IV liga - warmińsko-mazurska - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Concordia Elbląg 25 63 20 3 2 77 - 15
2. Huragan Morąg 25 53 16 5 4 63 - 25
3. Jeziorak Iława 25 50 16 2 7 61 - 23
4. Polonia Lidzbark Warmiński 25 49 15 4 6 60 - 31
5. Granica Kętrzyn 25 48 15 3 7 58 - 33
6. DKS Dobre Miasto 25 40 12 4 9 35 - 27 2 6 2 0 0 4 - 1
7. Mrągowia Mrągowo 25 40 13 1 11 55 - 40 2 0 0 0 2 1 - 4
8. Motor Lubawa 25 34 9 7 9 38 - 39
9. Pisa Barczewo 25 32 10 2 13 35 - 42
10. Olimpia II Elbląg 25 29 8 5 12 42 - 48
11. Polonia Iłowo 25 26 7 5 13 43 - 61
12. Zatoka Braniewo 25 24 7 3 15 32 - 50
13. Błękitni Orneta 25 23 7 2 16 26 - 70 3 6 2 0 1 6 - 5
14. MKS Korsze 25 23 7 2 16 32 - 66 4 5 1 2 1 6 - 6
15. Błękitni Pasym 25 23 7 2 16 32 - 63 3 2 0 2 1 5 - 6
16. Mazur Ełk 25 18 6 0 19 32 - 88


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 16

Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Jeziorak Iława 4 - 0 Błękitni Pasym 8 sierpnia 2021 - 16:00
DKS Dobre Miasto 0 - 1 Huragan Morąg 7 sierpnia 2021 - 16:00
Motor Lubawa 1 - 0 Mazur Ełk 7 sierpnia 2021 - 16:00
Pisa Barczewo 2 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 7 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Iłowo 0 - 4 Granica Kętrzyn 8 sierpnia 2021 - 17:00
Zatoka Braniewo 0 - 2 Concordia Elbląg 7 sierpnia 2021 - 15:00
Błękitni Orneta 3 - 0 MKS Korsze 7 sierpnia 2021 - 16:00
Olimpia II Elbląg 3 - 0 Mrągowia Mrągowo 8 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 0 - 5 Mrągowia Mrągowo 14 sierpnia 2021 - 17:00
MKS Korsze 3 - 1 Olimpia II Elbląg 14 sierpnia 2021 - 17:00
Concordia Elbląg 6 - 1 Błękitni Orneta 14 sierpnia 2021 - 17:00
Granica Kętrzyn 2 - 1 Zatoka Braniewo 14 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 2 Polonia Iłowo 14 sierpnia 2021 - 14:00
Mazur Ełk 1 - 0 Pisa Barczewo 14 sierpnia 2021 - 17:00
Huragan Morąg 3 - 1 Motor Lubawa 14 sierpnia 2021 - 17:00
Jeziorak Iława 1 - 0 DKS Dobre Miasto 14 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
DKS Dobre Miasto 3 - 0 Błękitni Pasym 29 września 2021 - 16:00
Motor Lubawa 1 - 3 Jeziorak Iława 20 sierpnia 2021 - 18:00
Pisa Barczewo 0 - 0 Huragan Morąg 21 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Iłowo 4 - 2 Mazur Ełk 22 sierpnia 2021 - 17:00
Zatoka Braniewo 1 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 21 sierpnia 2021 - 15:00
Błękitni Orneta 0 - 3 Granica Kętrzyn 21 sierpnia 2021 - 16:00
Olimpia II Elbląg 0 - 0 Concordia Elbląg 22 sierpnia 2021 - 13:00
Mrągowia Mrągowo 1 - 0 MKS Korsze 21 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 3 - 3 MKS Korsze 28 sierpnia 2021 - 16:00
Concordia Elbląg 4 - 1 Mrągowia Mrągowo 28 sierpnia 2021 - 17:00
Granica Kętrzyn 2 - 2 Olimpia II Elbląg 28 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3 - 1 Błękitni Orneta 28 sierpnia 2021 - 17:00
Mazur Ełk 5 - 1 Zatoka Braniewo 28 sierpnia 2021 - 17:00
Huragan Morąg 1 - 1 Polonia Iłowo 28 sierpnia 2021 - 17:00
Jeziorak Iława 0 - 1 Pisa Barczewo 28 sierpnia 2021 - 16:00
DKS Dobre Miasto 1 - 1 Motor Lubawa 28 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Motor Lubawa 2 - 1 Błękitni Pasym 4 września 2021 - 16:00
Pisa Barczewo 3 - 0 DKS Dobre Miasto 4 września 2021 - 17:00
Polonia Iłowo 1 - 2 Jeziorak Iława 15 września 2021 - 16:30
Zatoka Braniewo 1 - 1 Huragan Morąg 4 września 2021 - 15:00
Błękitni Orneta 3 - 0 Mazur Ełk 4 września 2021 - 16:00
Olimpia II Elbląg 1 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński 5 września 2021 - 17:00
Mrągowia Mrągowo 3 - 0 Granica Kętrzyn 4 września 2021 - 16:00
MKS Korsze 0 - 1 Concordia Elbląg 4 września 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 0 - 4 Concordia Elbląg 11 września 2021 - 16:30
Granica Kętrzyn 4 - 1 MKS Korsze 11 września 2021 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1 - 0 Mrągowia Mrągowo 11 września 2021 - 18:00
Mazur Ełk 2 - 1 Olimpia II Elbląg 11 września 2021 - 16:00
Huragan Morąg 6 - 0 Błękitni Orneta 11 września 2021 - 14:00
Jeziorak Iława 2 - 1 Zatoka Braniewo 11 września 2021 - 16:00
DKS Dobre Miasto 0 - 0 Polonia Iłowo 11 września 2021 - 16:00
Motor Lubawa 3 - 0 Pisa Barczewo 11 września 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Pisa Barczewo 4 - 2 Błękitni Pasym 18 września 2021 - 16:00
Polonia Iłowo 2 - 0 Motor Lubawa 19 września 2021 - 14:00
Zatoka Braniewo 1 - 0 DKS Dobre Miasto 18 września 2021 - 15:00
Błękitni Orneta 0 - 3 Jeziorak Iława 18 września 2021 - 16:00
Olimpia II Elbląg 0 - 3 Huragan Morąg 18 września 2021 - 16:00
Mrągowia Mrągowo 2 - 1 Mazur Ełk 18 września 2021 - 16:00
MKS Korsze 0 - 4 Polonia Lidzbark Warmiński 18 września 2021 - 16:00
Concordia Elbląg 1 - 0 Granica Kętrzyn 18 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 0 - 1 Granica Kętrzyn 25 września 2021 - 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 1 Concordia Elbląg 25 września 2021 - 17:30
Mazur Ełk 5 - 0 MKS Korsze 25 września 2021 - 16:00
Huragan Morąg 2 - 4 Mrągowia Mrągowo 25 września 2021 - 15:00
Jeziorak Iława 6 - 0 Olimpia II Elbląg 25 września 2021 - 14:00
DKS Dobre Miasto 1 - 0 Błękitni Orneta 26 września 2021 - 13:00
Motor Lubawa 2 - 1 Zatoka Braniewo 25 września 2021 - 14:30
Pisa Barczewo 4 - 4 Polonia Iłowo 25 września 2021 - 16:00
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Polonia Iłowo 1 - 2 Błękitni Pasym 2 października 2021 - 16:00
Zatoka Braniewo 1 - 0 Pisa Barczewo 2 października 2021 - 15:00
Błękitni Orneta 0 - 0 Motor Lubawa 2 października 2021 - 16:00
Olimpia II Elbląg 4 - 0 DKS Dobre Miasto 3 października 2021 - 13:00
Mrągowia Mrągowo 0 - 2 Jeziorak Iława 2 października 2021 - 12:00
MKS Korsze 2 - 1 Huragan Morąg 2 października 2021 - 15:30
Concordia Elbląg 7 - 0 Mazur Ełk 2 października 2021 - 15:30
Granica Kętrzyn 3 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński 2 października 2021 - 15:30
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 1 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński 9 października 2021 - 15:00
Mazur Ełk 3 - 2 Granica Kętrzyn 9 października 2021 - 15:00
Huragan Morąg 1 - 0 Concordia Elbląg 9 października 2021 - 15:00
Jeziorak Iława 6 - 1 MKS Korsze 9 października 2021 - 15:00
DKS Dobre Miasto 1 - 0 Mrągowia Mrągowo 9 października 2021 - 15:30
Motor Lubawa 2 - 3 Olimpia II Elbląg 9 października 2021 - 15:00
Pisa Barczewo 4 - 2 Błękitni Orneta 9 października 2021 - 15:30
Polonia Iłowo 2 - 0 Zatoka Braniewo 10 października 2021 - 14:00
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Zatoka Braniewo 4 - 1 Błękitni Pasym 16 października 2021 - 15:00
Błękitni Orneta 3 - 1 Polonia Iłowo 16 października 2021 - 15:00
Olimpia II Elbląg 0 - 1 Pisa Barczewo 17 października 2021 - 13:00
Mrągowia Mrągowo 2 - 3 Motor Lubawa 16 października 2021 - 15:00
MKS Korsze 0 - 2 DKS Dobre Miasto 16 października 2021 - 15:00
Jeziorak Iława 1 - 1 Concordia Elbląg 16 października 2021 - 15:00
Granica Kętrzyn 0 - 1 Huragan Morąg 16 października 2021 - 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 6 - 2 Mazur Ełk 16 października 2021 - 16:00
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 2 - 1 Mazur Ełk 23 października 2021 - 13:00
Huragan Morąg 0 - 2 Polonia Lidzbark Warmiński 23 października 2021 - 14:00
Jeziorak Iława 1 - 2 Granica Kętrzyn 23 października 2021 - 15:00
DKS Dobre Miasto 1 - 3 Concordia Elbląg 23 października 2021 - 15:00
Motor Lubawa 4 - 2 MKS Korsze 23 października 2021 - 15:00
Pisa Barczewo 0 - 4 Mrągowia Mrągowo 23 października 2021 - 15:00
Polonia Iłowo 3 - 2 Olimpia II Elbląg 24 października 2021 - 14:00
Zatoka Braniewo 5 - 0 Błękitni Orneta 23 października 2021 - 15:00
Kolejka 13 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Błękitni Orneta 3 - 2 Błękitni Pasym 30 października 2021 - 14:00
Olimpia II Elbląg 2 - 0 Zatoka Braniewo 31 października 2021 - 13:30
Mrągowia Mrągowo 2 - 1 Polonia Iłowo 30 października 2021 - 14:00
MKS Korsze 1 - 0 Pisa Barczewo 30 października 2021 - 14:00
Concordia Elbląg 2 - 1 Motor Lubawa 30 października 2021 - 14:00
Granica Kętrzyn 1 - 4 DKS Dobre Miasto 30 października 2021 - 14:30
Polonia Lidzbark Warmiński 1 - 0 Jeziorak Iława 30 października 2021 - 17:00
Mazur Ełk 1 - 7 Huragan Morąg 30 października 2021 - 14:00
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 2 - 4 Huragan Morąg 6 listopada 2021 - 13:00
Jeziorak Iława 3 - 1 Mazur Ełk 7 listopada 2021 - 13:00
DKS Dobre Miasto 1 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 6 listopada 2021 - 13:30
Motor Lubawa 2 - 2 Granica Kętrzyn 6 listopada 2021 - 14:00
Pisa Barczewo 1 - 2 Concordia Elbląg 6 listopada 2021 - 13:30
Polonia Iłowo 5 - 3 MKS Korsze 7 listopada 2021 - 13:00
Zatoka Braniewo 0 - 3 Mrągowia Mrągowo 6 listopada 2021 - 13:00
Błękitni Orneta 2 - 2 Olimpia II Elbląg 6 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg 2 - 1 Błękitni Pasym 14 listopada 2021 - 13:00
Mrągowia Mrągowo 6 - 0 Błękitni Orneta 13 listopada 2021 - 13:00
MKS Korsze 3 - 1 Zatoka Braniewo 13 listopada 2021 - 13:00
Concordia Elbląg 1 - 0 Polonia Iłowo 14 listopada 2021 - 12:00
Granica Kętrzyn 2 - 1 Pisa Barczewo 13 listopada 2021 - 13:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 2 Motor Lubawa 13 listopada 2021 - 13:00
Mazur Ełk 1 - 2 DKS Dobre Miasto 14 listopada 2021 - 12:30
Huragan Morąg 5 - 3 Jeziorak Iława 13 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 1 - 2 Jeziorak Iława 12 marca 2022 - 13:00
Huragan Morąg 2 - 0 DKS Dobre Miasto 20 listopada 2021 - 13:00
Mazur Ełk 0 - 1 Motor Lubawa 20 listopada 2021 - 13:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1 - 0 Pisa Barczewo 20 listopada 2021 - 13:00
Granica Kętrzyn 5 - 2 Polonia Iłowo 20 listopada 2021 - 13:00
Concordia Elbląg 4 - 1 Zatoka Braniewo 20 listopada 2021 - 13:00
MKS Korsze 3 - 0 Błękitni Orneta 20 listopada 2021 - 13:00
Mrągowia Mrągowo 2 - 1 Olimpia II Elbląg 20 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 17 - 19/20. marca 2022 [szczegóły]  
Mrągowia Mrągowo 3 - 4 Błękitni Pasym 19 marca 2022 - 15:00
Olimpia II Elbląg 1 - 3 MKS Korsze 20 marca 2022 - 15:00
Błękitni Orneta 1 - 3 Concordia Elbląg 19 marca 2022 - 15:00
Zatoka Braniewo 0 - 4 Granica Kętrzyn 19 marca 2022 - 15:00
Polonia Iłowo 0 - 4 Polonia Lidzbark Warmiński 19 marca 2022 - 15:30
Pisa Barczewo 3 - 1 Mazur Ełk 19 marca 2022 - 15:00
Motor Lubawa 1 - 1 Huragan Morąg 19 marca 2022 - 15:00
DKS Dobre Miasto 1 - 0 Jeziorak Iława 19 marca 2022 - 15:00
Kolejka 18 - 25/26. marca 2022 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 0 - 2 DKS Dobre Miasto 26 marca 2022 - 14:00
Jeziorak Iława 0 - 0 Motor Lubawa 27 marca 2022 - 13:00
Huragan Morąg 3 - 1 Pisa Barczewo 26 marca 2022 - 14:00
Mazur Ełk 1 - 2 Polonia Iłowo 26 marca 2022 - 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 6 - 2 Zatoka Braniewo 26 marca 2022 - 15:00
Granica Kętrzyn 6 - 0 Błękitni Orneta 26 marca 2022 - 15:00
Concordia Elbląg 0 - 0 Olimpia II Elbląg 26 marca 2022 - 15:00
MKS Korsze 1 - 3 Mrągowia Mrągowo 26 marca 2022 - 15:00
Kolejka 19 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły]  
MKS Korsze 0 - 0 Błękitni Pasym 2 kwietnia 2022 - 16:00
Mrągowia Mrągowo 1 - 2 Concordia Elbląg 2 kwietnia 2022 - 16:00
Olimpia II Elbląg 2 - 2 Granica Kętrzyn 3 kwietnia 2022 - 15:00
Błękitni Orneta 2 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 2 kwietnia 2022 - 15:30
Zatoka Braniewo 6 - 1 Mazur Ełk 2 kwietnia 2022 - 15:00
Polonia Iłowo 1 - 5 Huragan Morąg 3 kwietnia 2022 - 13:00
Pisa Barczewo 2 - 1 Jeziorak Iława 2 kwietnia 2022 - 16:00
Motor Lubawa 2 - 1 DKS Dobre Miasto 2 kwietnia 2022 - 15:00
Kolejka 20 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 2 - 1 Motor Lubawa 9 kwietnia 2022 - 16:00
DKS Dobre Miasto 4 - 1 Pisa Barczewo 9 kwietnia 2022 - 16:00
Jeziorak Iława 4 - 0 Polonia Iłowo 9 kwietnia 2022 - 15:00
Huragan Morąg 1 - 0 Zatoka Braniewo 9 kwietnia 2022 - 16:00
Mazur Ełk 2 - 0 Błękitni Orneta 9 kwietnia 2022 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 6 - 2 Olimpia II Elbląg 9 kwietnia 2022 - 17:00
Granica Kętrzyn 2 - 1 Mrągowia Mrągowo 9 kwietnia 2022 - 16:00
Concordia Elbląg 3 - 0 MKS Korsze 9 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 21 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Concordia Elbląg 6 - 0 Błękitni Pasym 16 kwietnia 2022 - 16:00
MKS Korsze 1 - 3 Granica Kętrzyn 14 kwietnia 2022 - 17:00
Mrągowia Mrągowo 1 - 6 Polonia Lidzbark Warmiński 16 kwietnia 2022 - 16:00
Olimpia II Elbląg 7 - 0 Mazur Ełk 16 kwietnia 2022 - 17:00
Błękitni Orneta 0 - 4 Huragan Morąg 16 kwietnia 2022 - 15:00
Zatoka Braniewo 0 - 4 Jeziorak Iława 16 kwietnia 2022 - 15:00
Polonia Iłowo 0 - 4 DKS Dobre Miasto 16 kwietnia 2022 - 14:00
Pisa Barczewo 3 - 0 Motor Lubawa 16 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 22 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 2 - 1 Pisa Barczewo 23 kwietnia 2022 - 16:00
Motor Lubawa 2 - 2 Polonia Iłowo 23 kwietnia 2022 - 16:00
DKS Dobre Miasto 2 - 2 Zatoka Braniewo 23 kwietnia 2022 - 16:00
Jeziorak Iława 6 - 1 Błękitni Orneta 23 kwietnia 2022 - 16:00
Huragan Morąg 3 - 1 Olimpia II Elbląg 23 kwietnia 2022 - 16:00
Mazur Ełk 0 - 6 Mrągowia Mrągowo 23 kwietnia 2022 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 5 - 0 MKS Korsze 21 kwietnia 2022 - 17:00
Granica Kętrzyn 1 - 3 Concordia Elbląg 23 kwietnia 2022 - 16:00
Kolejka 23 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły]  
Granica Kętrzyn 2 - 1 Błękitni Pasym 27 kwietnia 2022 - 20:00
Concordia Elbląg 4 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński 30 kwietnia 2022 - 16:00
MKS Korsze 5 - 1 Mazur Ełk 30 kwietnia 2022 - 16:00
Mrągowia Mrągowo 1 - 1 Huragan Morąg 30 kwietnia 2022 - 16:00
Olimpia II Elbląg 0 - 2 Jeziorak Iława 30 kwietnia 2022 - 15:00
Błękitni Orneta 1 - 0 DKS Dobre Miasto 30 kwietnia 2022 - 16:00
Zatoka Braniewo 1 - 0 Motor Lubawa 30 kwietnia 2022 - 16:00
Polonia Iłowo 5 - 2 Pisa Barczewo 29 kwietnia 2022 - 17:30
Kolejka 24 - 7/8. maja 2022 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 4 - 3 Polonia Iłowo 7 maja 2022 - 16:00
Pisa Barczewo 1 - 0 Zatoka Braniewo 8 maja 2022 - 15:00
Motor Lubawa 3 - 1 Błękitni Orneta 7 maja 2022 - 14:00
DKS Dobre Miasto 2 - 1 Olimpia II Elbląg 7 maja 2022 - 16:00
Jeziorak Iława 2 - 3 Mrągowia Mrągowo 7 maja 2022 - 15:30
Huragan Morąg 6 - 0 MKS Korsze 7 maja 2022 - 17:00
Mazur Ełk 1 - 14 Concordia Elbląg 7 maja 2022 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3 - 2 Granica Kętrzyn 7 maja 2022 - 17:00
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 1 Błękitni Pasym 14 maja 2022 - 18:00
Granica Kętrzyn 3 - 0 Mazur Ełk 14 maja 2022 - 17:00
Concordia Elbląg 3 - 1 Huragan Morąg 14 maja 2022 - 16:00
MKS Korsze 0 - 3 Jeziorak Iława 14 maja 2022 - 16:00
Mrągowia Mrągowo 1 - 3 DKS Dobre Miasto 14 maja 2022 - 16:00
Olimpia II Elbląg 4 - 3 Motor Lubawa 14 maja 2022 - 17:00
Błękitni Orneta 2 - 0 Pisa Barczewo 14 maja 2022 - 16:00
Zatoka Braniewo 2 - 1 Polonia Iłowo 14 maja 2022 - 15:00
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły]  
Błękitni Pasym - Zatoka Braniewo 21 maja 2022 - 16:00
Polonia Iłowo - Błękitni Orneta 22 maja 2022 - 13:00
Pisa Barczewo - Olimpia II Elbląg 21 maja 2022 - 17:00
Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo 21 maja 2022 - 16:00
DKS Dobre Miasto - MKS Korsze 21 maja 2022 - 16:00
Concordia Elbląg - Jeziorak Iława 21 maja 2022 - 16:00
Huragan Morąg - Granica Kętrzyn 21 maja 2022 - 17:00
Mazur Ełk - Polonia Lidzbark Warmiński 21 maja 2022 - 16:00
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły]  
Mazur Ełk - Błękitni Pasym 28 maja 2022 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński - Huragan Morąg 28 maja 2022 - 14:00
Granica Kętrzyn - Jeziorak Iława 28 maja 2022 - 17:00
Concordia Elbląg - DKS Dobre Miasto 28 maja 2022 - 16:00
MKS Korsze - Motor Lubawa 28 maja 2022 - 16:00
Mrągowia Mrągowo - Pisa Barczewo 28 maja 2022 - 16:00
Olimpia II Elbląg - Polonia Iłowo 29 maja 2022 - 17:00
Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo 28 maja 2022 - 16:00
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły]  
Błękitni Pasym - Błękitni Orneta 4 czerwca 2022 - 17:00
Zatoka Braniewo - Olimpia II Elbląg 5 czerwca 2022 - 17:00
Polonia Iłowo - Mrągowia Mrągowo 4 czerwca 2022 - 15:00
Pisa Barczewo - MKS Korsze 4 czerwca 2022 - 17:00
Motor Lubawa - Concordia Elbląg 4 czerwca 2022 - 16:00
DKS Dobre Miasto - Granica Kętrzyn 4 czerwca 2022 - 16:00
Jeziorak Iława - Polonia Lidzbark Warmiński 4 czerwca 2022 - 16:00
Huragan Morąg - Mazur Ełk 4 czerwca 2022 - 17:00
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły]  
Huragan Morąg - Błękitni Pasym 11 czerwca 2022 - 17:00
Mazur Ełk - Jeziorak Iława 11 czerwca 2022 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński - DKS Dobre Miasto 11 czerwca 2022 - 18:00
Granica Kętrzyn - Motor Lubawa 11 czerwca 2022 - 17:00
Concordia Elbląg - Pisa Barczewo 11 czerwca 2022 - 16:00
MKS Korsze - Polonia Iłowo 11 czerwca 2022 - 16:00
Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo 11 czerwca 2022 - 16:00
Olimpia II Elbląg - Błękitni Orneta 12 czerwca 2022 - 17:00
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły]  
Błękitni Pasym - Olimpia II Elbląg 18 czerwca 2022 - 17:00
Błękitni Orneta - Mrągowia Mrągowo 18 czerwca 2022 - 17:00
Zatoka Braniewo - MKS Korsze 18 czerwca 2022 - 17:00
Polonia Iłowo - Concordia Elbląg 18 czerwca 2022 - 17:00
Pisa Barczewo - Granica Kętrzyn 18 czerwca 2022 - 17:00
Motor Lubawa - Polonia Lidzbark Warmiński 18 czerwca 2022 - 17:00
DKS Dobre Miasto - Mazur Ełk 18 czerwca 2022 - 17:00
Jeziorak Iława - Huragan Morąg 18 czerwca 2022 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE