Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Santos Piwoda |
7 - 1 |
Korona Tuchla |
1 sierpnia 2020
1.08 - 14:00 |
Wiraż Chłopice |
3 - 1 |
Fredro Surochów |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Tęcza Jankowice |
2 - 2 |
Wietlin |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Szkło Młyny |
1 - 3 |
Hetman Laszki |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Pogórze Rokietnica |
1 - 2 |
Błękitni Pełkinie |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Wisznia Nienowice |
3 - 0 |
Victoria Kidałowice |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Delin Munina |
0 - 1 |
KS Węgierka |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Przedmieście Jarosław |
0 - 1 |
LKS Manasterz |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
2 - 2 |
LKS Manasterz |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
KS Węgierka |
3 - 0 |
Przedmieście Jarosław |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:30 |
Victoria Kidałowice |
0 - 0 |
Delin Munina |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Błękitni Pełkinie |
5 - 1 |
Wisznia Nienowice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Hetman Laszki |
7 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
vo, na boisku 7-2 |
Wietlin |
3 - 1 |
Szkło Młyny |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Fredro Surochów |
1 - 1 |
Tęcza Jankowice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Santos Piwoda |
3 - 1 |
Wiraż Chłopice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wiraż Chłopice |
4 - 1 |
Korona Tuchla |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Tęcza Jankowice |
1 - 4 |
Santos Piwoda |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Szkło Młyny |
1 - 3 |
Fredro Surochów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Pogórze Rokietnica |
6 - 1 |
Wietlin |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:15 |
Wisznia Nienowice |
3 - 1 |
Hetman Laszki |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Delin Munina |
1 - 3 |
Błękitni Pełkinie |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Przedmieście Jarosław |
0 - 2 |
Victoria Kidałowice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
LKS Manasterz |
1 - 1 |
KS Węgierka |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
1 - 0 |
KS Węgierka |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Victoria Kidałowice |
1 - 2 |
LKS Manasterz |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Błękitni Pełkinie |
7 - 1 |
Przedmieście Jarosław |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Hetman Laszki |
3 - 0 |
Delin Munina |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Wietlin |
2 - 1 |
Wisznia Nienowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Fredro Surochów |
3 - 3 |
Pogórze Rokietnica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Santos Piwoda |
6 - 0 |
Szkło Młyny |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:30 |
Wiraż Chłopice |
3 - 0 |
Tęcza Jankowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Tęcza Jankowice |
2 - 0 |
Korona Tuchla |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Szkło Młyny |
4 - 3 |
Wiraż Chłopice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Pogórze Rokietnica |
1 - 8 |
Santos Piwoda |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Wisznia Nienowice |
2 - 2 |
Fredro Surochów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Delin Munina |
1 - 3 |
Wietlin |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Przedmieście Jarosław |
0 - 8 |
Hetman Laszki |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
LKS Manasterz |
1 - 2 |
Błękitni Pełkinie |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
KS Węgierka |
1 - 1 |
Victoria Kidałowice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
1 - 4 |
Victoria Kidałowice |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Błękitni Pełkinie |
6 - 1 |
KS Węgierka |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Hetman Laszki |
4 - 1 |
LKS Manasterz |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Wietlin |
2 - 0 |
Przedmieście Jarosław |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Fredro Surochów |
3 - 0 |
Delin Munina |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Santos Piwoda |
6 - 0 |
Wisznia Nienowice |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Wiraż Chłopice |
3 - 2 |
Pogórze Rokietnica |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Tęcza Jankowice |
6 - 4 |
Szkło Młyny |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Szkło Młyny |
0 - 2 |
Korona Tuchla |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Pogórze Rokietnica |
2 - 1 |
Tęcza Jankowice |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Wisznia Nienowice |
4 - 1 |
Wiraż Chłopice |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Delin Munina |
0 - 5 |
Santos Piwoda |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Przedmieście Jarosław |
1 - 4 |
Fredro Surochów |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
LKS Manasterz |
3 - 1 |
Wietlin |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
KS Węgierka |
0 - 2 |
Hetman Laszki |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Victoria Kidałowice |
1 - 0 |
Błękitni Pełkinie |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
2 - 6 |
Błękitni Pełkinie |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Hetman Laszki |
0 - 1 |
Victoria Kidałowice |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
Wietlin |
2 - 0 |
KS Węgierka |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Fredro Surochów |
3 - 1 |
LKS Manasterz |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Santos Piwoda |
10 - 0 |
Przedmieście Jarosław |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Wiraż Chłopice |
1 - 2 |
Delin Munina |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Tęcza Jankowice |
2 - 3 |
Wisznia Nienowice |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Szkło Młyny |
1 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Pogórze Rokietnica |
1 - 3 |
Korona Tuchla |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Wisznia Nienowice |
3 - 2 |
Szkło Młyny |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Delin Munina |
0 - 2 |
Tęcza Jankowice |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Przedmieście Jarosław |
1 - 7 |
Wiraż Chłopice |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
LKS Manasterz |
0 - 2 |
Santos Piwoda |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
KS Węgierka |
0 - 8 |
Fredro Surochów |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Victoria Kidałowice |
3 - 0 |
Wietlin |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Błękitni Pełkinie |
3 - 4 |
Hetman Laszki |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
1 - 2 |
Hetman Laszki |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Wietlin |
2 - 2 |
Błękitni Pełkinie |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Fredro Surochów |
0 - 2 |
Victoria Kidałowice |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Santos Piwoda |
3 - 0 |
KS Węgierka |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Wiraż Chłopice |
3 - 1 |
LKS Manasterz |
4 października 2020
4.10 - 15:15 |
Tęcza Jankowice |
1 - 1 |
Przedmieście Jarosław |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Szkło Młyny |
2 - 0 |
Delin Munina |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Pogórze Rokietnica |
0 - 1 |
Wisznia Nienowice |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Wisznia Nienowice |
1 - 1 |
Korona Tuchla |
11 października 2020
11.10 - 15:30 |
Delin Munina |
8 - 1 |
Pogórze Rokietnica |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Przedmieście Jarosław |
2 - 1 |
Szkło Młyny |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
LKS Manasterz |
1 - 0 |
Tęcza Jankowice |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
KS Węgierka |
0 - 5 |
Wiraż Chłopice |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Victoria Kidałowice |
0 - 1 |
Santos Piwoda |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Błękitni Pełkinie |
2 - 2 |
Fredro Surochów |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Hetman Laszki |
6 - 0 |
Wietlin |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
3 - 1 |
Wietlin |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Fredro Surochów |
2 - 7 |
Hetman Laszki |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Santos Piwoda |
1 - 2 |
Błękitni Pełkinie |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Wiraż Chłopice |
2 - 1 |
Victoria Kidałowice |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Tęcza Jankowice |
2 - 1 |
KS Węgierka |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Szkło Młyny |
4 - 2 |
LKS Manasterz |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Pogórze Rokietnica |
0 - 1 |
Przedmieście Jarosław |
18 października 2020
18.10 - 15:15 |
Wisznia Nienowice |
2 - 0 |
Delin Munina |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Delin Munina |
2 - 3 |
Korona Tuchla |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Przedmieście Jarosław |
2 - 2 |
Wisznia Nienowice |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
LKS Manasterz |
1 - 2 |
Pogórze Rokietnica |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
KS Węgierka |
2 - 5 |
Szkło Młyny |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Victoria Kidałowice |
2 - 1 |
Tęcza Jankowice |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Błękitni Pełkinie |
1 - 4 |
Wiraż Chłopice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Hetman Laszki |
1 - 1 |
Santos Piwoda |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Wietlin |
2 - 4 |
Fredro Surochów |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
1 - 0 |
Fredro Surochów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Santos Piwoda |
4 - 2 |
Wietlin |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Wiraż Chłopice |
1 - 2 |
Hetman Laszki |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Tęcza Jankowice |
2 - 3 |
Błękitni Pełkinie |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Szkło Młyny |
3 - 1 |
Victoria Kidałowice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pogórze Rokietnica |
1 - 2 |
KS Węgierka |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Wisznia Nienowice |
0 - 0 |
LKS Manasterz |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Delin Munina |
3 - 1 |
Przedmieście Jarosław |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Przedmieście Jarosław |
3 - 0 |
Korona Tuchla |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
LKS Manasterz |
2 - 1 |
Delin Munina |
7 listopada 2020
7.11 - 14:15 |
KS Węgierka |
2 - 2 |
Wisznia Nienowice |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Victoria Kidałowice |
2 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Błękitni Pełkinie |
3 - 0 |
Szkło Młyny |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Hetman Laszki |
3 - 0 |
Tęcza Jankowice |
7 listopada 2020
7.11 - 14:15 |
Wietlin |
1 - 6 |
Wiraż Chłopice |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Fredro Surochów |
1 - 4 |
Santos Piwoda |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Kolejka 21 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Victoria Kidałowice |
2 - 1 |
Korona Tuchla |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
KS Węgierka |
0 - 5 |
Błękitni Pełkinie |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
LKS Manasterz |
0 - 2 |
Hetman Laszki |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Przedmieście Jarosław |
1 - 2 |
Wietlin |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Delin Munina |
1 - 1 |
Fredro Surochów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Wisznia Nienowice |
0 - 4 |
Santos Piwoda |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Pogórze Rokietnica |
0 - 4 |
Wiraż Chłopice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Szkło Młyny |
2 - 1 |
Tęcza Jankowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Kolejka 22 - 1. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
0 - 5 |
Szkło Młyny |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Tęcza Jankowice |
1 - 4 |
Pogórze Rokietnica |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Wiraż Chłopice |
5 - 0 |
Wisznia Nienowice |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Santos Piwoda |
6 - 0 |
Delin Munina |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:30 |
Fredro Surochów |
3 - 3 |
Przedmieście Jarosław |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Wietlin |
2 - 1 |
LKS Manasterz |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Hetman Laszki |
1 - 2 |
KS Węgierka |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Błękitni Pełkinie |
5 - 1 |
Victoria Kidałowice |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Pełkinie |
7 - 0 |
Korona Tuchla |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Victoria Kidałowice |
1 - 2 |
Hetman Laszki |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
KS Węgierka |
1 - 1 |
Wietlin |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
LKS Manasterz |
3 - 2 |
Fredro Surochów |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Przedmieście Jarosław |
0 - 4 |
Santos Piwoda |
3 maja 2021
3.05 - 11:00 |
Delin Munina |
2 - 2 |
Wiraż Chłopice |
3 maja 2021
3.05 - 12:00 |
Wisznia Nienowice |
1 - 1 |
Tęcza Jankowice |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Pogórze Rokietnica |
1 - 0 |
Szkło Młyny |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Kolejka 24 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
2 - 1 |
Pogórze Rokietnica |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Szkło Młyny |
2 - 1 |
Wisznia Nienowice |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Tęcza Jankowice |
1 - 3 |
Delin Munina |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Wiraż Chłopice |
4 - 1 |
Przedmieście Jarosław |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Santos Piwoda |
5 - 0 |
LKS Manasterz |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Fredro Surochów |
3 - 1 |
KS Węgierka |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Wietlin |
1 - 0 |
Victoria Kidałowice |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Hetman Laszki |
2 - 3 |
Błękitni Pełkinie |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Kolejka 17 - 12. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Manasterz |
5 - 0 |
Korona Tuchla |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Przedmieście Jarosław |
2 - 1 |
KS Węgierka |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Delin Munina |
0 - 5 |
Victoria Kidałowice |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Wisznia Nienowice |
0 - 2 |
Błękitni Pełkinie |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Pogórze Rokietnica |
0 - 3 |
Hetman Laszki |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Szkło Młyny |
2 - 2 |
Wietlin |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Tęcza Jankowice |
2 - 3 |
Fredro Surochów |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Wiraż Chłopice |
0 - 1 |
Santos Piwoda |
13 maja 2021
13.05 - 18:00 |
Kolejka 25 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Hetman Laszki |
1 - 0 |
Korona Tuchla |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Błękitni Pełkinie |
2 - 1 |
Wietlin |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Victoria Kidałowice |
0 - 5 |
Fredro Surochów |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
KS Węgierka |
1 - 7 |
Santos Piwoda |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
LKS Manasterz |
2 - 0 |
Wiraż Chłopice |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Przedmieście Jarosław |
4 - 0 |
Tęcza Jankowice |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Delin Munina |
1 - 1 |
Szkło Młyny |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Wisznia Nienowice |
2 - 3 |
Pogórze Rokietnica |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
2 - 0 |
Wisznia Nienowice |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Pogórze Rokietnica |
1 - 4 |
Delin Munina |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Szkło Młyny |
3 - 4 |
Przedmieście Jarosław |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Tęcza Jankowice |
2 - 0 |
LKS Manasterz |
22 maja 2021
22.05 - 16:30 |
Wiraż Chłopice |
6 - 0 |
KS Węgierka |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Santos Piwoda |
1 - 0 |
Victoria Kidałowice |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Fredro Surochów |
1 - 6 |
Błękitni Pełkinie |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Wietlin |
2 - 5 |
Hetman Laszki |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Wietlin |
1 - 5 |
Korona Tuchla |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Hetman Laszki |
1 - 4 |
Fredro Surochów |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Błękitni Pełkinie |
2 - 4 |
Santos Piwoda |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Victoria Kidałowice |
0 - 2 |
Wiraż Chłopice |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
KS Węgierka |
3 - 2 |
Tęcza Jankowice |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
LKS Manasterz |
2 - 2 |
Szkło Młyny |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Przedmieście Jarosław |
0 - 4 |
Pogórze Rokietnica |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Delin Munina |
3 - 1 |
Wisznia Nienowice |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
1 - 1 |
Delin Munina |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Wisznia Nienowice |
2 - 1 |
Przedmieście Jarosław |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:30 |
Pogórze Rokietnica |
0 - 1 |
LKS Manasterz |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Szkło Młyny |
0 - 2 |
KS Węgierka |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Tęcza Jankowice |
2 - 3 |
Victoria Kidałowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Wiraż Chłopice |
5 - 0 |
Błękitni Pełkinie |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Santos Piwoda |
5 - 0 |
Hetman Laszki |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Fredro Surochów |
3 - 0 |
Wietlin |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Fredro Surochów |
7 - 0 |
Korona Tuchla |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Wietlin |
0 - 9 |
Santos Piwoda |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Hetman Laszki |
1 - 4 |
Wiraż Chłopice |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Błękitni Pełkinie |
4 - 2 |
Tęcza Jankowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Victoria Kidałowice |
5 - 0 |
Szkło Młyny |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
KS Węgierka |
0 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
LKS Manasterz |
1 - 1 |
Wisznia Nienowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Przedmieście Jarosław |
0 - 4 |
Delin Munina |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Kolejka 18 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
1 - 1 |
Wiraż Chłopice |
15 czerwca 2021
15.06 - 18:00 |
Santos Piwoda |
3 - 0 |
Tęcza Jankowice |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Fredro Surochów |
6 - 2 |
Szkło Młyny |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Wietlin |
2 - 1 |
Pogórze Rokietnica |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Hetman Laszki |
3 - 3 |
Wisznia Nienowice |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Błękitni Pełkinie |
4 - 0 |
Delin Munina |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Victoria Kidałowice |
1 - 2 |
Przedmieście Jarosław |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
KS Węgierka |
0 - 0 |
LKS Manasterz |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
1 - 5 |
Przedmieście Jarosław |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Delin Munina |
1 - 0 |
LKS Manasterz |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Wisznia Nienowice |
3 - 0 |
KS Węgierka |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:30 |
vo, na boisku 3-2 |
Pogórze Rokietnica |
2 - 2 |
Victoria Kidałowice |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Szkło Młyny |
3 - 2 |
Błękitni Pełkinie |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Tęcza Jankowice |
0 - 5 |
Hetman Laszki |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Wiraż Chłopice |
3 - 2 |
Wietlin |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Santos Piwoda |
6 - 2 |
Fredro Surochów |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
Kolejka 19 - 22. czerwca 2021 [szczegóły] | |
KS Węgierka |
2 - 2 |
Korona Tuchla |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
LKS Manasterz |
0 - 2 |
Victoria Kidałowice |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Przedmieście Jarosław |
0 - 2 |
Błękitni Pełkinie |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Delin Munina |
0 - 2 |
Hetman Laszki |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Wisznia Nienowice |
2 - 2 |
Wietlin |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Pogórze Rokietnica |
1 - 1 |
Fredro Surochów |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Szkło Młyny |
1 - 2 |
Santos Piwoda |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Tęcza Jankowice |
1 - 6 |
Wiraż Chłopice |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Kolejka 16 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
3 - 4 |
Santos Piwoda |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Fredro Surochów |
3 - 5 |
Wiraż Chłopice |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Wietlin |
3 - 1 |
Tęcza Jankowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Hetman Laszki |
5 - 2 |
Szkło Młyny |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Błękitni Pełkinie |
6 - 1 |
Pogórze Rokietnica |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Victoria Kidałowice |
0 - 3 |
Wisznia Nienowice |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
vo, na boisku 3-2 |
KS Węgierka |
2 - 4 |
Delin Munina |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
LKS Manasterz |
1 - 3 |
Przedmieście Jarosław |
27 czerwca 2021
27.06 - 16:30 |
Kolejka 20 - 30. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Korona Tuchla |
3 - 0 |
Tęcza Jankowice |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Wiraż Chłopice |
6 - 0 |
Szkło Młyny |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Santos Piwoda |
12 - 0 |
Pogórze Rokietnica |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Fredro Surochów |
1 - 3 |
Wisznia Nienowice |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Wietlin |
2 - 1 |
Delin Munina |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Hetman Laszki |
4 - 0 |
Przedmieście Jarosław |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Błękitni Pełkinie |
5 - 0 |
LKS Manasterz |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Victoria Kidałowice |
4 - 0 |
KS Węgierka |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
|