IV liga - lubelska - grupa II - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stal Kraśnik 13 31 9 4 0 33 - 12
2. Kryształ Werbkowice 13 30 10 0 3 37 - 19
3. Granit Bychawa 13 26 8 2 3 38 - 17
4. Start Krasnystaw 13 24 7 3 3 32 - 11
5. Grom Różaniec 13 23 7 2 4 28 - 22
6. Świdniczanka Świdnik Mały 13 21 6 3 4 22 - 21
7. Huczwa Tyszowce 13 17 4 5 4 19 - 22
8. Kłos Gmina Chełm 13 16 4 4 5 19 - 25
9. Gryf Gmina Zamość 13 14 3 5 5 18 - 19
10. Igros Krasnobród 13 10 3 1 9 21 - 37
11. Hetman Zamość 13 7 2 1 10 14 - 35
12. Brat Siennica Nadolna 13 0 0 0 13 14 - 55


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Gryf Gmina Zamość 1 - 2 Stal Kraśnik 7 sierpnia 2021 - 17:00
Start Krasnystaw 0 - 0 Grom Różaniec 7 sierpnia 2021 - 15:00
Hetman Zamość 0 - 2 Huczwa Tyszowce 7 sierpnia 2021 - 17:00
Kłos Gmina Chełm 1 - 1 Świdniczanka Świdnik Mały 7 sierpnia 2021 - 17:00
Granit Bychawa 8 - 1 Brat Siennica Nadolna 8 sierpnia 2021 - 17:00
Kryształ Werbkowice 0 - 1 Igros Krasnobród 7 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 2 - 11. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Stal Kraśnik 4 - 1 Igros Krasnobród 11 sierpnia 2021 - 17:00
Brat Siennica Nadolna 2 - 7 Kryształ Werbkowice 11 sierpnia 2021 - 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1 - 1 Granit Bychawa 11 sierpnia 2021 - 17:00
Huczwa Tyszowce 1 - 1 Kłos Gmina Chełm 11 sierpnia 2021 - 18:00
Grom Różaniec 2 - 0 Hetman Zamość 11 sierpnia 2021 - 18:00
Gryf Gmina Zamość 3 - 3 Start Krasnystaw 11 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 3 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Start Krasnystaw 0 - 1 Stal Kraśnik 14 sierpnia 2021 - 15:00
Hetman Zamość 1 - 2 Gryf Gmina Zamość 14 sierpnia 2021 - 17:00
Kłos Gmina Chełm 0 - 4 Grom Różaniec 15 sierpnia 2021 - 17:00
Granit Bychawa 2 - 0 Huczwa Tyszowce 14 sierpnia 2021 - 11:00
Kryształ Werbkowice 4 - 1 Świdniczanka Świdnik Mały 15 sierpnia 2021 - 17:00
Brat Siennica Nadolna 2 - 4 Igros Krasnobród 14 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Stal Kraśnik 3 - 1 Brat Siennica Nadolna 21 sierpnia 2021 - 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 4 - 1 Igros Krasnobród 21 sierpnia 2021 - 15:00
Huczwa Tyszowce 1 - 2 Kryształ Werbkowice 22 sierpnia 2021 - 15:00
Grom Różaniec 3 - 4 Granit Bychawa 20 sierpnia 2021 - 17:30
Gryf Gmina Zamość 4 - 1 Kłos Gmina Chełm 22 sierpnia 2021 - 17:00
Start Krasnystaw 7 - 1 Hetman Zamość 19 sierpnia 2021 - 17:30
Kolejka 5 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły]  
Hetman Zamość 1 - 1 Stal Kraśnik 28 sierpnia 2021 - 17:00
Kłos Gmina Chełm 1 - 0 Start Krasnystaw 28 sierpnia 2021 - 17:00
Granit Bychawa 3 - 1 Gryf Gmina Zamość 28 sierpnia 2021 - 11:00
Kryształ Werbkowice 3 - 0 Grom Różaniec 29 sierpnia 2021 - 17:00
Igros Krasnobród 1 - 3 Huczwa Tyszowce 29 sierpnia 2021 - 17:30
Brat Siennica Nadolna 0 - 2 Świdniczanka Świdnik Mały 28 sierpnia 2021 - 11:00
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły]  
Stal Kraśnik 6 - 1 Świdniczanka Świdnik Mały 4 września 2021 - 16:00
Huczwa Tyszowce 5 - 2 Brat Siennica Nadolna 5 września 2021 - 15:00
Grom Różaniec 4 - 1 Igros Krasnobród 5 września 2021 - 17:00
Gryf Gmina Zamość 0 - 2 Kryształ Werbkowice 5 września 2021 - 16:00
Start Krasnystaw 3 - 1 Granit Bychawa 5 września 2021 - 16:30
Hetman Zamość 4 - 0 Kłos Gmina Chełm 4 września 2021 - 11:00
Kolejka 7 - 11/12. września 2021 [szczegóły]  
Kłos Gmina Chełm 1 - 1 Stal Kraśnik 11 września 2021 - 15:00
Granit Bychawa 3 - 1 Hetman Zamość 12 września 2021 - 17:00
Kryształ Werbkowice 2 - 1 Start Krasnystaw 11 września 2021 - 16:00
Igros Krasnobród 1 - 1 Gryf Gmina Zamość 11 września 2021 - 11:00
Brat Siennica Nadolna 2 - 4 Grom Różaniec 11 września 2021 - 11:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1 - 1 Huczwa Tyszowce 11 września 2021 - 15:00
Kolejka 8 - 18/19. września 2021 [szczegóły]  
Stal Kraśnik 4 - 0 Huczwa Tyszowce 29 września 2021 - 15:30
Grom Różaniec 1 - 0 Świdniczanka Świdnik Mały 22 września 2021 - 16:00
Gryf Gmina Zamość 4 - 1 Brat Siennica Nadolna 18 września 2021 - 16:00
Start Krasnystaw 2 - 0 Igros Krasnobród 19 września 2021 - 15:00
Hetman Zamość 1 - 4 Kryształ Werbkowice 18 września 2021 - 16:00
Kłos Gmina Chełm 2 - 0 Granit Bychawa 18 września 2021 - 16:00
Kolejka 9 - 25/26. września 2021 [szczegóły]  
Granit Bychawa 1 - 1 Stal Kraśnik 26 września 2021 - 16:00
Kryształ Werbkowice 3 - 2 Kłos Gmina Chełm 25 września 2021 - 14:00
Igros Krasnobród 4 - 1 Hetman Zamość 26 września 2021 - 16:00
Brat Siennica Nadolna 0 - 4 Start Krasnystaw 25 września 2021 - 11:00
Świdniczanka Świdnik Mały 2 - 0 Gryf Gmina Zamość 25 września 2021 - 15:00
Huczwa Tyszowce 2 - 2 Grom Różaniec 26 września 2021 - 15:00
Kolejka 10 - 2/3. października 2021 [szczegóły]  
Stal Kraśnik 4 - 2 Grom Różaniec 2 października 2021 - 14:00
Gryf Gmina Zamość 1 - 1 Huczwa Tyszowce 2 października 2021 - 12:30
Start Krasnystaw 3 - 0 Świdniczanka Świdnik Mały 3 października 2021 - 14:00
Hetman Zamość 2 - 1 Brat Siennica Nadolna 2 października 2021 - 15:00
Kłos Gmina Chełm 5 - 2 Igros Krasnobród 2 października 2021 - 15:00
Granit Bychawa 3 - 1 Kryształ Werbkowice 3 października 2021 - 15:00
Kolejka 11 - 9/10. października 2021 [szczegóły]  
Kryształ Werbkowice 2 - 4 Stal Kraśnik 9 października 2021 - 15:00
Igros Krasnobród 1 - 5 Granit Bychawa 9 października 2021 - 15:00
Brat Siennica Nadolna 1 - 2 Kłos Gmina Chełm 9 października 2021 - 11:00
Świdniczanka Świdnik Mały 5 - 1 Hetman Zamość 9 października 2021 - 14:00
Huczwa Tyszowce 0 - 4 Start Krasnystaw 9 października 2021 - 15:00
Grom Różaniec 2 - 1 Gryf Gmina Zamość 10 października 2021 - 15:00
Kolejka 12 - 16/17. października 2021 [szczegóły]  
Stal Kraśnik 0 - 0 Gryf Gmina Zamość 16 października 2021 - 14:00
Grom Różaniec 2 - 5 Start Krasnystaw 17 października 2021 - 15:00
Huczwa Tyszowce 2 - 1 Hetman Zamość 17 października 2021 - 14:00
Świdniczanka Świdnik Mały 3 - 2 Kłos Gmina Chełm 17 października 2021 - 11:00
Brat Siennica Nadolna 1 - 7 Granit Bychawa 17 października 2021 - 13:00
Igros Krasnobród 3 - 4 Kryształ Werbkowice 16 października 2021 - 15:00
Kolejka 13 - 23/24. października 2021 [szczegóły]  
Igros Krasnobród 1 - 2 Stal Kraśnik 24 października 2021 - 14:00
Kryształ Werbkowice 3 - 0 Brat Siennica Nadolna 23 października 2021 - 14:00
Granit Bychawa 0 - 1 Świdniczanka Świdnik Mały 24 października 2021 - 15:00
Kłos Gmina Chełm 1 - 1 Huczwa Tyszowce 23 października 2021 - 15:00
Hetman Zamość 0 - 2 Grom Różaniec 23 października 2021 - 15:00
Start Krasnystaw 0 - 0 Gryf Gmina Zamość 24 października 2021 - 12:00
Kolejka 14 - 30/31. października 2021 [szczegóły]  
Stal Kraśnik - Start Krasnystaw 30 października 2021 - 13:00
Gryf Gmina Zamość - Hetman Zamość 30 października 2021 - 14:00
Grom Różaniec - Kłos Gmina Chełm 31 października 2021 - 14:00
Huczwa Tyszowce - Granit Bychawa 30 października 2021 - 14:00
Świdniczanka Świdnik Mały - Kryształ Werbkowice 31 października 2021 - 11:00
Igros Krasnobród - Brat Siennica Nadolna 30 października 2021 - 11:00
Kolejka 15 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły]  
Brat Siennica Nadolna - Stal Kraśnik 6 listopada 2021 - 11:00
Igros Krasnobród - Świdniczanka Świdnik Mały 6 listopada 2021 - 13:00
Kryształ Werbkowice - Huczwa Tyszowce 6 listopada 2021 - 13:00
Granit Bychawa - Grom Różaniec 7 listopada 2021 - 14:00
Kłos Gmina Chełm - Gryf Gmina Zamość 6 listopada 2021 - 13:00
Hetman Zamość - Start Krasnystaw 6 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 16 - 11. listopada 2021 [szczegóły]  
Stal Kraśnik - Hetman Zamość 11 listopada 2021 - 13:00
Start Krasnystaw - Kłos Gmina Chełm 11 listopada 2021 - 11:00
Gryf Gmina Zamość - Granit Bychawa 11 listopada 2021 - 14:00
Grom Różaniec - Kryształ Werbkowice 11 listopada 2021 - 13:00
Huczwa Tyszowce - Igros Krasnobród 11 listopada 2021 - 15:00
Świdniczanka Świdnik Mały - Brat Siennica Nadolna
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły]  
Świdniczanka Świdnik Mały - Stal Kraśnik
Brat Siennica Nadolna - Huczwa Tyszowce 13 listopada 2021 - 11:00
Igros Krasnobród - Grom Różaniec 14 listopada 2021 - 13:00
Kryształ Werbkowice - Gryf Gmina Zamość 14 listopada 2021 - 12:00
Granit Bychawa - Start Krasnystaw 14 listopada 2021 - 14:00
Kłos Gmina Chełm - Hetman Zamość 14 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 18 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły]  
Stal Kraśnik - Kłos Gmina Chełm 20 listopada 2021 - 12:00
Hetman Zamość - Granit Bychawa 20 listopada 2021 - 14:00
Start Krasnystaw - Kryształ Werbkowice 20 listopada 2021 - 11:00
Gryf Gmina Zamość - Igros Krasnobród 20 listopada 2021 - 13:00
Grom Różaniec - Brat Siennica Nadolna 20 listopada 2021 - 13:00
Huczwa Tyszowce - Świdniczanka Świdnik Mały 21 listopada 2021 - 15:00
Kolejka 19 [szczegóły]  
Huczwa Tyszowce - Stal Kraśnik
Świdniczanka Świdnik Mały - Grom Różaniec
Brat Siennica Nadolna - Gryf Gmina Zamość
Igros Krasnobród - Start Krasnystaw
Kryształ Werbkowice - Hetman Zamość
Granit Bychawa - Kłos Gmina Chełm
Kolejka 20 [szczegóły]  
Stal Kraśnik - Granit Bychawa
Kłos Gmina Chełm - Kryształ Werbkowice
Hetman Zamość - Igros Krasnobród
Start Krasnystaw - Brat Siennica Nadolna
Gryf Gmina Zamość - Świdniczanka Świdnik Mały
Grom Różaniec - Huczwa Tyszowce
Kolejka 21 [szczegóły]  
Grom Różaniec - Stal Kraśnik
Huczwa Tyszowce - Gryf Gmina Zamość
Świdniczanka Świdnik Mały - Start Krasnystaw
Brat Siennica Nadolna - Hetman Zamość
Igros Krasnobród - Kłos Gmina Chełm
Kryształ Werbkowice - Granit Bychawa
Kolejka 22 [szczegóły]  
Stal Kraśnik - Kryształ Werbkowice
Granit Bychawa - Igros Krasnobród
Kłos Gmina Chełm - Brat Siennica Nadolna
Hetman Zamość - Świdniczanka Świdnik Mały
Start Krasnystaw - Huczwa Tyszowce
Gryf Gmina Zamość - Grom Różaniec


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22