Klasa A - łódzka - grupa Łódź III - sezon 2022/2023

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń II Zduńska Wola 6 16 5 1 0 19 - 6
2. Olimpia Karsznice Zduńska Wola 6 14 4 2 0 22 - 10
3. Kolejarz Łódź 6 13 4 1 1 17 - 8
4. UMKS Korab Łask 6 12 3 3 0 15 - 6
5. Orzeł Piątkowisko 6 11 3 2 1 21 - 16
6. Włókniarz Konstantynów Łódzki 6 10 3 1 2 18 - 8
7. Orzeł Kazimierz 6 7 2 1 3 13 - 14 1 3 1 0 0 2 - 0
8. Victoria Szadek 6 7 2 1 3 12 - 17 1 0 0 0 1 0 - 2
9. PTC Pabianice 6 5 1 2 3 13 - 16
10. MULKS Łask 6 4 1 1 4 6 - 14
11. LUKS Bałucz 6 1 0 1 5 10 - 23
12. Pisia Zygry 6 0 0 0 6 1 - 29


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły]  
Pisia Zygry 0 - 5 UMKS Korab Łask 28 sierpnia 2022 - 16:00
LUKS Bałucz 2 - 8 Orzeł Piątkowisko 28 sierpnia 2022 - 16:00
Victoria Szadek 1 - 6 Włókniarz Konstantynów Łódzki 28 sierpnia 2022 - 17:00
Orzeł Kazimierz 5 - 5 PTC Pabianice 27 sierpnia 2022 - 15:00
Pogoń II Zduńska Wola 2 - 2 Kolejarz Łódź 27 sierpnia 2022 - 17:00
MULKS Łask 1 - 1 Olimpia Karsznice Zduńska Wola 27 sierpnia 2022 - 16:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły]  
Kolejarz Łódź 2 - 1 MULKS Łask 3 września 2022 - 15:00
Orzeł Piątkowisko 4 - 3 Orzeł Kazimierz 3 września 2022 - 16:00
UMKS Korab Łask 2 - 0 LUKS Bałucz 3 września 2022 - 15:00
Olimpia Karsznice Zduńska Wola 8 - 0 Pisia Zygry 3 września 2022 - 17:00
Victoria Szadek 1 - 5 Pogoń II Zduńska Wola 4 września 2022 - 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4 - 0 PTC Pabianice 4 września 2022 - 11:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły]  
PTC Pabianice 3 - 0 Orzeł Piątkowisko 10 września 2022 - 16:00
Pogoń II Zduńska Wola 2 - 0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 11 września 2022 - 11:00
MULKS Łask 2 - 3 Victoria Szadek 10 września 2022 - 16:00
Pisia Zygry 0 - 7 Kolejarz Łódź 11 września 2022 - 16:00
LUKS Bałucz 2 - 4 Olimpia Karsznice Zduńska Wola 11 września 2022 - 15:00
Orzeł Kazimierz 0 - 2 UMKS Korab Łask 11 września 2022 - 16:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły]  
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2 - 3 Orzeł Piątkowisko 17 września 2022 - 17:00
UMKS Korab Łask 1 - 1 PTC Pabianice 17 września 2022 - 15:00
Olimpia Karsznice Zduńska Wola 2 - 1 Orzeł Kazimierz 17 września 2022 - 16:00
Victoria Szadek 5 - 0 Pisia Zygry 18 września 2022 - 17:00
Pogoń II Zduńska Wola 4 - 0 MULKS Łask 18 września 2022 - 16:00
Kolejarz Łódź 3 - 2 LUKS Bałucz 18 września 2022 - 16:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Pisia Zygry 1 - 2 Pogoń II Zduńska Wola 25 września 2022 - 11:00
LUKS Bałucz 2 - 2 Victoria Szadek 25 września 2022 - 15:00
Orzeł Kazimierz 2 - 1 Kolejarz Łódź 24 września 2022 - 16:00
PTC Pabianice 3 - 4 Olimpia Karsznice Zduńska Wola 24 września 2022 - 16:00
Orzeł Piątkowisko 3 - 3 UMKS Korab Łask 24 września 2022 - 16:00
MULKS Łask 0 - 4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 września 2022 - 16:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
Kolejarz Łódź 2 - 1 PTC Pabianice 1 października 2022 - 15:00
MULKS Łask 2 - 0 Pisia Zygry 1 października 2022 - 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2 - 2 UMKS Korab Łask 2 października 2022 - 17:00
Olimpia Karsznice Zduńska Wola 3 - 3 Orzeł Piątkowisko 2 października 2022 - 16:00
Victoria Szadek 0 - 2 Orzeł Kazimierz 2 października 2022 - 17:00
Pogoń II Zduńska Wola 4 - 2 LUKS Bałucz 2 października 2022 - 16:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
LUKS Bałucz - MULKS Łask 9 października 2022 - 14:00
PTC Pabianice - Victoria Szadek 8 października 2022 - 15:30
Orzeł Piątkowisko - Kolejarz Łódź 8 października 2022 - 16:00
UMKS Korab Łask - Olimpia Karsznice Zduńska Wola 8 października 2022 - 15:00
Orzeł Kazimierz - Pogoń II Zduńska Wola 8 października 2022 - 16:00
Pisia Zygry - Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 października 2022 - 15:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
Kolejarz Łódź - UMKS Korab Łask 15 października 2022 - 15:00
MULKS Łask - Orzeł Kazimierz 15 października 2022 - 16:00
Pisia Zygry - LUKS Bałucz 16 października 2022 - 15:00
Pogoń II Zduńska Wola - PTC Pabianice 16 października 2022 - 15:00
Victoria Szadek - Orzeł Piątkowisko 16 października 2022 - 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Olimpia Karsznice Zduńska Wola 15 października 2022 - 17:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Orzeł Piątkowisko - Pogoń II Zduńska Wola 22 października 2022 - 15:00
UMKS Korab Łask - Victoria Szadek
Olimpia Karsznice Zduńska Wola - Kolejarz Łódź 23 października 2022 - 15:00
LUKS Bałucz - Włókniarz Konstantynów Łódzki 23 października 2022 - 14:00
Orzeł Kazimierz - Pisia Zygry 22 października 2022 - 16:00
PTC Pabianice - MULKS Łask 22 października 2022 - 15:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
MULKS Łask - Orzeł Piątkowisko 29 października 2022 - 16:00
Pisia Zygry - PTC Pabianice 30 października 2022 - 14:00
LUKS Bałucz - Orzeł Kazimierz 30 października 2022 - 12:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Kolejarz Łódź 29 października 2022 - 16:00
Victoria Szadek - Olimpia Karsznice Zduńska Wola 30 października 2022 - 16:00
Pogoń II Zduńska Wola - UMKS Korab Łask 30 października 2022 - 14:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
UMKS Korab Łask - MULKS Łask 5 listopada 2022 - 13:00
Olimpia Karsznice Zduńska Wola - Pogoń II Zduńska Wola 6 listopada 2022 - 15:00
Kolejarz Łódź - Victoria Szadek
Orzeł Kazimierz - Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 listopada 2022 - 15:00
PTC Pabianice - LUKS Bałucz
Orzeł Piątkowisko - Pisia Zygry 6 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 12 [szczegóły]  
UMKS Korab Łask - Pisia Zygry
Orzeł Piątkowisko - LUKS Bałucz
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Victoria Szadek
PTC Pabianice - Orzeł Kazimierz
Kolejarz Łódź - Pogoń II Zduńska Wola
Olimpia Karsznice Zduńska Wola - MULKS Łask
Kolejka 13 [szczegóły]  
MULKS Łask - Kolejarz Łódź
Orzeł Kazimierz - Orzeł Piątkowisko
LUKS Bałucz - UMKS Korab Łask
Pisia Zygry - Olimpia Karsznice Zduńska Wola
Pogoń II Zduńska Wola - Victoria Szadek
PTC Pabianice - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 14 [szczegóły]  
Orzeł Piątkowisko - PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Pogoń II Zduńska Wola
Victoria Szadek - MULKS Łask
Kolejarz Łódź - Pisia Zygry
Olimpia Karsznice Zduńska Wola - LUKS Bałucz
UMKS Korab Łask - Orzeł Kazimierz
Kolejka 15 [szczegóły]  
Orzeł Piątkowisko - Włókniarz Konstantynów Łódzki
PTC Pabianice - UMKS Korab Łask
Orzeł Kazimierz - Olimpia Karsznice Zduńska Wola
Pisia Zygry - Victoria Szadek
MULKS Łask - Pogoń II Zduńska Wola
LUKS Bałucz - Kolejarz Łódź
Kolejka 16 [szczegóły]  
Pogoń II Zduńska Wola - Pisia Zygry
Victoria Szadek - LUKS Bałucz
Kolejarz Łódź - Orzeł Kazimierz
Olimpia Karsznice Zduńska Wola - PTC Pabianice
UMKS Korab Łask - Orzeł Piątkowisko
Włókniarz Konstantynów Łódzki - MULKS Łask
Kolejka 17 [szczegóły]  
PTC Pabianice - Kolejarz Łódź
Pisia Zygry - MULKS Łask
UMKS Korab Łask - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Orzeł Piątkowisko - Olimpia Karsznice Zduńska Wola
Orzeł Kazimierz - Victoria Szadek
LUKS Bałucz - Pogoń II Zduńska Wola
Kolejka 18 [szczegóły]  
MULKS Łask - LUKS Bałucz
Victoria Szadek - PTC Pabianice
Kolejarz Łódź - Orzeł Piątkowisko
Olimpia Karsznice Zduńska Wola - UMKS Korab Łask
Pogoń II Zduńska Wola - Orzeł Kazimierz
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Pisia Zygry
Kolejka 19 [szczegóły]  
UMKS Korab Łask - Kolejarz Łódź
Orzeł Kazimierz - MULKS Łask
LUKS Bałucz - Pisia Zygry
PTC Pabianice - Pogoń II Zduńska Wola
Orzeł Piątkowisko - Victoria Szadek
Olimpia Karsznice Zduńska Wola - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Kolejka 20 [szczegóły]  
Pogoń II Zduńska Wola - Orzeł Piątkowisko
Victoria Szadek - UMKS Korab Łask
Kolejarz Łódź - Olimpia Karsznice Zduńska Wola
Włókniarz Konstantynów Łódzki - LUKS Bałucz
Pisia Zygry - Orzeł Kazimierz
MULKS Łask - PTC Pabianice
Kolejka 21 [szczegóły]  
Orzeł Piątkowisko - MULKS Łask
PTC Pabianice - Pisia Zygry
Orzeł Kazimierz - LUKS Bałucz
Kolejarz Łódź - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Olimpia Karsznice Zduńska Wola - Victoria Szadek
UMKS Korab Łask - Pogoń II Zduńska Wola
Kolejka 22 [szczegóły]  
MULKS Łask - UMKS Korab Łask
Pogoń II Zduńska Wola - Olimpia Karsznice Zduńska Wola
Victoria Szadek - Kolejarz Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Orzeł Kazimierz
LUKS Bałucz - PTC Pabianice
Pisia Zygry - Orzeł Piątkowisko


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE