I liga futsalu - grupa północna - sezon 2022/2023

kujawsko-pomorskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 10 22 7 1 2 58 - 23
2. AZS UG Gdańsk 10 21 6 3 1 39 - 23
3. Futsal Świecie 9 18 5 3 1 37 - 27
4. Dragon Bojano 9 16 5 1 3 41 - 36 1 3 1 0 0 8 - 6
5. Futbalo Białystok 9 16 5 1 3 44 - 29 1 0 0 0 1 6 - 8
6. TAF Toruń 10 15 4 3 3 33 - 40
7. KS Gniezno 10 14 4 2 4 44 - 44
8. Futsal Szczecin 9 10 2 4 3 39 - 36 1 3 1 0 0 3 - 2
9. LSSS Lębork 10 10 3 1 6 30 - 42 1 0 0 0 1 2 - 3
10. Bonito Helios Białystok 9 8 2 2 5 17 - 29
11. BestDrive Piła 9 6 1 3 5 29 - 42
12. Orlik Mosina 10 3 1 0 9 20 - 60


Kolejka 1 - 24/25. września 2022 [szczegóły]  
Dragon Bojano 3 - 2 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 25 września 2022 - 17:00
LSSS Lębork 2 - 1 BestDrive Piła 25 września 2022 - 17:00
Futsal Szczecin 11 - 1 TAF Toruń 25 września 2022 - 15:00
Futsal Świecie 5 - 5 AZS UG Gdańsk 24 września 2022 - 17:15
KS Gniezno 4 - 3 Orlik Mosina 25 września 2022 - 15:00
Futbalo Białystok 4 - 1 Bonito Helios Białystok 24 września 2022 - 19:30
Kolejka 2 - 1/2. października 2022 [szczegóły]  
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 8 - 2 Bonito Helios Białystok 2 października 2022 - 17:00
KS Gniezno 3 - 2 Futbalo Białystok 2 października 2022 - 17:00
AZS UG Gdańsk 10 - 0 Orlik Mosina 1 października 2022 - 17:00
TAF Toruń 1 - 2 Futsal Świecie 1 października 2022 - 18:30
BestDrive Piła 5 - 5 Futsal Szczecin 2 października 2022 - 18:00
Dragon Bojano 6 - 11 LSSS Lębork 2 października 2022 - 17:00
Kolejka 3 - 8/9. października 2022 [szczegóły]  
LSSS Lębork 0 - 6 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 9 października 2022 - 17:00
Futsal Szczecin 2 - 5 Dragon Bojano 9 października 2022 - 18:00
Futsal Świecie 2 - 2 BestDrive Piła 9 października 2022 - 17:00
Orlik Mosina 2 - 4 TAF Toruń 9 października 2022 - 14:00
Futbalo Białystok 4 - 1 AZS UG Gdańsk 8 października 2022 - 19:00
Bonito Helios Białystok 2 - 2 KS Gniezno 8 października 2022 - 19:00
Kolejka 4 - 15/16. października 2022 [szczegóły]  
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 9 - 3 KS Gniezno 16 października 2022 - 17:00
AZS UG Gdańsk 3 - 1 Bonito Helios Białystok 16 października 2022 - 16:00
TAF Toruń 4 - 4 Futbalo Białystok 15 października 2022 - 19:00
BestDrive Piła 10 - 3 Orlik Mosina 16 października 2022 - 18:00
Dragon Bojano - Futsal Świecie 11 grudnia 2022 - 17:00
LSSS Lębork 2 - 3 Futsal Szczecin 16 października 2022 - 17:00
Kolejka 5 - 22/23. października 2022 [szczegóły]  
Futsal Szczecin 3 - 3 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 23 października 2022 - 17:00
Futsal Świecie 5 - 1 LSSS Lębork 22 października 2022 - 16:15
Orlik Mosina 1 - 4 Dragon Bojano 23 października 2022 - 14:00
Futbalo Białystok - BestDrive Piła 10 grudnia 2022 - 16:00
Bonito Helios Białystok 1 - 4 TAF Toruń 22 października 2022 - 18:00
KS Gniezno 3 - 5 AZS UG Gdańsk 23 października 2022 - 16:00
Kolejka 6 - 29/30. października 2022 [szczegóły]  
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 3 - 5 AZS UG Gdańsk 30 października 2022 - 17:00
TAF Toruń 7 - 5 KS Gniezno 30 października 2022 - 16:00
BestDrive Piła 0 - 3 Bonito Helios Białystok 30 października 2022 - 18:00
Dragon Bojano 8 - 6 Futbalo Białystok 30 października 2022 - 17:00
LSSS Lębork 7 - 2 Orlik Mosina 30 października 2022 - 15:30
Futsal Szczecin 6 - 6 Futsal Świecie 30 października 2022 - 13:00
Kolejka 7 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły]  
Futsal Świecie 4 - 7 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 5 listopada 2022 - 17:00
Orlik Mosina 5 - 3 Futsal Szczecin 6 listopada 2022 - 17:00
Futbalo Białystok 6 - 2 LSSS Lębork 5 listopada 2022 - 20:00
Bonito Helios Białystok 5 - 3 Dragon Bojano 5 listopada 2022 - 18:00
KS Gniezno 9 - 3 BestDrive Piła 6 listopada 2022 - 17:00
AZS UG Gdańsk 2 - 2 TAF Toruń 5 listopada 2022 - 19:00
Kolejka 8 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły]  
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 7 - 1 TAF Toruń 13 listopada 2022 - 17:00
BestDrive Piła 3 - 3 AZS UG Gdańsk 13 listopada 2022 - 18:00
Dragon Bojano 9 - 4 KS Gniezno 13 listopada 2022 - 17:00
LSSS Lębork 2 - 2 Bonito Helios Białystok 13 listopada 2022 - 17:00
Futsal Szczecin 3 - 6 Futbalo Białystok 13 listopada 2022 - 18:00
Futsal Świecie 5 - 2 Orlik Mosina 12 listopada 2022 - 17:00
Kolejka 9 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły]  
Orlik Mosina 0 - 4 We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 20 listopada 2022 - 14:00
Futbalo Białystok 3 - 5 Futsal Świecie 19 listopada 2022 - 20:00
Bonito Helios Białystok - Futsal Szczecin 10 grudnia 2022 - 14:00
KS Gniezno 8 - 1 LSSS Lębork 19 listopada 2022 - 19:00
AZS UG Gdańsk 2 - 0 Dragon Bojano 19 listopada 2022 - 18:00
TAF Toruń 6 - 3 BestDrive Piła 19 listopada 2022 - 18:00
Kolejka 10 - 26/27. listopada 2022 [szczegóły]  
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 9 - 2 BestDrive Piła 27 listopada 2022 - 17:00
Dragon Bojano 3 - 3 TAF Toruń 27 listopada 2022 - 17:00
LSSS Lębork 2 - 3 AZS UG Gdańsk 27 listopada 2022 - 17:00
Futsal Szczecin 3 - 3 KS Gniezno 26 listopada 2022 - 20:00
Futsal Świecie 3 - 0 Bonito Helios Białystok 25 listopada 2022 - 19:00
Orlik Mosina 2 - 9 Futbalo Białystok 27 listopada 2022 - 14:00
Kolejka 11 - 3/4. grudnia 2022 [szczegóły]  
Futbalo Białystok - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 3 grudnia 2022 - 17:00
Bonito Helios Białystok - Orlik Mosina 3 grudnia 2022 - 18:00
KS Gniezno - Futsal Świecie 3 grudnia 2022 - 18:00
AZS UG Gdańsk - Futsal Szczecin 3 grudnia 2022 - 18:00
TAF Toruń - LSSS Lębork 3 grudnia 2022 - 16:00
BestDrive Piła - Dragon Bojano 4 grudnia 2022 - 18:00
Kolejka 12 [szczegóły]  
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Dragon Bojano
BestDrive Piła - LSSS Lębork
TAF Toruń - Futsal Szczecin
AZS UG Gdańsk - Futsal Świecie
KS Gniezno - Orlik Mosina
Bonito Helios Białystok - Futbalo Białystok
Kolejka 13 [szczegóły]  
Bonito Helios Białystok - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
Futbalo Białystok - KS Gniezno
Orlik Mosina - AZS UG Gdańsk
Futsal Świecie - TAF Toruń
Futsal Szczecin - BestDrive Piła
LSSS Lębork - Dragon Bojano
Kolejka 14 [szczegóły]  
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - LSSS Lębork
Dragon Bojano - Futsal Szczecin
BestDrive Piła - Futsal Świecie
TAF Toruń - Orlik Mosina
AZS UG Gdańsk - Futbalo Białystok
KS Gniezno - Bonito Helios Białystok
Kolejka 15 [szczegóły]  
KS Gniezno - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
Bonito Helios Białystok - AZS UG Gdańsk
Futbalo Białystok - TAF Toruń
Orlik Mosina - BestDrive Piła
Futsal Świecie - Dragon Bojano
Futsal Szczecin - LSSS Lębork
Kolejka 16 [szczegóły]  
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Futsal Szczecin
LSSS Lębork - Futsal Świecie
Dragon Bojano - Orlik Mosina
BestDrive Piła - Futbalo Białystok
TAF Toruń - Bonito Helios Białystok
AZS UG Gdańsk - KS Gniezno
Kolejka 17 [szczegóły]  
AZS UG Gdańsk - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
KS Gniezno - TAF Toruń
Bonito Helios Białystok - BestDrive Piła
Futbalo Białystok - Dragon Bojano
Orlik Mosina - LSSS Lębork
Futsal Świecie - Futsal Szczecin
Kolejka 18 [szczegóły]  
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Futsal Świecie
Futsal Szczecin - Orlik Mosina
LSSS Lębork - Futbalo Białystok
Dragon Bojano - Bonito Helios Białystok
BestDrive Piła - KS Gniezno
TAF Toruń - AZS UG Gdańsk
Kolejka 19 [szczegóły]  
TAF Toruń - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
AZS UG Gdańsk - BestDrive Piła
KS Gniezno - Dragon Bojano
Bonito Helios Białystok - LSSS Lębork
Futbalo Białystok - Futsal Szczecin
Orlik Mosina - Futsal Świecie
Kolejka 20 [szczegóły]  
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Orlik Mosina
Futsal Świecie - Futbalo Białystok
Futsal Szczecin - Bonito Helios Białystok
LSSS Lębork - KS Gniezno
Dragon Bojano - AZS UG Gdańsk
BestDrive Piła - TAF Toruń
Kolejka 21 [szczegóły]  
BestDrive Piła - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
TAF Toruń - Dragon Bojano
AZS UG Gdańsk - LSSS Lębork
KS Gniezno - Futsal Szczecin
Bonito Helios Białystok - Futsal Świecie
Futbalo Białystok - Orlik Mosina
Kolejka 22 [szczegóły]  
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Futbalo Białystok
Orlik Mosina - Bonito Helios Białystok
Futsal Świecie - KS Gniezno
Futsal Szczecin - AZS UG Gdańsk
LSSS Lębork - TAF Toruń
Dragon Bojano - BestDrive Piła


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22

© Regionalny Futbol 2019-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE