 3 - 4 Piast II Gliwice 2 października 2022 - 11:00
Szombierki Bytom 4 - 1 Śląsk Świętochłowice 2 października 2022 - 11:00
MKS Myszków 4 - 1 Warta Zawiercie 2 października 2022 - 14:00
Ruch Radzionków 2 - 3 Szczakowianka Jaworzno 1 października 2022 - 15:00
Kolejka 10 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
Piast II Gliwice 3 - 3 Drama Zbrosławice 8 października 2022 - 11:00
Śląsk Świętochłowice 0 - 1 MKS Myszków 8 października 2022 - 11:00
Podlesianka Katowice 3 - 2 Rozwój Katowice 8 października 2022 - 15:00
Przemsza Siewierz 3 - 2 Zagłębie II Sosnowiec 8 października 2022 - 15:00
Ruch Radzionków 6 - 0 Unia Rędziny 8 października 2022 - 15:00
Victoria Częstochowa 0 - 5 Szombierki Bytom 8 października 2022 - 15:00
Szczakowianka Jaworzno 3 - 2 Unia Dąbrowa Górnicza 8 października 2022 - 15:00
Warta Zawiercie 1 - 5 Unia Kosztowy 8 października 2022 - 11:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Drama Zbrosławice 3 - 1 Ruch Radzionków 16 października 2022 - 14:00
Unia Rędziny 4 - 3 Szczakowianka Jaworzno 15 października 2022 - 11:00
MKS Myszków 3 - 0 Victoria Częstochowa 15 października 2022 - 15:00
Rozwój Katowice 4 - 1 Warta Zawiercie 15 października 2022 - 11:00
Szombierki Bytom 5 - 0 Przemsza Siewierz 15 października 2022 - 11:00
Zagłębie II Sosnowiec 1 - 1 Piast II Gliwice 16 października 2022 - 11:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1 - 2 Podlesianka Katowice 15 października 2022 - 15:00
Unia Kosztowy 0 - 3 Śląsk Świętochłowice 15 października 2022 - 15:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Śląsk Świętochłowice 0 - 2 Rozwój Katowice 22 października 2022 - 11:00
Piast II Gliwice 2 - 1 Szombierki Bytom 22 października 2022 - 11:00
Przemsza Siewierz 1 - 4 MKS Myszków 22 października 2022 - 15:00
Victoria Częstochowa 3 - 2 Unia Kosztowy 22 października 2022 - 15:00
Unia Rędziny 1 - 2 Drama Zbrosławice 22 października 2022 - 11:00
Ruch Radzionków 1 - 1 Zagłębie II Sosnowiec 22 października 2022 - 15:00
Szczakowianka Jaworzno 5 - 0 Podlesianka Katowice 22 października 2022 - 15:00
Warta Zawiercie 2 - 3 Unia Dąbrowa Górnicza 22 października 2022 - 11:00
Kolejka 13 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
Drama Zbrosławice 1 - 2 Szczakowianka Jaworzno 29 października 2022 - 11:00
Unia Kosztowy 0 - 2 Przemsza Siewierz 29 października 2022 - 13:00
Szombierki Bytom 1 - 4 Ruch Radzionków 29 października 2022 - 11:00
MKS Myszków 5 - 2 Piast II Gliwice 28 października 2022 - 18:00
Podlesianka Katowice 7 - 0 Warta Zawiercie 29 października 2022 - 14:00
Zagłębie II Sosnowiec 2 - 0 Unia Rędziny 29 października 2022 - 12:00
Rozwój Katowice 5 - 1 Victoria Częstochowa 29 października 2022 - 11:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2 - 2 Śląsk Świętochłowice 29 października 2022 - 14:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Piast II Gliwice 0 - 0 Unia Kosztowy 5 listopada 2022 - 11:00
Śląsk Świętochłowice 1 - 3 Podlesianka Katowice 5 listopada 2022 - 11:00
Drama Zbrosławice 5 - 3 Zagłębie II Sosnowiec 5 listopada 2022 - 11:00
Ruch Radzionków 3 - 0 MKS Myszków 5 listopada 2022 - 14:00
Szczakowianka Jaworzno 3 - 0 Warta Zawiercie 5 listopada 2022 - 14:00
Unia Rędziny 0 - 0 Szombierki Bytom 5 listopada 2022 - 11:00
Victoria Częstochowa 1 - 3 Unia Dąbrowa Górnicza 5 listopada 2022 - 14:00
Przemsza Siewierz 0 - 1 Rozwój Katowice 5 listopada 2022 - 14:00
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
MKS Myszków 1 - 1 Unia Rędziny 11 listopada 2022 - 13:00
Podlesianka Katowice 4 - 1 Victoria Częstochowa 12 listopada 2022 - 13:30
Rozwój Katowice 3 - 1 Piast II Gliwice 12 listopada 2022 - 11:00
Unia Dąbrowa Górnicza 1 - 1 Przemsza Siewierz 11 listopada 2022 - 11:00
Unia Kosztowy 1 - 1 Ruch Radzionków 12 listopada 2022 - 13:30
Szombierki Bytom 0 - 4 Drama Zbrosławice 12 listopada 2022 - 11:00
Zagłębie II Sosnowiec 2 - 0 Szczakowianka Jaworzno 12 listopada 2022 - 12:00
Warta Zawiercie 1 - 3 Śląsk Świętochłowice 11 listopada 2022 - 11:00
Kolejka 16 [szczegóły]  
Szczakowianka Jaworzno - Śląsk Świętochłowice
Podlesianka Katowice - Przemsza Siewierz
MKS Myszków - Drama Zbrosławice
Unia Dąbrowa Górnicza - Piast II Gliwice
Unia Kosztowy - Unia Rędziny
Rozwój Katowice - Ruch Radzionków
Szombierki Bytom - Zagłębie II Sosnowiec
Warta Zawiercie - Victoria Częstochowa
Kolejka 17 [szczegóły]  
Victoria Częstochowa - Śląsk Świętochłowice
Szombierki Bytom - Szczakowianka Jaworzno
Unia Rędziny - Rozwój Katowice
Przemsza Siewierz - Warta Zawiercie
Drama Zbrosławice - Unia Kosztowy
Zagłębie II Sosnowiec - MKS Myszków
Piast II Gliwice - Podlesianka Katowice
Ruch Radzionków - Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 18 [szczegóły]  
Szczakowianka Jaworzno - Victoria Częstochowa
Unia Kosztowy - Zagłębie II Sosnowiec
Unia Dąbrowa Górnicza - Unia Rędziny
MKS Myszków - Szombierki Bytom
Warta Zawiercie - Piast II Gliwice
Podlesianka Katowice - Ruch Radzionków
Rozwój Katowice - Drama Zbrosławice
Śląsk Świętochłowice - Przemsza Siewierz
Kolejka 19 [szczegóły]  
Piast II Gliwice - Śląsk Świętochłowice
Szombierki Bytom - Unia Kosztowy
Unia Rędziny - Podlesianka Katowice
Przemsza Siewierz - Victoria Częstochowa
MKS Myszków - Szczakowianka Jaworzno
Ruch Radzionków - Warta Zawiercie
Drama Zbrosławice - Unia Dąbrowa Górnicza
Zagłębie II Sosnowiec - Rozwój Katowice
Kolejka 20 [szczegóły]  
Victoria Częstochowa - Piast II Gliwice
Podlesianka Katowice - Drama Zbrosławice
Szczakowianka Jaworzno - Przemsza Siewierz
Unia Dąbrowa Górnicza - Zagłębie II Sosnowiec
Warta Zawiercie - Unia Rędziny
Śląsk Świętochłowice - Ruch Radzionków
Rozwój Katowice - Szombierki Bytom
Unia Kosztowy - MKS Myszków
Kolejka 21 [szczegóły]  
Unia Rędziny - Śląsk Świętochłowice
Drama Zbrosławice - Warta Zawiercie
MKS Myszków - Rozwój Katowice
Szombierki Bytom - Unia Dąbrowa Górnicza
Zagłębie II Sosnowiec - Podlesianka Katowice
Ruch Radzionków - Victoria Częstochowa
Piast II Gliwice - Przemsza Siewierz
Unia Kosztowy - Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 22 [szczegóły]  
Szczakowianka Jaworzno - Piast II Gliwice
Śląsk Świętochłowice - Drama Zbrosławice
Podlesianka Katowice - Szombierki Bytom
Rozwój Katowice - Unia Kosztowy
Victoria Częstochowa - Unia Rędziny
Przemsza Siewierz - Ruch Radzionków
Warta Zawiercie - Zagłębie II Sosnowiec
Unia Dąbrowa Górnicza - MKS Myszków
Kolejka 23 [szczegóły]  
Ruch Radzionków - Piast II Gliwice
Zagłębie II Sosnowiec - Śląsk Świętochłowice
Rozwój Katowice - Szczakowianka Jaworzno
Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza
MKS Myszków - Podlesianka Katowice
Szombierki Bytom - Warta Zawiercie
Unia Rędziny - Przemsza Siewierz
Drama Zbrosławice - Victoria Częstochowa
Kolejka 24 [szczegóły]  
Przemsza Siewierz - Drama Zbrosławice
Podlesianka Katowice - Unia Kosztowy
Unia Dąbrowa Górnicza - Rozwój Katowice
Victoria Częstochowa - Zagłębie II Sosnowiec
Piast II Gliwice - Unia Rędziny
Śląsk Świętochłowice - Szombierki Bytom
Warta Zawiercie - MKS Myszków
Szczakowianka Jaworzno - Ruch Radzionków
Kolejka 25 [szczegóły]  
Drama Zbrosławice - Piast II Gliwice
MKS Myszków - Śląsk Świętochłowice
Rozwój Katowice - Podlesianka Katowice
Zagłębie II Sosnowiec - Przemsza Siewierz
Unia Rędziny - Ruch Radzionków
Szombierki Bytom - Victoria Częstochowa
Unia Dąbrowa Górnicza - Szczakowianka Jaworzno
Unia Kosztowy - Warta Zawiercie
Kolejka 26 [szczegóły]  
Ruch Radzionków - Drama Zbrosławice
Szczakowianka Jaworzno - Unia Rędziny
Victoria Częstochowa - MKS Myszków
Warta Zawiercie - Rozwój Katowice
Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom
Piast II Gliwice - Zagłębie II Sosnowiec
Podlesianka Katowice - Unia Dąbrowa Górnicza
Śląsk Świętochłowice - Unia Kosztowy
Kolejka 27 [szczegóły]  
Rozwój Katowice - Śląsk Świętochłowice
Szombierki Bytom - Piast II Gliwice
MKS Myszków - Przemsza Siewierz
Unia Kosztowy - Victoria Częstochowa
Drama Zbrosławice - Unia Rędziny
Zagłębie II Sosnowiec - Ruch Radzionków
Podlesianka Katowice - Szczakowianka Jaworzno
Unia Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie
Kolejka 28 [szczegóły]  
Szczakowianka Jaworzno - Drama Zbrosławice
Przemsza Siewierz - Unia Kosztowy
Ruch Radzionków - Szombierki Bytom
Piast II Gliwice - MKS Myszków
Warta Zawiercie - Podlesianka Katowice
Unia Rędziny - Zagłębie II Sosnowiec
Victoria Częstochowa - Rozwój Katowice
Śląsk Świętochłowice - Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 29 [szczegóły]  
Unia Kosztowy - Piast II Gliwice
Podlesianka Katowice - Śląsk Świętochłowice
Zagłębie II Sosnowiec - Drama Zbrosławice
MKS Myszków - Ruch Radzionków
Warta Zawiercie - Szczakowianka Jaworzno
Szombierki Bytom - Unia Rędziny
Unia Dąbrowa Górnicza - Victoria Częstochowa
Rozwój Katowice - Przemsza Siewierz
Kolejka 30 [szczegóły]  
Unia Rędziny - MKS Myszków
Victoria Częstochowa - Podlesianka Katowice
Piast II Gliwice - Rozwój Katowice
Przemsza Siewierz - Unia Dąbrowa Górnicza
Ruch Radzionków - Unia Kosztowy
Drama Zbrosławice - Szombierki Bytom
Szczakowianka Jaworzno - Zagłębie II Sosnowiec
Śląsk Świętochłowice - Warta Zawiercie


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE