Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Korona Łaguszew |
2 - 2 |
Olimpia Chąśno |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:45 |
Widok Skierniewice |
2 - 3 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
11 sierpnia 2021
11.08 - 18:15 |
Orlęta Cielądz |
1 - 2 |
Pelikan II Łowicz |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
GLKS Wołucza |
3 - 0 |
Unia II Skierniewice |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:45 |
Olimpia Niedźwiada |
1 - 0 |
GKS Bedlno |
15 sierpnia 2021
15.08 - 18:00 |
Pogoń Bełchów |
1 - 5 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
Olimpia Jeżów |
4 - 3 |
Start Brzeziny |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:30 |
Jutrzenka Drzewce |
11 - 0 |
Juvenia Wysokienice |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Start Brzeziny |
1 - 1 |
Korona Łaguszew |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
GLKS Wołucza |
4 - 0 |
Pelikan II Łowicz |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Olimpia Chąśno |
5 - 0 |
Orlęta Cielądz |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:15 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
7 - 1 |
Juvenia Wysokienice |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Widok Skierniewice |
5 - 1 |
Olimpia Jeżów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
1 - 6 |
Jutrzenka Drzewce |
21 sierpnia 2021
21.08 - 14:00 |
Unia II Skierniewice |
3 - 0 |
Olimpia Niedźwiada |
20 sierpnia 2021
20.08 - 18:30 |
GKS Bedlno |
0 - 3 |
Pogoń Bełchów |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Bełchów |
1 - 2 |
Unia II Skierniewice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Jutrzenka Drzewce |
5 - 1 |
GKS Bedlno |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Juvenia Wysokienice |
1 - 5 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
Olimpia Jeżów |
0 - 2 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:30 |
Korona Łaguszew |
3 - 6 |
Widok Skierniewice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:30 |
Orlęta Cielądz |
0 - 4 |
Start Brzeziny |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
vo, na boisku 1-4 |
GLKS Wołucza |
0 - 0 |
Olimpia Chąśno |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Olimpia Niedźwiada |
1 - 3 |
Pelikan II Łowicz |
29 sierpnia 2021
29.08 - 10:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Start Brzeziny |
1 - 2 |
GLKS Wołucza |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Olimpia Chąśno |
1 - 0 |
Olimpia Niedźwiada |
5 września 2021
5.09 - 11:15 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
4 - 3 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
GKS Bedlno |
6 - 1 |
Juvenia Wysokienice |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Unia II Skierniewice |
0 - 3 |
Jutrzenka Drzewce |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Pelikan II Łowicz |
3 - 2 |
Pogoń Bełchów |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Widok Skierniewice |
5 - 2 |
Orlęta Cielądz |
4 września 2021
4.09 - 15:00 |
Olimpia Jeżów |
4 - 0 |
Korona Łaguszew |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 8. września 2021 [szczegóły] | |
Korona Łaguszew |
2 - 1 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
22 września 2021
22.09 - 16:45 |
Orlęta Cielądz |
4 - 3 |
Olimpia Jeżów |
22 września 2021
22.09 - 16:45 |
GLKS Wołucza |
1 - 1 |
Widok Skierniewice |
22 września 2021
22.09 - 16:45 |
Olimpia Niedźwiada |
1 - 5 |
Start Brzeziny |
29 września 2021
29.09 - 16:30 |
Pogoń Bełchów |
1 - 8 |
Olimpia Chąśno |
22 września 2021
22.09 - 16:45 |
Jutrzenka Drzewce |
4 - 0 |
Pelikan II Łowicz |
21 listopada 2021
21.11 - 11:00 |
Juvenia Wysokienice |
3 - 0 |
Unia II Skierniewice |
22 września 2021
22.09 - 16:45 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
4 - 0 |
GKS Bedlno |
22 września 2021
22.09 - 16:30 |
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Start Brzeziny |
8 - 1 |
Pogoń Bełchów |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Unia II Skierniewice |
3 - 4 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Pelikan II Łowicz |
10 - 0 |
Juvenia Wysokienice |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Olimpia Chąśno |
0 - 2 |
Jutrzenka Drzewce |
12 września 2021
12.09 - 11:15 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
3 - 1 |
GKS Bedlno |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Widok Skierniewice |
3 - 0 |
Olimpia Niedźwiada |
8 września 2021
8.09 - 17:15 |
vo, na boisku 2-3 |
Olimpia Jeżów |
1 - 0 |
GLKS Wołucza |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Korona Łaguszew |
3 - 3 |
Orlęta Cielądz |
12 września 2021
12.09 - 11:15 |
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Orlęta Cielądz |
1 - 0 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
GLKS Wołucza |
3 - 2 |
Korona Łaguszew |
18 września 2021
18.09 - 16:45 |
Olimpia Niedźwiada |
1 - 1 |
Olimpia Jeżów |
19 września 2021
19.09 - 11:15 |
Pogoń Bełchów |
0 - 5 |
Widok Skierniewice |
29 września 2021
29.09 - 20:15 |
Jutrzenka Drzewce |
0 - 0 |
Start Brzeziny |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Juvenia Wysokienice |
1 - 4 |
Olimpia Chąśno |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
3 - 2 |
Pelikan II Łowicz |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
GKS Bedlno |
0 - 1 |
Unia II Skierniewice |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Start Brzeziny |
10 - 0 |
Juvenia Wysokienice |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
Olimpia Jeżów |
5 - 3 |
Pogoń Bełchów |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
3 - 1 |
Unia II Skierniewice |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Pelikan II Łowicz |
3 - 1 |
GKS Bedlno |
26 września 2021
26.09 - 17:15 |
Olimpia Chąśno |
3 - 4 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
26 września 2021
26.09 - 11:15 |
Widok Skierniewice |
2 - 0 |
Jutrzenka Drzewce |
25 września 2021
25.09 - 14:00 |
Korona Łaguszew |
2 - 3 |
Olimpia Niedźwiada |
26 września 2021
26.09 - 11:15 |
Orlęta Cielądz |
1 - 5 |
GLKS Wołucza |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Bełchów |
0 - 2 |
Korona Łaguszew |
3 października 2021
3.10 - 11:15 |
GKS Bedlno |
1 - 2 |
Olimpia Chąśno |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Olimpia Niedźwiada |
5 - 0 |
Orlęta Cielądz |
3 października 2021
3.10 - 11:15 |
Unia II Skierniewice |
0 - 1 |
Pelikan II Łowicz |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Jutrzenka Drzewce |
3 - 1 |
Olimpia Jeżów |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Juvenia Wysokienice |
0 - 5 |
Widok Skierniewice |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
1 - 4 |
Start Brzeziny |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
GLKS Wołucza |
2 - 2 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Start Brzeziny |
5 - 1 |
GKS Bedlno |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Korona Łaguszew |
1 - 5 |
Jutrzenka Drzewce |
10 października 2021
10.10 - 11:15 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
2 - 0 |
Pelikan II Łowicz |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Olimpia Chąśno |
4 - 1 |
Unia II Skierniewice |
10 października 2021
10.10 - 11:15 |
Widok Skierniewice |
1 - 0 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
10 października 2021
10.10 - 20:30 |
Olimpia Jeżów |
3 - 3 |
Juvenia Wysokienice |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Orlęta Cielądz |
1 - 1 |
Pogoń Bełchów |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
GLKS Wołucza |
2 - 0 |
Olimpia Niedźwiada |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Bełchów |
2 - 4 |
GLKS Wołucza |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Jutrzenka Drzewce |
7 - 0 |
Orlęta Cielądz |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Juvenia Wysokienice |
2 - 6 |
Korona Łaguszew |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
0 - 2 |
Olimpia Jeżów |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
GKS Bedlno |
0 - 1 |
Widok Skierniewice |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Unia II Skierniewice |
2 - 4 |
Start Brzeziny |
17 października 2021
17.10 - 16:00 |
Pelikan II Łowicz |
1 - 0 |
Olimpia Chąśno |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Olimpia Niedźwiada |
7 - 3 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
17 października 2021
17.10 - 11:15 |
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Start Brzeziny |
3 - 0 |
Pelikan II Łowicz |
23 października 2021
23.10 - 15:15 |
Korona Łaguszew |
1 - 7 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
24 października 2021
24.10 - 11:15 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
2 - 3 |
Olimpia Chąśno |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Widok Skierniewice |
2 - 1 |
Unia II Skierniewice |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Olimpia Jeżów |
3 - 1 |
GKS Bedlno |
23 października 2021
23.10 - 15:15 |
Orlęta Cielądz |
3 - 3 |
Juvenia Wysokienice |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
GLKS Wołucza |
1 - 4 |
Jutrzenka Drzewce |
23 października 2021
23.10 - 15:15 |
Olimpia Niedźwiada |
2 - 1 |
Pogoń Bełchów |
24 października 2021
24.10 - 11:15 |
Kolejka 13 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Jutrzenka Drzewce |
5 - 0 |
Olimpia Niedźwiada |
31 października 2021
31.10 - 15:00 |
Juvenia Wysokienice |
1 - 1 |
GLKS Wołucza |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
1 - 3 |
Orlęta Cielądz |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
GKS Bedlno |
4 - 1 |
Korona Łaguszew |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Unia II Skierniewice |
3 - 6 |
Olimpia Jeżów |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Pelikan II Łowicz |
2 - 3 |
Widok Skierniewice |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Olimpia Chąśno |
2 - 1 |
Start Brzeziny |
31 października 2021
31.10 - 11:15 |
Pogoń Bełchów |
3 - 0 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Widok Skierniewice |
0 - 1 |
Olimpia Chąśno |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Olimpia Jeżów |
2 - 1 |
Pelikan II Łowicz |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Korona Łaguszew |
4 - 3 |
Unia II Skierniewice |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Orlęta Cielądz |
1 - 1 |
GKS Bedlno |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
GLKS Wołucza |
1 - 1 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Olimpia Niedźwiada |
8 - 2 |
Juvenia Wysokienice |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Pogoń Bełchów |
1 - 8 |
Jutrzenka Drzewce |
7 listopada 2021
7.11 - 11:15 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
3 - 2 |
Start Brzeziny |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Start Brzeziny |
1 - 0 |
Widok Skierniewice |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
1 - 3 |
Olimpia Niedźwiada |
13 listopada 2021
13.11 - 18:00 |
GKS Bedlno |
2 - 1 |
GLKS Wołucza |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Unia II Skierniewice |
1 - 0 |
Orlęta Cielądz |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Pelikan II Łowicz |
7 - 1 |
Korona Łaguszew |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Olimpia Chąśno |
1 - 2 |
Olimpia Jeżów |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Juvenia Wysokienice |
2 - 4 |
Pogoń Bełchów |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Jutrzenka Drzewce |
4 - 0 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
11 listopada 2021
11.11 - 12:00 |
Kolejka 16 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Olimpia Chąśno |
4 - 1 |
Korona Łaguszew |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
0 - 1 |
Widok Skierniewice |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Pelikan II Łowicz |
9 - 3 |
Orlęta Cielądz |
20 marca 2022
20.03 - 16:00 |
Unia II Skierniewice |
0 - 3 |
GLKS Wołucza |
20 marca 2022
20.03 - 13:30 |
GKS Bedlno |
1 - 0 |
Olimpia Niedźwiada |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
4 - 2 |
Pogoń Bełchów |
19 marca 2022
19.03 - 16:00 |
Start Brzeziny |
5 - 1 |
Olimpia Jeżów |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Juvenia Wysokienice |
1 - 8 |
Jutrzenka Drzewce |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Kolejka 17 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Korona Łaguszew |
0 - 6 |
Start Brzeziny |
27 marca 2022
27.03 - 11:15 |
Pelikan II Łowicz |
2 - 1 |
GLKS Wołucza |
27 marca 2022
27.03 - 15:30 |
Orlęta Cielądz |
0 - 1 |
Olimpia Chąśno |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Juvenia Wysokienice |
1 - 3 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Olimpia Jeżów |
0 - 6 |
Widok Skierniewice |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
Jutrzenka Drzewce |
4 - 1 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Olimpia Niedźwiada |
4 - 1 |
Unia II Skierniewice |
27 marca 2022
27.03 - 11:15 |
Pogoń Bełchów |
1 - 4 |
GKS Bedlno |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Unia II Skierniewice |
4 - 1 |
Pogoń Bełchów |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:00 |
GKS Bedlno |
0 - 0 |
Jutrzenka Drzewce |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:45 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
1 - 2 |
Juvenia Wysokienice |
6 kwietnia 2022
6.04 - 17:30 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
2 - 1 |
Olimpia Jeżów |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Widok Skierniewice |
7 - 0 |
Korona Łaguszew |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:30 |
Start Brzeziny |
3 - 1 |
Orlęta Cielądz |
18 maja 2022
18.05 - 18:15 |
Olimpia Chąśno |
1 - 0 |
GLKS Wołucza |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:15 |
Pelikan II Łowicz |
2 - 0 |
Olimpia Niedźwiada |
25 maja 2022
25.05 - 18:00 |
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
GLKS Wołucza |
1 - 3 |
Start Brzeziny |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Olimpia Niedźwiada |
2 - 5 |
Olimpia Chąśno |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:30 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
2 - 1 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Juvenia Wysokienice |
1 - 0 |
GKS Bedlno |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Jutrzenka Drzewce |
3 - 2 |
Unia II Skierniewice |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Pogoń Bełchów |
0 - 5 |
Pelikan II Łowicz |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:15 |
Orlęta Cielądz |
1 - 3 |
Widok Skierniewice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Korona Łaguszew |
2 - 0 |
Olimpia Jeżów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:15 |
Kolejka 20 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
3 - 1 |
Korona Łaguszew |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Olimpia Jeżów |
4 - 0 |
Orlęta Cielądz |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:15 |
Widok Skierniewice |
3 - 1 |
GLKS Wołucza |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Start Brzeziny |
3 - 0 |
Olimpia Niedźwiada |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:30 |
Olimpia Chąśno |
2 - 0 |
Pogoń Bełchów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Pelikan II Łowicz |
1 - 6 |
Jutrzenka Drzewce |
16 kwietnia 2022
16.04 - 18:00 |
Unia II Skierniewice |
0 - 1 |
Juvenia Wysokienice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
GKS Bedlno |
3 - 1 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Pogoń Bełchów |
0 - 4 |
Start Brzeziny |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:30 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
1 - 1 |
Unia II Skierniewice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Juvenia Wysokienice |
3 - 0 |
Pelikan II Łowicz |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
Jutrzenka Drzewce |
5 - 0 |
Olimpia Chąśno |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
GKS Bedlno |
0 - 3 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Olimpia Niedźwiada |
1 - 6 |
Widok Skierniewice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
GLKS Wołucza |
1 - 3 |
Olimpia Jeżów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Orlęta Cielądz |
3 - 5 |
Korona Łaguszew |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
0 - 1 |
Orlęta Cielądz |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Korona Łaguszew |
1 - 2 |
GLKS Wołucza |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:15 |
Olimpia Jeżów |
6 - 0 |
Olimpia Niedźwiada |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Widok Skierniewice |
7 - 1 |
Pogoń Bełchów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Start Brzeziny |
0 - 4 |
Jutrzenka Drzewce |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Olimpia Chąśno |
7 - 0 |
Juvenia Wysokienice |
1 maja 2022
1.05 - 11:15 |
Pelikan II Łowicz |
2 - 2 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
1 maja 2022
1.05 - 17:30 |
Unia II Skierniewice |
1 - 7 |
GKS Bedlno |
30 kwietnia 2022
30.04 - 18:00 |
Kolejka 23 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Juvenia Wysokienice |
0 - 4 |
Start Brzeziny |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Pogoń Bełchów |
3 - 4 |
Olimpia Jeżów |
7 maja 2022
7.05 - 17:30 |
Unia II Skierniewice |
2 - 4 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
8 maja 2022
8.05 - 16:00 |
GKS Bedlno |
7 - 0 |
Pelikan II Łowicz |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
1 - 1 |
Olimpia Chąśno |
7 maja 2022
7.05 - 16:30 |
Jutrzenka Drzewce |
4 - 1 |
Widok Skierniewice |
8 maja 2022
8.05 - 16:00 |
Olimpia Niedźwiada |
1 - 3 |
Korona Łaguszew |
11 maja 2022
11.05 - 17:30 |
GLKS Wołucza |
5 - 2 |
Orlęta Cielądz |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Kolejka 24 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Korona Łaguszew |
0 - 4 |
Pogoń Bełchów |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Olimpia Chąśno |
0 - 0 |
GKS Bedlno |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Orlęta Cielądz |
1 - 1 |
Olimpia Niedźwiada |
15 maja 2022
15.05 - 17:30 |
Pelikan II Łowicz |
0 - 0 |
Unia II Skierniewice |
15 maja 2022
15.05 - 15:30 |
Olimpia Jeżów |
1 - 3 |
Jutrzenka Drzewce |
15 maja 2022
15.05 - 16:30 |
Widok Skierniewice |
7 - 1 |
Juvenia Wysokienice |
15 maja 2022
15.05 - 20:30 |
Start Brzeziny |
3 - 2 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
1 - 1 |
GLKS Wołucza |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
GKS Bedlno |
2 - 5 |
Start Brzeziny |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Jutrzenka Drzewce |
11 - 0 |
Korona Łaguszew |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Pelikan II Łowicz |
4 - 1 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Unia II Skierniewice |
0 - 2 |
Olimpia Chąśno |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
0 - 4 |
Widok Skierniewice |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Juvenia Wysokienice |
5 - 3 |
Olimpia Jeżów |
22 maja 2022
22.05 - 15:00 |
Pogoń Bełchów |
5 - 2 |
Orlęta Cielądz |
21 maja 2022
21.05 - 17:30 |
Olimpia Niedźwiada |
4 - 4 |
GLKS Wołucza |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
Kolejka 26 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
GLKS Wołucza |
2 - 3 |
Pogoń Bełchów |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Orlęta Cielądz |
0 - 6 |
Jutrzenka Drzewce |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Korona Łaguszew |
2 - 5 |
Juvenia Wysokienice |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
Olimpia Jeżów |
3 - 2 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
29 maja 2022
29.05 - 17:00 |
Widok Skierniewice |
4 - 1 |
GKS Bedlno |
28 maja 2022
28.05 - 17:45 |
Start Brzeziny |
5 - 1 |
Unia II Skierniewice |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Olimpia Chąśno |
3 - 1 |
Pelikan II Łowicz |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
3 - 4 |
Olimpia Niedźwiada |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:30 |
Kolejka 27 - 1. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Pelikan II Łowicz |
1 - 2 |
Start Brzeziny |
1 czerwca 2022
1.06 - 19:00 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
2 - 0 |
Korona Łaguszew |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Olimpia Chąśno |
3 - 0 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Unia II Skierniewice |
2 - 1 |
Widok Skierniewice |
1 czerwca 2022
1.06 - 19:30 |
GKS Bedlno |
5 - 0 |
Olimpia Jeżów |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:30 |
Juvenia Wysokienice |
8 - 1 |
Orlęta Cielądz |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
Jutrzenka Drzewce |
3 - 0 |
GLKS Wołucza |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Pogoń Bełchów |
5 - 1 |
Olimpia Niedźwiada |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Olimpia Niedźwiada |
0 - 8 |
Jutrzenka Drzewce |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:15 |
GLKS Wołucza |
2 - 3 |
Juvenia Wysokienice |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Orlęta Cielądz |
5 - 2 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:00 |
Korona Łaguszew |
0 - 3 |
GKS Bedlno |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Olimpia Jeżów |
0 - 4 |
Unia II Skierniewice |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:30 |
Widok Skierniewice |
4 - 2 |
Pelikan II Łowicz |
5 czerwca 2022
5.06 - 12:00 |
Start Brzeziny |
2 - 0 |
Olimpia Chąśno |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
2 - 2 |
Pogoń Bełchów |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Olimpia Chąśno |
2 - 2 |
Widok Skierniewice |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
Pelikan II Łowicz |
7 - 5 |
Olimpia Jeżów |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Unia II Skierniewice |
4 - 2 |
Korona Łaguszew |
12 czerwca 2022
12.06 - 12:00 |
GKS Bedlno |
4 - 2 |
Orlęta Cielądz |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
3 - 0 |
GLKS Wołucza |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Juvenia Wysokienice |
1 - 2 |
Olimpia Niedźwiada |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Jutrzenka Drzewce |
6 - 0 |
Pogoń Bełchów |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:30 |
Start Brzeziny |
2 - 0 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Widok Skierniewice |
4 - 3 |
Start Brzeziny |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:30 |
Olimpia Niedźwiada |
2 - 6 |
Mazovia Rawa Mazowiecka |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:30 |
GLKS Wołucza |
0 - 2 |
GKS Bedlno |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:30 |
Orlęta Cielądz |
4 - 2 |
Unia II Skierniewice |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:30 |
Korona Łaguszew |
3 - 2 |
Pelikan II Łowicz |
15 czerwca 2022
15.06 - 17:00 |
Olimpia Jeżów |
0 - 4 |
Olimpia Chąśno |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:30 |
Pogoń Bełchów |
3 - 3 |
Juvenia Wysokienice |
18 czerwca 2022
18.06 - 15:00 |
Manchatan Nowy Kawęczyn |
0 - 5 |
Jutrzenka Drzewce |
19 czerwca 2022
19.06 - 11:00 |
|