IV liga - warmińsko-mazurska - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jeziorak Iława 12 28 9 1 2 31 - 8
2. Concordia Elbląg 12 26 8 2 2 30 - 7
3. Granica Kętrzyn 12 22 7 1 4 23 - 13
4. Huragan Morąg 12 21 6 3 3 20 - 11
5. Motor Lubawa 12 20 6 2 4 20 - 18 1 3 1 0 0 3 - 0
6. Pisa Barczewo 12 20 6 2 4 19 - 18 2 3 1 0 1 2 - 4
7. Polonia Lidzbark Warmiński 12 20 6 2 4 22 - 14 1 0 0 0 1 1 - 2
8. Mrągowia Mrągowo 12 18 6 0 6 22 - 17
9. Polonia Iłowo 12 16 4 4 4 21 - 22
10. Mazur Ełk 12 15 5 0 7 22 - 29
11. Olimpia II Elbląg 12 14 4 2 6 17 - 22 1 3 1 0 0 4 - 0
12. Zatoka Braniewo 12 14 4 2 6 17 - 18 1 3 1 0 0 1 - 0
13. DKS Dobre Miasto 12 14 4 2 6 9 - 14 2 0 0 0 2 0 - 5
14. Błękitni Orneta 12 10 3 1 8 13 - 32
15. Błękitni Pasym 12 10 3 1 8 12 - 32
16. MKS Korsze 12 7 2 1 9 12 - 35


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Jeziorak Iława 4 - 0 Błękitni Pasym 8 sierpnia 2021 - 16:00
DKS Dobre Miasto 0 - 1 Huragan Morąg 7 sierpnia 2021 - 16:00
Motor Lubawa 1 - 0 Mazur Ełk 7 sierpnia 2021 - 16:00
Pisa Barczewo 2 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 7 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Iłowo 0 - 4 Granica Kętrzyn 8 sierpnia 2021 - 17:00
Zatoka Braniewo 0 - 2 Concordia Elbląg 7 sierpnia 2021 - 15:00
Błękitni Orneta 3 - 0 MKS Korsze 7 sierpnia 2021 - 16:00
Olimpia II Elbląg 3 - 0 Mrągowia Mrągowo 8 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 0 - 5 Mrągowia Mrągowo 14 sierpnia 2021 - 17:00
MKS Korsze 3 - 1 Olimpia II Elbląg 14 sierpnia 2021 - 17:00
Concordia Elbląg 6 - 1 Błękitni Orneta 14 sierpnia 2021 - 17:00
Granica Kętrzyn 2 - 1 Zatoka Braniewo 14 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 2 Polonia Iłowo 14 sierpnia 2021 - 14:00
Mazur Ełk 1 - 0 Pisa Barczewo 14 sierpnia 2021 - 17:00
Huragan Morąg 3 - 1 Motor Lubawa 14 sierpnia 2021 - 17:00
Jeziorak Iława 1 - 0 DKS Dobre Miasto 14 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
DKS Dobre Miasto 3 - 0 Błękitni Pasym 29 września 2021 - 16:00
Motor Lubawa 1 - 3 Jeziorak Iława 20 sierpnia 2021 - 18:00
Pisa Barczewo 0 - 0 Huragan Morąg 21 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Iłowo 4 - 2 Mazur Ełk 22 sierpnia 2021 - 17:00
Zatoka Braniewo 1 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 21 sierpnia 2021 - 15:00
Błękitni Orneta 0 - 3 Granica Kętrzyn 21 sierpnia 2021 - 16:00
Olimpia II Elbląg 0 - 0 Concordia Elbląg 22 sierpnia 2021 - 13:00
Mrągowia Mrągowo 1 - 0 MKS Korsze 21 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 3 - 3 MKS Korsze 28 sierpnia 2021 - 16:00
Concordia Elbląg 4 - 1 Mrągowia Mrągowo 28 sierpnia 2021 - 17:00
Granica Kętrzyn 2 - 2 Olimpia II Elbląg 28 sierpnia 2021 - 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3 - 1 Błękitni Orneta 28 sierpnia 2021 - 17:00
Mazur Ełk 5 - 1 Zatoka Braniewo 28 sierpnia 2021 - 17:00
Huragan Morąg 1 - 1 Polonia Iłowo 28 sierpnia 2021 - 17:00
Jeziorak Iława 0 - 1 Pisa Barczewo 28 sierpnia 2021 - 16:00
DKS Dobre Miasto 1 - 1 Motor Lubawa 28 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Motor Lubawa 2 - 1 Błękitni Pasym 4 września 2021 - 16:00
Pisa Barczewo 3 - 0 DKS Dobre Miasto 4 września 2021 - 17:00
Polonia Iłowo 1 - 2 Jeziorak Iława 15 września 2021 - 16:30
Zatoka Braniewo 1 - 1 Huragan Morąg 4 września 2021 - 15:00
Błękitni Orneta 3 - 0 Mazur Ełk 4 września 2021 - 16:00
Olimpia II Elbląg 1 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński 5 września 2021 - 17:00
Mrągowia Mrągowo 3 - 0 Granica Kętrzyn 4 września 2021 - 16:00
MKS Korsze 0 - 1 Concordia Elbląg 4 września 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 0 - 4 Concordia Elbląg 11 września 2021 - 16:30
Granica Kętrzyn 4 - 1 MKS Korsze 11 września 2021 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1 - 0 Mrągowia Mrągowo 11 września 2021 - 18:00
Mazur Ełk 2 - 1 Olimpia II Elbląg 11 września 2021 - 16:00
Huragan Morąg 6 - 0 Błękitni Orneta 11 września 2021 - 14:00
Jeziorak Iława 2 - 1 Zatoka Braniewo 11 września 2021 - 16:00
DKS Dobre Miasto 0 - 0 Polonia Iłowo 11 września 2021 - 16:00
Motor Lubawa 3 - 0 Pisa Barczewo 11 września 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Pisa Barczewo 4 - 2 Błękitni Pasym 18 września 2021 - 16:00
Polonia Iłowo 2 - 0 Motor Lubawa 19 września 2021 - 14:00
Zatoka Braniewo 1 - 0 DKS Dobre Miasto 18 września 2021 - 15:00
Błękitni Orneta 0 - 3 Jeziorak Iława 18 września 2021 - 16:00
Olimpia II Elbląg 0 - 3 Huragan Morąg 18 września 2021 - 16:00
Mrągowia Mrągowo 2 - 1 Mazur Ełk 18 września 2021 - 16:00
MKS Korsze 0 - 4 Polonia Lidzbark Warmiński 18 września 2021 - 16:00
Concordia Elbląg 1 - 0 Granica Kętrzyn 18 września 2021 - 16:00
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 0 - 1 Granica Kętrzyn 25 września 2021 - 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 1 Concordia Elbląg 25 września 2021 - 17:30
Mazur Ełk 5 - 0 MKS Korsze 25 września 2021 - 16:00
Huragan Morąg 2 - 4 Mrągowia Mrągowo 25 września 2021 - 15:00
Jeziorak Iława 6 - 0 Olimpia II Elbląg 25 września 2021 - 14:00
DKS Dobre Miasto 1 - 0 Błękitni Orneta 26 września 2021 - 13:00
Motor Lubawa 2 - 1 Zatoka Braniewo 25 września 2021 - 14:30
Pisa Barczewo 4 - 4 Polonia Iłowo 25 września 2021 - 16:00
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Polonia Iłowo 1 - 2 Błękitni Pasym 2 października 2021 - 16:00
Zatoka Braniewo 1 - 0 Pisa Barczewo 2 października 2021 - 15:00
Błękitni Orneta 0 - 0 Motor Lubawa 2 października 2021 - 16:00
Olimpia II Elbląg 4 - 0 DKS Dobre Miasto 3 października 2021 - 13:00
Mrągowia Mrągowo 0 - 2 Jeziorak Iława 2 października 2021 - 12:00
MKS Korsze 2 - 1 Huragan Morąg 2 października 2021 - 15:30
Concordia Elbląg 7 - 0 Mazur Ełk 2 października 2021 - 15:30
Granica Kętrzyn 3 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński 2 października 2021 - 15:30
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 1 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński 9 października 2021 - 15:00
Mazur Ełk 3 - 2 Granica Kętrzyn 9 października 2021 - 15:00
Huragan Morąg 1 - 0 Concordia Elbląg 9 października 2021 - 15:00
Jeziorak Iława 6 - 1 MKS Korsze 9 października 2021 - 15:00
DKS Dobre Miasto 1 - 0 Mrągowia Mrągowo 9 października 2021 - 15:30
Motor Lubawa 2 - 3 Olimpia II Elbląg 9 października 2021 - 15:00
Pisa Barczewo 4 - 2 Błękitni Orneta 9 października 2021 - 15:30
Polonia Iłowo 2 - 0 Zatoka Braniewo 10 października 2021 - 14:00
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Zatoka Braniewo 4 - 1 Błękitni Pasym 16 października 2021 - 15:00
Błękitni Orneta 3 - 1 Polonia Iłowo 16 października 2021 - 15:00
Olimpia II Elbląg 0 - 1 Pisa Barczewo 17 października 2021 - 13:00
Mrągowia Mrągowo 2 - 3 Motor Lubawa 16 października 2021 - 15:00
MKS Korsze 0 - 2 DKS Dobre Miasto 16 października 2021 - 15:00
Jeziorak Iława 1 - 1 Concordia Elbląg 16 października 2021 - 15:00
Granica Kętrzyn 0 - 1 Huragan Morąg 16 października 2021 - 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 6 - 2 Mazur Ełk 16 października 2021 - 16:00
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym 2 - 1 Mazur Ełk 23 października 2021 - 13:00
Huragan Morąg 0 - 2 Polonia Lidzbark Warmiński 23 października 2021 - 14:00
Jeziorak Iława 1 - 2 Granica Kętrzyn 23 października 2021 - 15:00
DKS Dobre Miasto 1 - 3 Concordia Elbląg 23 października 2021 - 15:00
Motor Lubawa 4 - 2 MKS Korsze 23 października 2021 - 15:00
Pisa Barczewo 0 - 4 Mrągowia Mrągowo 23 października 2021 - 15:00
Polonia Iłowo 3 - 2 Olimpia II Elbląg 24 października 2021 - 14:00
Zatoka Braniewo 5 - 0 Błękitni Orneta 23 października 2021 - 15:00
Kolejka 13 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Błękitni Orneta - Błękitni Pasym 30 października 2021 - 14:00
Olimpia II Elbląg - Zatoka Braniewo 31 października 2021 - 13:30
Mrągowia Mrągowo - Polonia Iłowo 30 października 2021 - 14:00
MKS Korsze - Pisa Barczewo 30 października 2021 - 14:00
Concordia Elbląg - Motor Lubawa 30 października 2021 - 14:00
Granica Kętrzyn - DKS Dobre Miasto 30 października 2021 - 14:30
Polonia Lidzbark Warmiński - Jeziorak Iława 30 października 2021 - 17:00
Mazur Ełk - Huragan Morąg 30 października 2021 - 14:00
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym - Huragan Morąg 6 listopada 2021 - 13:00
Jeziorak Iława - Mazur Ełk 7 listopada 2021 - 13:00
DKS Dobre Miasto - Polonia Lidzbark Warmiński 6 listopada 2021 - 13:30
Motor Lubawa - Granica Kętrzyn 6 listopada 2021 - 14:00
Pisa Barczewo - Concordia Elbląg 6 listopada 2021 - 13:30
Polonia Iłowo - MKS Korsze 7 listopada 2021 - 13:00
Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo 6 listopada 2021 - 13:00
Błękitni Orneta - Olimpia II Elbląg 6 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg - Błękitni Pasym 14 listopada 2021 - 13:00
Mrągowia Mrągowo - Błękitni Orneta 13 listopada 2021 - 13:00
MKS Korsze - Zatoka Braniewo 13 listopada 2021 - 13:00
Concordia Elbląg - Polonia Iłowo 13 listopada 2021 - 13:00
Granica Kętrzyn - Pisa Barczewo 13 listopada 2021 - 13:00
Polonia Lidzbark Warmiński - Motor Lubawa 13 listopada 2021 - 13:00
Mazur Ełk - DKS Dobre Miasto 13 listopada 2021 - 13:00
Huragan Morąg - Jeziorak Iława 13 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Błękitni Pasym - Jeziorak Iława 20 listopada 2021 - 13:00
Huragan Morąg - DKS Dobre Miasto 20 listopada 2021 - 13:00
Mazur Ełk - Motor Lubawa 20 listopada 2021 - 13:00
Polonia Lidzbark Warmiński - Pisa Barczewo 20 listopada 2021 - 13:00
Granica Kętrzyn - Polonia Iłowo 20 listopada 2021 - 13:00
Concordia Elbląg - Zatoka Braniewo 20 listopada 2021 - 13:00
MKS Korsze - Błękitni Orneta 20 listopada 2021 - 13:00
Mrągowia Mrągowo - Olimpia II Elbląg 20 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 17 [szczegóły]  
Mrągowia Mrągowo - Błękitni Pasym
Olimpia II Elbląg - MKS Korsze
Błękitni Orneta - Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo - Granica Kętrzyn
Polonia Iłowo - Polonia Lidzbark Warmiński
Pisa Barczewo - Mazur Ełk
Motor Lubawa - Huragan Morąg
DKS Dobre Miasto - Jeziorak Iława
Kolejka 18 [szczegóły]  
Błękitni Pasym - DKS Dobre Miasto
Jeziorak Iława - Motor Lubawa
Huragan Morąg - Pisa Barczewo
Mazur Ełk - Polonia Iłowo
Polonia Lidzbark Warmiński - Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn - Błękitni Orneta
Concordia Elbląg - Olimpia II Elbląg
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo
Kolejka 19 [szczegóły]  
MKS Korsze - Błękitni Pasym
Mrągowia Mrągowo - Concordia Elbląg
Olimpia II Elbląg - Granica Kętrzyn
Błękitni Orneta - Polonia Lidzbark Warmiński
Zatoka Braniewo - Mazur Ełk
Polonia Iłowo - Huragan Morąg
Pisa Barczewo - Jeziorak Iława
Motor Lubawa - DKS Dobre Miasto
Kolejka 20 [szczegóły]  
Błękitni Pasym - Motor Lubawa
DKS Dobre Miasto - Pisa Barczewo
Jeziorak Iława - Polonia Iłowo
Huragan Morąg - Zatoka Braniewo
Mazur Ełk - Błękitni Orneta
Polonia Lidzbark Warmiński - Olimpia II Elbląg
Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo
Concordia Elbląg - MKS Korsze
Kolejka 21 [szczegóły]  
Concordia Elbląg - Błękitni Pasym
MKS Korsze - Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo - Polonia Lidzbark Warmiński
Olimpia II Elbląg - Mazur Ełk
Błękitni Orneta - Huragan Morąg
Zatoka Braniewo - Jeziorak Iława
Polonia Iłowo - DKS Dobre Miasto
Pisa Barczewo - Motor Lubawa
Kolejka 22 [szczegóły]  
Błękitni Pasym - Pisa Barczewo
Motor Lubawa - Polonia Iłowo
DKS Dobre Miasto - Zatoka Braniewo
Jeziorak Iława - Błękitni Orneta
Huragan Morąg - Olimpia II Elbląg
Mazur Ełk - Mrągowia Mrągowo
Polonia Lidzbark Warmiński - MKS Korsze
Granica Kętrzyn - Concordia Elbląg
Kolejka 23 [szczegóły]  
Granica Kętrzyn - Błękitni Pasym
Concordia Elbląg - Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Korsze - Mazur Ełk
Mrągowia Mrągowo - Huragan Morąg
Olimpia II Elbląg - Jeziorak Iława
Błękitni Orneta - DKS Dobre Miasto
Zatoka Braniewo - Motor Lubawa
Polonia Iłowo - Pisa Barczewo
Kolejka 24 [szczegóły]  
Błękitni Pasym - Polonia Iłowo
Pisa Barczewo - Zatoka Braniewo
Motor Lubawa - Błękitni Orneta
DKS Dobre Miasto - Olimpia II Elbląg
Jeziorak Iława - Mrągowia Mrągowo
Huragan Morąg - MKS Korsze
Mazur Ełk - Concordia Elbląg
Polonia Lidzbark Warmiński - Granica Kętrzyn
Kolejka 25 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński - Błękitni Pasym
Granica Kętrzyn - Mazur Ełk
Concordia Elbląg - Huragan Morąg
MKS Korsze - Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo - DKS Dobre Miasto
Olimpia II Elbląg - Motor Lubawa
Błękitni Orneta - Pisa Barczewo
Zatoka Braniewo - Polonia Iłowo
Kolejka 26 [szczegóły]  
Błękitni Pasym - Zatoka Braniewo
Polonia Iłowo - Błękitni Orneta
Pisa Barczewo - Olimpia II Elbląg
Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo
DKS Dobre Miasto - MKS Korsze
Jeziorak Iława - Concordia Elbląg
Huragan Morąg - Granica Kętrzyn
Mazur Ełk - Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 27 [szczegóły]  
Mazur Ełk - Błękitni Pasym
Polonia Lidzbark Warmiński - Huragan Morąg
Granica Kętrzyn - Jeziorak Iława
Concordia Elbląg - DKS Dobre Miasto
MKS Korsze - Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo - Pisa Barczewo
Olimpia II Elbląg - Polonia Iłowo
Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo
Kolejka 28 [szczegóły]  
Błękitni Pasym - Błękitni Orneta
Zatoka Braniewo - Olimpia II Elbląg
Polonia Iłowo - Mrągowia Mrągowo
Pisa Barczewo - MKS Korsze
Motor Lubawa - Concordia Elbląg
DKS Dobre Miasto - Granica Kętrzyn
Jeziorak Iława - Polonia Lidzbark Warmiński
Huragan Morąg - Mazur Ełk
Kolejka 29 [szczegóły]  
Huragan Morąg - Błękitni Pasym
Mazur Ełk - Jeziorak Iława
Polonia Lidzbark Warmiński - DKS Dobre Miasto
Granica Kętrzyn - Motor Lubawa
Concordia Elbląg - Pisa Barczewo
MKS Korsze - Polonia Iłowo
Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg - Błękitni Orneta
Kolejka 30 [szczegóły]  
Błękitni Pasym - Olimpia II Elbląg
Błękitni Orneta - Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo - MKS Korsze
Polonia Iłowo - Concordia Elbląg
Pisa Barczewo - Granica Kętrzyn
Motor Lubawa - Polonia Lidzbark Warmiński
DKS Dobre Miasto - Mazur Ełk
Jeziorak Iława - Huragan Morąg


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30