IV liga - warmińsko-mazurska - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Polonia Lidzbark Warmiński 27 66 21 3 3 82 - 21
2. Znicz Biała Piska 27 62 19 5 3 82 - 29
3. Mrągowia Mrągowo 27 58 18 4 5 65 - 32
4. Rominta Gołdap 27 50 14 8 5 49 - 38
5. DKS Dobre Miasto 27 49 14 7 6 50 - 36
6. Tęcza Biskupiec 27 43 12 7 8 46 - 33
7. Granica Kętrzyn 27 42 12 6 9 50 - 40 2 4 1 1 0 4 - 2
8. Olimpia II Elbląg 27 42 12 6 9 42 - 38 2 1 0 1 1 2 - 4
9. Jeziorak Iława 27 32 9 5 13 46 - 54
10. Mamry Giżycko 27 31 9 4 14 43 - 61
11. Mazur Ełk 27 26 6 8 13 37 - 46
12. Stomil II Olsztyn 27 25 7 4 16 36 - 62
13. Olimpia Olsztynek 27 23 6 5 16 33 - 61 2 3 1 0 1 6 - 4
14. Constract Lubawa 27 23 7 2 18 44 - 77 2 3 1 0 1 4 - 6
15. Motor Lubawa 27 21 4 9 14 23 - 46
16. Polonia Iłowo 27 12 3 3 21 27 - 81


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 15

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły]  
DKS Dobre Miasto 3 - 1 Olimpia Olsztynek 5 sierpnia 2023 - 13:00
Mazur Ełk 0 - 0 Tęcza Biskupiec 5 sierpnia 2023 - 16:00
Znicz Biała Piska 5 - 1 Stomil II Olsztyn 5 sierpnia 2023 - 16:00
Polonia Iłowo 1 - 4 Granica Kętrzyn 5 sierpnia 2023 - 17:00
Jeziorak Iława 3 - 4 Mamry Giżycko 5 sierpnia 2023 - 17:00
Motor Lubawa 4 - 2 Constract Lubawa 6 sierpnia 2023 - 16:00
Rominta Gołdap 1 - 1 Mrągowia Mrągowo 6 sierpnia 2023 - 16:00
Olimpia II Elbląg 2 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 6 sierpnia 2023 - 18:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Olimpia Olsztynek 0 - 1 Olimpia II Elbląg 11 sierpnia 2023 - 18:00
Mamry Giżycko 1 - 1 Rominta Gołdap 12 sierpnia 2023 - 11:00
Mazur Ełk 4 - 1 Polonia Iłowo 12 sierpnia 2023 - 14:00
Tęcza Biskupiec 3 - 0 Stomil II Olsztyn 11 sierpnia 2023 - 20:00
Mrągowia Mrągowo 2 - 3 Znicz Biała Piska 12 sierpnia 2023 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 2 Jeziorak Iława 12 sierpnia 2023 - 16:00
Granica Kętrzyn 1 - 1 Motor Lubawa 12 sierpnia 2023 - 17:00
Constract Lubawa 0 - 1 DKS Dobre Miasto 13 sierpnia 2023 - 16:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
DKS Dobre Miasto 2 - 2 Granica Kętrzyn 19 sierpnia 2023 - 13:00
Mrągowia Mrągowo 1 - 0 Stomil II Olsztyn 19 sierpnia 2023 - 14:00
Motor Lubawa 1 - 0 Mazur Ełk 19 sierpnia 2023 - 15:00
Znicz Biała Piska 3 - 1 Mamry Giżycko 19 sierpnia 2023 - 16:00
Polonia Iłowo 0 - 2 Tęcza Biskupiec 19 sierpnia 2023 - 17:00
Jeziorak Iława 3 - 0 Olimpia Olsztynek 19 sierpnia 2023 - 17:00
Rominta Gołdap 2 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 19 sierpnia 2023 - 17:00
Olimpia II Elbląg 3 - 1 Constract Lubawa 20 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński 1 - 1 Znicz Biała Piska 25 sierpnia 2023 - 17:30
Mamry Giżycko 7 - 2 Stomil II Olsztyn 26 sierpnia 2023 - 14:00
Tęcza Biskupiec 2 - 3 Mrągowia Mrągowo 26 sierpnia 2023 - 16:00
Mazur Ełk 0 - 3 DKS Dobre Miasto 26 sierpnia 2023 - 16:00
vo, na boisku 1-2
Olimpia Olsztynek 0 - 2 Rominta Gołdap 26 sierpnia 2023 - 16:00
Jeziorak Iława 1 - 0 Constract Lubawa 26 sierpnia 2023 - 17:00
Granica Kętrzyn 2 - 0 Olimpia II Elbląg 26 sierpnia 2023 - 17:00
Polonia Iłowo 2 - 2 Motor Lubawa 27 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 5 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński 3 - 1 Stomil II Olsztyn 1 września 2023 - 18:00
DKS Dobre Miasto 3 - 1 Polonia Iłowo 1 września 2023 - 17:00
Motor Lubawa 0 - 1 Tęcza Biskupiec 2 września 2023 - 15:00
Rominta Gołdap 4 - 2 Constract Lubawa 2 września 2023 - 16:00
Znicz Biała Piska 3 - 0 Olimpia Olsztynek 2 września 2023 - 16:00
Mrągowia Mrągowo 3 - 0 Mamry Giżycko 2 września 2023 - 16:00
Jeziorak Iława 1 - 2 Granica Kętrzyn 2 września 2023 - 17:00
Olimpia II Elbląg 1 - 0 Mazur Ełk 3 września 2023 - 15:00
Kolejka 6 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński 4 - 1 Mrągowia Mrągowo 9 września 2023 - 18:00
Olimpia Olsztynek 1 - 0 Stomil II Olsztyn 9 września 2023 - 15:00
Motor Lubawa 1 - 3 DKS Dobre Miasto 9 września 2023 - 14:00
Tęcza Biskupiec 0 - 1 Mamry Giżycko 9 września 2023 - 16:00
Granica Kętrzyn 1 - 1 Rominta Gołdap 9 września 2023 - 16:00
Mazur Ełk 0 - 0 Jeziorak Iława 9 września 2023 - 16:00
Polonia Iłowo 0 - 7 Olimpia II Elbląg 9 września 2023 - 16:00
Constract Lubawa 1 - 2 Znicz Biała Piska 9 września 2023 - 17:00
Kolejka 7 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
DKS Dobre Miasto 2 - 3 Tęcza Biskupiec 16 września 2023 - 12:00
Mamry Giżycko 1 - 4 Polonia Lidzbark Warmiński 16 września 2023 - 19:00
Jeziorak Iława 0 - 1 Polonia Iłowo 16 września 2023 - 16:00
Rominta Gołdap 2 - 1 Mazur Ełk 16 września 2023 - 16:00
Znicz Biała Piska 2 - 5 Granica Kętrzyn 16 września 2023 - 16:00
Mrągowia Mrągowo 1 - 1 Olimpia Olsztynek 16 września 2023 - 16:00
Stomil II Olsztyn 2 - 5 Constract Lubawa 17 września 2023 - 17:30
Olimpia II Elbląg 0 - 0 Motor Lubawa 17 września 2023 - 15:00
Kolejka 8 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
DKS Dobre Miasto 1 - 0 Olimpia II Elbląg 23 września 2023 - 12:00
Olimpia Olsztynek 5 - 4 Mamry Giżycko 23 września 2023 - 15:00
Motor Lubawa 1 - 2 Jeziorak Iława 23 września 2023 - 14:00
Tęcza Biskupiec 1 - 2 Polonia Lidzbark Warmiński 23 września 2023 - 18:00
Constract Lubawa 0 - 6 Mrągowia Mrągowo 23 września 2023 - 16:00
Granica Kętrzyn 3 - 2 Stomil II Olsztyn 23 września 2023 - 16:00
Mazur Ełk 1 - 2 Znicz Biała Piska 23 września 2023 - 16:00
Polonia Iłowo 0 - 3 Rominta Gołdap 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Polonia Lidzbark Warmiński 5 - 0 Olimpia Olsztynek 29 września 2023 - 18:00
Mamry Giżycko 1 - 2 Constract Lubawa 30 września 2023 - 14:00
Rominta Gołdap 0 - 1 Motor Lubawa 30 września 2023 - 15:00
Znicz Biała Piska 2 - 1 Polonia Iłowo 30 września 2023 - 15:00
Mazur Ełk 2 - 0 Stomil II Olsztyn 30 września 2023 - 15:00
Mrągowia Mrągowo 1 - 3 Granica Kętrzyn 30 września 2023 - 14:00
Jeziorak Iława 0 - 4 DKS Dobre Miasto 30 września 2023 - 15:30
Olimpia II Elbląg 2 - 1 Tęcza Biskupiec 1 października 2023 - 15:30
Kolejka 10 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
DKS Dobre Miasto 1 - 1 Rominta Gołdap 7 października 2023 - 11:00
Olimpia Olsztynek 2 - 3 Tęcza Biskupiec 7 października 2023 - 14:00
Mamry Giżycko 0 - 3 Granica Kętrzyn 7 października 2023 - 14:00
Motor Lubawa 1 - 1 Znicz Biała Piska 7 października 2023 - 14:00
Constract Lubawa 0 - 5 Polonia Lidzbark Warmiński 7 października 2023 - 15:00
Mazur Ełk 3 - 4 Mrągowia Mrągowo 7 października 2023 - 15:00
Polonia Iłowo 2 - 3 Stomil II Olsztyn 8 października 2023 - 13:00
Olimpia II Elbląg 3 - 0 Jeziorak Iława 7 października 2023 - 15:30
Kolejka 11 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Mrągowia Mrągowo 2 - 0 Polonia Iłowo 14 października 2023 - 13:00
Mamry Giżycko 3 - 2 Mazur Ełk 14 października 2023 - 14:00
Olimpia Olsztynek 6 - 1 Constract Lubawa 14 października 2023 - 15:00
Rominta Gołdap 0 - 1 Olimpia II Elbląg 14 października 2023 - 15:00
Znicz Biała Piska 3 - 1 DKS Dobre Miasto 14 października 2023 - 15:00
Granica Kętrzyn 0 - 2 Polonia Lidzbark Warmiński 14 października 2023 - 18:00
Tęcza Biskupiec 1 - 1 Jeziorak Iława 14 października 2023 - 16:00
Stomil II Olsztyn 2 - 0 Motor Lubawa 15 października 2023 - 13:00
Kolejka 12 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
DKS Dobre Miasto 3 - 3 Stomil II Olsztyn 21 października 2023 - 13:00
Polonia Iłowo 1 - 2 Mamry Giżycko 21 października 2023 - 14:00
Motor Lubawa 0 - 1 Mrągowia Mrągowo 21 października 2023 - 14:00
Granica Kętrzyn 1 - 0 Olimpia Olsztynek 21 października 2023 - 15:00
Mazur Ełk 1 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński 21 października 2023 - 15:00
Jeziorak Iława 1 - 3 Rominta Gołdap 21 października 2023 - 15:00
Tęcza Biskupiec 4 - 3 Constract Lubawa 21 października 2023 - 12:00
Olimpia II Elbląg 2 - 3 Znicz Biała Piska 22 października 2023 - 15:00
Kolejka 13 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Mrągowia Mrągowo 3 - 1 DKS Dobre Miasto 28 października 2023 - 13:00
Mamry Giżycko 1 - 1 Motor Lubawa 27 października 2023 - 18:00
Znicz Biała Piska 3 - 1 Jeziorak Iława 28 października 2023 - 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3 - 2 Polonia Iłowo 27 października 2023 - 19:00
Olimpia Olsztynek 2 - 1 Mazur Ełk 28 października 2023 - 14:00
Constract Lubawa 0 - 5 Granica Kętrzyn 28 października 2023 - 14:30
Rominta Gołdap 3 - 2 Tęcza Biskupiec 28 października 2023 - 15:00
Olimpia II Elbląg 1 - 0 Stomil II Olsztyn 29 października 2023 - 13:00
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Mazur Ełk 3 - 0 Constract Lubawa 4 listopada 2023 - 13:00
Olimpia Olsztynek 3 - 0 Polonia Iłowo 4 listopada 2023 - 13:00
Motor Lubawa 1 - 3 Polonia Lidzbark Warmiński 4 listopada 2023 - 13:00
DKS Dobre Miasto 1 - 2 Mamry Giżycko 4 listopada 2023 - 13:00
Jeziorak Iława 4 - 2 Stomil II Olsztyn 4 listopada 2023 - 13:00
Rominta Gołdap 1 - 1 Znicz Biała Piska 4 listopada 2023 - 13:00
Tęcza Biskupiec 0 - 0 Granica Kętrzyn 4 listopada 2023 - 14:00
Olimpia II Elbląg 2 - 3 Mrągowia Mrągowo 5 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Znicz Biała Piska 1 - 2 Tęcza Biskupiec 11 listopada 2023 - 13:00
Mrągowia Mrągowo 4 - 1 Jeziorak Iława 11 listopada 2023 - 13:00
Mamry Giżycko 1 - 1 Olimpia II Elbląg 11 listopada 2023 - 13:00
Polonia Lidzbark Warmiński 5 - 0 DKS Dobre Miasto 11 listopada 2023 - 15:00
Olimpia Olsztynek 1 - 1 Motor Lubawa 11 listopada 2023 - 13:00
Constract Lubawa 2 - 5 Polonia Iłowo 11 listopada 2023 - 13:00
Granica Kętrzyn 1 - 1 Mazur Ełk 2 marca 2024 - 13:00
Stomil II Olsztyn 0 - 1 Rominta Gołdap 12 listopada 2023 - 16:00
Kolejka 16 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Olimpia Olsztynek 1 - 1 DKS Dobre Miasto 9 marca 2024 - 14:30
Tęcza Biskupiec 2 - 1 Mazur Ełk 9 marca 2024 - 16:00
Stomil II Olsztyn 0 - 3 Znicz Biała Piska 10 marca 2024 - 12:15
Granica Kętrzyn 3 - 0 Polonia Iłowo 9 marca 2024 - 13:00
Mamry Giżycko 2 - 0 Jeziorak Iława 9 marca 2024 - 14:00
Constract Lubawa 2 - 0 Motor Lubawa 10 marca 2024 - 14:30
Mrągowia Mrągowo 0 - 3 Rominta Gołdap 9 marca 2024 - 13:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3 - 0 Olimpia II Elbląg 9 marca 2024 - 14:00
Kolejka 17 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg 2 - 0 Olimpia Olsztynek 17 marca 2024 - 14:00
Rominta Gołdap 3 - 0 Mamry Giżycko 17 marca 2024 - 14:00
Polonia Iłowo 1 - 5 Mazur Ełk 16 marca 2024 - 15:00
Stomil II Olsztyn 1 - 1 Tęcza Biskupiec 16 marca 2024 - 12:30
Znicz Biała Piska 1 - 1 Mrągowia Mrągowo 16 marca 2024 - 14:00
Jeziorak Iława 0 - 4 Polonia Lidzbark Warmiński 16 marca 2024 - 15:00
Motor Lubawa 2 - 0 Granica Kętrzyn 16 marca 2024 - 15:00
DKS Dobre Miasto 1 - 0 Constract Lubawa 16 marca 2024 - 15:00
Kolejka 18 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Granica Kętrzyn 0 - 1 DKS Dobre Miasto 23 marca 2024 - 13:00
Stomil II Olsztyn 1 - 5 Mrągowia Mrągowo 23 marca 2024 - 20:00
Mazur Ełk 2 - 2 Motor Lubawa 23 marca 2024 - 15:00
Mamry Giżycko 1 - 5 Znicz Biała Piska 23 marca 2024 - 14:00
Tęcza Biskupiec 2 - 1 Polonia Iłowo 23 marca 2024 - 16:00
Olimpia Olsztynek 0 - 4 Jeziorak Iława 23 marca 2024 - 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 8 - 0 Rominta Gołdap 23 marca 2024 - 15:00
Constract Lubawa 3 - 2 Olimpia II Elbląg 23 marca 2024 - 13:00
Kolejka 19 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
Znicz Biała Piska 3 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński 30 marca 2024 - 14:00
Stomil II Olsztyn 4 - 0 Mamry Giżycko 30 marca 2024 - 17:30
Mrągowia Mrągowo 1 - 1 Tęcza Biskupiec 30 marca 2024 - 14:00
DKS Dobre Miasto 2 - 1 Mazur Ełk 30 marca 2024 - 13:00
Rominta Gołdap 1 - 1 Olimpia Olsztynek 30 marca 2024 - 12:00
Constract Lubawa 5 - 2 Jeziorak Iława 30 marca 2024 - 15:00
Olimpia II Elbląg 2 - 2 Granica Kętrzyn 30 marca 2024 - 13:00
Motor Lubawa 1 - 1 Polonia Iłowo 30 marca 2024 - 15:00
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Stomil II Olsztyn 1 - 5 Polonia Lidzbark Warmiński 5 kwietnia 2024 - 20:00
Polonia Iłowo 1 - 4 DKS Dobre Miasto 6 kwietnia 2024 - 16:00
Tęcza Biskupiec 2 - 2 Motor Lubawa 6 kwietnia 2024 - 16:00
Constract Lubawa 3 - 3 Rominta Gołdap 6 kwietnia 2024 - 14:00
Olimpia Olsztynek 1 - 1 Znicz Biała Piska 6 kwietnia 2024 - 16:00
Mamry Giżycko 0 - 2 Mrągowia Mrągowo 6 kwietnia 2024 - 14:00
Granica Kętrzyn 3 - 1 Jeziorak Iława 6 kwietnia 2024 - 14:00
Mazur Ełk 1 - 1 Olimpia II Elbląg 6 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Mrągowia Mrągowo 1 - 2 Polonia Lidzbark Warmiński 13 kwietnia 2024 - 14:00
Stomil II Olsztyn 2 - 0 Olimpia Olsztynek 14 kwietnia 2024 - 14:15
DKS Dobre Miasto 3 - 0 Motor Lubawa 13 kwietnia 2024 - 13:00
Mamry Giżycko 0 - 1 Tęcza Biskupiec 13 kwietnia 2024 - 14:00
Rominta Gołdap 2 - 1 Granica Kętrzyn 13 kwietnia 2024 - 16:00
Jeziorak Iława 1 - 1 Mazur Ełk 13 kwietnia 2024 - 16:30
Olimpia II Elbląg 0 - 2 Polonia Iłowo 14 kwietnia 2024 - 16:00
Znicz Biała Piska 6 - 3 Constract Lubawa 13 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 22 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Tęcza Biskupiec 1 - 2 DKS Dobre Miasto 20 kwietnia 2024 - 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 4 - 0 Mamry Giżycko 20 kwietnia 2024 - 16:00
Polonia Iłowo 2 - 2 Jeziorak Iława 20 kwietnia 2024 - 17:00
Mazur Ełk 2 - 1 Rominta Gołdap 20 kwietnia 2024 - 15:00
Granica Kętrzyn 0 - 3 Znicz Biała Piska 20 kwietnia 2024 - 18:00
Olimpia Olsztynek 2 - 4 Mrągowia Mrągowo 20 kwietnia 2024 - 16:00
Constract Lubawa 3 - 0 Stomil II Olsztyn 20 kwietnia 2024 - 15:15
Motor Lubawa 0 - 1 Olimpia II Elbląg 20 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Olimpia II Elbląg 1 - 1 DKS Dobre Miasto 28 kwietnia 2024 - 16:00
Mamry Giżycko 1 - 3 Olimpia Olsztynek 27 kwietnia 2024 - 14:00
Jeziorak Iława 4 - 0 Motor Lubawa 27 kwietnia 2024 - 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1 - 0 Tęcza Biskupiec 26 kwietnia 2024 - 20:00
Mrągowia Mrągowo 3 - 1 Constract Lubawa 27 kwietnia 2024 - 16:00
Stomil II Olsztyn 4 - 1 Granica Kętrzyn 28 kwietnia 2024 - 17:00
Znicz Biała Piska 6 - 1 Mazur Ełk 27 kwietnia 2024 - 15:00
Rominta Gołdap 4 - 1 Polonia Iłowo 27 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 24 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Olimpia Olsztynek 1 - 2 Polonia Lidzbark Warmiński 4 maja 2024 - 17:00
Constract Lubawa 1 - 1 Mamry Giżycko 4 maja 2024 - 17:00
Motor Lubawa 0 - 1 Rominta Gołdap 4 maja 2024 - 15:00
Polonia Iłowo 0 - 9 Znicz Biała Piska 5 maja 2024 - 17:00
Stomil II Olsztyn 1 - 1 Mazur Ełk 4 maja 2024 - 16:00
Granica Kętrzyn 0 - 1 Mrągowia Mrągowo 1 maja 2024 - 12:00
DKS Dobre Miasto 2 - 3 Jeziorak Iława 4 maja 2024 - 13:00
Tęcza Biskupiec 1 - 1 Olimpia II Elbląg 1 maja 2024 - 14:00
Kolejka 25 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Rominta Gołdap 2 - 2 DKS Dobre Miasto 11 maja 2024 - 16:00
Tęcza Biskupiec 6 - 0 Olimpia Olsztynek 11 maja 2024 - 13:00
Granica Kętrzyn 2 - 3 Mamry Giżycko 11 maja 2024 - 16:00
Znicz Biała Piska 4 - 0 Motor Lubawa 11 maja 2024 - 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3 - 0 Constract Lubawa 11 maja 2024 - 16:00
Mrągowia Mrągowo 4 - 0 Mazur Ełk 11 maja 2024 - 16:00
Stomil II Olsztyn 1 - 0 Polonia Iłowo 11 maja 2024 - 19:00
Jeziorak Iława 5 - 2 Olimpia II Elbląg 11 maja 2024 - 17:30
Kolejka 26 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Polonia Iłowo 0 - 3 Mrągowia Mrągowo 18 maja 2024 - 14:00
Mazur Ełk 3 - 1 Mamry Giżycko 18 maja 2024 - 16:00
Constract Lubawa 3 - 0 Olimpia Olsztynek 18 maja 2024 - 17:00
Olimpia II Elbląg 4 - 1 Rominta Gołdap 19 maja 2024 - 17:00
DKS Dobre Miasto 1 - 0 Znicz Biała Piska 18 maja 2024 - 13:00
Polonia Lidzbark Warmiński 5 - 0 Granica Kętrzyn 17 maja 2024 - 18:30
Jeziorak Iława 2 - 0 Tęcza Biskupiec 18 maja 2024 - 17:30
Motor Lubawa 1 - 2 Stomil II Olsztyn 18 maja 2024 - 15:00
Kolejka 27 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Stomil II Olsztyn 1 - 1 DKS Dobre Miasto 24 maja 2024 - 20:00
Mamry Giżycko 5 - 1 Polonia Iłowo 25 maja 2024 - 14:00
Mrągowia Mrągowo 4 - 0 Motor Lubawa 25 maja 2024 - 16:00
Olimpia Olsztynek 2 - 5 Granica Kętrzyn 25 maja 2024 - 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3 - 0 Mazur Ełk 25 maja 2024 - 16:00
Rominta Gołdap 3 - 2 Jeziorak Iława 25 maja 2024 - 16:00
Constract Lubawa 1 - 4 Tęcza Biskupiec 25 maja 2024 - 14:30
Znicz Biała Piska 6 - 0 Olimpia II Elbląg 25 maja 2024 - 16:00
Kolejka 28 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
DKS Dobre Miasto - Mrągowia Mrągowo 1 czerwca 2024 - 13:00
Motor Lubawa - Mamry Giżycko 1 czerwca 2024 - 15:00
Jeziorak Iława - Znicz Biała Piska 1 czerwca 2024 - 17:30
Polonia Iłowo - Polonia Lidzbark Warmiński 1 czerwca 2024 - 18:00
Mazur Ełk - Olimpia Olsztynek 1 czerwca 2024 - 16:00
Granica Kętrzyn - Constract Lubawa 1 czerwca 2024 - 17:00
Tęcza Biskupiec - Rominta Gołdap 1 czerwca 2024 - 13:00
Stomil II Olsztyn - Olimpia II Elbląg 2 czerwca 2024 - 17:00
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Constract Lubawa - Mazur Ełk 8 czerwca 2024 - 17:00
Polonia Iłowo - Olimpia Olsztynek 8 czerwca 2024 - 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński - Motor Lubawa 7 czerwca 2024 - 19:00
Mamry Giżycko - DKS Dobre Miasto 8 czerwca 2024 - 11:00
Stomil II Olsztyn - Jeziorak Iława 9 czerwca 2024 - 17:00
Znicz Biała Piska - Rominta Gołdap 8 czerwca 2024 - 16:00
Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupiec 8 czerwca 2024 - 17:00
Mrągowia Mrągowo - Olimpia II Elbląg 8 czerwca 2024 - 16:00
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły]  
Tęcza Biskupiec - Znicz Biała Piska 15 czerwca 2024 - 17:00
Jeziorak Iława - Mrągowia Mrągowo 15 czerwca 2024 - 17:00
Olimpia II Elbląg - Mamry Giżycko 15 czerwca 2024 - 17:00
DKS Dobre Miasto - Polonia Lidzbark Warmiński 15 czerwca 2024 - 17:00
Motor Lubawa - Olimpia Olsztynek 15 czerwca 2024 - 17:00
Polonia Iłowo - Constract Lubawa 15 czerwca 2024 - 17:00
Mazur Ełk - Granica Kętrzyn 15 czerwca 2024 - 17:00
Rominta Gołdap - Stomil II Olsztyn 15 czerwca 2024 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE