MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Borowiak Czersk | 24 | 55 | 17 | 4 | 3 | 58 - 27 | ||||||
2. | Żuławy Nowy Dwór Gdański | 24 | 52 | 16 | 4 | 4 | 77 - 23 | ||||||
3. | Beniaminek 03 Starogard Gdański | 24 | 48 | 14 | 6 | 4 | 49 - 31 | ||||||
4. | Wietcisa Skarszewy | 23 | 45 | 13 | 6 | 4 | 67 - 41 | ||||||
5. | Pomezania Malbork | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 65 - 35 | ||||||
6. | Radunia II Stężyca | 24 | 38 | 11 | 5 | 8 | 56 - 38 | ||||||
7. | Olimpia Sztum | 24 | 32 | 9 | 5 | 10 | 47 - 47 | ||||||
8. | Orzeł Subkowy | 24 | 31 | 9 | 4 | 11 | 43 - 44 | ||||||
9. | Tęcza Brusy | 25 | 38 | 11 | 5 | 9 | 48 - 57 | ||||||
10. | Wisła Tczew | 25 | 36 | 10 | 6 | 9 | 52 - 47 | ||||||
11. | Victoria Kaliska | 25 | 31 | 9 | 4 | 12 | 50 - 68 | ||||||
12. | Meteor Pinczyn | 25 | 30 | 8 | 6 | 11 | 41 - 39 | ||||||
13. | Spójnia Sadlinki | 25 | 26 | 6 | 8 | 11 | 40 - 47 | ||||||
14. | Pogoń Prabuty | 25 | 23 | 7 | 2 | 16 | 48 - 64 | ||||||
15. | Mady Ostaszewo | 25 | 22 | 6 | 4 | 15 | 36 - 53 | ||||||
16. | Relax Ryjewo | 25 | 17 | 5 | 2 | 18 | 38 - 91 | ||||||
17. | Czarni Przemysław | 25 | 16 | 4 | 4 | 17 | 34 - 97 |
Radunia II Stężyca | 5 - 1 | Relax Ryjewo | 19 września 2020 - 14:00 | |
Stencel Bartosz Stencel Bartosz Głowiński Jędrzej Gębiś Damian Domaschke Chrystian | Dudziński Nikolas | |||
Spójnia Sadlinki | 1 - 0 | Mady Ostaszewo | 19 września 2020 - 12:00 | |
Stefanik Marcin | ||||
Pomezania Malbork | 2 - 1 | Pogoń Prabuty | 19 września 2020 - 17:00 | |
Alaburda Michał Jurczyk Michał | Tatara Dawid | |||
Victoria Kaliska | 3 - 3 | Olimpia Sztum | 19 września 2020 - 16:00 | |
Pozorski Jacek Błędzki Maciej Skórczewski Grzegorz | Pluta Maciej Pluta Maciej Kopecki Marcin | |||
Wietcisa Skarszewy | 1 - 2 | Borowiak Czersk | 19 września 2020 - 16:00 | |
Trzoska Bartłomiej | Żakowski Mateusz Kaszubowski Marek (k) | |||
Orzeł Subkowy | 0 - 0 | Żuławy Nowy Dwór Gdański | 19 września 2020 - 16:00 | |
Czarni Przemysław | 3 - 2 | Wisła Tczew | 20 września 2020 - 16:00 | |
Szablewski Sebastian Szablewski Sebastian Szablewski Sebastian | Lorkowski Daniel Piepiórka Błażej | |||
Meteor Pinczyn | 1 - 3 | Tęcza Brusy | 19 września 2020 - 15:00 | |
Meca Jakub | Warnke Rafał Warnke Rafał Warnke Rafał | |||
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |