Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Włókniarz Moszczenica |
2 - 0 |
Orzeł Parzęczew |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
1 - 3 |
Ceramika Opoczno |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:30 |
IKS Inowłódz |
2 - 1 |
Pilica Przedbórz |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
GKS II Bełchatów |
9 - 0 |
Astoria Szczerców |
15 sierpnia 2021
15.08 - 11:00 |
Szczerbiec Wolbórz |
2 - 1 |
Świt Kamieńsk |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Gerlach Drzewica |
0 - 3 |
Stal Niewiadów |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Start Lgota Wielka |
4 - 1 |
LKS Lubochnia |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:30 |
Omega II Kleszczów |
2 - 2 |
Polonia Gorzędów |
15 sierpnia 2021
15.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
0 - 3 |
Polonia Gorzędów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
vo, na boisku 3-0 |
LKS Lubochnia |
4 - 0 |
Omega II Kleszczów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Stal Niewiadów |
3 - 0 |
Start Lgota Wielka |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Świt Kamieńsk |
5 - 3 |
Gerlach Drzewica |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Astoria Szczerców |
1 - 2 |
Szczerbiec Wolbórz |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Pilica Przedbórz |
1 - 1 |
GKS II Bełchatów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
Ceramika Opoczno |
4 - 1 |
IKS Inowłódz |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Włókniarz Moszczenica |
6 - 1 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Concordia Piotrków Trybunalski |
1 - 1 |
Orzeł Parzęczew |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
IKS Inowłódz |
1 - 1 |
Włókniarz Moszczenica |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
GKS II Bełchatów |
5 - 1 |
Ceramika Opoczno |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:30 |
Szczerbiec Wolbórz |
1 - 2 |
Pilica Przedbórz |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Gerlach Drzewica |
2 - 0 |
Astoria Szczerców |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Start Lgota Wielka |
2 - 0 |
Świt Kamieńsk |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Omega II Kleszczów |
1 - 4 |
Stal Niewiadów |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Polonia Gorzędów |
4 - 2 |
LKS Lubochnia |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
4 - 1 |
LKS Lubochnia |
4 września 2021
4.09 - 15:00 |
Stal Niewiadów |
9 - 0 |
Polonia Gorzędów |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Świt Kamieńsk |
3 - 3 |
Omega II Kleszczów |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Astoria Szczerców |
1 - 0 |
Start Lgota Wielka |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Pilica Przedbórz |
1 - 0 |
Gerlach Drzewica |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Ceramika Opoczno |
1 - 0 |
Szczerbiec Wolbórz |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Włókniarz Moszczenica |
4 - 3 |
GKS II Bełchatów |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
4 - 0 |
IKS Inowłódz |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 8. września 2021 [szczegóły] | |
IKS Inowłódz |
3 - 3 |
Orzeł Parzęczew |
23 września 2021
23.09 - 16:30 |
GKS II Bełchatów |
5 - 0 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
22 września 2021
22.09 - 16:30 |
Szczerbiec Wolbórz |
2 - 1 |
Włókniarz Moszczenica |
22 września 2021
22.09 - 16:30 |
Gerlach Drzewica |
1 - 3 |
Ceramika Opoczno |
22 września 2021
22.09 - 16:30 |
Start Lgota Wielka |
0 - 2 |
Pilica Przedbórz |
22 września 2021
22.09 - 16:30 |
Omega II Kleszczów |
2 - 1 |
Astoria Szczerców |
22 września 2021
22.09 - 16:30 |
Polonia Gorzędów |
0 - 4 |
Świt Kamieńsk |
22 września 2021
22.09 - 16:30 |
LKS Lubochnia |
1 - 2 |
Stal Niewiadów |
22 września 2021
22.09 - 16:30 |
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
0 - 1 |
Stal Niewiadów |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Świt Kamieńsk |
2 - 1 |
LKS Lubochnia |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Astoria Szczerców |
0 - 0 |
Polonia Gorzędów |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Pilica Przedbórz |
3 - 0 |
Omega II Kleszczów |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Ceramika Opoczno |
4 - 2 |
Start Lgota Wielka |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Włókniarz Moszczenica |
5 - 5 |
Gerlach Drzewica |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
1 - 3 |
Szczerbiec Wolbórz |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
IKS Inowłódz |
0 - 3 |
GKS II Bełchatów |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
GKS II Bełchatów |
5 - 1 |
Orzeł Parzęczew |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Szczerbiec Wolbórz |
3 - 0 |
IKS Inowłódz |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Gerlach Drzewica |
3 - 0 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Start Lgota Wielka |
5 - 2 |
Włókniarz Moszczenica |
19 września 2021
19.09 - 16:30 |
Omega II Kleszczów |
0 - 3 |
Ceramika Opoczno |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Polonia Gorzędów |
1 - 4 |
Pilica Przedbórz |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
LKS Lubochnia |
0 - 7 |
Astoria Szczerców |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Stal Niewiadów |
5 - 0 |
Świt Kamieńsk |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
2 - 2 |
Świt Kamieńsk |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Astoria Szczerców |
2 - 3 |
Stal Niewiadów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Pilica Przedbórz |
3 - 1 |
LKS Lubochnia |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Ceramika Opoczno |
1 - 1 |
Polonia Gorzędów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Włókniarz Moszczenica |
4 - 0 |
Omega II Kleszczów |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
2 - 0 |
Start Lgota Wielka |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
IKS Inowłódz |
1 - 1 |
Gerlach Drzewica |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
GKS II Bełchatów |
2 - 0 |
Szczerbiec Wolbórz |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Szczerbiec Wolbórz |
2 - 0 |
Orzeł Parzęczew |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Gerlach Drzewica |
2 - 2 |
GKS II Bełchatów |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Start Lgota Wielka |
2 - 0 |
IKS Inowłódz |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Omega II Kleszczów |
2 - 1 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Polonia Gorzędów |
4 - 3 |
Włókniarz Moszczenica |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
LKS Lubochnia |
2 - 12 |
Ceramika Opoczno |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Stal Niewiadów |
2 - 0 |
Pilica Przedbórz |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Świt Kamieńsk |
1 - 1 |
Astoria Szczerców |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
2 - 2 |
Astoria Szczerców |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Pilica Przedbórz |
3 - 2 |
Świt Kamieńsk |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Ceramika Opoczno |
2 - 3 |
Stal Niewiadów |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Włókniarz Moszczenica |
4 - 1 |
LKS Lubochnia |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
1 - 1 |
Polonia Gorzędów |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
IKS Inowłódz |
4 - 3 |
Omega II Kleszczów |
9 października 2021
9.10 - 17:00 |
GKS II Bełchatów |
1 - 0 |
Start Lgota Wielka |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Szczerbiec Wolbórz |
1 - 1 |
Gerlach Drzewica |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Gerlach Drzewica |
1 - 0 |
Orzeł Parzęczew |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Start Lgota Wielka |
2 - 0 |
Szczerbiec Wolbórz |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Omega II Kleszczów |
2 - 0 |
GKS II Bełchatów |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Polonia Gorzędów |
0 - 2 |
IKS Inowłódz |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
LKS Lubochnia |
0 - 1 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Stal Niewiadów |
5 - 3 |
Włókniarz Moszczenica |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Świt Kamieńsk |
2 - 5 |
Ceramika Opoczno |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Astoria Szczerców |
1 - 4 |
Pilica Przedbórz |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
1 - 2 |
Pilica Przedbórz |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Ceramika Opoczno |
3 - 1 |
Astoria Szczerców |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Włókniarz Moszczenica |
4 - 3 |
Świt Kamieńsk |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
1 - 5 |
Stal Niewiadów |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
IKS Inowłódz |
2 - 1 |
LKS Lubochnia |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
GKS II Bełchatów |
3 - 0 |
Polonia Gorzędów |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Szczerbiec Wolbórz |
1 - 0 |
Omega II Kleszczów |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Gerlach Drzewica |
8 - 2 |
Start Lgota Wielka |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Start Lgota Wielka |
2 - 1 |
Orzeł Parzęczew |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Omega II Kleszczów |
3 - 0 |
Gerlach Drzewica |
31 października 2021
31.10 - 13:30 |
Polonia Gorzędów |
1 - 0 |
Szczerbiec Wolbórz |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
LKS Lubochnia |
4 - 1 |
GKS II Bełchatów |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Stal Niewiadów |
5 - 0 |
IKS Inowłódz |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Świt Kamieńsk |
1 - 1 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Astoria Szczerców |
2 - 2 |
Włókniarz Moszczenica |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Pilica Przedbórz |
1 - 2 |
Ceramika Opoczno |
31 października 2021
31.10 - 13:30 |
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
0 - 0 |
Ceramika Opoczno |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Włókniarz Moszczenica |
4 - 1 |
Pilica Przedbórz |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
2 - 2 |
Astoria Szczerców |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
IKS Inowłódz |
1 - 0 |
Świt Kamieńsk |
6 listopada 2021
6.11 - 17:00 |
GKS II Bełchatów |
4 - 0 |
Stal Niewiadów |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Szczerbiec Wolbórz |
4 - 2 |
LKS Lubochnia |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Gerlach Drzewica |
3 - 1 |
Polonia Gorzędów |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Start Lgota Wielka |
2 - 0 |
Omega II Kleszczów |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Omega II Kleszczów |
2 - 0 |
Orzeł Parzęczew |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Polonia Gorzędów |
2 - 1 |
Start Lgota Wielka |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
LKS Lubochnia |
0 - 6 |
Gerlach Drzewica |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Stal Niewiadów |
2 - 1 |
Szczerbiec Wolbórz |
11 listopada 2021
11.11 - 12:00 |
Świt Kamieńsk |
1 - 7 |
GKS II Bełchatów |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Astoria Szczerców |
6 - 2 |
IKS Inowłódz |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Pilica Przedbórz |
1 - 0 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Ceramika Opoczno |
1 - 4 |
Włókniarz Moszczenica |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
2 - 1 |
Włókniarz Moszczenica |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Ceramika Opoczno |
5 - 0 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Pilica Przedbórz |
4 - 1 |
IKS Inowłódz |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Astoria Szczerców |
1 - 1 |
GKS II Bełchatów |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Świt Kamieńsk |
0 - 4 |
Szczerbiec Wolbórz |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Stal Niewiadów |
1 - 1 |
Gerlach Drzewica |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
LKS Lubochnia |
1 - 0 |
Start Lgota Wielka |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Polonia Gorzędów |
3 - 0 |
Omega II Kleszczów |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Polonia Gorzędów |
1 - 0 |
Orzeł Parzęczew |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Omega II Kleszczów |
4 - 0 |
LKS Lubochnia |
27 marca 2022
27.03 - 15:30 |
Start Lgota Wielka |
1 - 4 |
Stal Niewiadów |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Gerlach Drzewica |
1 - 1 |
Świt Kamieńsk |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Szczerbiec Wolbórz |
4 - 0 |
Astoria Szczerców |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
GKS II Bełchatów |
1 - 1 |
Pilica Przedbórz |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
IKS Inowłódz |
0 - 2 |
Ceramika Opoczno |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
0 - 6 |
Włókniarz Moszczenica |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
6 - 0 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Włókniarz Moszczenica |
5 - 0 |
IKS Inowłódz |
18 maja 2022
18.05 - 17:30 |
Ceramika Opoczno |
1 - 0 |
GKS II Bełchatów |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Pilica Przedbórz |
4 - 2 |
Szczerbiec Wolbórz |
11 maja 2022
11.05 - 17:30 |
Astoria Szczerców |
6 - 0 |
Gerlach Drzewica |
8 czerwca 2022
8.06 - 17:30 |
Świt Kamieńsk |
0 - 3 |
Start Lgota Wielka |
4 maja 2022
4.05 - 17:30 |
Stal Niewiadów |
8 - 1 |
Omega II Kleszczów |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
LKS Lubochnia |
2 - 0 |
Polonia Gorzędów |
3 maja 2022
3.05 - 17:00 |
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
LKS Lubochnia |
1 - 2 |
Orzeł Parzęczew |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Polonia Gorzędów |
0 - 2 |
Stal Niewiadów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Omega II Kleszczów |
3 - 2 |
Świt Kamieńsk |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:30 |
Start Lgota Wielka |
2 - 3 |
Astoria Szczerców |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Gerlach Drzewica |
3 - 4 |
Pilica Przedbórz |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Szczerbiec Wolbórz |
1 - 1 |
Ceramika Opoczno |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
GKS II Bełchatów |
3 - 1 |
Włókniarz Moszczenica |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:00 |
IKS Inowłódz |
2 - 0 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
5 - 0 |
IKS Inowłódz |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
1 - 3 |
GKS II Bełchatów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Włókniarz Moszczenica |
1 - 3 |
Szczerbiec Wolbórz |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Ceramika Opoczno |
3 - 1 |
Gerlach Drzewica |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
Pilica Przedbórz |
1 - 4 |
Start Lgota Wielka |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Astoria Szczerców |
2 - 1 |
Omega II Kleszczów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
Świt Kamieńsk |
2 - 2 |
Polonia Gorzędów |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Stal Niewiadów |
5 - 0 |
LKS Lubochnia |
15 kwietnia 2022
15.04 - 19:00 |
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Stal Niewiadów |
3 - 2 |
Orzeł Parzęczew |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:30 |
LKS Lubochnia |
3 - 3 |
Świt Kamieńsk |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Polonia Gorzędów |
3 - 2 |
Astoria Szczerców |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Omega II Kleszczów |
1 - 0 |
Pilica Przedbórz |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:30 |
Start Lgota Wielka |
1 - 2 |
Ceramika Opoczno |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Gerlach Drzewica |
2 - 1 |
Włókniarz Moszczenica |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Szczerbiec Wolbórz |
2 - 1 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
GKS II Bełchatów |
4 - 0 |
IKS Inowłódz |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
1 - 2 |
GKS II Bełchatów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:30 |
IKS Inowłódz |
0 - 2 |
Szczerbiec Wolbórz |
30 kwietnia 2022
30.04 - 19:00 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
1 - 8 |
Gerlach Drzewica |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Włókniarz Moszczenica |
3 - 1 |
Start Lgota Wielka |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Ceramika Opoczno |
5 - 0 |
Omega II Kleszczów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Pilica Przedbórz |
4 - 1 |
Polonia Gorzędów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Astoria Szczerców |
1 - 1 |
LKS Lubochnia |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Świt Kamieńsk |
0 - 2 |
Stal Niewiadów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Świt Kamieńsk |
1 - 2 |
Orzeł Parzęczew |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Stal Niewiadów |
1 - 1 |
Astoria Szczerców |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
LKS Lubochnia |
2 - 6 |
Pilica Przedbórz |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Polonia Gorzędów |
1 - 1 |
Ceramika Opoczno |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Omega II Kleszczów |
3 - 0 |
Włókniarz Moszczenica |
8 maja 2022
8.05 - 15:30 |
Start Lgota Wielka |
3 - 2 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
8 maja 2022
8.05 - 16:00 |
Gerlach Drzewica |
0 - 0 |
IKS Inowłódz |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Szczerbiec Wolbórz |
1 - 0 |
GKS II Bełchatów |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
1 - 1 |
Szczerbiec Wolbórz |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
GKS II Bełchatów |
1 - 1 |
Gerlach Drzewica |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
IKS Inowłódz |
2 - 4 |
Start Lgota Wielka |
15 maja 2022
15.05 - 13:00 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
0 - 1 |
Omega II Kleszczów |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Włókniarz Moszczenica |
4 - 0 |
Polonia Gorzędów |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Ceramika Opoczno |
4 - 0 |
LKS Lubochnia |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Pilica Przedbórz |
2 - 1 |
Stal Niewiadów |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Astoria Szczerców |
3 - 1 |
Świt Kamieńsk |
14 maja 2022
14.05 - 17:30 |
Kolejka 25 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Astoria Szczerców |
0 - 2 |
Orzeł Parzęczew |
21 maja 2022
21.05 - 17:30 |
Świt Kamieńsk |
1 - 5 |
Pilica Przedbórz |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Stal Niewiadów |
0 - 1 |
Ceramika Opoczno |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
LKS Lubochnia |
1 - 4 |
Włókniarz Moszczenica |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Polonia Gorzędów |
3 - 4 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
22 maja 2022
22.05 - 18:00 |
Omega II Kleszczów |
3 - 1 |
IKS Inowłódz |
22 maja 2022
22.05 - 15:30 |
Start Lgota Wielka |
1 - 2 |
GKS II Bełchatów |
22 maja 2022
22.05 - 17:00 |
Gerlach Drzewica |
0 - 0 |
Szczerbiec Wolbórz |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
0 - 3 |
Gerlach Drzewica |
27 maja 2022
27.05 - 18:00 |
Szczerbiec Wolbórz |
2 - 4 |
Start Lgota Wielka |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
GKS II Bełchatów |
5 - 1 |
Omega II Kleszczów |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
IKS Inowłódz |
2 - 0 |
Polonia Gorzędów |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
2 - 2 |
LKS Lubochnia |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Włókniarz Moszczenica |
1 - 4 |
Stal Niewiadów |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
Ceramika Opoczno |
4 - 1 |
Świt Kamieńsk |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Pilica Przedbórz |
1 - 1 |
Astoria Szczerców |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 1. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Pilica Przedbórz |
0 - 4 |
Orzeł Parzęczew |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
Astoria Szczerców |
0 - 7 |
Ceramika Opoczno |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Świt Kamieńsk |
3 - 4 |
Włókniarz Moszczenica |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Stal Niewiadów |
2 - 0 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
LKS Lubochnia |
4 - 4 |
IKS Inowłódz |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Polonia Gorzędów |
0 - 6 |
GKS II Bełchatów |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Omega II Kleszczów |
0 - 1 |
Szczerbiec Wolbórz |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Start Lgota Wielka |
0 - 6 |
Gerlach Drzewica |
1 czerwca 2022
1.06 - 18:00 |
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
2 - 0 |
Start Lgota Wielka |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Gerlach Drzewica |
4 - 0 |
Omega II Kleszczów |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:30 |
Szczerbiec Wolbórz |
6 - 0 |
Polonia Gorzędów |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
GKS II Bełchatów |
16 - 1 |
LKS Lubochnia |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
IKS Inowłódz |
0 - 2 |
Stal Niewiadów |
5 czerwca 2022
5.06 - 19:00 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
2 - 0 |
Świt Kamieńsk |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Włókniarz Moszczenica |
4 - 0 |
Astoria Szczerców |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Ceramika Opoczno |
4 - 0 |
Pilica Przedbórz |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Ceramika Opoczno |
4 - 0 |
Orzeł Parzęczew |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Pilica Przedbórz |
2 - 6 |
Włókniarz Moszczenica |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Astoria Szczerców |
1 - 4 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Świt Kamieńsk |
2 - 1 |
IKS Inowłódz |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Stal Niewiadów |
3 - 1 |
GKS II Bełchatów |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
LKS Lubochnia |
0 - 8 |
Szczerbiec Wolbórz |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Polonia Gorzędów |
1 - 7 |
Gerlach Drzewica |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Omega II Kleszczów |
0 - 4 |
Start Lgota Wielka |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Parzęczew |
3 - 0 |
Omega II Kleszczów |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Start Lgota Wielka |
3 - 0 |
Polonia Gorzędów |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Gerlach Drzewica |
3 - 0 |
LKS Lubochnia |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Szczerbiec Wolbórz |
1 - 2 |
Stal Niewiadów |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
GKS II Bełchatów |
8 - 1 |
Świt Kamieńsk |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
IKS Inowłódz |
2 - 0 |
Astoria Szczerców |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Concordia Piotrków Trybunalski |
0 - 0 |
Pilica Przedbórz |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Włókniarz Moszczenica |
2 - 4 |
Ceramika Opoczno |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
|