Klasa okręgowa - małopolska - grupa Kraków II - sezon 2021/2022

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radziszowianka Radziszów 13 36 12 0 1 53 - 10
2. Prokocim Kraków 13 31 10 1 2 39 - 14
3. Orlęta Rudawa 13 25 8 1 4 28 - 19
4. Prądniczanka Kraków 13 24 7 3 3 42 - 23
5. Kmita Zabierzów 13 23 7 2 4 23 - 14
6. Orzeł Piaski Wielkie Kraków 13 21 6 3 4 21 - 15
7. Hutnik II Kraków 13 20 6 2 5 42 - 30
8. Grębałowianka Kraków 13 16 5 1 7 19 - 28
9. Świt Krzeszowice 13 14 4 2 7 23 - 29 1 1 0 1 0 3 - 3
10. Kaszowianka Kaszów 13 14 4 2 7 20 - 33 1 1 0 1 0 3 - 3
11. Bronowianka Kraków 13 11 3 2 8 18 - 34
12. Skawinka Skawina 13 10 3 1 9 16 - 33 1 1 0 1 0 1 - 1
13. Pogoń Skotniki Kraków 13 10 3 1 9 11 - 34 1 1 0 1 0 1 - 1
14. KS Borek Kraków 13 7 2 1 10 16 - 55


Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Kmita Zabierzów 2 - 1 Bronowianka Kraków 14 sierpnia 2021 - 17:00
Kaszowianka Kaszów 0 - 5 Orlęta Rudawa 15 sierpnia 2021 - 14:00
Hutnik II Kraków 2 - 5 Skawinka Skawina 15 sierpnia 2021 - 17:00
Prokocim Kraków 4 - 1 Grębałowianka Kraków 14 sierpnia 2021 - 17:00
Prądniczanka Kraków 2 - 3 Radziszowianka Radziszów 14 sierpnia 2021 - 11:00
KS Borek Kraków 3 - 3 Świt Krzeszowice 14 sierpnia 2021 - 17:00
Orzeł Piaski Wielkie Kraków 3 - 1 Pogoń Skotniki Kraków 15 sierpnia 2021 - 17:30
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Skawinka Skawina 2 - 1 KS Borek Kraków 21 sierpnia 2021 - 17:00
Orlęta Rudawa 2 - 1 Hutnik II Kraków 21 sierpnia 2021 - 15:00
Radziszowianka Radziszów 1 - 0 Kmita Zabierzów 21 sierpnia 2021 - 17:00
Bronowianka Kraków 2 - 5 Prokocim Kraków 21 sierpnia 2021 - 11:00
Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1 - 2 Prądniczanka Kraków 22 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Skotniki Kraków 1 - 0 Świt Krzeszowice 22 sierpnia 2021 - 17:00
Grębałowianka Kraków 0 - 4 Kaszowianka Kaszów 22 sierpnia 2021 - 17:30
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Kmita Zabierzów 2 - 0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 28 sierpnia 2021 - 11:00
KS Borek Kraków 1 - 3 Orlęta Rudawa 28 sierpnia 2021 - 17:00
Hutnik II Kraków 1 - 2 Grębałowianka Kraków 29 sierpnia 2021 - 17:00
Prądniczanka Kraków 6 - 2 Pogoń Skotniki Kraków 28 sierpnia 2021 - 10:00
Prokocim Kraków 1 - 4 Radziszowianka Radziszów 28 sierpnia 2021 - 17:00
Kaszowianka Kaszów 3 - 2 Bronowianka Kraków 29 sierpnia 2021 - 14:00
Świt Krzeszowice 3 - 1 Skawinka Skawina 28 sierpnia 2021 - 16:30
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Radziszowianka Radziszów 6 - 0 Kaszowianka Kaszów 4 września 2021 - 17:00
Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2 - 0 Prokocim Kraków 11 listopada 2021 - 12:00
Orlęta Rudawa 2 - 0 Świt Krzeszowice 5 września 2021 - 12:00
Prądniczanka Kraków 2 - 2 Kmita Zabierzów 4 września 2021 - 10:00
Pogoń Skotniki Kraków 1 - 1 Skawinka Skawina 5 września 2021 - 15:00
Bronowianka Kraków 0 - 4 Hutnik II Kraków 4 września 2021 - 11:00
Grębałowianka Kraków 4 - 0 KS Borek Kraków 4 września 2021 - 17:00
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Kmita Zabierzów 2 - 0 Pogoń Skotniki Kraków 12 września 2021 - 13:30
Kaszowianka Kaszów 0 - 4 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 12 września 2021 - 14:00
KS Borek Kraków 1 - 3 Bronowianka Kraków 11 września 2021 - 17:00
Świt Krzeszowice 0 - 2 Grębałowianka Kraków 11 września 2021 - 16:30
Prokocim Kraków 2 - 2 Prądniczanka Kraków 11 września 2021 - 11:00
Hutnik II Kraków 5 - 3 Radziszowianka Radziszów 12 września 2021 - 17:00
Skawinka Skawina 1 - 4 Orlęta Rudawa 12 września 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Kmita Zabierzów 1 - 2 Prokocim Kraków 18 września 2021 - 11:00
Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0 - 3 Hutnik II Kraków 18 września 2021 - 16:30
vo, na boisku 3-2
Pogoń Skotniki Kraków 0 - 4 Orlęta Rudawa 19 września 2021 - 16:30
Bronowianka Kraków 3 - 5 Świt Krzeszowice 19 września 2021 - 17:00
Radziszowianka Radziszów 8 - 0 KS Borek Kraków 18 września 2021 - 17:00
Prądniczanka Kraków 1 - 3 Kaszowianka Kaszów 18 września 2021 - 18:00
Grębałowianka Kraków 2 - 1 Skawinka Skawina 19 września 2021 - 16:30
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Skawinka Skawina 1 - 3 Bronowianka Kraków 25 września 2021 - 16:30
Świt Krzeszowice 0 - 4 Radziszowianka Radziszów 25 września 2021 - 15:30
Hutnik II Kraków 5 - 4 Prądniczanka Kraków 26 września 2021 - 15:00
Orlęta Rudawa 2 - 1 Grębałowianka Kraków 26 września 2021 - 16:30
KS Borek Kraków 1 - 5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 25 września 2021 - 15:00
Prokocim Kraków 4 - 0 Pogoń Skotniki Kraków 25 września 2021 - 16:30
Kaszowianka Kaszów 0 - 2 Kmita Zabierzów 26 września 2021 - 14:00
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Kmita Zabierzów 1 - 1 Hutnik II Kraków 2 października 2021 - 16:00
Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2 - 0 Świt Krzeszowice 2 października 2021 - 16:00
Pogoń Skotniki Kraków 3 - 2 Grębałowianka Kraków 3 października 2021 - 16:00
Radziszowianka Radziszów 3 - 0 Skawinka Skawina 3 października 2021 - 16:00
Prokocim Kraków 1 - 0 Kaszowianka Kaszów 2 października 2021 - 16:00
Prądniczanka Kraków 5 - 1 KS Borek Kraków 2 października 2021 - 15:00
Bronowianka Kraków 0 - 2 Orlęta Rudawa 2 października 2021 - 11:00
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Skawinka Skawina 0 - 2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 9 października 2021 - 16:00
Orlęta Rudawa 1 - 4 Radziszowianka Radziszów 9 października 2021 - 16:00
Hutnik II Kraków 2 - 6 Prokocim Kraków 10 października 2021 - 17:00
Świt Krzeszowice 1 - 2 Prądniczanka Kraków 9 października 2021 - 15:30
KS Borek Kraków 1 - 0 Kmita Zabierzów 10 października 2021 - 11:00
Kaszowianka Kaszów 3 - 0 Pogoń Skotniki Kraków 9 października 2021 - 16:00
Grębałowianka Kraków 3 - 0 Bronowianka Kraków 10 października 2021 - 15:30
vo, na boisku 1-0
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Kmita Zabierzów 0 - 4 Świt Krzeszowice 16 października 2021 - 15:30
Radziszowianka Radziszów 4 - 0 Grębałowianka Kraków 16 października 2021 - 15:00
Pogoń Skotniki Kraków 1 - 3 Bronowianka Kraków 17 października 2021 - 15:00
Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1 - 1 Orlęta Rudawa 16 października 2021 - 15:00
Prądniczanka Kraków 8 - 0 Skawinka Skawina 16 października 2021 - 10:00
Prokocim Kraków 6 - 0 KS Borek Kraków 16 października 2021 - 15:30
Kaszowianka Kaszów 1 - 1 Hutnik II Kraków 16 października 2021 - 15:30
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Orlęta Rudawa 1 - 2 Prądniczanka Kraków 23 października 2021 - 15:00
Hutnik II Kraków 3 - 0 Pogoń Skotniki Kraków 24 października 2021 - 17:00
Bronowianka Kraków 0 - 6 Radziszowianka Radziszów 23 października 2021 - 14:00
KS Borek Kraków 4 - 3 Kaszowianka Kaszów 24 października 2021 - 11:00
Świt Krzeszowice 0 - 3 Prokocim Kraków 23 października 2021 - 15:30
Skawinka Skawina 0 - 3 Kmita Zabierzów 23 października 2021 - 15:00
Grębałowianka Kraków 0 - 0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 23 października 2021 - 11:00
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Kmita Zabierzów 4 - 1 Orlęta Rudawa 30 października 2021 - 15:00
Prądniczanka Kraków 5 - 1 Grębałowianka Kraków 30 października 2021 - 10:00
Kaszowianka Kaszów 3 - 3 Świt Krzeszowice 31 października 2021 - 11:00
Prokocim Kraków 1 - 0 Skawinka Skawina 30 października 2021 - 15:00
Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0 - 0 Bronowianka Kraków 30 października 2021 - 11:00
Pogoń Skotniki Kraków 0 - 2 Radziszowianka Radziszów 30 października 2021 - 15:00
Hutnik II Kraków 11 - 2 KS Borek Kraków 31 października 2021 - 17:00
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Orlęta Rudawa 0 - 4 Prokocim Kraków 6 listopada 2021 - 13:00
Bronowianka Kraków 1 - 1 Prądniczanka Kraków 6 listopada 2021 - 14:00
Świt Krzeszowice 4 - 3 Hutnik II Kraków 6 listopada 2021 - 14:00
KS Borek Kraków 1 - 2 Pogoń Skotniki Kraków 7 listopada 2021 - 11:00
Radziszowianka Radziszów 5 - 1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 6 listopada 2021 - 13:00
Grębałowianka Kraków 1 - 4 Kmita Zabierzów 6 listopada 2021 - 11:00
Skawinka Skawina 4 - 0 Kaszowianka Kaszów 6 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 14 [szczegóły]  
Bronowianka Kraków - Kmita Zabierzów
Orlęta Rudawa - Kaszowianka Kaszów
Skawinka Skawina - Hutnik II Kraków
Grębałowianka Kraków - Prokocim Kraków
Radziszowianka Radziszów - Prądniczanka Kraków
Świt Krzeszowice - KS Borek Kraków
Pogoń Skotniki Kraków - Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Kolejka 15 [szczegóły]  
KS Borek Kraków - Skawinka Skawina
Hutnik II Kraków - Orlęta Rudawa
Kmita Zabierzów - Radziszowianka Radziszów
Prokocim Kraków - Bronowianka Kraków
Prądniczanka Kraków - Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Świt Krzeszowice - Pogoń Skotniki Kraków
Kaszowianka Kaszów - Grębałowianka Kraków
Kolejka 16 [szczegóły]  
Orzeł Piaski Wielkie Kraków - Kmita Zabierzów
Orlęta Rudawa - KS Borek Kraków
Grębałowianka Kraków - Hutnik II Kraków
Pogoń Skotniki Kraków - Prądniczanka Kraków
Radziszowianka Radziszów - Prokocim Kraków
Bronowianka Kraków - Kaszowianka Kaszów
Skawinka Skawina - Świt Krzeszowice
Kolejka 17 [szczegóły]  
Kaszowianka Kaszów - Radziszowianka Radziszów
Prokocim Kraków - Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Świt Krzeszowice - Orlęta Rudawa
Kmita Zabierzów - Prądniczanka Kraków
Skawinka Skawina - Pogoń Skotniki Kraków
Hutnik II Kraków - Bronowianka Kraków
KS Borek Kraków - Grębałowianka Kraków
Kolejka 18 [szczegóły]  
Pogoń Skotniki Kraków - Kmita Zabierzów
Orzeł Piaski Wielkie Kraków - Kaszowianka Kaszów
Bronowianka Kraków - KS Borek Kraków
Grębałowianka Kraków - Świt Krzeszowice
Prądniczanka Kraków - Prokocim Kraków
Radziszowianka Radziszów - Hutnik II Kraków
Orlęta Rudawa - Skawinka Skawina
Kolejka 19 [szczegóły]  
Prokocim Kraków - Kmita Zabierzów
Hutnik II Kraków - Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Orlęta Rudawa - Pogoń Skotniki Kraków
Świt Krzeszowice - Bronowianka Kraków
KS Borek Kraków - Radziszowianka Radziszów
Kaszowianka Kaszów - Prądniczanka Kraków
Skawinka Skawina - Grębałowianka Kraków
Kolejka 20 [szczegóły]  
Bronowianka Kraków - Skawinka Skawina
Radziszowianka Radziszów - Świt Krzeszowice
Prądniczanka Kraków - Hutnik II Kraków
Grębałowianka Kraków - Orlęta Rudawa
Orzeł Piaski Wielkie Kraków - KS Borek Kraków
Pogoń Skotniki Kraków - Prokocim Kraków
Kmita Zabierzów - Kaszowianka Kaszów
Kolejka 21 [szczegóły]  
Hutnik II Kraków - Kmita Zabierzów
Świt Krzeszowice - Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Grębałowianka Kraków - Pogoń Skotniki Kraków
Skawinka Skawina - Radziszowianka Radziszów
Kaszowianka Kaszów - Prokocim Kraków
KS Borek Kraków - Prądniczanka Kraków
Orlęta Rudawa - Bronowianka Kraków
Kolejka 22 [szczegóły]  
Orzeł Piaski Wielkie Kraków - Skawinka Skawina
Radziszowianka Radziszów - Orlęta Rudawa
Prokocim Kraków - Hutnik II Kraków
Prądniczanka Kraków - Świt Krzeszowice
Kmita Zabierzów - KS Borek Kraków
Pogoń Skotniki Kraków - Kaszowianka Kaszów
Bronowianka Kraków - Grębałowianka Kraków
Kolejka 23 [szczegóły]  
Świt Krzeszowice - Kmita Zabierzów
Grębałowianka Kraków - Radziszowianka Radziszów
Bronowianka Kraków - Pogoń Skotniki Kraków
Orlęta Rudawa - Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Skawinka Skawina - Prądniczanka Kraków
KS Borek Kraków - Prokocim Kraków
Hutnik II Kraków - Kaszowianka Kaszów
Kolejka 24 [szczegóły]  
Prądniczanka Kraków - Orlęta Rudawa
Pogoń Skotniki Kraków - Hutnik II Kraków
Radziszowianka Radziszów - Bronowianka Kraków
Kaszowianka Kaszów - KS Borek Kraków
Prokocim Kraków - Świt Krzeszowice
Kmita Zabierzów - Skawinka Skawina
Orzeł Piaski Wielkie Kraków - Grębałowianka Kraków
Kolejka 25 [szczegóły]  
Orlęta Rudawa - Kmita Zabierzów
Grębałowianka Kraków - Prądniczanka Kraków
Świt Krzeszowice - Kaszowianka Kaszów
Skawinka Skawina - Prokocim Kraków
Bronowianka Kraków - Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Radziszowianka Radziszów - Pogoń Skotniki Kraków
KS Borek Kraków - Hutnik II Kraków
Kolejka 26 [szczegóły]  
Prokocim Kraków - Orlęta Rudawa
Prądniczanka Kraków - Bronowianka Kraków
Hutnik II Kraków - Świt Krzeszowice
Pogoń Skotniki Kraków - KS Borek Kraków
Orzeł Piaski Wielkie Kraków - Radziszowianka Radziszów
Kmita Zabierzów - Grębałowianka Kraków
Kaszowianka Kaszów - Skawinka Skawina


Pokaż ukryte kolejki od 14 do 26