Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
SSG Kamieniec |
4 - 1 |
Brenewia Wijewo |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Spójnia Strykowo |
2 - 2 |
Dąb Kębłowo |
8 sierpnia 2020
8.08 - 18:00 |
Sokół Kaszczor |
6 - 2 |
Grom Czacz |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Huragan Michorzewo |
4 - 1 |
Gwiazda Siedlec |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
NKS Niepruszewo |
3 - 1 |
Sokół Duszniki |
8 sierpnia 2020
8.08 - 14:00 |
Orzeł Granowo |
0 - 0 |
LZS Stare Oborzyska |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Orkan Konarzewo |
5 - 2 |
LZS Wronczyn |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Promień Opalenica |
0 - 3 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Pauza: Wielkopolska Komorniki, |
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LZS Wronczyn |
1 - 0 |
Promień Opalenica |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
LZS Stare Oborzyska |
3 - 1 |
Orkan Konarzewo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Sokół Duszniki |
1 - 5 |
Orzeł Granowo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Gwiazda Siedlec |
0 - 4 |
NKS Niepruszewo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Huragan Michorzewo |
1 - 0 |
Grom Czacz |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Dąb Kębłowo |
3 - 2 |
Sokół Kaszczor |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Brenewia Wijewo |
0 - 2 |
Spójnia Strykowo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Wielkopolska Komorniki |
5 - 1 |
SSG Kamieniec |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Pauza: Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, |
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Spójnia Strykowo |
1 - 1 |
Wielkopolska Komorniki |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:00 |
Sokół Kaszczor |
3 - 5 |
Brenewia Wijewo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Huragan Michorzewo |
0 - 0 |
Dąb Kębłowo |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
NKS Niepruszewo |
4 - 3 |
Grom Czacz |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Orzeł Granowo |
2 - 1 |
Gwiazda Siedlec |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Orkan Konarzewo |
5 - 0 |
Sokół Duszniki |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Promień Opalenica |
2 - 3 |
LZS Stare Oborzyska |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
LZS Wronczyn |
0 - 4 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Pauza: SSG Kamieniec, |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LZS Stare Oborzyska |
1 - 1 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Sokół Duszniki |
0 - 3 |
Promień Opalenica |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Gwiazda Siedlec |
2 - 3 |
Orkan Konarzewo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Orzeł Granowo |
1 - 2 |
Grom Czacz |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Dąb Kębłowo |
1 - 1 |
NKS Niepruszewo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Brenewia Wijewo |
1 - 0 |
Huragan Michorzewo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Wielkopolska Komorniki |
4 - 1 |
Sokół Kaszczor |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
SSG Kamieniec |
1 - 1 |
Spójnia Strykowo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Pauza: LZS Wronczyn, |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Sokół Kaszczor |
3 - 1 |
SSG Kamieniec |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Huragan Michorzewo |
2 - 1 |
Wielkopolska Komorniki |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
NKS Niepruszewo |
3 - 0 |
Brenewia Wijewo |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Orzeł Granowo |
3 - 3 |
Dąb Kębłowo |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Orkan Konarzewo |
4 - 1 |
Grom Czacz |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Promień Opalenica |
2 - 1 |
Gwiazda Siedlec |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
5 - 0 |
Sokół Duszniki |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
LZS Wronczyn |
1 - 5 |
LZS Stare Oborzyska |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Pauza: Spójnia Strykowo, |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Sokół Duszniki |
2 - 4 |
LZS Wronczyn |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Gwiazda Siedlec |
0 - 5 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Promień Opalenica |
4 - 0 |
Grom Czacz |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Dąb Kębłowo |
2 - 3 |
Orkan Konarzewo |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Brenewia Wijewo |
1 - 4 |
Orzeł Granowo |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Wielkopolska Komorniki |
6 - 2 |
NKS Niepruszewo |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
SSG Kamieniec |
1 - 3 |
Huragan Michorzewo |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Spójnia Strykowo |
0 - 0 |
Sokół Kaszczor |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Pauza: LZS Stare Oborzyska, |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Huragan Michorzewo |
2 - 0 |
Spójnia Strykowo |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
NKS Niepruszewo |
6 - 0 |
SSG Kamieniec |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Orzeł Granowo |
4 - 0 |
Wielkopolska Komorniki |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Orkan Konarzewo |
4 - 0 |
Brenewia Wijewo |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Promień Opalenica |
3 - 2 |
Dąb Kębłowo |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
4 - 1 |
Grom Czacz |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
LZS Wronczyn |
1 - 1 |
Gwiazda Siedlec |
19 września 2020
19.09 - 15:00 |
LZS Stare Oborzyska |
3 - 2 |
Sokół Duszniki |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Pauza: Sokół Kaszczor, |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Gwiazda Siedlec |
0 - 4 |
LZS Stare Oborzyska |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Grom Czacz |
0 - 1 |
LZS Wronczyn |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
2 - 1 |
Dąb Kębłowo |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Brenewia Wijewo |
6 - 3 |
Promień Opalenica |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Wielkopolska Komorniki |
1 - 1 |
Orkan Konarzewo |
26 września 2020
26.09 - 17:00 |
SSG Kamieniec |
1 - 3 |
Orzeł Granowo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Spójnia Strykowo |
1 - 3 |
NKS Niepruszewo |
27 września 2020
27.09 - 17:00 |
Sokół Kaszczor |
1 - 4 |
Huragan Michorzewo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Sokół Duszniki, |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
NKS Niepruszewo |
1 - 4 |
Sokół Kaszczor |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Orzeł Granowo |
3 - 1 |
Spójnia Strykowo |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Orkan Konarzewo |
5 - 1 |
SSG Kamieniec |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Promień Opalenica |
3 - 6 |
Wielkopolska Komorniki |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Brenewia Wijewo |
1 - 6 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
LZS Wronczyn |
1 - 3 |
Dąb Kębłowo |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
LZS Stare Oborzyska |
4 - 1 |
Grom Czacz |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Sokół Duszniki |
1 - 1 |
Gwiazda Siedlec |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Pauza: Huragan Michorzewo, |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Grom Czacz |
2 - 0 |
Sokół Duszniki |
11 października 2020
11.10 - 14:30 |
Dąb Kębłowo |
2 - 2 |
LZS Stare Oborzyska |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Brenewia Wijewo |
3 - 1 |
LZS Wronczyn |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Wielkopolska Komorniki |
2 - 3 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
SSG Kamieniec |
4 - 3 |
Promień Opalenica |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Spójnia Strykowo |
1 - 3 |
Orkan Konarzewo |
11 października 2020
11.10 - 16:00 |
Sokół Kaszczor |
0 - 1 |
Orzeł Granowo |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Huragan Michorzewo |
2 - 0 |
NKS Niepruszewo |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Pauza: Gwiazda Siedlec, |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Granowo |
1 - 1 |
Huragan Michorzewo |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Orkan Konarzewo |
4 - 1 |
Sokół Kaszczor |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Promień Opalenica |
3 - 2 |
Spójnia Strykowo |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
8 - 0 |
SSG Kamieniec |
17 października 2020
17.10 - 14:30 |
LZS Wronczyn |
0 - 4 |
Wielkopolska Komorniki |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
LZS Stare Oborzyska |
3 - 0 |
Brenewia Wijewo |
17 października 2020
17.10 - 14:30 |
Sokół Duszniki |
1 - 3 |
Dąb Kębłowo |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Gwiazda Siedlec |
1 - 4 |
Grom Czacz |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pauza: NKS Niepruszewo, |
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Dąb Kębłowo |
3 - 1 |
Gwiazda Siedlec |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Brenewia Wijewo |
5 - 2 |
Sokół Duszniki |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Wielkopolska Komorniki |
2 - 3 |
LZS Stare Oborzyska |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
SSG Kamieniec |
4 - 0 |
LZS Wronczyn |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Spójnia Strykowo |
0 - 5 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
25 października 2020
25.10 - 14:30 |
Sokół Kaszczor |
2 - 1 |
Promień Opalenica |
24 października 2020
24.10 - 14:30 |
Huragan Michorzewo |
2 - 1 |
Orkan Konarzewo |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
NKS Niepruszewo |
4 - 1 |
Orzeł Granowo |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Pauza: Grom Czacz, |
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Orkan Konarzewo |
3 - 1 |
NKS Niepruszewo |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Promień Opalenica |
0 - 2 |
Huragan Michorzewo |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
7 - 1 |
Sokół Kaszczor |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
LZS Wronczyn |
1 - 4 |
Spójnia Strykowo |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
LZS Stare Oborzyska |
4 - 1 |
SSG Kamieniec |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Sokół Duszniki |
1 - 6 |
Wielkopolska Komorniki |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Gwiazda Siedlec |
0 - 0 |
Brenewia Wijewo |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Grom Czacz |
0 - 2 |
Dąb Kębłowo |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Pauza: Orzeł Granowo, |
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Brenewia Wijewo |
0 - 2 |
Grom Czacz |
29 listopada 2020
29.11 - 13:00 |
Wielkopolska Komorniki |
5 - 1 |
Gwiazda Siedlec |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
SSG Kamieniec |
6 - 2 |
Sokół Duszniki |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Spójnia Strykowo |
2 - 1 |
LZS Stare Oborzyska |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Sokół Kaszczor |
4 - 1 |
LZS Wronczyn |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Huragan Michorzewo |
1 - 1 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
NKS Niepruszewo |
2 - 4 |
Promień Opalenica |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Orzeł Granowo |
0 - 2 |
Orkan Konarzewo |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Pauza: Dąb Kębłowo, |
Kolejka 15 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Promień Opalenica |
1 - 0 |
Orzeł Granowo |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
2 - 0 |
NKS Niepruszewo |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
LZS Wronczyn |
0 - 3 |
Huragan Michorzewo |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
LZS Stare Oborzyska |
3 - 2 |
Sokół Kaszczor |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Sokół Duszniki |
0 - 1 |
Spójnia Strykowo |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Gwiazda Siedlec |
1 - 2 |
SSG Kamieniec |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Grom Czacz |
3 - 2 |
Wielkopolska Komorniki |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Dąb Kębłowo |
3 - 0 |
Brenewia Wijewo |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Pauza: Orkan Konarzewo, |
Kolejka 16 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Wielkopolska Komorniki |
2 - 2 |
Dąb Kębłowo |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
SSG Kamieniec |
1 - 1 |
Grom Czacz |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Spójnia Strykowo |
1 - 0 |
Gwiazda Siedlec |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Sokół Kaszczor |
5 - 1 |
Sokół Duszniki |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Huragan Michorzewo |
1 - 1 |
LZS Stare Oborzyska |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
NKS Niepruszewo |
10 - 0 |
LZS Wronczyn |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Orzeł Granowo |
1 - 0 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Orkan Konarzewo |
2 - 1 |
Promień Opalenica |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Pauza: Brenewia Wijewo, |
Kolejka 17 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Orkan Konarzewo |
0 - 0 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
LZS Wronczyn |
0 - 3 |
Orzeł Granowo |
22 listopada 2020
22.11 - 12:00 |
LZS Stare Oborzyska |
2 - 0 |
NKS Niepruszewo |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Sokół Duszniki |
0 - 2 |
Huragan Michorzewo |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Gwiazda Siedlec |
0 - 3 |
Sokół Kaszczor |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
vo, na boisku 3-3 |
Grom Czacz |
0 - 6 |
Spójnia Strykowo |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Dąb Kębłowo |
0 - 0 |
SSG Kamieniec |
22 listopada 2020
22.11 - 13:30 |
Brenewia Wijewo |
3 - 3 |
Wielkopolska Komorniki |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Pauza: Promień Opalenica, |
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Brenewia Wijewo |
1 - 1 |
SSG Kamieniec |
7 marca 2021
7.03 - 14:00 |
Dąb Kębłowo |
4 - 1 |
Spójnia Strykowo |
7 marca 2021
7.03 - 13:00 |
Grom Czacz |
2 - 1 |
Sokół Kaszczor |
7 marca 2021
7.03 - 14:00 |
Gwiazda Siedlec |
0 - 2 |
Huragan Michorzewo |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
Sokół Duszniki |
0 - 9 |
NKS Niepruszewo |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
LZS Stare Oborzyska |
0 - 1 |
Orzeł Granowo |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
LZS Wronczyn |
0 - 3 |
Orkan Konarzewo |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
0 - 0 |
Promień Opalenica |
6 marca 2021
6.03 - 17:30 |
Pauza: Wielkopolska Komorniki, |
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Promień Opalenica |
6 - 0 |
LZS Wronczyn |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Orkan Konarzewo |
2 - 1 |
LZS Stare Oborzyska |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Orzeł Granowo |
10 - 0 |
Sokół Duszniki |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
NKS Niepruszewo |
2 - 2 |
Gwiazda Siedlec |
13 marca 2021
13.03 - 14:30 |
Grom Czacz |
0 - 0 |
Huragan Michorzewo |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
Sokół Kaszczor |
1 - 1 |
Dąb Kębłowo |
13 marca 2021
13.03 - 14:30 |
Spójnia Strykowo |
2 - 2 |
Brenewia Wijewo |
14 marca 2021
14.03 - 16:00 |
SSG Kamieniec |
0 - 0 |
Wielkopolska Komorniki |
14 marca 2021
14.03 - 12:00 |
Pauza: Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, |
Kolejka 25 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
LZS Stare Oborzyska |
1 - 1 |
Gwiazda Siedlec |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
LZS Wronczyn |
0 - 2 |
Grom Czacz |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Dąb Kębłowo |
1 - 2 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Promień Opalenica |
1 - 3 |
Brenewia Wijewo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Orkan Konarzewo |
2 - 1 |
Wielkopolska Komorniki |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Orzeł Granowo |
2 - 1 |
SSG Kamieniec |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
NKS Niepruszewo |
3 - 5 |
Spójnia Strykowo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:30 |
Huragan Michorzewo |
3 - 0 |
Sokół Kaszczor |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Pauza: Sokół Duszniki, |
Kolejka 26 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Sokół Kaszczor |
1 - 2 |
NKS Niepruszewo |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Spójnia Strykowo |
1 - 2 |
Orzeł Granowo |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
SSG Kamieniec |
1 - 3 |
Orkan Konarzewo |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Wielkopolska Komorniki |
3 - 3 |
Promień Opalenica |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
1 - 0 |
Brenewia Wijewo |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Dąb Kębłowo |
1 - 0 |
LZS Wronczyn |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Grom Czacz |
1 - 1 |
LZS Stare Oborzyska |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Gwiazda Siedlec |
2 - 0 |
Sokół Duszniki |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Pauza: Huragan Michorzewo, |
Kolejka 20 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Wielkopolska Komorniki |
3 - 0 |
Spójnia Strykowo |
3 maja 2021
3.05 - 18:00 |
Brenewia Wijewo |
1 - 2 |
Sokół Kaszczor |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Dąb Kębłowo |
0 - 2 |
Huragan Michorzewo |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Grom Czacz |
4 - 3 |
NKS Niepruszewo |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Gwiazda Siedlec |
2 - 2 |
Orzeł Granowo |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Sokół Duszniki |
3 - 0 |
Orkan Konarzewo |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
vo, na boisku 1-3 |
LZS Stare Oborzyska |
0 - 3 |
Promień Opalenica |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
9 - 0 |
LZS Wronczyn |
3 maja 2021
3.05 - 16:00 |
Pauza: SSG Kamieniec, |
Kolejka 27 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Sokół Duszniki |
0 - 2 |
Grom Czacz |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
LZS Stare Oborzyska |
1 - 2 |
Dąb Kębłowo |
8 maja 2021
8.05 - 18:00 |
LZS Wronczyn |
1 - 4 |
Brenewia Wijewo |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
3 - 0 |
Wielkopolska Komorniki |
8 maja 2021
8.05 - 12:00 |
Promień Opalenica |
6 - 2 |
SSG Kamieniec |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Orkan Konarzewo |
3 - 0 |
Spójnia Strykowo |
8 maja 2021
8.05 - 13:00 |
Orzeł Granowo |
1 - 4 |
Sokół Kaszczor |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
NKS Niepruszewo |
6 - 1 |
Huragan Michorzewo |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Pauza: Gwiazda Siedlec, |
Kolejka 28 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Huragan Michorzewo |
2 - 2 |
Orzeł Granowo |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Sokół Kaszczor |
1 - 2 |
Orkan Konarzewo |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Spójnia Strykowo |
4 - 2 |
Promień Opalenica |
16 maja 2021
16.05 - 18:00 |
SSG Kamieniec |
0 - 1 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
Wielkopolska Komorniki |
- |
LZS Wronczyn |
|
Brenewia Wijewo |
6 - 1 |
LZS Stare Oborzyska |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Dąb Kębłowo |
5 - 2 |
Sokół Duszniki |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Grom Czacz |
4 - 0 |
Gwiazda Siedlec |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Pauza: NKS Niepruszewo, |
Kolejka 21 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
1 - 0 |
LZS Stare Oborzyska |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Promień Opalenica |
4 - 3 |
Sokół Duszniki |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Orkan Konarzewo |
2 - 0 |
Gwiazda Siedlec |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Grom Czacz |
2 - 4 |
Orzeł Granowo |
19 maja 2021
19.05 - 18:30 |
NKS Niepruszewo |
2 - 0 |
Dąb Kębłowo |
18 maja 2021
18.05 - 18:30 |
Huragan Michorzewo |
2 - 1 |
Brenewia Wijewo |
19 maja 2021
19.05 - 18:30 |
Sokół Kaszczor |
1 - 1 |
Wielkopolska Komorniki |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Spójnia Strykowo |
0 - 5 |
SSG Kamieniec |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Pauza: LZS Wronczyn, |
Kolejka 29 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Gwiazda Siedlec |
0 - 3 |
Dąb Kębłowo |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Sokół Duszniki |
1 - 1 |
Brenewia Wijewo |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
LZS Stare Oborzyska |
1 - 1 |
Wielkopolska Komorniki |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
LZS Wronczyn |
0 - 3 |
SSG Kamieniec |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
2 - 1 |
Spójnia Strykowo |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Promień Opalenica |
2 - 2 |
Sokół Kaszczor |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Orkan Konarzewo |
5 - 1 |
Huragan Michorzewo |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Orzeł Granowo |
1 - 0 |
NKS Niepruszewo |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Pauza: Grom Czacz, |
Kolejka 23 - 26. maja 2021 [szczegóły] | |
LZS Wronczyn |
0 - 3 |
Sokół Duszniki |
|
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
5 - 2 |
Gwiazda Siedlec |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Grom Czacz |
1 - 0 |
Promień Opalenica |
26 maja 2021
26.05 - 19:00 |
Orkan Konarzewo |
2 - 0 |
Dąb Kębłowo |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Orzeł Granowo |
3 - 0 |
Brenewia Wijewo |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
NKS Niepruszewo |
0 - 3 |
Wielkopolska Komorniki |
26 maja 2021
26.05 - 18:30 |
Huragan Michorzewo |
5 - 1 |
SSG Kamieniec |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Sokół Kaszczor |
0 - 1 |
Spójnia Strykowo |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Pauza: LZS Stare Oborzyska, |
Kolejka 30 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
NKS Niepruszewo |
1 - 4 |
Orkan Konarzewo |
29 maja 2021
29.05 - 15:30 |
Huragan Michorzewo |
0 - 1 |
Promień Opalenica |
29 maja 2021
29.05 - 14:30 |
Sokół Kaszczor |
3 - 3 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Spójnia Strykowo |
3 - 0 |
LZS Wronczyn |
30 maja 2021
30.05 - 18:00 |
SSG Kamieniec |
2 - 2 |
LZS Stare Oborzyska |
30 maja 2021
30.05 - 12:00 |
Wielkopolska Komorniki |
3 - 0 |
Sokół Duszniki |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Brenewia Wijewo |
3 - 2 |
Gwiazda Siedlec |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Dąb Kębłowo |
3 - 2 |
Grom Czacz |
29 maja 2021
29.05 - 15:30 |
Pauza: Orzeł Granowo, |
Kolejka 31 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Grom Czacz |
1 - 3 |
Brenewia Wijewo |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Gwiazda Siedlec |
2 - 3 |
Wielkopolska Komorniki |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Sokół Duszniki |
2 - 4 |
SSG Kamieniec |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
LZS Stare Oborzyska |
1 - 1 |
Spójnia Strykowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
LZS Wronczyn |
0 - 3 |
Sokół Kaszczor |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
1 - 0 |
Huragan Michorzewo |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Promień Opalenica |
4 - 3 |
NKS Niepruszewo |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:30 |
Orkan Konarzewo |
1 - 1 |
Orzeł Granowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Pauza: Dąb Kębłowo, |
Kolejka 32 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Granowo |
2 - 2 |
Promień Opalenica |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
NKS Niepruszewo |
2 - 1 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:30 |
Huragan Michorzewo |
3 - 0 |
LZS Wronczyn |
|
Sokół Kaszczor |
2 - 1 |
LZS Stare Oborzyska |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Spójnia Strykowo |
4 - 1 |
Sokół Duszniki |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
SSG Kamieniec |
7 - 2 |
Gwiazda Siedlec |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
Wielkopolska Komorniki |
5 - 2 |
Grom Czacz |
6 czerwca 2021
6.06 - 13:00 |
Brenewia Wijewo |
4 - 2 |
Dąb Kębłowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Pauza: Orkan Konarzewo, |
Kolejka 24 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Spójnia Strykowo |
5 - 1 |
Huragan Michorzewo |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
SSG Kamieniec |
1 - 2 |
NKS Niepruszewo |
9 czerwca 2021
9.06 - 19:00 |
Wielkopolska Komorniki |
1 - 2 |
Orzeł Granowo |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Brenewia Wijewo |
0 - 2 |
Orkan Konarzewo |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Dąb Kębłowo |
2 - 1 |
Promień Opalenica |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Grom Czacz |
0 - 1 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
9 czerwca 2021
9.06 - 19:00 |
Gwiazda Siedlec |
3 - 0 |
LZS Wronczyn |
|
Sokół Duszniki |
1 - 3 |
LZS Stare Oborzyska |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Pauza: Sokół Kaszczor, |
Kolejka 33 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Dąb Kębłowo |
0 - 0 |
Wielkopolska Komorniki |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 |
Grom Czacz |
5 - 3 |
SSG Kamieniec |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Gwiazda Siedlec |
1 - 4 |
Spójnia Strykowo |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Sokół Duszniki |
4 - 3 |
Sokół Kaszczor |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
LZS Stare Oborzyska |
2 - 2 |
Huragan Michorzewo |
12 czerwca 2021
12.06 - 14:00 |
LZS Wronczyn |
0 - 3 |
NKS Niepruszewo |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
3 - 0 |
Orzeł Granowo |
12 czerwca 2021
12.06 - 15:00 |
Promień Opalenica |
0 - 5 |
Orkan Konarzewo |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Pauza: Brenewia Wijewo, |
Kolejka 34 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
2 - 3 |
Orkan Konarzewo |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Orzeł Granowo |
3 - 0 |
LZS Wronczyn |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:00 |
NKS Niepruszewo |
2 - 0 |
LZS Stare Oborzyska |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Huragan Michorzewo |
0 - 1 |
Sokół Duszniki |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Sokół Kaszczor |
8 - 1 |
Gwiazda Siedlec |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:00 |
Spójnia Strykowo |
1 - 3 |
Grom Czacz |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
SSG Kamieniec |
1 - 2 |
Dąb Kębłowo |
20 czerwca 2021
20.06 - 13:00 |
Wielkopolska Komorniki |
6 - 0 |
Brenewia Wijewo |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:00 |
Pauza: Promień Opalenica, |
Kolejka 22 - 26. czerwca 2021 [szczegóły] | |
SSG Kamieniec |
1 - 3 |
Sokół Kaszczor |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:00 |
Wielkopolska Komorniki |
6 - 3 |
Huragan Michorzewo |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:00 |
Brenewia Wijewo |
4 - 2 |
NKS Niepruszewo |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:00 |
Dąb Kębłowo |
3 - 1 |
Orzeł Granowo |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:00 |
Grom Czacz |
4 - 5 |
Orkan Konarzewo |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:00 |
Gwiazda Siedlec |
2 - 7 |
Promień Opalenica |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:00 |
Sokół Duszniki |
0 - 2 |
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:00 |
LZS Stare Oborzyska |
3 - 0 |
LZS Wronczyn |
26 czerwca 2021
26.06 - 13:00 |
Pauza: Spójnia Strykowo, . |
|