MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Wisła Korzeniewo | 30 | 82 | 27 | 1 | 2 | 115 - 31 | ||||||
2. | Błękitni Stare Pole | 30 | 79 | 26 | 1 | 3 | 135 - 29 | ||||||
3. | Świt Radostowo | 30 | 55 | 16 | 7 | 7 | 63 - 28 | ||||||
4. | Delta Miłoradz | 30 | 54 | 16 | 6 | 8 | 58 - 38 | ||||||
5. | Rodło Kwidzyn | 30 | 52 | 16 | 4 | 10 | 70 - 51 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 - 1 |
6. | LKS Waplewo | 30 | 52 | 15 | 7 | 8 | 70 - 43 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 - 4 |
7. | WKS Lignowy Szlacheckie | 30 | 51 | 16 | 3 | 11 | 68 - 67 | ||||||
8. | Błyskawica Postolin | 30 | 42 | 13 | 3 | 14 | 74 - 74 | ||||||
9. | Mewa Gniew | 30 | 39 | 12 | 3 | 15 | 73 - 76 | ||||||
10. | Rodło Trzciano | 30 | 36 | 11 | 3 | 16 | 82 - 95 | ||||||
11. | Nogat Malbork | 30 | 31 | 9 | 4 | 17 | 45 - 69 | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 6 - 4 |
12. | Ruch Gościszewo | 30 | 31 | 9 | 4 | 17 | 46 - 70 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 5 |
13. | KS Czernin | 30 | 31 | 9 | 4 | 17 | 46 - 77 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 6 |
14. | GKS Gardeja | 30 | 24 | 6 | 6 | 18 | 37 - 78 | ||||||
15. | Pogoń Smętowo | 30 | 21 | 6 | 3 | 21 | 59 - 133 | ||||||
16. | Skra Kończewice | 30 | 9 | 2 | 3 | 25 | 25 - 107 |
Nogat Malbork | 2 - 1 | Ruch Gościszewo | 16 maja 2021 - 15:00 | |
Nowosielski Emil Nowosielski Emil | Konwa Łukasz | |||
Błękitni Stare Pole | 3 - 0 | Rodło Trzciano | 15 maja 2021 - 16:00 | |
Grabowski Tomasz Grabowski Tomasz Grabowski Tomasz | ||||
Błyskawica Postolin | 4 - 3 | Rodło Kwidzyn | 16 maja 2021 - 14:00 | |
Kubik Damian Sałek Fabian Sałek Fabian Sałek Fabian | Bińczak Patryk Cacan Jeremiasz Samson Kornel | |||
KS Czernin | 0 - 4 | Delta Miłoradz | 15 maja 2021 - 16:00 | |
Lehle Łukasz Wądołowski Filip Lehle Łukasz Śliwka Damian | ||||
WKS Lignowy Szlacheckie | 1 - 1 | Świt Radostowo | 15 maja 2021 - 17:00 | |
Szołtun Mateusz | Kata Ryszard | |||
Mewa Gniew | 4 - 3 | Skra Kończewice | 15 maja 2021 - 16:00 | |
Górski Damian Gajewski Adrian Gajewski Adrian Klemczyk Wojciech | Jarosz Krzysztof Słodkowski Michał Jarosz Krzysztof | |||
Pogoń Smętowo | 1 - 2 | Wisła Korzeniewo | 15 maja 2021 - 15:00 | |
Ogórek Sebastian | Bełz Mateusz Dąbrowski Mateusz | |||
GKS Gardeja | 1 - 5 | LKS Waplewo | 16 maja 2021 - 15:30 | |
Cymer Daniel | Czarnecki Bartosz Bugowski Jakub Ziarnik Jakub Trussner Remigiusz Wacławski Bartosz |