Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Mazowia Słubice |
4 - 1 |
Stoczniowiec II Płock |
26 sierpnia 2023
26.08 - 13:00 |
ULKS Ciółkowo |
7 - 0 |
Orkan Sochaczew |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Wisła Główina-Sobowo |
3 - 1 |
Wisła Nowy Duninów |
27 sierpnia 2023
27.08 - 11:00 |
Sparta Nowe Miszewo |
1 - 4 |
Zjednoczeni Bulkowo |
27 sierpnia 2023
27.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 30. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Mazowia Słubice |
0 - 3 |
ULKS Ciółkowo |
30 sierpnia 2023
30.08 - 17:00 |
Orkan Sochaczew |
0 - 5 |
Sparta Nowe Miszewo |
30 sierpnia 2023
30.08 - 18:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
3 - 4 |
Wisła Główina-Sobowo |
30 sierpnia 2023
30.08 - 18:00 |
Stoczniowiec II Płock |
4 - 2 |
Wisła Nowy Duninów |
30 sierpnia 2023
30.08 - 20:00 |
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Mazowia Słubice |
1 - 1 |
Sparta Nowe Miszewo |
2 września 2023
2.09 - 13:00 |
ULKS Ciółkowo |
2 - 1 |
Stoczniowiec II Płock |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
Wisła Główina-Sobowo |
7 - 1 |
Orkan Sochaczew |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
Wisła Nowy Duninów |
4 - 4 |
Zjednoczeni Bulkowo |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
ULKS Ciółkowo |
2 - 1 |
Sparta Nowe Miszewo |
9 września 2023
9.09 - 16:30 |
Stoczniowiec II Płock |
2 - 3 |
Zjednoczeni Bulkowo |
10 września 2023
10.09 - 11:00 |
Orkan Sochaczew |
5 - 4 |
Wisła Nowy Duninów |
9 września 2023
9.09 - 15:00 |
Mazowia Słubice |
1 - 0 |
Wisła Główina-Sobowo |
10 września 2023
10.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
Wisła Główina-Sobowo |
2 - 1 |
ULKS Ciółkowo |
17 września 2023
17.09 - 11:00 |
Sparta Nowe Miszewo |
1 - 2 |
Stoczniowiec II Płock |
17 września 2023
17.09 - 11:00 |
Wisła Nowy Duninów |
0 - 2 |
Mazowia Słubice |
17 września 2023
17.09 - 11:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
4 - 0 |
Orkan Sochaczew |
17 września 2023
17.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
Mazowia Słubice |
0 - 0 |
Zjednoczeni Bulkowo |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
ULKS Ciółkowo |
5 - 1 |
Wisła Nowy Duninów |
24 września 2023
24.09 - 11:00 |
Stoczniowiec II Płock |
9 - 1 |
Orkan Sochaczew |
24 września 2023
24.09 - 17:00 |
Sparta Nowe Miszewo |
2 - 1 |
Wisła Główina-Sobowo |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
Orkan Sochaczew |
0 - 3 |
Mazowia Słubice |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Wisła Główina-Sobowo |
7 - 0 |
Stoczniowiec II Płock |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
Wisła Nowy Duninów |
2 - 3 |
Sparta Nowe Miszewo |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
1 - 3 |
ULKS Ciółkowo |
1 października 2023
1.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
Orkan Sochaczew |
3 - 5 |
ULKS Ciółkowo |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Stoczniowiec II Płock |
0 - 1 |
Mazowia Słubice |
5 października 2023
5.10 - 20:00 |
Wisła Nowy Duninów |
1 - 5 |
Wisła Główina-Sobowo |
8 października 2023
8.10 - 11:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
3 - 0 |
Sparta Nowe Miszewo |
8 października 2023
8.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
ULKS Ciółkowo |
2 - 0 |
Mazowia Słubice |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
Wisła Główina-Sobowo |
1 - 3 |
Zjednoczeni Bulkowo |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
Wisła Nowy Duninów |
4 - 3 |
Stoczniowiec II Płock |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
Sparta Nowe Miszewo |
4 - 2 |
Orkan Sochaczew |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
Orkan Sochaczew |
4 - 5 |
Wisła Główina-Sobowo |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Sparta Nowe Miszewo |
0 - 4 |
Mazowia Słubice |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
Stoczniowiec II Płock |
0 - 2 |
ULKS Ciółkowo |
22 października 2023
22.10 - 13:30 |
Zjednoczeni Bulkowo |
3 - 2 |
Wisła Nowy Duninów |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
Wisła Główina-Sobowo |
2 - 2 |
Mazowia Słubice |
29 października 2023
29.10 - 11:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
5 - 1 |
Stoczniowiec II Płock |
29 października 2023
29.10 - 11:00 |
Sparta Nowe Miszewo |
2 - 7 |
ULKS Ciółkowo |
29 października 2023
29.10 - 11:00 |
Wisła Nowy Duninów |
5 - 1 |
Orkan Sochaczew |
29 października 2023
29.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
Orkan Sochaczew |
2 - 3 |
Zjednoczeni Bulkowo |
4 listopada 2023
4.11 - 15:00 |
Mazowia Słubice |
2 - 0 |
Wisła Nowy Duninów |
5 listopada 2023
5.11 - 14:00 |
ULKS Ciółkowo |
0 - 6 |
Wisła Główina-Sobowo |
5 listopada 2023
5.11 - 11:00 |
Stoczniowiec II Płock |
5 - 1 |
Sparta Nowe Miszewo |
5 listopada 2023
5.11 - 13:30 |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
Orkan Sochaczew |
3 - 4 |
Stoczniowiec II Płock |
11 listopada 2023
11.11 - 15:00 |
Wisła Główina-Sobowo |
3 - 1 |
Sparta Nowe Miszewo |
12 listopada 2023
12.11 - 11:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
1 - 1 |
Mazowia Słubice |
12 listopada 2023
12.11 - 11:00 |
Wisła Nowy Duninów |
1 - 3 |
ULKS Ciółkowo |
12 listopada 2023
12.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły] | |
Mazowia Słubice |
1 - 0 |
Orkan Sochaczew |
16 marca 2024
16.03 - 14:00 |
ULKS Ciółkowo |
2 - 2 |
Zjednoczeni Bulkowo |
17 marca 2024
17.03 - 15:00 |
Stoczniowiec II Płock |
4 - 2 |
Wisła Główina-Sobowo |
18 listopada 2023
18.11 - 14:00 |
Sparta Nowe Miszewo |
1 - 3 |
Wisła Nowy Duninów |
19 listopada 2023
19.11 - 11:00 |
Kolejka 15 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | |
Stoczniowiec II Płock |
1 - 1 |
Mazowia Słubice |
24 marca 2024
24.03 - 13:30 |
Orkan Sochaczew |
2 - 3 |
ULKS Ciółkowo |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Wisła Nowy Duninów |
1 - 1 |
Wisła Główina-Sobowo |
24 marca 2024
24.03 - 12:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
4 - 2 |
Sparta Nowe Miszewo |
24 marca 2024
24.03 - 15:00 |
Kolejka 16 - 28. marca 2024 [szczegóły] | |
Mazowia Słubice |
0 - 0 |
ULKS Ciółkowo |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Orkan Sochaczew |
4 - 6 |
Sparta Nowe Miszewo |
27 marca 2024
27.03 - 18:30 |
Wisła Główina-Sobowo |
3 - 1 |
Zjednoczeni Bulkowo |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Wisła Nowy Duninów |
1 - 2 |
Stoczniowiec II Płock |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Sparta Nowe Miszewo |
1 - 3 |
Mazowia Słubice |
7 kwietnia 2024
7.04 - 18:30 |
Stoczniowiec II Płock |
4 - 0 |
ULKS Ciółkowo |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Orkan Sochaczew |
1 - 5 |
Wisła Główina-Sobowo |
6 kwietnia 2024
6.04 - 14:00 |
Wisła Nowy Duninów |
4 - 0 |
Zjednoczeni Bulkowo |
7 kwietnia 2024
7.04 - 16:00 |
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Sparta Nowe Miszewo |
1 - 1 |
ULKS Ciółkowo |
14 kwietnia 2024
14.04 - 11:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
7 - 1 |
Stoczniowiec II Płock |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
Wisła Nowy Duninów |
3 - 2 |
Orkan Sochaczew |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Wisła Główina-Sobowo |
2 - 0 |
Mazowia Słubice |
14 kwietnia 2024
14.04 - 11:00 |
Kolejka 19 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
ULKS Ciółkowo |
2 - 1 |
Wisła Główina-Sobowo |
21 kwietnia 2024
21.04 - 15:00 |
Stoczniowiec II Płock |
5 - 4 |
Sparta Nowe Miszewo |
21 kwietnia 2024
21.04 - 13:30 |
Mazowia Słubice |
1 - 0 |
Wisła Nowy Duninów |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Orkan Sochaczew |
2 - 4 |
Zjednoczeni Bulkowo |
19 kwietnia 2024
19.04 - 20:30 |
Kolejka 20 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Zjednoczeni Bulkowo |
3 - 4 |
Mazowia Słubice |
28 kwietnia 2024
28.04 - 15:00 |
Wisła Nowy Duninów |
1 - 1 |
ULKS Ciółkowo |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Orkan Sochaczew |
2 - 5 |
Stoczniowiec II Płock |
8 maja 2024
8.05 - 19:30 |
Wisła Główina-Sobowo |
3 - 0 |
Sparta Nowe Miszewo |
28 kwietnia 2024
28.04 - 11:00 |
Kolejka 21 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
Mazowia Słubice |
2 - 1 |
Orkan Sochaczew |
4 maja 2024
4.05 - 16:00 |
Stoczniowiec II Płock |
8 - 2 |
Wisła Główina-Sobowo |
5 maja 2024
5.05 - 19:00 |
Sparta Nowe Miszewo |
0 - 4 |
Wisła Nowy Duninów |
5 maja 2024
5.05 - 11:00 |
ULKS Ciółkowo |
3 - 1 |
Zjednoczeni Bulkowo |
5 maja 2024
5.05 - 11:00 |
Kolejka 22 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
Mazowia Słubice |
1 - 3 |
Stoczniowiec II Płock |
12 maja 2024
12.05 - 18:00 |
ULKS Ciółkowo |
5 - 2 |
Orkan Sochaczew |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Wisła Główina-Sobowo |
2 - 1 |
Wisła Nowy Duninów |
12 maja 2024
12.05 - 11:00 |
Sparta Nowe Miszewo |
0 - 5 |
Zjednoczeni Bulkowo |
11 maja 2024
11.05 - 15:00 |
|
Kolejka 23 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
ULKS Ciółkowo |
1 - 0 |
Mazowia Słubice |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Sparta Nowe Miszewo |
- |
Orkan Sochaczew |
22 maja 2024
22.05 - 18:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
- |
Wisła Główina-Sobowo |
19 maja 2024
19.05 - 15:00 |
Stoczniowiec II Płock |
1 - 2 |
Wisła Nowy Duninów |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
|
Kolejka 24 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
Mazowia Słubice |
- |
Sparta Nowe Miszewo |
|
ULKS Ciółkowo |
- |
Stoczniowiec II Płock |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Wisła Główina-Sobowo |
- |
Orkan Sochaczew |
26 maja 2024
26.05 - 11:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
- |
Wisła Nowy Duninów |
26 maja 2024
26.05 - 18:00 |
|
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
ULKS Ciółkowo |
- |
Sparta Nowe Miszewo |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Stoczniowiec II Płock |
- |
Zjednoczeni Bulkowo |
2 czerwca 2024
2.06 - 13:30 |
Orkan Sochaczew |
- |
Wisła Nowy Duninów |
2 czerwca 2024
2.06 - 11:00 |
Mazowia Słubice |
- |
Wisła Główina-Sobowo |
|
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Wisła Główina-Sobowo |
- |
ULKS Ciółkowo |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
Sparta Nowe Miszewo |
- |
Stoczniowiec II Płock |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
Wisła Nowy Duninów |
- |
Mazowia Słubice |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
- |
Orkan Sochaczew |
9 czerwca 2024
9.06 - 18:00 |
Kolejka 27 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Mazowia Słubice |
- |
Zjednoczeni Bulkowo |
|
ULKS Ciółkowo |
- |
Wisła Nowy Duninów |
|
Stoczniowiec II Płock |
- |
Orkan Sochaczew |
14 czerwca 2024
14.06 - 19:45 |
Sparta Nowe Miszewo |
- |
Wisła Główina-Sobowo |
15 czerwca 2024
15.06 - 16:00 |
Kolejka 28 - 22/23. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Orkan Sochaczew |
- |
Mazowia Słubice |
23 czerwca 2024
23.06 - 16:00 |
Wisła Główina-Sobowo |
- |
Stoczniowiec II Płock |
23 czerwca 2024
23.06 - 16:00 |
Wisła Nowy Duninów |
- |
Sparta Nowe Miszewo |
23 czerwca 2024
23.06 - 16:00 |
Zjednoczeni Bulkowo |
- |
ULKS Ciółkowo |
23 czerwca 2024
23.06 - 16:00 |
|